:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Od jutra zambrowski szpital rozszerza zakres usług [foto+video]

Szpital Powiatowy w Zambrowie rozszerza zakres świadczonych usług. Wszystko za sprawą wygranego konkursu ogłoszonego przez Podlaski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia.

Szpital Powiatowy w Zambrowie wygrał konkurs ogłoszony przez Podlaski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia. W związku z tym od 1 lipca w zambrowskim szpitalu rusza rehabilitacja dla dzieci zarówno z powiatu zambrowskiego, jak i całego województwa podlaskiego. Usługi te będą zlecane przez lekarza rehabilitacji lub lekarzy rodzinnego, którzy wskażą wykonanie konkretnych zabiegów.

- „Rozpoczyna u nas działalność Poradnia Rehabilitacji Dziecięcej. Był konkurs z NFZ na grupę powiatów skierowany do potencjalnych świadczeniodawców. Dotyczyło to Kolna, Grajewa i wszystkich po drodze powiatów, aż do Wysokiego Mazowieckiego. Nam się udało ten kontrakt pozyskać. W skali roku jest to 480 tys. zł. (…) Czekamy na chętnych, którzy mają problemy ze swoimi dziećmi w tym zakresie. Dotyczy to dzieci od wieku niemowlęcego do osiemnastu lat. Można przyjść ze skierowaniem nawet od lekarza rodzinnego, który wpisze określone zabiegi, które należy wykonać lub też skieruje go do naszej poradni, gdzie zajmie się nim nasz lekarz.” - powiedział nam Bogusław Dębski, Prezes Szpitala Powiatowego w Zambrowie.

Ćwiczenia będą odbywały się w dotychczasowej Poradni Rehabilitacji Leczniczej mieszczącej się przy ul. Białostockiej 24A. Poradnia będzie czynna od godz. 8.00 do 18.00. Warto dodać, że rehabilitacja dziecięca będzie wyłączona z ogólnej rehabilitacji. Jak podkreśla prezes Szpitala Powiatowego w Zambrowie, pozwoli to na zmniejszenie kolejek wśród dorosłych.

Ponadto z początkiem lipca w zambrowskim szpitalu zostanie uruchomione Ambulatorium Podstawowej Opieki Zdrowotnej w zakresie gabinetu lekarza, pielęgniarki środowiskowej oraz położnej. Deklaracje można składać w Rejestrze Usług Medycznych.

- „Po doświadczeniach z nocnym POZ otwieramy świadczenia lekarza rodzinnego Podstawowej Opieki Zdrowotnej, pielęgniarki środowiskowej oraz położnej. Ta działalność została przez nas już zarejestrowana. Była ona możliwa, dlatego że zwolniły się pomieszczenia, które były wykorzystywane na inne cele w szpitalu, w związku z przeprowadzonymi inwestycjami.” - mówił prezes Szpitala Powiatowego w Zambrowie.

Wszystkich mieszkańców naszego powiatu, którzy potrzebują usług w danym zakresie, w imieniu prezesa i lekarzy zachęcamy do skorzystania z oferty Szpitala Powiatowego w Zambrowie.Polecamy:
:: Drugi etap największej inwestycji powiatowej zakończony [foto]
:: Zambrowski szpital wzbogacił się o rezonans magnetyczny
:: Pacjenci mogą korzystać z nowych miejsc parkingowych [foto]
:: Zambrowski Szpital ponownie skorzysta z dofinansowania RPO
:: Uroczyste otwarcie największej inwestycji Powiatu Zambrowskiego [foto+video]
:: Zaglądamy na plac rozbudowy szpitala
:: Prezes szpitala podpisał umowy
:: Prace przy rozbudowie szpitala idą pełną parą [foto]
:: Więcej pieniędzy na rozbudowę zambrowskiego szpitala
:: Pierwsze łopaty wbite. Rozbudowa szpitala rozpoczęta [foto]

Od jutra zambrowski szpital rozszerza zakres usług [foto+video] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się