:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Oświadczenie Wójta Gminy Szumowo w/s konferencji kandydata na Wójta Gminy Szumowo z dnia 17.10.2018

Poniżej przedstawiamy oświadczenie Wójta Gminy Szumowo w/s konferencji kandydata na Wójta Gminy Szumowo z dnia 17.10.2018 r., które przesłał dziś do naszej redakcji.

 

W nawiązaniu do wystąpienia Pana Roberta Rosiaka z dnia 17 października 2018 oświadczam, że w konferencji prasowej padło wiele nieprawdziwych stwierdzeń.

Zadziwiającym jest fakt, że Pan Starosta Robert Rosiak nie miał czasu od kwietnia tego roku  przybyć, mimo kilkakrotnych zaproszeń, na rozmowy z Wójtem Gminy Szumowo w/s wypracowania warunków dalszego funkcjonowania biblioteki powiatowej w Szumowie.

Natomiast znalazł czas na zorganizowanej konferencji prasowej. To Pan Robert Rosiak odrzucił propozycję złożoną przez Wójta Gminy Szumowo i  nie miał czasu na spotkanie, pomimo wielokrotnych zaproszeń.

Pan Starosta Robert Rosiak nie wspomniał, że w wyroku I i II instancji nie uwzględniono jego wniosku, aby Wójt Gminy zamieścił sprostowanie i przeprosiny, że Pan Starosta zaniedbuje swoje obowiązki.

 

„Wnioskodawca – Robert Maciej Rosiak złożył wniosek w trybie wyborczym o:

Zakazanie Jarosławowi Cukiermanowi rozpowszechniania informacji o rzekomym zaniedbywaniu obowiązków służbowych przypisanych Staroście Zambrowskiemu, którą to funkcję pełni obecnie wnioskodawca, kandydując na Wójta Gminy Szumowo.”

 

Wójt Gminy Szumowo oświadcza, że bibliotekę gminną i powiatową przenosi się ze względu na planowany remont budynku.

Żaden z uczestników happeningu z dnia 17.10.2018 r. nie zauważył, że pleśń na ścianie w tym budynku sięga 1 metra. Remont jest niezbędny, gdyż koszty elektrycznego ogrzewania sięgają około 4 tys. zł miesięcznie, a budynek po byłym przedszkolu stoi pusty, który tez należy ogrzać, aby nie uległ zniszczeniu.

Oświadczam również, że wypowiadająca się podczas konferencji Pani Teresa Orłowska dołączyła do tzw. petycji listy z podwójnymi podpisami, co może świadczyć o jej intencjach. Zapewne pozostali znajdujący się na tej liście mieszkańcy uczynili to bezwiednie, natomiast w/w Pani zrobiła to z premedytacją. Stąd też ta jej  frustracja, jeśli chodzi o sprawy sądowe.

W załączeniu artykułu kopia list.

Należy przypomnieć, że w budynku, do którego planowane jest przeniesienie, biblioteka mieściła się w ubiegłych latach. Funkcjonowanie biblioteki w budynku po przedszkolu może potrwać około dwóch lat, gdyż na taki okres planowany jest generalny remont budynku biblioteki.

W budynku po byłym przedszkolu, po opuszczeniu go przez bibliotekę publiczną, planowane jest wykonanie kilku mieszkań socjalnych.

Oświadczenie Wójta dotyczące budowy drogi Srebrna – Ostrożne była rzeczywiście wypowiedzią niefortunną. Pan Robert Rosiak jest odpowiedzialny za opieszałość w wydawaniu decyzji o odszkodowanie za grunty zajęte pod tę drogę. Pierwsza wycena opiewała na kwotę 4 zł za 1m2, obecna zaś, po mojej interwencji u Wojewody, wynosi od 9 zł  do 12 zł.

Moim zdaniem była to nieudolność lub destrukcyjne działanie, nakierowanie na to, żeby Wójt „walczył” z niezadowolonymi rolnikami. Należy dodać, że mimo nakazu Wojewody, aby sprawa została załatwiona do końca sierpnia, wyciągnięcia konsekwencji służbowych i wprowadzeniu programu naprawczego w Starostwie. Do dnia dzisiejszego nie wszystkie decyzje są przez Pana Starostę wydane.

