:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 7°C
powietrze B. dobre

O początkach chrześcijaństwa opowie Leszek Korzeniecki

komunikat, początkach chrześcijaństwa opowie Leszek Korzeniecki - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 27/05/2019 03:09
MAJ 28
Sala bankietowa, ul. Fabryczna 10 (przy kominie) godz: 18:30

Leszek Korzeniecki kolejny raz odwiedzi nasze miasto. Tym razem znany w całej Polsce ewangelizator będzie mówił o początkach chrześcijaństwa i historii wczesnego Kościoła.

 

Już jutro, 28 maja będziemy gościć w Zambrowie Leszka Korzenieckiego - znanego w całej Polsce i za granicą ewangelistę, chrześcijanina, autora wielu książek, m.in. „Bóg ciągle uzdrawia”, „Słowa, które darzą Życiem”, „Zbawienna decyzja”. Ponadto jest bohaterem artykułów (m.in. w Gościu niedzielnym czy ChnNews), a także reportaży (m.in. w TVN lub Na poddaszu). Na spotkanie zapraszają członkowie wspólnoty chrześcijańskiej Jeden Pan.

 

Tematem jutrzejszego spotkania będą początki chrześcijaństwa i historia wczesnego Kościoła. Co ważne w przerwie będzie możliwość zadawania pytań.

 

- „Tym razem program będzie nieco bogatszy. Zaczniemy krótkim uwielbieniem, a następnie o początkach chrześcijaństwa opowie pastor Kościoła Bożego z Węgorzewa Leszek Korzeniecki. W przerwie będzie możliwość zadawania pytań. Na koniec będziemy się modlić o chorych." - mówią organizatorzy.

 

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wyglądały początki chrześcijaństwa, jak spotykali się pierwsi wierzący, jak wyglądał wtedy Kościół - to spotkanie jest dla Ciebie!

 

W imieniu organizatorów zachęcamy do skorzystania z tej niecodziennej okazji do spotkania i porozmawiania z niezwykłym i charyzmatycznym człowiekiem, który z chęcią dzieli się swoim doświadczeniem w relacjach z Bogiem. 

 

Warto dodać, że nie jest to pierwsze spotkanie z Leszkiem Korzenieckim w Zambrowie. Ewangelizator gościł już kilkukrotnie w naszym mieście, przyciągając rzeszę pragnących doświadczyć życia z Bogiem.

 

Wstęp wolny! Zapraszamy!

 

                                        Wtorek, 28 maja 

                                           godzina 18:30

                                         Sala bankietowa

                             ul. Fabryczna 10 (przy kominie)

                                              Zambrów

 

Zobacz video z kwietniowego spotkania z Leszkiem Korzenieckim.

Część 1 z 2:

                                 

Część 2 z 2:

                         

Reklama

O początkach chrześcijaństwa opowie Leszek Korzeniecki komentarze opinie

 • gość 2019-05-27 08:08:20

  Kto to finansuje i dlaczego ? Nie słuchajcie nieprawdziwych proroków!!!

 • gość 2019-05-27 09:01:52

  UWAGA
  Leszek Korzeniecki - główny pastor Kościoła ZOE - najstarszy na świecie kościół zielonoświątkowy, jedna z największych wspólnot zielonoświątkowców na świecie

 • Gość - niezalogowany 2019-05-27 10:47:31

  Może być kim chce dopóki dzieci nie gwalci.

 • gość 2019-05-27 12:59:27

  Na cóż nam zielonoświątkowcy w Zambrowie ? Mało Jehowych chodzi po domach i w głowach chce mieszać!! Lepiej niech nawracają w Warszawie bo tam trzeba Polaków uświadamiać aby odróżniali ziarna od plew nawet językiem zielonoświątkowców - bo jak głosują na Biedronia czy Cimoszewicza to na pewno rozumu im brak lub są opętani przez Szatana lub inne siły nieczyste. Zostawcie Nas w spokoju a jak musicie to nawracajcie ,,warszawiaków'' . Bóg zapłać!!

