:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Oświadczenie Wójta Gminy Szumowo w/s konferencji kandydata na Wójta Gminy Szumowo z dnia 17.10.2018

artykuł sponsorowany, Oświadczenie Wójta Gminy Szumowo konferencji kandydata Wójta Gminy Szumowo - zdjęcie, fotografia
18/10/2018 17:13

Poniżej przedstawiamy oświadczenie Wójta Gminy Szumowo w/s konferencji kandydata na Wójta Gminy Szumowo z dnia 17.10.2018 r., które przesłał dziś do naszej redakcji.

 

W nawiązaniu do wystąpienia Pana Roberta Rosiaka z dnia 17 października 2018 oświadczam, że w konferencji prasowej padło wiele nieprawdziwych stwierdzeń.

Zadziwiającym jest fakt, że Pan Starosta Robert Rosiak nie miał czasu od kwietnia tego roku  przybyć, mimo kilkakrotnych zaproszeń, na rozmowy z Wójtem Gminy Szumowo w/s wypracowania warunków dalszego funkcjonowania biblioteki powiatowej w Szumowie.

Natomiast znalazł czas na zorganizowanej konferencji prasowej. To Pan Robert Rosiak odrzucił propozycję złożoną przez Wójta Gminy Szumowo i  nie miał czasu na spotkanie, pomimo wielokrotnych zaproszeń.

Pan Starosta Robert Rosiak nie wspomniał, że w wyroku I i II instancji nie uwzględniono jego wniosku, aby Wójt Gminy zamieścił sprostowanie i przeprosiny, że Pan Starosta zaniedbuje swoje obowiązki.

 

„Wnioskodawca – Robert Maciej Rosiak złożył wniosek w trybie wyborczym o:

Zakazanie Jarosławowi Cukiermanowi rozpowszechniania informacji o rzekomym zaniedbywaniu obowiązków służbowych przypisanych Staroście Zambrowskiemu, którą to funkcję pełni obecnie wnioskodawca, kandydując na Wójta Gminy Szumowo.”

 

Wójt Gminy Szumowo oświadcza, że bibliotekę gminną i powiatową przenosi się ze względu na planowany remont budynku.

Żaden z uczestników happeningu z dnia 17.10.2018 r. nie zauważył, że pleśń na ścianie w tym budynku sięga 1 metra. Remont jest niezbędny, gdyż koszty elektrycznego ogrzewania sięgają około 4 tys. zł miesięcznie, a budynek po byłym przedszkolu stoi pusty, który tez należy ogrzać, aby nie uległ zniszczeniu.

Oświadczam również, że wypowiadająca się podczas konferencji Pani Teresa Orłowska dołączyła do tzw. petycji listy z podwójnymi podpisami, co może świadczyć o jej intencjach. Zapewne pozostali znajdujący się na tej liście mieszkańcy uczynili to bezwiednie, natomiast w/w Pani zrobiła to z premedytacją. Stąd też ta jej  frustracja, jeśli chodzi o sprawy sądowe.

W załączeniu artykułu kopia list.

Należy przypomnieć, że w budynku, do którego planowane jest przeniesienie, biblioteka mieściła się w ubiegłych latach. Funkcjonowanie biblioteki w budynku po przedszkolu może potrwać około dwóch lat, gdyż na taki okres planowany jest generalny remont budynku biblioteki.

W budynku po byłym przedszkolu, po opuszczeniu go przez bibliotekę publiczną, planowane jest wykonanie kilku mieszkań socjalnych.

Oświadczenie Wójta dotyczące budowy drogi Srebrna – Ostrożne była rzeczywiście wypowiedzią niefortunną. Pan Robert Rosiak jest odpowiedzialny za opieszałość w wydawaniu decyzji o odszkodowanie za grunty zajęte pod tę drogę. Pierwsza wycena opiewała na kwotę 4 zł za 1m2, obecna zaś, po mojej interwencji u Wojewody, wynosi od 9 zł  do 12 zł.

Moim zdaniem była to nieudolność lub destrukcyjne działanie, nakierowanie na to, żeby Wójt „walczył” z niezadowolonymi rolnikami. Należy dodać, że mimo nakazu Wojewody, aby sprawa została załatwiona do końca sierpnia, wyciągnięcia konsekwencji służbowych i wprowadzeniu programu naprawczego w Starostwie. Do dnia dzisiejszego nie wszystkie decyzje są przez Pana Starostę wydane.

Wczorajsza konferencja prasowa była zapewne elementem kampanii wyborczej kandydata na Wójta Pana Roberta Rosiaka.

Zamieszczenie pod petycją list, podpisanych co najmniej dwukrotnie przez niektórych mieszkańców gminy Szumowo, m.in. przez wypowiadającą się Panią Teresę Orłowską, świadczy jasno o intencjach i „prawdomówności” występujących na tej konferencji.

