:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?O początkach chrześcijaństwa opowie Leszek Korzeniecki

komunikat, początkach chrześcijaństwa opowie Leszek Korzeniecki - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 27/05/2019 03:09
MAJ 28
Sala bankietowa, ul. Fabryczna 10 (przy kominie) godz: 18:30

Leszek Korzeniecki kolejny raz odwiedzi nasze miasto. Tym razem znany w całej Polsce ewangelizator będzie mówił o początkach chrześcijaństwa i historii wczesnego Kościoła.

 

Już jutro, 28 maja będziemy gościć w Zambrowie Leszka Korzenieckiego - znanego w całej Polsce i za granicą ewangelistę, chrześcijanina, autora wielu książek, m.in. „Bóg ciągle uzdrawia”, „Słowa, które darzą Życiem”, „Zbawienna decyzja”. Ponadto jest bohaterem artykułów (m.in. w Gościu niedzielnym czy ChnNews), a także reportaży (m.in. w TVN lub Na poddaszu). Na spotkanie zapraszają członkowie wspólnoty chrześcijańskiej Jeden Pan.

 

Tematem jutrzejszego spotkania będą początki chrześcijaństwa i historia wczesnego Kościoła. Co ważne w przerwie będzie możliwość zadawania pytań.

 

- „Tym razem program będzie nieco bogatszy. Zaczniemy krótkim uwielbieniem, a następnie o początkach chrześcijaństwa opowie pastor Kościoła Bożego z Węgorzewa Leszek Korzeniecki. W przerwie będzie możliwość zadawania pytań. Na koniec będziemy się modlić o chorych." - mówią organizatorzy.

 

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wyglądały początki chrześcijaństwa, jak spotykali się pierwsi wierzący, jak wyglądał wtedy Kościół - to spotkanie jest dla Ciebie!

 

W imieniu organizatorów zachęcamy do skorzystania z tej niecodziennej okazji do spotkania i porozmawiania z niezwykłym i charyzmatycznym człowiekiem, który z chęcią dzieli się swoim doświadczeniem w relacjach z Bogiem. 

 

Warto dodać, że nie jest to pierwsze spotkanie z Leszkiem Korzenieckim w Zambrowie. Ewangelizator gościł już kilkukrotnie w naszym mieście, przyciągając rzeszę pragnących doświadczyć życia z Bogiem.

 

Wstęp wolny! Zapraszamy!

 

                                        Wtorek, 28 maja 

                                           godzina 18:30

                                         Sala bankietowa

                             ul. Fabryczna 10 (przy kominie)

                                              Zambrów

 

Zobacz video z kwietniowego spotkania z Leszkiem Korzenieckim.

Część 1 z 2:

                                 

Część 2 z 2:

                         

Reklama

O początkach chrześcijaństwa opowie Leszek Korzeniecki komentarze opinie

 • gość 2019-05-27 08:08:20

  Kto to finansuje i dlaczego ? Nie słuchajcie nieprawdziwych proroków!!!

 • gość 2019-05-27 09:01:52

  UWAGA Leszek Korzeniecki - główny pastor Kościoła ZOE - najstarszy na świecie kościół zielonoświątkowy, jedna z największych wspólnot zielonoświątkowców na świecie

 • Gość - niezalogowany 2019-05-27 10:47:31

  Może być kim chce dopóki dzieci nie gwalci.

 • gość 2019-05-27 12:59:27

  Na cóż nam zielonoświątkowcy w Zambrowie ? Mało Jehowych chodzi po domach i w głowach chce mieszać!! Lepiej niech nawracają w Warszawie bo tam trzeba Polaków uświadamiać aby odróżniali ziarna od plew nawet językiem zielonoświątkowców - bo jak głosują na Biedronia czy Cimoszewicza to na pewno rozumu im brak lub są opętani przez Szatana lub inne siły nieczyste. Zostawcie Nas w spokoju a jak musicie to nawracajcie ,,warszawiaków'' . Bóg zapłać!!

