:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - finał szczebla powiatowego [foto]

kultura_, Ogólnopolski Konkurs Recytatorski finał szczebla powiatowego [foto] - zdjęcie, fotografia

Aleksandra Gosk wygrała powiatowe eliminacje do 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Dzięki temu w Białymstoku zaprezentuje się podczas eliminacji wojewódzkich tego konkursu.

Powiatowe eliminacje do 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbyły się dziś w kawiarni Cafe Muza w Centrum Kultury w Zambrowie. Organizatorem eliminacji był Miejski Ośrodek Kultury.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych. Po przeprowadzonych wcześniej eliminacjach szkolnych, do konkursu na szczeblu powiatowym dostało się pięć osób z następujących placówek: MG1, I LO oraz ŚDS w Zambrowie. Troje uczniów rywalizowało w kategorii „młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych”, zaś jedna w kategorii „osoby dorosłe”. Uczennica z MG1 uczestniczyła natomiast poza tymi obiema kategoriami.

Wszystkich uczestników oceniała trzyosobowe jury w składzie: Ewa Jakubaszek - przewodnicząca, Jolanta Chostowska-Sufa oraz Barbara Myszko.

Komisja po wysłuchaniu wszystkich występów w kategorii „młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych” postanowiła przyznać I miejsce Aleksandrze Gosk z I Liceum Ogólnokształcącego w Zambrowie, którą do konkursu przygotowała Anna Rutkowska. II i III miejsca oraz wyróżnień w tej kategorii nie przyznano.

W kategorii „osoby dorosłe” komisja przyznała jedynie wyróżnienie. Otrzymała je podopieczna Środowiskowego Domu Samopomocy w Zambrowie – Anna Kulesza.

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe. Do wojewódzkich eliminacji 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego zakwalifikowała się Aleksandra Gosk. Eliminacje te odbędą się 28 kwietnia w Wojewódzkim Ośrodku Animacji i Kultury w Białymstoku.

Gratulujemy zwyciężczyni i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu!

Polecamy:
:: Zobacz video z sobotnich koncertów WDK i FaPki
:: III Otwarte Mistrzostwa w Tańcu Towarzyskim [foto+video]
:: FaPki i WDK zagrały dziś w Centrum Kultury [foto]
:: „Koncert dla Ewy” w CK [foto]
:: Videorelacja z gali wręczenia Zambrowskich Żubrów 2016 [video]
:: Kabaret Jurki w Zambrowie. Rozstrzygnięcie konkursu
:: Zambrowskie Żubry 2016 rozdane [foto]
:: Największa instytucja artystyczna Wojska Polskiego po raz czwarty koncertowała w Zambrowie [foto]
:: Stalag 130 w Zambrowie we wspomnieniach Angelo Roffinelli [foto]

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - finał szczebla powiatowego [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się