 

W/w oświadczenie jest tylko i wyłącznie oświadczeniem pełniącego obecnie funkcję Wójta Gminy Szumowo.

 

W załączeniu:

 1. odmowa Starosty podpisania porozumienia
 2. kopia zdublowanych podpisów z listy
 3. propozycja odkupienia woluminów

W galerii przedstawiamy zdjęcia budynku biblioteki w Szumowie.

Reklama

Oświadczenie Wójta Gminy Szumowo w/s konferencji kandydata na Wójta Gminy Szumowo z dnia 17.10.2018 komentarze opinie

 • gość 2018-10-18 18:10:30

  fajnne foto nieużywanego strychu xd elo frajero

 • Gość - niezalogowany 2018-10-18 18:15:59

  Wójcie toniesz.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-18 18:16:34

  Wójcie toniesz.

 • gość 2018-10-18 18:19:00

  Obecny wójt do końca zajadły.

 • Obserwator - niezalogowany 2018-10-18 19:12:34

  Pan Cukierman jest super gospodarzem . nie jestem mieszkańcem gminy ale obserwuje to wszystko z boku i lepszego człowieka na tym stanowisku nie będzie. odśnieżanie zimą, skansen, place zabaw - ludzie doceńcie to !!!!

 • gość 2018-10-18 19:29:08

  W koncu prawdize informacje a nie stek kłamst

 • gość 2018-10-18 19:30:03

  Popieram slowa obserwatora

 • gość 2018-10-18 19:31:35

  I wyszlo szydło z worka czyli wciskanie ciemnoty prze Rosiaka i osoby ktore sie wypowiadaly na tej komferencji

 • gość 2018-10-18 19:34:02

  Nagle pan rosiak znalazl czas na komferencje itp a nie mial czasu doprowadzic pewnych zadan ktore mialy byc wykonanych na terenie gminy szmowo . tylko swiadczy to o tym jakim by byl wujtem jakby na nieszczescie zostal wybrany

 • gość 2018-10-18 20:15:01

  wujtem moze nie... Ale wójtem będzie. osobie z góry serdecznie polecam podróż do biblioteki. Kilka książek nie zaszkodzi, a w szczegółności SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY

 • FAŁSZERZE - niezalogowany 2018-10-18 21:08:50

  WAŻNE! Duża cześć osób, których podpisy znajdują się na jednej i drugiej liście NIGDY nie podpisywała ŻADNEJ listy, czy to za czy to przeciw!!! Podrabianie podpisów i publiczne publikowanie nieprawdy to przestępstwo. Prosze sobie nawet porówniać styl pisma - jak to możliwe, że po dwie/trzy osoby mają identyczny podpis? Doszło do fałszerstwa i to dużego w celu osiągniecia własnych korzyści.

 • gość 2018-10-18 22:19:47

  Wójt jutro kupuje za prawie trzysta tysięcy działkę pod budowę oczyszczalni ścieków mimo sprzeciwu mieszkańców. Przypadek??? A sprzedającemu dziwię się bo żadne pieniądze nie przyniosą szczęścia które zostały oblane łzami innych. ŻYCZĘ POWODZENIA

 • gość 2018-10-18 22:21:48

  Wójt jutro kupuje za prawie trzysta tysięcy działkę pod budowę oczyszczalni ścieków mimo sprzeciwu mieszkańców. Przypadek??? A sprzedającemu dziwię się bo żadne pieniądze nie przyniosą szczęścia które zostały oblane łzami innych. ŻYCZĘ POWODZENIA

 • Gość - niezalogowany 2018-10-18 22:53:16

  To prawda jeden z rodziny wpisywal swoich i bardzo dziwne ze taki sam charakter pisma. Chyba powinien sie tym ktoś zająć. A tak pozatym połowa z tych osób nigdy nie weszła za drzwi tej biblioteki... Pani Orlowska nie poniża się pani , taki wiek a jak dziecko.:) pozdrawiam!

