:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C całkowite zachmurzenie

Ostatnie miejsca na letni wyjazd do Bułgarii

wydarzenia, Ostatnie miejsca letni wyjazd Bułgarii - zdjęcie, fotografia

To już ostatni dzwonek, aby zapisać się na wakacyjny obóz do Bułgarii, jaki proponuje parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. Zostały ostatnie miejsca!

Ksiądz Robert Czeladko z parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie zaprasza dzieci i młodzież do skorzystania z propozycji letniego wypoczynku przygotowanych przez najstarszą zambrowską parafię. Zostały już ostatnie miejsca.

W dniach 4-17 sierpnia parafia pw. Trójcy Przenajświętszej organizuje wyjazd zagraniczny. Miejscem docelowym obozu będzie Bułgaria (Złote Piaski). W programie dwunastodniowego wypoczynku znalazły się m.in.: codzienna Eucharystia, zwiedzanie Budapesztu, autokarowa wycieczka do Monstyru Aładży, plażowanie i kąpiele, gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, przejażdżki samochodami terenowymi, a także całodzienny pobyt w parku wodnym „Aquapolis”. Obozowicze zostaną zakwaterowani w czterogwiazdkowym hotelu Zdravets, na którego terenie będzie można korzystać z basenu. Ponadto zapewnione zostanie wyżywienie all inclusive light. Koszt wyjazdu wynosi 1600 zł + 70 euro. 

- „Na uczestników przygotowana jest masa atrakcji, w których jest miejsce na Pana Boga. Rodzice niech pamiętają, że jak się sieje, tak się zbiera, także przy planowaniu wypoczynku dla swoich pociech.” - zachęca ks. Robert Czeladko, wikariusz parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. 

Wszelkie informacje odnośnie wakacyjnej propozycji oraz zapisy u ks. Roberta Czeladko lub pod tel 533440005. Zostały już ostatnie miejsca! Polecamy:
:: „Trójca” zaprasza na letnie obozy - zostały ostatnie miejsca!
:: Zdobądź kwalifikacje opiekuna kolonijnego
:: Pływalnię czeka duży remont. Obiekt może być nieczynny nawet 3 miesiące
:: Ponad 88 tys. wejść na basen i lodowisko w 2016 roku
:: Seanse w tężni solnej za złotówkę!
:: Już się nie poślizgasz ...
:: Ostatnie dni na łyżwy?
:: Jutro wstęp na lodowisko bezpłatny!
:: Jutro otwarcie lodowiska. Godziny pracy i cennik
:: Lodowisko w przyszłym tygodniu?

Ostatnie miejsca na letni wyjazd do Bułgarii komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org