:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  3°C rozproszone chmury

Olimpijka dla Niepodległej w zambrowskiej „Trójce”

Uczniowie klas I-III ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Zambrowie na sportowo uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Były m.in. bieg z przeszkodami i z piłką lekarską, slalom między tyczkami, a także skoki na piłce gimnastycznej.

 

Setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Zambrowie uczcili współzawodnictwem klas I-III pod hasłem „Olimpijka dla Niepodległej”.

 

Zawody odbyły się we wtorek, 6 listopada w sali gimnastycznej zambrowskiej „Trójki”. Organizatorem wydarzenia był Szkolny Klub Sportowy ORKAN pod opieką nauczycielek wychowania fizycznego: Elżbiety Adamskiej i Joanny Saniewskiej. Sześcioosobowe reprezentacje poszczególnych klas rywalizowały w różnorodnych konkurencjach szybkościowych (bieg z pokonaniem przeszkody, skoki zawrotne przez ławeczkę gimnastyczną, slalom między tyczkami), siłowej (bieg z piłką lekarską) oraz skocznościowej (skoki na piłce gimnastycznej z rączkami).

 

 Na zakończenie „Olimpijki dla Niepodległej” dyrekcja szkoły wręczyła klasom dyplomy za udział w imprezie oraz słodkie upominki dla wszystkich uczniów.

Olimpijka dla Niepodległej w zambrowskiej „Trójce” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org