 • Gość - niezalogowany 2018-10-18 23:02:53

  Czuje że to jest kres i podejmuje decyzję bezsensown, aby tylko komuś zrobić na złość. Małe to i wredne. Oby niedługo zniknęło z polityki.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-18 23:43:01

  To że wójt kupuje dzialke nie oznacza że będzie tam oczyszczalnia. Na oczyszczalnie w budżecie rada nie zabezpieczyła środków. Są tylko na zakup działki. Dziś wojt to przyznał że dostał zgodę tylko na zakup działki, a nie na rozpoczęcie budowy. A chyba im więcej działek gminnych tym lepiej? sprzedawał skrawek ziemii obok fawora to gafaliscie że wyprzedaje majatek, a jak skupuje dziLki to nagle narzekacie że kupuje. Kampania kampania kampania

 • gość 2018-10-19 00:36:23

  Dziwne ze działke którą sprzedał kupujeee osoba z bliskiego otoczeniaaa ( że niby niewiadomo za ile i ze niby przetarg w kopercie)) Układy byly kiedys i uklady sa dalej... Wojtem jest teraz i moze bedzie jeszcze 4lata a ,, czlowiekiem'' zostanie do konca swoich dni ale na opinie pracuje całe zycie... Dno i wodorosty

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 01:06:00

  Ale dziś Pan Wójt potwierdził że ta działka będzie pod konkretny cel- pod oczyszczalnie ścieków. Rada za jego ( być może) przyszłej kadencji będzie miała tyle samo do powiedzenia co i teraz miala przez ostatnie 4 lata.... Trzeba nie mieć serca (jak wójt ) żeby robić takie rzeczy swoim wyborcom,stawiać oczyszczalnie ścieków z sąsiadującymi domami mieszkalnymi. Dziś mieszkańcy ulicy Wyzwolenia i nie tylko, bo i Szumowa- smród będzie wszędzie... A potem nastąpi kolej na inne wioski z terenu Gminy Szumowo. Po takich akcjach, można się spodziewać wszystkiego.

 • gość 2018-10-19 01:38:25

  Owszem wójt kupuje tę konkretną działkę pod budowę oczyszczalni.Powiedział to głośno i wyraźnie. Nie odniósł się ani słowem do propozycji przesunięcia na dalszą odległość. chodzi mu konkretnie o tę działkę. DLACZEGO ??? JAKI MA INTERES W NISZCZENIU ŻYCIA INNYCH.

 • gość 2018-10-19 07:22:40

  Dziwne że Szumowo nie chce mieć oczyszczalni ścieków ,każda lokalizacja komuś nie będzie odpowiadać,widocznie polubili te swoje przydomowe szamba ,pewnie najbardziej przeszkadza to tym którzy zajmują się wywozem tego płynnego złota :)

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 07:29:12

  Wstydziłby się publikować zdjęcia takiej ruiny. Czemu przez 4 lata nic z tym nie zrobił. Pokazuje swoje zaniedbania.

 • łopaciarz Jarka - niezalogowany 2018-10-19 07:44:48

  Cukierman TONIESZ !!!!! to co wczoraj pokazałeś w GOK-u !!!!! przeszedłeś samego siebie !!!! Chłopie powinieneś się prze leczyć psychiatrycznie !!!!! ........ takiego [usunięte na prośbę użytkownika] nasza gmina jeszcze nie widziała . Wyborco !!! to co robi obecny wójt to żenada , wstyd dla naszej gminy!!! wspólnie odsuńmy go od władzy !!! nie zmarnujmy tej szansy głosujmy wszyscy na pana Rosiaka !!!!!

 • gość 2018-10-19 07:46:58

  Czy Cukierman jest człowiekiem? Na zebraniu w Szumowie bez mrugnięcia okiem łże że przenosi bibliotekę dla dobra bibliotekarek bo nabawią się alergii. Hipokryta. A ile te dziewczyny łez wylały przez tego tyrana . Ile odebrał im zdrowia. Nakazy pracy w niedzielę aby tylko szybciej spakowały bibliotekę powiatową. Nie szanuje poważnej choroby jednej z pań. To już się nadaje do sądu jako mobbing. Czy to jest człowiek?

 • gość 2018-10-19 07:55:29

  Łżesz. Miały wielotygodniowy termin na wykonannie polecenia. Wykonywały polecenia p. Rosiaka ( zwalniać, blokować,, utrudniać) Więc gDy przyszedł odtateczny termin poniosły konsekwencje WŁASNYCH DZIAŁĄŃ.. To był IICH wybór. A STAN BIBLIOTEKI POKAZJĄ ZDJĘCIA powyżej. Planac remontów dokumenty i nagrania z sesji.

 • gość 2018-10-19 08:02:50

  Starosta obiecał założenie chóru. Część naboru już trenuje. Słychać indywidualne i w grupkach próbki głosów. Niektóre w charakterystyczny sposób przepite, inne widać, że po stażu w chórze, ale wszystkie mocno fałszujące. (Według zaleceń dyrygenta?) Leje się szambo, prostackie wyzwiska, oszczerstwa dotyczące p. Wójta i jego Rodziny. i współpracowników. Do chóru dołączył psychopatyczny duet spoza gminy. Wspólne mają treści, a melodykę ponurawego Marszu Rakoczego (Pawła?).

