:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  15°C umiarkowane opady deszczu

Otwarcie czytelni internetowej

edukacja, Otwarcie czytelni internetowej - zdjęcie, fotografia

Wczoraj (wtorek) około godziny 11.00 do Zambrowa przyjechał Podsekretarz Stanu Wojciech Szewko z Ministerstwa Nauki i Informatyzacji, aby dokonać oficjalnego otwarcia czytelni internetowej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zambrowie.
Czytelnię, składającą się z 3 stanowisk komputerowych otwarto dzięki programowi Ikonka, realizowanego pod patronatem Ministerstwa Nauki i Informatyzacji. Komputery i Internet dostępne będą bezpłatnie dla wszystkich mieszkańców Zambrowa.
W oficjalnym otwarciu czytelni internetowej w Zambrowie uczestniczyli: Burmistrz Miasta Kazimierz Dąbrowski, Przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Korzeniowski, Sekretarz Miasta Anna Wiśniewska, Dyrektor MOK Marta Konopka i pracownicy biblioteki oraz uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 1. Obecni byli również: przedstawiciel Zambrowskiego Portalu i właściciel firmy komputerowej z Zambrowa, która zajmować się będzie serwisem komputerów w czytelni.
Przypomnijmy, że w ramach programu Ikonka Podsekretarz Stanu Wojciech Szewko otworzył w zeszłym tygodniu 4 czytelnie internetowe w woj. podlaskim - w Sokółce, Wasilkowie, Sokołach i Szepietowie. Wczoraj natomiast miało miejsce otwarcie kolejnych 4 punktów: w Zambrowie, Osowcu, Dąbrowie Białostockiej i Wysokiem Mazowieckiem.


Otwarcie czytelni internetowej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org