 • gość 2019-05-28 11:01:19

  Wstęp wolny. Kto chce, to może iść. Byłam raz, posłuchałam, kawę wypiłam i nikt mnie do żadnego kościoła nie namawiał ani nie zapisywał. Dzisiaj też może się wybiorę. Nie wiem skąd się bierze tyle hejtu - bo facet bez sukienki mówi o Bogu? Jak komuś to przeszkadza to nie musi iść, ale ja zamiast wieczór przed telewizorem, to wolę czasem posłuchać kogoś mądrego

 • Gość - niezalogowany 2019-05-28 11:57:56

  Warto by było, aby ktos kto porównuje jak to napisał zielonoświątkowców do świadków Jehowy i pisze o ograniczonych ludziach w Warszawie zapoznał się i sam nie był ograniczony bo zupełnie nie wie kim ten gość. Jeśli zaś wydaje się opinie i osadza to warto opierać na czymś swoją wiedzę a nie sypać bzdury z rękawa, mając zerowe pojęcie na dany temat.

 • gość 2019-05-28 14:23:38

  Szanowny obrońco oświeconych kaznodziejów - jest jakiś cel tych chrześcijańskich pogadanek w sali weselnej. Zbieżność z jehowymi jest taka że oni nie ukrywają po co chodzą po domach . A jak widać po wyborach w warszawie to nawet nie trzeba zielonoświątkowców aby taki odmieniec Biedroń przekonał do głosowania na niego. różnica jest jednak taka że przy głosowaniu pomyłka nie ma takiego wpływu na osobiste życie głosującego jak odejście od naszej wiary. Te pogadanki również służą rozmiękczaniu wartości i dogmatów katolickich aby takich ludzi jak Biedroń nie tylko tolerować a nawet popierać ich chore pomysły. Apeluję jeszcze raz nie słuchajcie fałszywych proroków aby nie wzbudzić w sobie wątpliwości i niepokojów. Zambrów nie jest miejscem do nawracania do pseudo chrześcijaństwa. Opamiętajcie póki jest jeszcze czas!!!!!

 • gość 2019-05-28 15:17:33

  Popieram w 100%

 • gość 2019-05-28 15:20:58

  Ludzie opamiętajcie się. Idźcie lepiej w niedzielę pomodlić się do Kościoła, a nie na pranie mózgów na sali bankietowej

 • Gość - niezalogowany 2019-05-28 17:52:29

  Podtrzymuje to co wcześniej. Gdyby zapoznać się kim jest gość z sali weselnej to jasne by się stało ze to Chrześcijanin a fundamenty wiary są identyczne jak katolika. A co do głosowania to w Zambrowie zwyciężył PiS ponad 60 procent głosów co za tem z reszta głosująca na innych. Czyżby do kościoła nie chodzili:) kościół katolicki nie naucza nienawiści, wiec tym bardziej dziwi taki atak. Nie osadzaj bys nie był osadzony. Tak w Biblii jest napisane oraz ze jeśli myślisz tak osady wydając ze stoisz to uważaj bys nie upadł. Pozdrawiam

 • Gość - niezalogowany 2019-05-28 18:03:38

  Bzdury piszą ludzie którzy nie znają nic oprócz tego co im ksiądz powie.nie macie swojego zdania?nie widzicie co się dzieje?

 • gość 2019-05-29 08:31:36

  Biedroń też podobno mądry? Był Prezydentem miasta i posłem i to znaczy że jest autorytetem moralności? Szatan korzysta z wszystkich narzędzi aby odwieść od Boga!!
  Jeszcze raz pytam kto to finansuje i jaki jest cel ewangelizacji w sali bankietowej???
  Pamiętajcie Komu więcej dali od Tego więcej wymagają!! Nie dajcie się zwieść fałszywym prorokom!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-05-29 13:53:09

  A kto finansowal Jezusa jak nauczał? I dlaczego nie głosił cały czas w synagogach tylko przeważnie pod "gołym niebem"?