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 08:19:18

  Szumowo chce mieć oczyszczalnie ścieków, ale nie pod nosem mieszkańców Szumowa. Chyba można przesunąć się w pola, gdzie nikomu nie będzie przeszkadzała oczyszczalnia ścieków. Pan Wójt nawet na ten temat rozmawiać nie chce . Planujac oczyszczalnie ścieków sami pracujacy przy tym powinni pomyśleć o mieszkańcach, ze jednak to jest za blisko. Ale co tam.... to przeciez tylko zwykli ludzie. Im mozna pluć w twarz. Dla Pana Wójta są nikim. Jeden z głowniejszych wyjazdów z Szumowa będzie zasmrodzony. Z jednej strony Szumowa sortowania śmieci z drugiej oczyszczalnia ścieków.

 • gość 2018-10-19 08:32:08

  gość 2018-10-19 07:55:29 "... A STAN BIBLIOTEKI POKAZJĄ ZDJĘCIA ...". Już doszło do tego że wójt chwali się ruiną.

 • gość 2018-10-19 08:36:21

  Smród to się niesie od wielomiesięcznej "akcji kadrowców" kontrkandydata - z psychopatycznym wspomaganiem. Obsr.... społeczność Gminy na całą okolicę, aby tylko dać szansę kontrkandydatowi. Problemu by nie było gdyby była kupiona działka leżąca kawałek dalej ( Pana Franka) i gdyby tylko Wójta flekowano a Starosta w ochronie.? . Zbłaźnił się p. Rosiak - i dlatego smród ?

 • gość 2018-10-19 08:40:46

  "Już doszlo do tego że wót chwali się ruiną" dobre odwracanie kota ogonem , Wójt pokazuje zakłamanie p. ROSIAKA, I p. ORŁOWSKIEJ - bo pozostali prawdopodobnie ulegli ich manipulacji. O trochę uczciwości proszę !

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 08:50:35

  Układ pogania układ. Dla pieniędzy widać nawet gówienko zaczyna pachnieć. Czy warto dla pieniędzy dożyć w gównianej atmosferze... Widać niektórym to się opłaca.

 • gość 2018-10-19 09:01:01

  AUTOREFLEKSJA?

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 09:52:08

  Pani sekretarka tak obstaje za lokalizacją oczyszczalni bo nosi to samo nazwisko co sprzedający.

 • Cyt. - niezalogowany 2018-10-19 10:23:58

  " Bo wszyscy Polacy to jedna Rodzina..............." pasuje ?

 • Fałsz p O i pR - niezalogowany 2018-10-19 10:37:44

  To się narobiło!!! Popatrzcie na uaktualnione „listy poparcia” teatrzyku p, Rosiaka – to takie listy fałszu, zakłamania, wprowadzania uczciwych ludzi w błąd świadomie i z premedytacją. Zrobiła to p. ORŁOWSKA w porozumieniu „ różańcowym” z p. ROSIAKIEM.? Kłamcy i fałszywcy!!! ?

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 10:59:32

  Spotkanie na temat oczyszczalni było dwa lata temu.....Ludzie. To i dwa lata temu trzeba było zebrać od ludzi deklaracje na tą oczyszczalnie, wtedy na poważnie rozmawiać. A nie tydzień czy dwa tygodnie temu i od razu działki kupować.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 11:15:45

  Kupno tej działki celowo zaplanowano na ostatni dzień przed wyborami, niewielu ludzi będzie wiedziało że działka jest właśnie dziś kupowana o to chodzi wójtowi. Gdyby kupili działkę w kwietniu to może źle by mówiono o wójcie. A tak zamknęli nam skutecznie usta. A wójt kupi od " wszyscy polacy to jedna rodzina" i zapłaci tyle ile zechce z naszych pieniędzy.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 11:29:03

  Pisze do blazna ktory próbuje wprowadzic ludzi w blad Ze niby dzialka mialbyc kupiona od Franka. Zalosne klamstwo ktore wypowiedziane zostalo Franek w tych ololicach nie ma zadnej dzialki. Ma pod krajewem w strone poligonu. To nie jest jedno co wczoraj bylo powiedziane wbrew prawdzie. Dzialka ktora gmina dzierzawi od nadleśnictwa to nie zasluga Grzeska. Ale to mieso wyborcze

 • gość 2018-10-19 12:16:48

  Pozwólcie p Wójtowi by i w następnej kadencji mógł spokojnie dokończyć plany inwestycyjne. Ziemia w Szumowie i okolicy w związku z tym będzie drożeć. Plan zagospodarowania przestrzennego zmienią Radni następnej kadencji w imię interesu ogółu – zawsze ktoś nie będzie zadowolony. Temat ten jest podbijany, aby przykryć pasmo wpadek p. ROSIAKA. Wybierzmy mądrych radnych by w myśl nowych dobrych (?) przepisów zrobionych przez PiS dla samorządów gmina się rozwijała a ludzie żyli dostatniej. Hm ! Zabrzmiało znajomo ?

