:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -7°C bezchmurnie

Olimpia rozpoczęła zapisy do sekcji piłkarskiej

piłka nożna futsal, Olimpia rozpoczęła zapisy sekcji piłkarskiej - zdjęcie, fotografia

Narzekasz na nudę? Interesujesz się piłką nożną? Urodziłeś się w roku 2012 lub później? Teraz masz okazję doskonalić swoje umiejętności gry w piłkę nożną pod okiem profesjonalistów.

Zambrowski Klub Sportowy Olimpia prowadzi nabór do szkółki piłkarskiej chłopców z rocznika 2012 i młodszych. Wszyscy chętni proszeni są o zgłaszanie się osobiście w obecności opiekuna prawnego do biura Klubu, przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8 lub trenera prowadzącego – Tomasza Stańczyka (tel. 502 038 925).

 

Pierwszy trening tej grupy odbędzie się 19 lipca o godzinie 18:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu miejskiego.

 

Warto dodać, że grupy młodzieżowe trenujące w ZKS Olimpia biorą udział w cyklicznych rozgrywkach ligowych oraz turniejach ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych. Często sukcesy młodych zawodników Olimpii opisywane są na łamach naszego portalu.


Olimpia rozpoczęła zapisy do sekcji piłkarskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org