:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C bezchmurnie

Ostatnie dni na łyżwy?

rekreacja wypoczynek, Ostatnie łyżwy - zdjęcie, fotografia

Wszyscy miłośnicy jazdy na łyżwach oraz wszyscy ci, którzy jeszcze nie zdążyli w tym roku wybrać się na lodowisko powinni się pośpieszyć, ponieważ z lodowiska w Zambrowie być może korzystać będzie można już tylko w tym tygodniu.

Przełom lutego i marca to okres, kiedy zamyka się odkryte sztuczne lodowiska. Wszystko za sprawą aury: rosnąca temperatura zwiększa koszt utrzymania tafli lodu, która musi mieć nieustannie około –7 stopni C. W Zambrowie termin zamknięcia lodowiska ustalono na 28 lutego.

Patrząc jednak na prognozowaną na najbliższe dni pogodę miejska ślizgawka może zostać zamknięta wcześniej. Kierownik Pływalni Miejskiej zarządzający obiektem zastrzega, że duży wzrost temperatury oraz opady deszczu mogłyby przyśpieszyć termin zamknięcia lodowiska. Na pewno zimowa atrakcja Zambrowa będzie jeszcze czynna do końca tego tygodnia. Warto więc zmobilizować się i wybrać na łyżwy. Kolejna taka okazja będzie dopiero w grudniu.

Przypominamy, że lodowisko czynne jest codziennie w godzinach: od 9:00 do 15:00 i od 16:00 do 21:00. W imieniu kierownika Pływalni Miejskiej Delfin w Zambrowie Jerzego Przychodnia zapraszamy do korzystania z lodowiska w ostatnich dniach tego sezonu.

Polecamy:
:: Jutro wstęp na lodowisko bezpłatny!
:: Jutro otwarcie lodowiska. Godziny pracy i cennik
:: Lodowisko w przyszłym tygodniu?
:: Zamykają „Orliki” na czas zimy
:: Orlik przy „Trójce” czynny krócej
:: Zambrowskie orliki czynne krócej
:: Basen otwarty po przerwie
:: Trwa przerwa technologiczna na pływalni [foto]
:: Jeszcze w ten weekend skorzystasz z usług pływalni. Od poniedziałku przerwa

Ostatnie dni na łyżwy? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org