 • gość 2018-10-19 12:30:21

  Do tego od "błazna”. Szukasz swoich? Pudło! Cała ( no prawie cała) błazenada „rosiakowa” jest w Urzędzie Gminy i Powiecie dziś zajęta, więc mniej wpisów. Ale się widzicie.

 • łopaciarz Jarka - niezalogowany 2018-10-19 13:47:42

  Tak się zastanawiam co Wam obiecał Cukierman ..... bronicie go ....!!!! Ludzie tego nie da się obronić !. Cukierman swoimi posunięciami nie strzelił sobie w stopę ale odpalił z armaty sobie prosto w łeb !!!! Żal mi Was i waszego zaślepienia. Wiem że nie ma ludzi idealnych ale w tej sytuacji jest tylko jeden słuszny wybór .... zagłosujmy w niedzielę na p. Rosiaka i jego kandydatów na radnych . W głębi serca wiecie że to jest bardzo dobry wybór.

 • gość 2018-10-19 14:06:31

  Temat o kłamstwach i fałszerstwach p. ROSIAKA i p. Orłowskiej. Zarzuty manipulowania intencjami podpisujących i świadome wprowadzanie opinii w błąd. A „kadry” p. Rosiaka próbują zakrzyczeć wrzutką. Panie kandydacie na wójta, panie Starosto Robercie Rosiaku czy to honorowo. ?Świadomie robić zakłamany teatrzyk, otumaniać ludzi, kłamać wbrew faktom o sprzedaż biblioteki i to wszystko organizować też na kółku różańcowym. Mimo oczywistych faktów dalej kłamać na spotkaniach? Czy tak się godzi?

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 14:08:12

  Lepiej działki kupywac niż sprzedawać jak to było kiedyś. Co do pań płaczących z biblioteki to dostały niezła premie za pakowanie książek. Jak nie pasuje to pracę można zmienić. Nie wszyscy są zaślepieni kłamstwami P.Rosiaka.

 • gość 2018-10-19 14:21:19

  Dajcie już sobie na spokoj i zagłosujmy w niedziele bo to się kabaret robił,jeden przez drugiego,Wygra Rosiak to powrócą w gminie uśmiechy na twarzy,wygra cukierman to będzie się mścił oj będzie się mścił

 • gość 2018-10-19 15:16:07

  P. Teresa Orłowska zmanipulował a dobre intencje mieszkańców Ostrożnego. ? Zbierała podpisy też na kółku różańcowym ( p. ROSIAK brał w nim udział z długopisami „życiorysem i prowadził agitację wyborczą), Pytanie – ilu z podpisujących wiedziało w jakim celu podpisują? Dlaczego podpisywali się na dwóch listach ? Czy na listach z innych miejscowości są takie kwiatki?. Na fałszu , kłamstwie do władzy p. Rosiak ? CAŁY TEN TETRZYK TO JEDNO WIELKOIE KŁAMSTWO ! Jak się ma to do honoru ?

 • gość 2018-10-19 15:24:06

  Jestes tak zorientowany to przyjrzyj się i zobaczysz ze nie jest to 2 listy tylko 1

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 15:42:15

  ,,CUKROMAN,,- dyktator uczy sie angielskiego na starosc w ostatnim tygodniu poznal nowe slowo ,,happening ,, brawo Panie Wojcie za postepy zyczymy dalszych sukcesow zeby tylko ,,Pana,, nie wybrano..

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 15:42:47

  ,,CUKROMAN,,- dyktator uczy sie angielskiego na starosc w ostatnim tygodniu poznal nowe slowo ,,happening ,, brawo Panie Wojcie za postepy zyczymy dalszych sukcesow zeby tylko ,,Pana,, nie wybrano..

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 15:53:04

  Już tylko kilkanaście godzin i głosujemy szopka sie skończy. Trzymam kciuki PANIE CUKIERMAN.

 • gość 2018-10-19 15:59:23

  GOŚCIU z 15:24 JEDNA LISTA MA 31 Pozycji , druga 34 i jest to ta sama ? nNawet tedo nie " ogarniasz" ?

 • gość83 - niezalogowany 2018-10-19 16:00:52

  rozluźnij te kciuki i wyciągnij z [usunięte]!!! i dołączam się do życzeń co wyżej ....