Wczorajsza konferencja prasowa była zapewne elementem kampanii wyborczej kandydata na Wójta Pana Roberta Rosiaka.

Zamieszczenie pod petycją list, podpisanych co najmniej dwukrotnie przez niektórych mieszkańców gminy Szumowo, m.in. przez wypowiadającą się Panią Teresę Orłowską, świadczy jasno o intencjach i „prawdomówności” występujących na tej konferencji.

 

W/w oświadczenie jest tylko i wyłącznie oświadczeniem pełniącego obecnie funkcję Wójta Gminy Szumowo.

 

W załączeniu:

 1. odmowa Starosty podpisania porozumienia
 2. kopia zdublowanych podpisów z listy
 3. propozycja odkupienia woluminów

W galerii przedstawiamy zdjęcia budynku biblioteki w Szumowie.


Oświadczenie Wójta Gminy Szumowo w/s konferencji kandydata na Wójta Gminy Szumowo z dnia 17.10.2018 komentarze opinie

 • gość 2018-10-18 18:10:30

  fajnne foto nieużywanego strychu xd elo frajero

 • Gość - niezalogowany 2018-10-18 18:15:59

  Wójcie toniesz.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-18 18:16:34

  Wójcie toniesz.

 • gość 2018-10-18 18:19:00

  Obecny wójt do końca zajadły.

 • Obserwator - niezalogowany 2018-10-18 19:12:34

  Pan Cukierman jest super gospodarzem . nie jestem mieszkańcem gminy ale obserwuje to wszystko z boku i lepszego człowieka na tym stanowisku nie będzie. odśnieżanie zimą, skansen, place zabaw - ludzie doceńcie to !!!!

 • gość 2018-10-18 19:29:08

  W koncu prawdize informacje a nie stek kłamst

 • gość 2018-10-18 19:30:03

  Popieram slowa obserwatora

 • gość 2018-10-18 19:31:35

  I wyszlo szydło z worka czyli wciskanie ciemnoty prze Rosiaka i osoby ktore sie wypowiadaly na tej komferencji

 • gość 2018-10-18 19:34:02

  Nagle pan rosiak znalazl czas na komferencje itp a nie mial czasu doprowadzic pewnych zadan ktore mialy byc wykonanych na terenie gminy szmowo . tylko swiadczy to o tym jakim by byl wujtem jakby na nieszczescie zostal wybrany

 • gość 2018-10-18 20:15:01

  wujtem moze nie... Ale wójtem będzie. osobie z góry serdecznie polecam podróż do biblioteki. Kilka książek nie zaszkodzi, a w szczegółności SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY

 • FAŁSZERZE - niezalogowany 2018-10-18 21:08:50

  WAŻNE! Duża cześć osób, których podpisy znajdują się na jednej i drugiej liście NIGDY nie podpisywała ŻADNEJ listy, czy to za czy to przeciw!!! Podrabianie podpisów i publiczne publikowanie nieprawdy to przestępstwo. Prosze sobie nawet porówniać styl pisma - jak to możliwe, że po dwie/trzy osoby mają identyczny podpis? Doszło do fałszerstwa i to dużego w celu osiągniecia własnych korzyści.

 • gość 2018-10-18 22:19:47

  Wójt jutro kupuje za prawie trzysta tysięcy działkę pod budowę oczyszczalni ścieków mimo sprzeciwu mieszkańców. Przypadek??? A sprzedającemu dziwię się bo żadne pieniądze nie przyniosą szczęścia które zostały oblane łzami innych. ŻYCZĘ POWODZENIA

 • gość 2018-10-18 22:21:48

  Wójt jutro kupuje za prawie trzysta tysięcy działkę pod budowę oczyszczalni ścieków mimo sprzeciwu mieszkańców. Przypadek??? A sprzedającemu dziwię się bo żadne pieniądze nie przyniosą szczęścia które zostały oblane łzami innych. ŻYCZĘ POWODZENIA

 • Gość - niezalogowany 2018-10-18 22:53:16

  To prawda jeden z rodziny wpisywal swoich i bardzo dziwne ze taki sam charakter pisma. Chyba powinien sie tym ktoś zająć. A tak pozatym połowa z tych osób nigdy nie weszła za drzwi tej biblioteki... Pani Orlowska nie poniża się pani , taki wiek a jak dziecko.:) pozdrawiam!