 • gość 2019-05-29 16:56:20

  Jednak wyszło o co chodzi!! Pewnie będzie opowiadane jak to na początku chrześcijaństwa nie było celibatu i dlaczego w kościele katolickim nie można tego zmienić.? Czy trzeba co niedziele być w kościele jak można pomodlić sie w domu jak to było na początku chrześcijaństwa i tak dalej i dalej aż do wyświęcania kobiet na kapłanów i legalizacji związków homoseksualnych w imię równouprawnienia!!!! Dość tej obłudy i zakłamania. Prawda że Chrystus nie zawsze nauczał w synagogach ale też nie prawdą jest że ktoś Go finansował. Różnica jest taka że jest Mesjaszem a dla niektórych Prorokiem i dlatego krzewił objawienie rychłego zbawienia za Jego pośrednictwem. Tylko wątpiący i kombinujący dla własnych idei lub korzyści zmieniali dogmaty i pierwotne przykazania Kościoła powszechnego(tj. katolickiego) tworząc nowe nurty pseudo chrześcijańskie. To było by do zaakceptowania ale pod warunkiem nie pogłębiania tych wynaturzeń pod upodobania współczesnego świata jak. kobiety kapłanki w kościele anglikańskim . Macie potrzebę ewangelizacji to róbcie to w dużych miastach lub na misjach gdzie albo zapomniano o nauce Chrystusa albo jej jeszcze nie znają. Dla tych miejsc sukcesem jest każda dobra nowina chrześcijańska. W Zambrowie tych nowości nam nie potrzeba.!! Bóg zapłać za może dobre chęci ale tym piekło jest wybrukowane - nam takiego POlbruku nie potrzeba.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Sprzedam wkład bagażnika

Sprzedam styropianowy wkład bagażnika samochodu TIGUAN (bez koła zapasowego)


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Firma zatrudni majstra,

Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga Sp. z o.o. zatrudni majstra, inżyniera budowy na powstającym budynku mieszkalnym w Zambrowie przy ul. Papieża..


SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Ekogroszek EXTRA.

Posiadamy w sprzedaży ekogroszek EXTRAo parametrach: - wartość opałowa 24-26 MJ - zawartość popiołu ok 7% - granulacja 8-25 mm Możliwość transportu..


Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu ROLNIK MIODUSZEWSKI przy ulicy Wiśniowej w Zambrowie. Mamy w ofercie maszyny rolnicze kilkunastu producentów, części do maszyn..


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Kupujemy samochody,my płacimy

kup aut za gotówkę,witamy w legalnej firmie która kupuje samochody w dobrych stanach w przedziale cenowym od 1000zł do 20000zł.Kupujemy także auta..


Franczyzobiorca sklepu Żabka.

Zacznij prowadzić własny biznes z Żabką! Współpraca oparta na naszym doświadczeniu i Twojej przedsiębiorczości. Nasza oferta franczyzowa..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


OPERATOR MASZYN Greenvit

Firma Greenvit- producent ekstraktów roślinnych poszukuje kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN Miejsce pracy: Zambrów Rodzaj pracy: pełny..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Audi A4 B8

Audi a4 b8 2009r. 2.0 TDI 143km. Wiecej informacji telefonicznie.500.852.652.


Węgiel kamienny orzech

Parametry: -wartość opałowa ok 23-25MJ/kg -granulacja 40-70 mm - zawartość popiołu ok.10% Pakowany w worki 25 kg*40 sztuk na palecie bezzwrotnej...


Zaginęły dwa psy

Zaginęły dwa psy w miejscowości Wola Zambrowska, ostatnio widziane 09.11 przy ulicy Myśliwskiej w Woli. Biały półroczny piesek i jego mama.


Zaginął pies . Okolica

Zaginął pies . Okolica cmentarza parafii Św. Józefa. Dzieci bardzo tęsknią . Proszę o informację.