 • errata - niezalogowany 2018-10-19 16:02:39

  gość 2018-10-19 15:24:06 Jestes tak zorientowany to przyjrzyj się i zobaczysz ze nie jest to 2 listy tylko 1 .............................................................................................................................................. Jedna LIsta ma 31 pozycji, druga 34 i to jest ta sama ? i taka sama ? Fałszerstwo pierwszej wody. takie w stylu Pani 666.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 16:10:22

  Dajcie kolejny medal dla Starosty za wciskanie kitu.Znow będzie pozował do zdjęć . Propaganda musi być.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 16:11:46

  Pan Wójt wczoraj udowadniał mieszkańcom Szumowa że jak się postawi [usunięte] to smierdzi A jak się zmiele albo będzie [usunięte] to nie śmierdzi w jego nowoczesnej kanalizacji. Ahoj więc głosujmy :)

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 16:12:08

  Dajcie kolejny medal dla Starosty za wciskanie kitu.Znow będzie pozował do zdjęć . Propaganda musi być.

 • ... - niezalogowany 2018-10-19 16:23:37

  Biedny Cukierman. Nie ukradł samochodu, nie wyłudził podatku z kuzynem z Łomży i dwukrotnie odszkodowania, nie porozdawał kolesiom za pół darmo, nie zrzucił na nauczycieli z Szumowa, że kilkanaście komputerów wyparowało?. Och jaki on biedny i pomówiony. Pewie do komendanta puchalskiego na komórkę przywatną też nie dzwonił ? Siedzi teraz dziad leśny i łzy krokodyle wylewa, bo nie-daj-Boże do łopaty będzie musiał wrócić, gdzie jego miejsce. Biedny!

 • cycat - niezalogowany 2018-10-19 16:31:26

  Starosta obiecał założenie chóru. Część naboru już trenuje. Słychać indywidualne i w grupkach próbki głosów. Niektóre w charakterystyczny sposób przepite, inne widać, że po stażu w chórze, ale wszystkie mocno fałszujące. (Według zaleceń dyrygenta?) Leje się szambo, prostackie wyzwiska, oszczerstwa dotyczące p. Wójta i jego Rodziny. Do chóru dołączył psychopatyczny duet spoza gminy. Wspólne mają treści, a melodykę ponurawego Marszu Rakoczego ([usunięte]?). dziś dołączył do chóru ?

 • gość 2018-10-19 16:48:28

  [usunięte] to jest wójt , chór [usunięte] bojących się o stratę stołka już się [usunięte]. on nie jest bogiem i nie ma prawa decydować o losach ludzi. zniszczył już swoją rodzinę [usunięte].... dyktator. Teraz mieszkańcom Szumowa narzuca swoje zdanie. A tak na marginesie każdy walczy o swoje nie ważne gdzie teraz mieszka.

 • gość 2018-10-19 17:16:16

  trzymajcie te kciuki mocno za-- cara cukermana --może wam odpadną

 • Mieszkanka Gminy - niezalogowany 2018-10-19 17:32:27

  Zatrujecie się własnym jadem, tyle w Was nienawiści i do jednego kandydata jak i do drugiego. Wygra ten,który będzie miał większe poparcie wyborców. Liczę, że wygra mój kandydat ale nie pluje jadem i nie obrażam tak jak niektórzy na tym forum. Ludzie opanujcie się chociaż trochę. To, ze komuś wystawiacie niechlubna opinie o niczym nie świadczy. Zamiast pisać bzdury i stek kłamstw idźcie w niedzielę do kościółka pomodlcie się o dobry wybór.

 • jaro - niezalogowany 2018-10-19 18:52:38

  A sprawy za pomówienia w trybie wyborczym jak nie było - tak nie ma. Tyle zabiegów, żeby tyłek uratować, tylu biednych policjantów przeniesionych - podziwiam zdrowie dziada leśnego. A pomyśleć, że jeszcze do niedawna był cieciem i hodowcą porzeczek. Jarek, teraz co - nauczycielem angielskiego zostaniesz? [Usunięte] do szkoły zapisz, może się ortografii nauczy

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 18:56:21

  Czytając komentarze odnosze wrażenie że wypisuje je kilka osób powiązanych z obecnym panem R szkodząc panu Wójtowi i widać że obraca siewto przeciwko nim tak jak na spotkanich w naszej gminie mając kilku przydupasów co nic nie zyskają a stracą w oczach gminy i swoich wiosek także zacząć realnie myslec i wybierać dobro a nie zło

 • gość 2018-10-19 19:04:29

  cukier ty juz nie pij, ja sie w polityke nie mieszam. Mam gdzies wasze szambo. Ty odpowiadasz za inne grzeszki, ale na reke ci bardzo wciagać w to kontr-kandydata, co? Ośmieszasz się pajacyku

 • cyt. - niezalogowany 2018-10-19 19:04:46

  .......Leje się szambo, prostackie wyzwiska, oszczerstwa dotyczące p. Wójta i jego Rodziny i Współpracowników .Do chóru dołączył psychopatyczny duet spoza gminy. Wspólne mają treści, a melodykę ponurawego Marszu Rakoczego ([usunięte]?). dziś dołączył do chóru ? jako jaro ?...