 • Gość - niezalogowany 2018-10-18 23:02:53

  Czuje że to jest kres i podejmuje decyzję bezsensown, aby tylko komuś zrobić na złość. Małe to i wredne. Oby niedługo zniknęło z polityki.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-18 23:43:01

  To że wójt kupuje dzialke nie oznacza że będzie tam oczyszczalnia. Na oczyszczalnie w budżecie rada nie zabezpieczyła środków. Są tylko na zakup działki. Dziś wojt to przyznał że dostał zgodę tylko na zakup działki, a nie na rozpoczęcie budowy. A chyba im więcej działek gminnych tym lepiej? sprzedawał skrawek ziemii obok fawora to gafaliscie że wyprzedaje majatek, a jak skupuje dziLki to nagle narzekacie że kupuje. Kampania kampania kampania

 • gość 2018-10-19 00:36:23

  Dziwne ze działke którą sprzedał kupujeee osoba z bliskiego otoczeniaaa ( że niby niewiadomo za ile i ze niby przetarg w kopercie)) Układy byly kiedys i uklady sa dalej... Wojtem jest teraz i moze bedzie jeszcze 4lata a ,, czlowiekiem'' zostanie do konca swoich dni ale na opinie pracuje całe zycie... Dno i wodorosty

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 01:06:00

  Ale dziś Pan Wójt potwierdził że ta działka będzie pod konkretny cel- pod oczyszczalnie ścieków. Rada za jego ( być może) przyszłej kadencji będzie miała tyle samo do powiedzenia co i teraz miala przez ostatnie 4 lata.... Trzeba nie mieć serca (jak wójt ) żeby robić takie rzeczy swoim wyborcom,stawiać oczyszczalnie ścieków z sąsiadującymi domami mieszkalnymi. Dziś mieszkańcy ulicy Wyzwolenia i nie tylko, bo i Szumowa- smród będzie wszędzie... A potem nastąpi kolej na inne wioski z terenu Gminy Szumowo. Po takich akcjach, można się spodziewać wszystkiego.

 • gość 2018-10-19 01:38:25

  Owszem wójt kupuje tę konkretną działkę pod budowę oczyszczalni.Powiedział to głośno i wyraźnie. Nie odniósł się ani słowem do propozycji przesunięcia na dalszą odległość. chodzi mu konkretnie o tę działkę. DLACZEGO ??? JAKI MA INTERES W NISZCZENIU ŻYCIA INNYCH.

 • gość 2018-10-19 07:22:40

  Dziwne że Szumowo nie chce mieć oczyszczalni ścieków ,każda lokalizacja komuś nie będzie odpowiadać,widocznie polubili te swoje przydomowe szamba ,pewnie najbardziej przeszkadza to tym którzy zajmują się wywozem tego płynnego złota :)

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 07:29:12

  Wstydziłby się publikować zdjęcia takiej ruiny. Czemu przez 4 lata nic z tym nie zrobił. Pokazuje swoje zaniedbania.

 • łopaciarz Jarka - niezalogowany 2018-10-19 07:44:48

  Cukierman TONIESZ !!!!! to co wczoraj pokazałeś w GOK-u !!!!! przeszedłeś samego siebie !!!! Chłopie powinieneś się prze leczyć psychiatrycznie !!!!! ........ takiego [usunięte na prośbę użytkownika] nasza gmina jeszcze nie widziała . Wyborco !!! to co robi obecny wójt to żenada , wstyd dla naszej gminy!!! wspólnie odsuńmy go od władzy !!! nie zmarnujmy tej szansy głosujmy wszyscy na pana Rosiaka !!!!!

