:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 12°C
powietrze Dobre
Rada Miasta Zambrów radni, stycznia wyższe podatki lokalne - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 22/10/2019 17:55

Dwudziestu radnych miejskich pochyliło się dzisiaj nad dziewięcioma projektami uchwał. Dwie z nich dotyczyły podniesienia podatków od nieruchomości i środków transportowych.

XII sesja Rady Miasta Zambrów odbyła się dzisiaj, 22 października w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. W obradach uczestniczyło 20 radnych.

 

Sesja rozpoczęła się od przyjęcia protokołu z poprzednich obrad i informacji burmistrza Kazimierza Dąbrowskiego w zakresie zarządzania Miastem w okresie międzysesyjnym (INFORMACJĘ Z DZIAŁALNOŚCI BURMISTRZA udostępniamy naszym czytelnikom w załączniku pod artykułem). Burmistrz dopowiedział tu tylko o bieżących przetargach na sprzedaż działki na terenach przemysłowych przy ul. Produkcyjnej, utwardzenie terenu przy ul. Magazynowej 5 oraz świadczenie usług przewozowych komunikacji miejskiej na terenie miasta Zambrów.

 

Następnie radni pochylili się nad dziewięcioma projektami uchwał. Pierwszy dotyczył zmian w budżecie Miasta na rok 2019. Zakłada on zwiększenie dochodów i wydatków o kwotę 2 mln 872 tys. 889 zł 44 gr.

 

W kolejnym punkcie radni Miasta Zambrów podczas dzisiejszej sesji podnieśli niektóre stawki podatku od nieruchomości oraz środków transportowych. Ostatnie zmiany w podatkach lokalnych wprowadzone były odpowiednio w roku 2011 (od środków transportowych) i w roku 2012 (od nieruchomości). Nowe stawki w tych podatkach w Zambrowie obowiązywać będą od 1 stycznia.

 

- „Do tej pory nie było tak wielkiej potrzeby, żeby podnosić te podatki. W tej chwili sytuacja jest inna (…) Dochody Miasta z roku na rok są coraz mniejsze. Przerzucane są koszty z administracji rządowej na administrację samorządową. Niedoszacowane są koszty subwencji oświatowej. Miały być zagwarantowane odprawy dla zwolnionych nauczycieli. Napisaliśmy pismo w tej sprawie. Cisza od trzech miesięcy. Reforma przewidywała dofinansowanie klasopracowni w klasach VII i VIII. Tego nie ma. Stawka PIT spadła z 18 do 17 %, co bije. Pit zerowy dla osób do 26 lat i podwyżka płacy minimalnej, która będzie rosła zgodnie z deklaracjami. Mamy policzone, że te koszty płacy minimalnej na 2600 zł od 2020 roku będzie kosztować Miasto 1 mln 600 tys. zł.” - wyliczał burmistrz Kazimierz Dąbrowski argumentując propozycję podniesienie podatków.

 

W nowym roku, podatek od nieruchomości dla gruntów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej wzrośnie z 75 gr na 83 gr za 1 m2 w skali roku. Podatek od gruntów zajętych przez zbiorniki wodne wzrośnie z 3,84 zł do 4,22 za 1 ha. Podatek od gruntów pozostałych, w tym zajętych na prowadzenie odpłatnej statutowej działalności przez organizacje pożytku publicznego, wzrośnie o 4 grosze (z 38 gr do 42 gr).

 

Wyższy podatek o 6 gr za każdy m2 powierzchni zapłaci każdy właściciel lokalu mieszkalnego (z obecnych 62 gr do 68 gr za m2/rocznie). Podatki od budynków związanych z prowadzeniem działalności wzrosną z 19,43 zł/m2 do 21,37 zł/m2. Z 9,06 zł/m2 do 9,97 zł wrosną podatki od budynków, w których prowadzona jest działalność gospodarcza w zakresie obrotu kwalifikowanego materiałem siewnym. Natomiast o 39 groszy (do 4,33 zł/m2) wzrosną podatki dla budynków, w których prowadzona jest działalność gospodarcza w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych. W przypadku pozostałych budynków, w których prowadzona jest odpłatna działalność przez organizacje pożytku publicznego podatek wynosić będzie 7,17 zł/m2.

 

W czasie dzisiejszej sesji zatwierdzono także zmiany w wysokości podatków od środków transportu. Stawki nowo uchwalonych podatków znajdują się w załączniku do tego artykułu.