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 19:08:25

  Za długie mam paznokcie żeby wsadzać w du...

 • gość 2018-10-19 19:10:19

  mowie ci nie pij bo znowu sobie palucha odetniesz, kto cie zawiezie jak synalek ćpa po wsiach a [usunięte] do pedałów nie sięga

 • gość 2018-10-19 19:36:03

  .......Leje się szambo, prostackie wyzwiska, oszczerstwa dotyczące p. Wójta i jego Rodziny i Współpracowników .Do chóru dołączył psychopatyczny duet spoza gminy. Wspólne mają treści, a melodykę ponurawego Marszu Rakoczego (Pawła?). dziś dołączył do chóru ? jako gość?...

 • gość 2018-10-19 20:07:33

  paweł ci zagra marsz dziadku leśny, aż będziesz tańczył

 • dajcie numer - niezalogowany 2018-10-19 20:10:38

  Słyszałem, że wójt dzieci porwał i siłą przetrzymywał w domu wbrew postanowieniom sądu. Podobno Rutkowski się zajmuje porwanymi dziećmi

 • 997 - niezalogowany 2018-10-19 20:16:09

  Prawda, tylko policja nie ma kompetencji, żeby interweniować. A Cukier dzwonił do przełożonego i kazał zakładać sprawę za bezpodstawne wzywanie policji i naruszenie miru domowego. Ja tam tylko raz byłem na interwencji, ale takiej bezczelności, chamstwa nie widziałem nigdy. Na szczęście już nie pracuję w policji w Zambrowie

 • gość 2018-10-19 20:19:22

  Był sobie jeden Pan Co scenariusz ułożył sam Zrobię zamęt, ściemę puszczę Swych dziewczynek nie odpuszczę Obiecuję - nie zrobię nic Ale będzie z tego cyc. Jarosława zgnębię w nic Sądy, mowy i przemowy Jam nie chętny do rozmowy Obiecuję, że nic nie zbuduję Przecie mnie to nie kosztuje Może teraz mi się uda Poobmawiać tego luda W razie czego mam wybory Chóry, kościół i klasztory.

 • gość 2018-10-19 20:22:57

  aleś piękny i uroczy, jak cie spotkam będzie [usunięte]

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 20:38:11

  To była taka spokojna gmina, a teraz widać, kto jest zwykłym pieniaczem. Już się zaczynasz jąkać. Nie potrafisz wpisać nic nowego tylko kopiuj wklej. Idź lepiej spać .

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 20:41:47

  Ten czlowiek ma po prostu problem alkoholowy. Jak było odebranie drogi tak się zalał, że pracownik gminy go o 13 wraka zawiózł do domu. Chcecie zobaczyć film z tego "heppeningu"? :)

 • Dyzio marzyciel - niezalogowany 2018-10-19 20:46:31

  Macie ostatnie 3 godziny zeby sie powyzywac na kandydatach ! Dajcie z siebie wszystko... nawet Jach poeta weny dostal, widac cycki mu w glowie i dziewczynki ale niestety moze o nich juz tylko wiersz napisac...dyzio marzyciel :)

 • gość 2018-10-19 23:03:44

  Ten budynek cztery lata temu już tak wyglądał więc pan wójt pochwalił się jak zadbał podczas swojej kadencji o niektóre obiekty, brawo

 • Gość - niezalogowany 2018-10-19 23:29:48

  A od kogo on to ziemię kupił pod to oczyszczalnie

 • gość 2018-10-19 23:51:01

  Chamskich wpisów cała kupa a to jeden tak rżnie głupa. Rzuca błotem, fałszywkami miast posiedzieć z Rodzicami. Bo choć się przebiera miarka – on ma cel – „pognębić Jarka”. O reakcję proszę Was (Rodzice) - na lekarza przyszedł czas.

 • gość 2018-10-20 20:55:43

  Wystarczy porównać ile Rosiak zrobił dla mieszkańców starostwa a ile Cukierman dla mieszkańców gminy. Myśle że pierwszy słabo wypada. Nie patrzmy co obiecują ale co zrobili.

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK DO PRODUKCJI DRZWI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DO PRODUKCJI DRZWI (trapezy, koła, kształty nietypowe) Zakres obowiązków: -..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT Nr 1. w Twojej

SPRZEDAJ SWÓJ SAMOCHÓD SZYBKO, A CO NAJWAŻNIEJSZE legalnej FIRMIE KTÓRA WIDZISZ.Kupujemy auta w stanie bardzo dobrym,uszkodzone, powypadkowe, bez..


Zobacz ogłoszenie

Dodatkowa praca dyskretnie.