Opel Insignia 2.0cdti 170 KM

Sprzedam Insignie wersja Cosmo/ se/ elite 2.0cdti 170 KM z 2015r, polski salon, zadbane i ekonomiczne auto. Więcej informacji pod numerem telefonu..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


CHCESZ SPRZEDAC AUTO DZWON MY

Skup aut od 500 do 10.000zl przeprowadzamy w sposób profesjonalny i bezpieczny. Finalizując transakcję odkupu samochodu jako priorytet stawiamy..


Sprzedam garaż

Sprzedam garaż pod blokiem przy ul. Pułaskiego 2 w Zambrowie o powierzchni 14,8m2.


Meble na wymiar. Kuchnie,

Producent mebli na wymiar Murawski Furniture m.in kuchnie, szafy, garderoby, meble do samodzielnego składania. Odwiedź naszą stronę..


Kierowca na dowozy Pizzy

Przyjmiemy dyspozycyjnego kierowcę do dowozu Pizzy. Praca w młodym zespole. Miła atmosfera. Więcej informacji pod nr telefonu 604 461 261. Lub w..


Sprzedam na części motorower

Sprzedam na części zarejestrowany motorower Romet Ogar z silnikiem Jawki. Jeśli chcesz aby młodemu kierowcy leciał zniżki na ubezpieczenie auta to..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


PRACA NA STAŁE

Zatrudnimy na stałe na stanowisku kasjerka/kelnerka w pizzerii Perfetto w Zambrowie. Po więcej informacji prosimy dzwonić pod nr. tel. 537 887 222..


Działka rolna 1,98 ha Pstrągi

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: ziałki gruntu o łącznej powierzchni 1,987 ha położone w Pstrągach-Gniewotach , gmina Zambrów...


Na kat.B, B+E

M. 39 l Szukam pracy jako kierowca


Kanapa + 2 fotele

Sprzedam komfortową kanapę rozkładaną (z pojemnikiem na pościel) z dwoma wygodnymi fotelami w dobrym stanie. Cena do uzgodnienia. Po zakupieniu..


Mieszkanie 55,60m2, 3-pokoje,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 55,60m2 położone na I piętrze w bloku przy Alei Wojska Polskiego w..


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Regał

Sprzedam regał składający się z pięciu segmentów w dobrym stanie. Cena do uzgodnienia. Po zakupieniu mebli - odbiór własny. Proszę o kontakt tylko..


Zapewnię wsparcie w dyskretnej

Słuchaj kobieto: Czy mimo męża, chłopaka, rodziny czujesz się samotna i niedoceniana? Możliwe, że w ogóle nie ma wokół Ciebie prawdziwie..


ŚWIĄTECZNIE PROMOCJE TYLKO W

W SKLEPACH JUŻ PACHNIE CHOINKAMI, A U NAS.... MEGA PROMOCJE NA ŚWIĘTA! PODPISZ UMOWĘ NA TELEWIZJĘ I NIE PŁAĆ RACHUNKÓW PRZEZ PÓŁ ROKU!!!!! PRZYJDŹ..


Lokal usługowo handlowy

Lokal usługowo handlowy Powierzchnia 110m2.Możliwość podziału na dwa lokale po 55m2.Wszystkie media. Centralne ogrzewanie z ciepłowni..


KOMINKI KOMPLEKSOWO

*Sprzedaż i montaż wkładów kominkowych *W ofercie także biokominki i kominki elektryczne-idealne rozwiązanie do mieszkań w bloku i pomieszczeń bez..


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Działka rolna 7800m2 Nagoszewo

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka rolna o powierzchni 7800m2 położona w Nagoszewie. Użytki oznaczone jako łąki trwałe..


NOWA CENA !!! Działka

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną ok 300 m2 - działka jest żyzna, równa, posiada podłączenie do wody. Działka zagospodarowana, uprawiana od 10..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"