 

Kolejna podjęta dziś uchwała dotyczyła uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części miasta Zambrów obejmujący obszar przy ul. Białostockiej. Chodzi dokładnie o teren o powierzchni 0,6980 ha znajdujący się na terenie dawnej restauracji „W Malinowym Chruśniaku”.

 

Ponadto radni przyjęli dzisiaj pięć innych projektów uchwał, które dotyczyły:

 • uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części miasta Zambrów dotyczącej obszaru położonego pomiędzy ulicami: Targową, aleją Wojska Polskiego oraz południową granicą miasta Zambrów,
 • wyboru ławników,
 • Zambrowskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2020 r.,
 • uchylenia uchwały w sprawie ustanowienia dorocznych nagród Burmistrza Miasta Zambrów „Żubr”,
 • powołania Skarbnika Miasta Zambrów.

 

W sprawach różnych Przewodniczący Rady Miasta Zambrów Jacek Olszewski przedstawił terminarz komisji i sesji rady. Ponadto przedstawił wniosek, jaki wpłynął do rady z Miejskiego Ośrodka Kultury. Dyrektor tej placówki Marta Konopka prosi w nim o dofinansowanie wymiany systemu nagłośnienia w MOK oraz wymianę komputerów. Oprócz tego do Rady Miasta pismo wystosował koordynatora Grupy Ratowniczej „Nadzieja” ks. Radosław Kubeł. Wnioskuje on o dofinansowanie zakupu karetki pogotowia.

 

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji z dzisiejszych obrad Rady Miasta Zambrów:

Reklama

Od stycznia wyższe podatki lokalne komentarze opinie

 • gość 2019-10-22 20:02:11

  No, młody Witkowiak poucza, pod koniec sesji, starszych stażem radnych..Do czego to doszło. Hi, hi.. drugi to już radny co myśli, że zyska na opinii krytykując koleżeństwo z rady. Młokos powinien co najmniej jeszcze pól roku siedzieć cicho zanim zabierze głos merytorycznie.

 • gość 2019-10-22 20:54:48

  Wiadomo czyj teren tam gdzie Malinowy Chruśniak../

 • Gość - niezalogowany 2019-10-22 22:42:26

  Czyj teren?

 • Gość - niezalogowany 2019-10-22 23:07:06

  Pana od sikania....

  Brawo Rado za podwyższenie podatków.
  Dziękujemy.

 • gość 2019-10-23 07:10:07

  Dali a teraz będą odbierać i to z nawiązką.Dziękujemy za podwyżki

 • gość 2019-10-23 07:45:55

  za podwyżki dziękujcie wyborcom pisiaków: nierobom, moherom, patolom i innym średnio czytatym i pistatym.. co im pan mały DAJE wszelkie datki! teraz się zacznie dopiero! a normlani ludzie na to musza pracować ciężko!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-10-23 10:58:41

  Jeżeli rząd obcina wpływ do samorządu a nakłada nowe obowiązki...
  To podwyżki muszą być!!!

  Tak to wina pisiorow

 • Gość - niezalogowany 2019-10-23 11:56:10

  Fajna bajka z odwolaniem skarbnika i powołaniem skarbnika. (CIĘŻKA PRACA)

  Ot , cała etyka chrześcijańska, katolicka narodu
  i szanownych radnych.
  Bóg jest nie tylko milosierny ale i sprawiedliwy.
  Tak uczy Kościół katolicki .

 • Gość - niezalogowany 2019-10-23 13:41:25

  Słuchajcie , ale taką władzę wybraliście to teraz macie. A nie teraz wyżalacie się komentarza. To jest wasza sprawka , że takich wybraliście. I to jest wasza wina. Więc po co ta dyskusja ?!

 • gość 2019-10-23 14:13:43

  Popierajcie dalej naszych radnych z Naszego Zambrowa, to na koniec tej kadencji zobaczycie pustki w swoich kieszeniach. Obrady sesji będą utajnione, nic do wiadomości publicznej się nie dostanie, bo młody Witkowski i podpowiadający z boku wielki radny, będą dążyć do tego, by zamknąć innym radnym usta. To po co są transmisje obrad? No właśnie po to, by radni mówili, by pokazywali mieszkańcom jak pracują dla dobra miasta, by wszystko było JAWNE! Witkowski, Ty się jeszcze musisz wiele nauczyć a przede wszystkim poznać przepisy: co może, co powinien robić radny, przed kim odpowiada, bo pan jest w tej kwestii całkowitym ignorantem i skarżypytą.