 • gość 2018-10-19 07:46:58

  Czy Cukierman jest człowiekiem? Na zebraniu w Szumowie bez mrugnięcia okiem łże że przenosi bibliotekę dla dobra bibliotekarek bo nabawią się alergii. Hipokryta. A ile te dziewczyny łez wylały przez tego tyrana . Ile odebrał im zdrowia. Nakazy pracy w niedzielę aby tylko szybciej spakowały bibliotekę powiatową. Nie szanuje poważnej choroby jednej z pań. To już się nadaje do sądu jako mobbing. Czy to jest człowiek?

 • gość 2018-10-19 07:55:29

  Łżesz. Miały wielotygodniowy termin na wykonannie polecenia. Wykonywały polecenia p. Rosiaka ( zwalniać, blokować,, utrudniać) Więc gDy przyszedł odtateczny termin poniosły konsekwencje WŁASNYCH DZIAŁĄŃ.. To był IICH wybór. A STAN BIBLIOTEKI POKAZJĄ ZDJĘCIA powyżej. Planac remontów dokumenty i nagrania z sesji.

 • gość 2018-10-19 08:02:50

  Starosta obiecał założenie chóru. Część naboru już trenuje. Słychać indywidualne i w grupkach próbki głosów. Niektóre w charakterystyczny sposób przepite, inne widać, że po stażu w chórze, ale wszystkie mocno fałszujące. (Według zaleceń dyrygenta?) Leje się szambo, prostackie wyzwiska, oszczerstwa dotyczące p. Wójta i jego Rodziny. i współpracowników. Do chóru dołączył psychopatyczny duet spoza gminy. Wspólne mają treści, a melodykę ponurawego Marszu Rakoczego (Pawła?).

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 08:19:18

  Szumowo chce mieć oczyszczalnie ścieków, ale nie pod nosem mieszkańców Szumowa. Chyba można przesunąć się w pola, gdzie nikomu nie będzie przeszkadzała oczyszczalnia ścieków. Pan Wójt nawet na ten temat rozmawiać nie chce . Planujac oczyszczalnie ścieków sami pracujacy przy tym powinni pomyśleć o mieszkańcach, ze jednak to jest za blisko. Ale co tam.... to przeciez tylko zwykli ludzie. Im mozna pluć w twarz. Dla Pana Wójta są nikim. Jeden z głowniejszych wyjazdów z Szumowa będzie zasmrodzony. Z jednej strony Szumowa sortowania śmieci z drugiej oczyszczalnia ścieków.

 • gość 2018-10-19 08:32:08

  gość 2018-10-19 07:55:29 "... A STAN BIBLIOTEKI POKAZJĄ ZDJĘCIA ...". Już doszło do tego że wójt chwali się ruiną.

 • gość 2018-10-19 08:36:21

  Smród to się niesie od wielomiesięcznej "akcji kadrowców" kontrkandydata - z psychopatycznym wspomaganiem. Obsr.... społeczność Gminy na całą okolicę, aby tylko dać szansę kontrkandydatowi. Problemu by nie było gdyby była kupiona działka leżąca kawałek dalej ( Pana Franka) i gdyby tylko Wójta flekowano a Starosta w ochronie.? . Zbłaźnił się p. Rosiak - i dlatego smród ?

 • gość 2018-10-19 08:40:46

  "Już doszlo do tego że wót chwali się ruiną" dobre odwracanie kota ogonem , Wójt pokazuje zakłamanie p. ROSIAKA, I p. ORŁOWSKIEJ - bo pozostali prawdopodobnie ulegli ich manipulacji. O trochę uczciwości proszę !

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 08:50:35

  Układ pogania układ. Dla pieniędzy widać nawet gówienko zaczyna pachnieć. Czy warto dla pieniędzy dożyć w gównianej atmosferze... Widać niektórym to się opłaca.

 • gość 2018-10-19 09:01:01

  AUTOREFLEKSJA?

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 09:52:08

  Pani sekretarka tak obstaje za lokalizacją oczyszczalni bo nosi to samo nazwisko co sprzedający.

