:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Olimpia rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej

sport, Olimpia rozpoczyna przygotowania rundy wiosennej - zdjęcie, fotografia

Zima w pełni, a w zambrowskiej Olimpii już dziś - przedwiosenne przebudzenie. Klub rozpoczyna właśnie oficjalnie przygotowania zawodników i drużyny do rozgrywek w rundzie wiosennej II ligi.

Olimpia Zambrów odbędzie dziś pierwszy trening rozpoczynając tym samym okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Zespół prowadzi niezmiennie trener Piotr Rzepka.

Dziś, oprócz zwykłego treningu, zawodnicy rozpoczną także testy wydolnościowe. Sprawdzane będą m.in. szybkość, wytrzymałość i zakresy ruchu. Podobne testy zaplanowano także na najbliższy czwartek.

- „Przyjadą specjaliści z ekstraklasy, dzięki czemu będę miał główne parametry z obciążeniami i indywidualizacją treningów. Duży szacunek dla władz klubu, że umożliwiają przeprowadzenie takiego przedsięwzięcia.” - powiedział nam trener Olimpii Piotr Rzepka.

Następnie zawodnicy biało-niebieskich będą mieli tydzień obozu dochodzeniowego. W okresie przygotowawczym będą korzystać ponadto ze sztucznego boiska do trenowania, hali sportowej, czy pobliskiej pływalni.

W porównaniu z minioną rundą w Olimpii na pierwszym treningu zabraknie na pewno czterech zawodników. Gracze, którzy opuścili klub:
:: Przemysław Jastrzębski (wypożyczenie)
:: Mariusz Gogol
:: Jakub Cesarek
:: Maciej Humerski

Jednak dobry trening to tylko część przygotowań do rundy wiosennej. W ramach sprawdzenia swoich sił i możliwości ZKS przed rozpoczęciem spotkań ligowych planuje rozegrać 9 spotkań kontrolnych. Pierwsze odbędzie się już w najbliższą sobotę, 14 stycznia. W Zambrowie Olimpia podejmie IV-ligową Mławiankę Mława. Początek o godzinie 12:00.

W kolejnych tygodniach sparingpartnerami podopiecznych Piotra Rzepki będzie między innymi najlepszy obecnie zespół województwa podlaskiego – ekstraklasowa Jagiellonia Białystok. Zambrowska drużyna zmierzy się ponadto z I-ligowymi Wigrami Suwałki, Pogonią Siedlce i Stomilem Olsztyn, III-ligowcami – MKS Ełk, ŁKS Łomża i Świtem Nowy Dwór Mazowiecki oraz IV-ligowym MKS-em Ciechanów.

Przypomnijmy, że po 19. kolejkach Olimpia Zambrów zajmuje 10. pozycję z bilansem bramek 17:26. Zambrowski zespół odniósł na jesieni sześć zwycięstw, sześć remisów i siedem porażek. Olimpia ma na swoim koncie 24 punkty.

Polecamy:
:: „Drużyna pokazała, jak jest scementowana” - wywiad z trenerem Olimpii Piotrem Rzepką
:: Bramkarz Maciej Humerski odchodzi z Olimpii Zambrów
:: Pierwsze odejścia w Olimpii Zambrów
:: Znamy plan sparingów Olimpii Zambrów
:: Skrót meczu Olimpia Zambrów vs. GKS Bełchatów [video]
:: Bez bramek, bez emocji, bez polotu [foto+video]
:: Podsumowanie gry Olimpii Zambrów w rundzie jesiennej II ligi [video]

Olimpia rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org