 • Gość - niezalogowany 2019-10-23 14:15:40

  Moja nie....
  Ja na ta pisiorową chałastre nie głosowałem

 • Gość - niezalogowany 2019-10-23 14:19:19

  A pyta to brzydkie słowo

 • gość 2019-10-23 14:22:37

  W mieście nie rządzi PiS, lecz inna hałastra......skutki już czujemy....

 • gość 2019-10-23 18:47:24

  Macie swojego hegemona i macie to na co głosowaliscie ,podatki nie byly podnoszone od paru lat a to jest nieuniknione wiec przestancie marudzic tylko zakasywac rekawy i do roboty ,jeszcze sie taki nie urodzil co wszystkim dogodzi

 • Gość - niezalogowany 2019-10-23 20:28:15

  Do autora "Popierajcie dalej naszych radnych z Naszego Zambrowa, to na koniec tej kadencji zobaczycie pustki w swoich kieszeniach. Obrady sesji będą utajnione, nic do wiadomości publicznej się nie dostanie, bo młody Witkowski i podpowiadający z boku wielki radny, będą dążyć do tego, by zamknąć innym radnym usta. To po co są transmisje obrad? No właśnie po to, by radni mówili, by pokazywali mieszkańcom jak pracują dla dobra miasta, by wszystko było JAWNE! Witkowski, Ty się jeszcze musisz wiele nauczyć a przede wszystkim poznać przepisy: co może, co powinien robić radny, przed kim odpowiada, bo pan jest w tej kwestii całkowitym ignorantem i skarżypytą." : To dlatego że mnie jak innym osobom denerwuje na portalu mowa nienawiści w sprawach dotyczących rady miasta i nie tylko. PiS źle , PO gorzej , co wy jeszcze chcecie i wymagacie ?! Hejt goni hejt. Może ja muszę wiele się nauczyć w tym poznawać przepisy , ale Ty nie masz prawa nazywać mnie lub kogoś innego ignorantem. A skarżypytą jest każdy. A gdzie Pan był jak były wybory ? Trzeba było pójść głososwać na właściwą osobę a nie teraz żałować.

 • Gość - niezalogowany 2019-10-23 21:13:23

  Mała subwencji na oświatę to samorząd (Nasz Zambrów) podnosi podatki od nieruchomości i transportu by zaspokoić swój elektorat.
  A moźe kwota subwencji oświatowej jest wlaściwa a miasto Zambrów ma za dużo odbiorców tej kwoty subwencji.
  Nauczyciele to elektorat naszego zambrowa.


 • gość 2019-10-23 22:21:33

  połowę radnych zwolnić !!!

 • gość 2019-10-23 23:12:28

  Trzeba było pójść głososwać na właściwą osobę a nie teraz żałować. [...] Głosowałem, jak mi się wydawało, na właściwą osobę, ale życie pokazało, że nie dorosła owa postać do tej funkcji... niestety!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-10-24 05:18:34

  Myslalem, ze Klimowicz nie bedzie za podniesieniem podatków a jednak sie myliłem co do niego.

 • Gość - niezalogowany 2019-10-24 07:58:13

  Państwo podnosi daniny i przerzuca na samorządy - zgadzam się z tym stwierdzeniem.
  Ale że radni, jako vox populi, popierają podniesienie podatków dla mieszkańców, którzy ich wybrali, to za cholerę zrozumieć n8e mogę?
  Niech skarbnik z główną księgową szukają oszczędności w pierwszej kolejności.
  Przedstawione zostały jakieś propozycje jak znaleźć środki?
  Najłatwiej podnieść podatki. Najprostsza metoda.
  A rada taka jaką wybraliście, doi z Was ile wlezie.

 • Gość - niezalogowany 2019-10-24 11:02:59

  Z tego co wynika z podniesienia podatków to ktoś kto miał mieszkanie 70 metrów zamiast płacić 6 zł w sakali roku zapłaci 7 zł w skali roku. Straszne podwyżki ... Nie wiem jak damy radę. ... Pomijając fakt że chyba z 8 lat podwyżek nie było a sama inflacja wynosi więcej . ... Ludzie czytajcie ze zrozumieniem.. .. Tak apropos dziwi mnie że rada nie ustali podatków procentowych w odniesieniu do najniższej krajowej wtedy mieli by czyste ręce, podatki rosną bo rośnie płaca. Podejrzewam że po obietnicach rządu trzeba będzie kolejnej podwyżki za rok.