 • Cyt. - niezalogowany 2018-10-19 10:23:58

  " Bo wszyscy Polacy to jedna Rodzina..............." pasuje ?

 • Fałsz p O i pR - niezalogowany 2018-10-19 10:37:44

  To się narobiło!!! Popatrzcie na uaktualnione „listy poparcia” teatrzyku p, Rosiaka – to takie listy fałszu, zakłamania, wprowadzania uczciwych ludzi w błąd świadomie i z premedytacją. Zrobiła to p. ORŁOWSKA w porozumieniu „ różańcowym” z p. ROSIAKIEM.? Kłamcy i fałszywcy!!! ?

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 10:59:32

  Spotkanie na temat oczyszczalni było dwa lata temu.....Ludzie. To i dwa lata temu trzeba było zebrać od ludzi deklaracje na tą oczyszczalnie, wtedy na poważnie rozmawiać. A nie tydzień czy dwa tygodnie temu i od razu działki kupować.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 11:15:45

  Kupno tej działki celowo zaplanowano na ostatni dzień przed wyborami, niewielu ludzi będzie wiedziało że działka jest właśnie dziś kupowana o to chodzi wójtowi. Gdyby kupili działkę w kwietniu to może źle by mówiono o wójcie. A tak zamknęli nam skutecznie usta. A wójt kupi od " wszyscy polacy to jedna rodzina" i zapłaci tyle ile zechce z naszych pieniędzy.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 11:29:03

  Pisze do blazna ktory próbuje wprowadzic ludzi w blad Ze niby dzialka mialbyc kupiona od Franka. Zalosne klamstwo ktore wypowiedziane zostalo Franek w tych ololicach nie ma zadnej dzialki. Ma pod krajewem w strone poligonu. To nie jest jedno co wczoraj bylo powiedziane wbrew prawdzie. Dzialka ktora gmina dzierzawi od nadleśnictwa to nie zasluga Grzeska. Ale to mieso wyborcze

 • gość 2018-10-19 12:16:48

  Pozwólcie p Wójtowi by i w następnej kadencji mógł spokojnie dokończyć plany inwestycyjne. Ziemia w Szumowie i okolicy w związku z tym będzie drożeć. Plan zagospodarowania przestrzennego zmienią Radni następnej kadencji w imię interesu ogółu – zawsze ktoś nie będzie zadowolony. Temat ten jest podbijany, aby przykryć pasmo wpadek p. ROSIAKA. Wybierzmy mądrych radnych by w myśl nowych dobrych (?) przepisów zrobionych przez PiS dla samorządów gmina się rozwijała a ludzie żyli dostatniej. Hm ! Zabrzmiało znajomo ?

 • gość 2018-10-19 12:30:21

  Do tego od "błazna”. Szukasz swoich? Pudło! Cała ( no prawie cała) błazenada „rosiakowa” jest w Urzędzie Gminy i Powiecie dziś zajęta, więc mniej wpisów. Ale się widzicie.

 • łopaciarz Jarka - niezalogowany 2018-10-19 13:47:42

  Tak się zastanawiam co Wam obiecał Cukierman ..... bronicie go ....!!!! Ludzie tego nie da się obronić !. Cukierman swoimi posunięciami nie strzelił sobie w stopę ale odpalił z armaty sobie prosto w łeb !!!! Żal mi Was i waszego zaślepienia. Wiem że nie ma ludzi idealnych ale w tej sytuacji jest tylko jeden słuszny wybór .... zagłosujmy w niedzielę na p. Rosiaka i jego kandydatów na radnych . W głębi serca wiecie że to jest bardzo dobry wybór.

 • gość 2018-10-19 14:06:31

  Temat o kłamstwach i fałszerstwach p. ROSIAKA i p. Orłowskiej. Zarzuty manipulowania intencjami podpisujących i świadome wprowadzanie opinii w błąd. A „kadry” p. Rosiaka próbują zakrzyczeć wrzutką. Panie kandydacie na wójta, panie Starosto Robercie Rosiaku czy to honorowo. ?Świadomie robić zakłamany teatrzyk, otumaniać ludzi, kłamać wbrew faktom o sprzedaż biblioteki i to wszystko organizować też na kółku różańcowym. Mimo oczywistych faktów dalej kłamać na spotkaniach? Czy tak się godzi?