! Poszukiwana jest zadbana 18-40 -latka, która chciałaby mieć okazję w tajemnicy, łatwo, miło i przyjemnie dorobić sobie własne Pieniądze, bez..


Zobacz ogłoszenie

Działki

Witam Do sprzedania mam kilka działek Działki w tej chwili są ok 30 ar owe ale jest możliwość zakupu działki z kimś do spółki i podzielenia jej na..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę zlecenia remontowe.

Przyjmę zlecenia; szpachlowanie ,malowanie, adaptacja poddaszy,panele remonty mieszkań. Gwarantuję jakość wykonania usług. numer telefonu 784 395..


Zobacz ogłoszenie

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

KONTROLER JAKOŚCI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI GŁÓWNE ZADANIA -sprawowanie kontroli nad jakością wyrobów na..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 3-pokojowe, I

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 58,94m2 położone na I piętrze w bloku z cegły przy Placu..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1,25 ha w Ngórkach

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1,25 ha położona w miejscowości Nagórki-Jabłoń, gmina Zambrów. Grunty..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkania do wynajęcia od

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu mieszkania: 1. ul. Cmentarna 35m2, 1 pokój + aneks kuchenny, łazienka, I piętro, - 1100 zł +..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka na Święta Wielkanocne

Pożyczka na Święta Wielkanocne i nie tylko! Weź pożyczkę nawet do 20 000 zł Pieniądze na koncie nawet w 15 minut na Twoim koncie Zadzwoń


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Działka pod inwestycję

Witam Do sprzedania mam działkę dobrą pod inwestycje powierzchnia 1 hektar. Atrakcyjna lokalizacja - obrzeża miasta Zambrów. Cicha, spokojna..


Zobacz ogłoszenie

Działka 3005m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 3005m2 położona w miejscowości Grochy-Pogorzele, gmina Zambrów. Media:..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Salon Meblowy Pieer zatrudni

Salon Meblowy Pieer zatrudni pracownika na stanowisku monter mebli/pracownik magazynowy. Wymagania: - chęć do pracy - prawo jazdy kat.B Dobre..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1406m2, Nagórki-Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1406m2 położona w Nagórkach Jabłoń, gmina Zambrów. Wydana decyzja o..


Zobacz ogłoszenie

KLIMATYZACJA napełnianie

Oferujemy usługę nabijania oraz odgrzybiania klimatyzacji samochodowych. Atrakcyjne ceny! Odgrzybianie metodą ultradźwiękową już od 50 zł. Zambrów,..


Zobacz ogłoszenie

Lokale użytkowe JUŻ od 720 zł

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu lokale użytkowe: 1. Al. Wojska Polskiego 40m2, II piętro - 720 zł netto + opłaty/mc 2. Al...


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

HAPROL- MASZYNY ROLNICZE,

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU WŁÓKI ŁĄKOWO-POLOWEJ, RÓŻNE ROZMIARY 4M, 5M, 6M, 8M, ROZKŁADANE HYDRAULICZNIE, NA CZTERECH RZĘDACH ZĘBÓW. MALOWANE I..


Zobacz ogłoszenie

Salon Meblowy Pieer zatrudni

Salon Meblowy Pieer zatrudni pracownika na stanowisku monter mebli/pracownik magazynowy. Wymagania: - chęć do pracy - prawo jazdy kat.B Dobre..


Zobacz ogłoszenie

NOWOŚĆ W OFERCIE- MASZYNY

Zgrabiarka dwu karuzelowa Enorossi ENODUO 780 PRO Wersja ciągana - szer. robocza 780cm - zgrabianie do środka pokosu - przekładnia w kąpieli..


Zobacz ogłoszenie

Rolety Rzymskie na Wymiar

Szyjemy Rolety Rzymskie i Austryjackie pod wymiar . Wszystko dopasowane do twoich potrzeb . Rolety szyjemy z wielu tkanin . Posiadamy też usługę..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedaż Rowerów Zachodnich ,

W SPRZEDAŻY POSIADAMY ROWERY ZACHODNICH MAREK . ROWERY SA UŻYWANE, PO PRZEGLĄDZIE 100% SPRAWNE. rowery takich marek jak : -gazelle, -kalkhoff,..


Zobacz ogłoszenie

Przydomowe oczyszczalnie

Oferujemy: *oczyszczalnie drenażowe *oczyszczalnie biologiczne *oczyszczalnie SBR *studnie chłonne *drenaże *sprzedaż, montaż zbiorników..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

PRACA W SALONIE NC+ GALERIA

Poszukujemy osoby na stanowisko doradcy klienta w Salonie NC+ mieszczącym się w galerii BEM w Zambrowie. Praca stała, wynagrodzenie podstawowe+..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"