 • Gość - niezalogowany 2019-10-24 12:25:16

  Jest prosta zasada albo budujemy budżet samorządowy czy budżet rodzinny.
  Na pierwszy nie mamy wpływu na co zostanie wydany i w jaki sposób na drugi mamy wpływ na co i jak oszczędnie.
  Przypomina mi się grota syna w przedszkolu przednia inwestycja samorządu do której na szczęście nie doszło. Ale byli radni którzy to przedsięwzięcie zarządu miasta podpisali.
  Podstawą zasada zarząd miasta ( burmistrz) wykonuje zwykły zarząd miastem a rada wytcza cele i kontroluje.
  A w Zambrowie mamy odwrotnie to ZARZĄD ( BURMISTRZ) wytcza cele i kontroluje sam siebie poprzez posłuszny , ubiegłych , niwkompetentych i nie przygotowanych radnych do swej funkcji.
  Poziom radnego jego przygotowania do tej funkcji jest zero a nawet poniżej zera.Nie rozumie pojęć gospodarczych , prawnych itd..
  Ale społeczeństwo zambrowski wybiera a tym społeczeństwie najbardziej zorganizowaną grupą są nauczyciele . Wszędzie ich pełno : komisjach Wyborczych, jazda na rowery, festynach itd...
  I dla tego tak wygląda źe ludzie głosują na popularne jednostki a później się dziwją że poza popularnością to osoby te nić pozytywnego glosujacym nie przynoszą .
  Nie znają ich potrzeb bo próg zwajnający jest
  aż tak ważnym problemem?

 • gość 2019-10-24 12:37:19

  ostatni post dobry czytajta i wyciągajta wnioski

 • Gość - niezalogowany 2019-10-24 13:10:36

  Tera radni będą się prześcigać w pomysłach na budowę progów zwalniających.
  Fajne to, ciekawe.

  Trafne spostrzeżenie o poziomie kompetencji radnych.
  Niektórzy entą kadencję siedzą w radzie i nie wiedzą po co.
  No, ale ktoś ich wybiera.
  Zazwyczaj to IGNORANT, który udaje, że spełnia swój obywatelski obowiązek i oddaje głos na znajomego/ nauczyciela swojej pociechy/ względnie ładną panią/pana.
  Dopóki nie będzie świadomości własnych wyborów dopóty będzie tak nijako jak jest.

 • Gość - niezalogowany 2019-10-24 14:39:53

  Czy na tym forum jest jakaś zmowa? Najgłupsi z Zambrowa? Czytanie ze zrozumieniem? - nie, lepiej rzucić oszczerstwem, kamieniem. A morał się nasuwa taki - najwięcej ujadają Ci co do pięt ujadanym niedorastają. Dobranoc pędraki.

 • gość 2019-10-25 09:14:54

  Ale niesmak, po wystąpieniach panów radnych, jednego na początku a drugiego na końcu sesji , został.

 • gość 2019-10-25 09:37:32

  A tak jeszcze dodam, że chylę czoła przed odważnymi Paniami Radnymi, które zareagowały na poczynania burmistrza przy ponownym zatrudnianiu na stanowisko skarbnika miasta tej samej pani, która kilka dni wcześniej odeszła na emeryturę, wzięła jeszcze odprawę emerytalną i z powrotem wróciła na to samo stanowisko! Jak tu żyć pozostałym, panie burmistrzu???

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Mieszkanie 55,60m2, 3-pokoje,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 55,60m2 położone na I piętrze w bloku przy Alei Wojska Polskiego w..


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Ekogroszek EXTRA PREMIUM +.

Parametry ekogroszku: - wartość opałowa 26 MJ/kg - zawartość popiołu do 5% - zawartość siarki ok 0,5% - uziarnienie 5-25 mm Pakowane w worki 25kg*40..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Regał

Sprzedam regał składający się z pięciu segmentów w dobrym stanie. Cena do uzgodnienia. Po zakupieniu mebli - odbiór własny. Proszę o kontakt tylko..


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Meble na wymiar. Kuchnie,

Producent mebli na wymiar Murawski Furniture m.in kuchnie, szafy, garderoby, meble do samodzielnego składania. Odwiedź naszą stronę..


Franczyzobiorca sklepu Żabka.

Zacznij prowadzić własny biznes z Żabką! Współpraca oparta na naszym doświadczeniu i Twojej przedsiębiorczości. Nasza oferta franczyzowa..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Na kat.B, B+E

M. 39 l Szukam pracy jako kierowca


Węgiel kamienny orzech

Parametry: -wartość opałowa ok 23-25MJ/kg -granulacja 40-70 mm - zawartość popiołu ok.10% Pakowany w worki 25 kg*40 sztuk na palecie bezzwrotnej...