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 14:08:12

  Lepiej działki kupywac niż sprzedawać jak to było kiedyś. Co do pań płaczących z biblioteki to dostały niezła premie za pakowanie książek. Jak nie pasuje to pracę można zmienić. Nie wszyscy są zaślepieni kłamstwami P.Rosiaka.

 • gość 2018-10-19 14:21:19

  Dajcie już sobie na spokoj i zagłosujmy w niedziele bo to się kabaret robił,jeden przez drugiego,Wygra Rosiak to powrócą w gminie uśmiechy na twarzy,wygra cukierman to będzie się mścił oj będzie się mścił

 • gość 2018-10-19 15:16:07

  P. Teresa Orłowska zmanipulował a dobre intencje mieszkańców Ostrożnego. ? Zbierała podpisy też na kółku różańcowym ( p. ROSIAK brał w nim udział z długopisami „życiorysem i prowadził agitację wyborczą), Pytanie – ilu z podpisujących wiedziało w jakim celu podpisują? Dlaczego podpisywali się na dwóch listach ? Czy na listach z innych miejscowości są takie kwiatki?. Na fałszu , kłamstwie do władzy p. Rosiak ? CAŁY TEN TETRZYK TO JEDNO WIELKOIE KŁAMSTWO ! Jak się ma to do honoru ?

 • gość 2018-10-19 15:24:06

  Jestes tak zorientowany to przyjrzyj się i zobaczysz ze nie jest to 2 listy tylko 1

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 15:42:15

  ,,CUKROMAN,,- dyktator uczy sie angielskiego na starosc w ostatnim tygodniu poznal nowe slowo ,,happening ,, brawo Panie Wojcie za postepy zyczymy dalszych sukcesow zeby tylko ,,Pana,, nie wybrano..

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 15:42:47

  ,,CUKROMAN,,- dyktator uczy sie angielskiego na starosc w ostatnim tygodniu poznal nowe slowo ,,happening ,, brawo Panie Wojcie za postepy zyczymy dalszych sukcesow zeby tylko ,,Pana,, nie wybrano..

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 15:53:04

  Już tylko kilkanaście godzin i głosujemy szopka sie skończy. Trzymam kciuki PANIE CUKIERMAN.

 • gość 2018-10-19 15:59:23

  GOŚCIU z 15:24 JEDNA LISTA MA 31 Pozycji , druga 34 i jest to ta sama ? nNawet tedo nie " ogarniasz" ?

 • gość83 - niezalogowany 2018-10-19 16:00:52

  rozluźnij te kciuki i wyciągnij z [usunięte]!!! i dołączam się do życzeń co wyżej ....

 • errata - niezalogowany 2018-10-19 16:02:39

  gość 2018-10-19 15:24:06 Jestes tak zorientowany to przyjrzyj się i zobaczysz ze nie jest to 2 listy tylko 1 .............................................................................................................................................. Jedna LIsta ma 31 pozycji, druga 34 i to jest ta sama ? i taka sama ? Fałszerstwo pierwszej wody. takie w stylu Pani 666.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 16:10:22

  Dajcie kolejny medal dla Starosty za wciskanie kitu.Znow będzie pozował do zdjęć . Propaganda musi być.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 16:11:46

  Pan Wójt wczoraj udowadniał mieszkańcom Szumowa że jak się postawi [usunięte] to smierdzi A jak się zmiele albo będzie [usunięte] to nie śmierdzi w jego nowoczesnej kanalizacji. Ahoj więc głosujmy :)

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 16:12:08

  Dajcie kolejny medal dla Starosty za wciskanie kitu.Znow będzie pozował do zdjęć . Propaganda musi być.