Lokal usługowo handlowy

Lokal usługowo handlowy Powierzchnia 110m2.Możliwość podziału na dwa lokale po 55m2.Wszystkie media. Centralne ogrzewanie z ciepłowni..


Zapewnię wsparcie w dyskretnej

Słuchaj kobieto: Czy mimo męża, chłopaka, rodziny czujesz się samotna i niedoceniana? Możliwe, że w ogóle nie ma wokół Ciebie prawdziwie..


Zaginęły dwa psy

Zaginęły dwa psy w miejscowości Wola Zambrowska, ostatnio widziane 09.11 przy ulicy Myśliwskiej w Woli. Biały półroczny piesek i jego mama.


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


OPERATOR MASZYN Greenvit

Firma Greenvit- producent ekstraktów roślinnych poszukuje kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN Miejsce pracy: Zambrów Rodzaj pracy: pełny..


Kupujemy samochody,my płacimy

kup aut za gotówkę,witamy w legalnej firmie która kupuje samochody w dobrych stanach w przedziale cenowym od 1000zł do 20000zł.Kupujemy także auta..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


PRACA NA STAŁE

Zatrudnimy na stałe na stanowisku kasjerka/kelnerka w pizzerii Perfetto w Zambrowie. Po więcej informacji prosimy dzwonić pod nr. tel. 537 887 222..


Opel Insignia 2.0cdti 170 KM

Sprzedam Insignie wersja Cosmo/ se/ elite 2.0cdti 170 KM z 2015r, polski salon, zadbane i ekonomiczne auto. Więcej informacji pod numerem telefonu..


Kanapa + 2 fotele

Sprzedam komfortową kanapę rozkładaną (z pojemnikiem na pościel) z dwoma wygodnymi fotelami w dobrym stanie. Cena do uzgodnienia. Po zakupieniu..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Bramy Wjazdowe do 13 MB w 3

Dostępne w naszej ofercie bramy i furtki panelowe to połączenie solidnej konstrukcji, precyzji wykonania oraz nowoczesnego wzornictwa. Znakomicie..


Firma zatrudni majstra,

Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga Sp. z o.o. zatrudni majstra, inżyniera budowy na powstającym budynku mieszkalnym w Zambrowie przy ul. Papieża..


Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu ROLNIK MIODUSZEWSKI przy ulicy Wiśniowej w Zambrowie. Mamy w ofercie maszyny rolnicze kilkunastu producentów, części do maszyn..


SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Działka rolna 7800m2 Nagoszewo

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka rolna o powierzchni 7800m2 położona w Nagoszewie. Użytki oznaczone jako łąki trwałe..


Zaginął pies . Okolica

Zaginął pies . Okolica cmentarza parafii Św. Józefa. Dzieci bardzo tęsknią . Proszę o informację.


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


KOMINKI KOMPLEKSOWO

*Sprzedaż i montaż wkładów kominkowych *W ofercie także biokominki i kominki elektryczne-idealne rozwiązanie do mieszkań w bloku i pomieszczeń bez..


Sprzedam garaż

Sprzedam garaż pod blokiem przy ul. Pułaskiego 2 w Zambrowie o powierzchni 14,8m2.


Automatyka do Bram Automat do

Automatyka do bram jest swoistym sercem całego systemu (można ją porównać do procesora w komputerze). To właśnie ona steruje całą instalacją i..


Działka rolna 1,98 ha Pstrągi

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: ziałki gruntu o łącznej powierzchni 1,987 ha położone w Pstrągach-Gniewotach , gmina Zambrów...


Ekogroszek EXTRA.

Posiadamy w sprzedaży ekogroszek EXTRAo parametrach: - wartość opałowa 24-26 MJ - zawartość popiołu ok 7% - granulacja 8-25 mm Możliwość transportu..


Kierowca na dowozy Pizzy

Przyjmiemy dyspozycyjnego kierowcę do dowozu Pizzy. Praca w młodym zespole. Miła atmosfera. Więcej informacji pod nr telefonu 604 461 261. Lub w..


NOWA CENA !!! Działka

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną ok 300 m2 - działka jest żyzna, równa, posiada podłączenie do wody. Działka zagospodarowana, uprawiana od 10..


Audi A4 B8

Audi a4 b8 2009r. 2.0 TDI 143km. Wiecej informacji telefonicznie.500.852.652.


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"