 • ... - niezalogowany 2018-10-19 16:23:37

  Biedny Cukierman. Nie ukradł samochodu, nie wyłudził podatku z kuzynem z Łomży i dwukrotnie odszkodowania, nie porozdawał kolesiom za pół darmo, nie zrzucił na nauczycieli z Szumowa, że kilkanaście komputerów wyparowało?. Och jaki on biedny i pomówiony. Pewie do komendanta puchalskiego na komórkę przywatną też nie dzwonił ? Siedzi teraz dziad leśny i łzy krokodyle wylewa, bo nie-daj-Boże do łopaty będzie musiał wrócić, gdzie jego miejsce. Biedny!

 • cycat - niezalogowany 2018-10-19 16:31:26

  Starosta obiecał założenie chóru. Część naboru już trenuje. Słychać indywidualne i w grupkach próbki głosów. Niektóre w charakterystyczny sposób przepite, inne widać, że po stażu w chórze, ale wszystkie mocno fałszujące. (Według zaleceń dyrygenta?) Leje się szambo, prostackie wyzwiska, oszczerstwa dotyczące p. Wójta i jego Rodziny. Do chóru dołączył psychopatyczny duet spoza gminy. Wspólne mają treści, a melodykę ponurawego Marszu Rakoczego ([usunięte]?). dziś dołączył do chóru ?

 • gość 2018-10-19 16:48:28

  [usunięte] to jest wójt , chór [usunięte] bojących się o stratę stołka już się [usunięte]. on nie jest bogiem i nie ma prawa decydować o losach ludzi. zniszczył już swoją rodzinę [usunięte].... dyktator. Teraz mieszkańcom Szumowa narzuca swoje zdanie. A tak na marginesie każdy walczy o swoje nie ważne gdzie teraz mieszka.

 • gość 2018-10-19 17:16:16

  trzymajcie te kciuki mocno za-- cara cukermana --może wam odpadną

 • Mieszkanka Gminy - niezalogowany 2018-10-19 17:32:27

  Zatrujecie się własnym jadem, tyle w Was nienawiści i do jednego kandydata jak i do drugiego. Wygra ten,który będzie miał większe poparcie wyborców. Liczę, że wygra mój kandydat ale nie pluje jadem i nie obrażam tak jak niektórzy na tym forum. Ludzie opanujcie się chociaż trochę. To, ze komuś wystawiacie niechlubna opinie o niczym nie świadczy. Zamiast pisać bzdury i stek kłamstw idźcie w niedzielę do kościółka pomodlcie się o dobry wybór.

 • jaro - niezalogowany 2018-10-19 18:52:38

  A sprawy za pomówienia w trybie wyborczym jak nie było - tak nie ma. Tyle zabiegów, żeby tyłek uratować, tylu biednych policjantów przeniesionych - podziwiam zdrowie dziada leśnego. A pomyśleć, że jeszcze do niedawna był cieciem i hodowcą porzeczek. Jarek, teraz co - nauczycielem angielskiego zostaniesz? [Usunięte] do szkoły zapisz, może się ortografii nauczy

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 18:56:21

  Czytając komentarze odnosze wrażenie że wypisuje je kilka osób powiązanych z obecnym panem R szkodząc panu Wójtowi i widać że obraca siewto przeciwko nim tak jak na spotkanich w naszej gminie mając kilku przydupasów co nic nie zyskają a stracą w oczach gminy i swoich wiosek także zacząć realnie myslec i wybierać dobro a nie zło

 • gość 2018-10-19 19:04:29

  cukier ty juz nie pij, ja sie w polityke nie mieszam. Mam gdzies wasze szambo. Ty odpowiadasz za inne grzeszki, ale na reke ci bardzo wciagać w to kontr-kandydata, co? Ośmieszasz się pajacyku

 • cyt. - niezalogowany 2018-10-19 19:04:46

  .......Leje się szambo, prostackie wyzwiska, oszczerstwa dotyczące p. Wójta i jego Rodziny i Współpracowników .Do chóru dołączył psychopatyczny duet spoza gminy. Wspólne mają treści, a melodykę ponurawego Marszu Rakoczego ([usunięte]?). dziś dołączył do chóru ? jako jaro ?...

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 19:08:25

  Za długie mam paznokcie żeby wsadzać w du...

 • gość 2018-10-19 19:10:19

  mowie ci nie pij bo znowu sobie palucha odetniesz, kto cie zawiezie jak synalek ćpa po wsiach a [usunięte] do pedałów nie sięga

 • gość 2018-10-19 19:36:03

  .......Leje się szambo, prostackie wyzwiska, oszczerstwa dotyczące p. Wójta i jego Rodziny i Współpracowników .Do chóru dołączył psychopatyczny duet spoza gminy. Wspólne mają treści, a melodykę ponurawego Marszu Rakoczego (Pawła?). dziś dołączył do chóru ? jako gość?...

 • gość 2018-10-19 20:07:33

  paweł ci zagra marsz dziadku leśny, aż będziesz tańczył

 • dajcie numer - niezalogowany 2018-10-19 20:10:38

  Słyszałem, że wójt dzieci porwał i siłą przetrzymywał w domu wbrew postanowieniom sądu. Podobno Rutkowski się zajmuje porwanymi dziećmi

 • 997 - niezalogowany 2018-10-19 20:16:09

  Prawda, tylko policja nie ma kompetencji, żeby interweniować. A Cukier dzwonił do przełożonego i kazał zakładać sprawę za bezpodstawne wzywanie policji i naruszenie miru domowego. Ja tam tylko raz byłem na interwencji, ale takiej bezczelności, chamstwa nie widziałem nigdy. Na szczęście już nie pracuję w policji w Zambrowie

 • gość 2018-10-19 20:19:22

  Był sobie jeden Pan Co scenariusz ułożył sam Zrobię zamęt, ściemę puszczę Swych dziewczynek nie odpuszczę Obiecuję - nie zrobię nic Ale będzie z tego cyc. Jarosława zgnębię w nic Sądy, mowy i przemowy Jam nie chętny do rozmowy Obiecuję, że nic nie zbuduję Przecie mnie to nie kosztuje Może teraz mi się uda Poobmawiać tego luda W razie czego mam wybory Chóry, kościół i klasztory.

 • gość 2018-10-19 20:22:57

  aleś piękny i uroczy, jak cie spotkam będzie [usunięte]

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 20:38:11

  To była taka spokojna gmina, a teraz widać, kto jest zwykłym pieniaczem. Już się zaczynasz jąkać. Nie potrafisz wpisać nic nowego tylko kopiuj wklej. Idź lepiej spać .

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 20:41:47

  Ten czlowiek ma po prostu problem alkoholowy. Jak było odebranie drogi tak się zalał, że pracownik gminy go o 13 wraka zawiózł do domu. Chcecie zobaczyć film z tego "heppeningu"? :)

 • Dyzio marzyciel - niezalogowany 2018-10-19 20:46:31

  Macie ostatnie 3 godziny zeby sie powyzywac na kandydatach ! Dajcie z siebie wszystko... nawet Jach poeta weny dostal, widac cycki mu w glowie i dziewczynki ale niestety moze o nich juz tylko wiersz napisac...dyzio marzyciel :)

 • gość 2018-10-19 23:03:44

  Ten budynek cztery lata temu już tak wyglądał więc pan wójt pochwalił się jak zadbał podczas swojej kadencji o niektóre obiekty, brawo

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 23:29:48

  A od kogo on to ziemię kupił pod to oczyszczalnie

 • gość 2018-10-19 23:51:01

  Chamskich wpisów cała kupa a to jeden tak rżnie głupa. Rzuca błotem, fałszywkami miast posiedzieć z Rodzicami. Bo choć się przebiera miarka – on ma cel – „pognębić Jarka”. O reakcję proszę Was (Rodzice) - na lekarza przyszedł czas.

 • gość 2018-10-20 20:55:43

  Wystarczy porównać ile Rosiak zrobił dla mieszkańców starostwa a ile Cukierman dla mieszkańców gminy. Myśle że pierwszy słabo wypada. Nie patrzmy co obiecują ale co zrobili.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org