 • gość 2019-05-28 11:01:19

  Wstęp wolny. Kto chce, to może iść. Byłam raz, posłuchałam, kawę wypiłam i nikt mnie do żadnego kościoła nie namawiał ani nie zapisywał. Dzisiaj też może się wybiorę. Nie wiem skąd się bierze tyle hejtu - bo facet bez sukienki mówi o Bogu? Jak komuś to przeszkadza to nie musi iść, ale ja zamiast wieczór przed telewizorem, to wolę czasem posłuchać kogoś mądrego

 • Gość - niezalogowany 2019-05-28 11:57:56

  Warto by było, aby ktos kto porównuje jak to napisał zielonoświątkowców do świadków Jehowy i pisze o ograniczonych ludziach w Warszawie zapoznał się i sam nie był ograniczony bo zupełnie nie wie kim ten gość. Jeśli zaś wydaje się opinie i osadza to warto opierać na czymś swoją wiedzę a nie sypać bzdury z rękawa, mając zerowe pojęcie na dany temat.

 • gość 2019-05-28 14:23:38

  Szanowny obrońco oświeconych kaznodziejów - jest jakiś cel tych chrześcijańskich pogadanek w sali weselnej. Zbieżność z jehowymi jest taka że oni nie ukrywają po co chodzą po domach . A jak widać po wyborach w warszawie to nawet nie trzeba zielonoświątkowców aby taki odmieniec Biedroń przekonał do głosowania na niego. różnica jest jednak taka że przy głosowaniu pomyłka nie ma takiego wpływu na osobiste życie głosującego jak odejście od naszej wiary. Te pogadanki również służą rozmiękczaniu wartości i dogmatów katolickich aby takich ludzi jak Biedroń nie tylko tolerować a nawet popierać ich chore pomysły. Apeluję jeszcze raz nie słuchajcie fałszywych proroków aby nie wzbudzić w sobie wątpliwości i niepokojów. Zambrów nie jest miejscem do nawracania do pseudo chrześcijaństwa. Opamiętajcie póki jest jeszcze czas!!!!!

 • gość 2019-05-28 15:17:33

  Popieram w 100%

 • gość 2019-05-28 15:20:58

  Ludzie opamiętajcie się. Idźcie lepiej w niedzielę pomodlić się do Kościoła, a nie na pranie mózgów na sali bankietowej

 • Gość - niezalogowany 2019-05-28 17:52:29

  Podtrzymuje to co wcześniej. Gdyby zapoznać się kim jest gość z sali weselnej to jasne by się stało ze to Chrześcijanin a fundamenty wiary są identyczne jak katolika. A co do głosowania to w Zambrowie zwyciężył PiS ponad 60 procent głosów co za tem z reszta głosująca na innych. Czyżby do kościoła nie chodzili:) kościół katolicki nie naucza nienawiści, wiec tym bardziej dziwi taki atak. Nie osadzaj bys nie był osadzony. Tak w Biblii jest napisane oraz ze jeśli myślisz tak osady wydając ze stoisz to uważaj bys nie upadł. Pozdrawiam

 • Gość - niezalogowany 2019-05-28 18:03:38

  Bzdury piszą ludzie którzy nie znają nic oprócz tego co im ksiądz powie.nie macie swojego zdania?nie widzicie co się dzieje?

 • gość 2019-05-29 08:31:36

  Biedroń też podobno mądry? Był Prezydentem miasta i posłem i to znaczy że jest autorytetem moralności? Szatan korzysta z wszystkich narzędzi aby odwieść od Boga!! Jeszcze raz pytam kto to finansuje i jaki jest cel ewangelizacji w sali bankietowej??? Pamiętajcie Komu więcej dali od Tego więcej wymagają!! Nie dajcie się zwieść fałszywym prorokom!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-05-29 13:53:09

  A kto finansowal Jezusa jak nauczał? I dlaczego nie głosił cały czas w synagogach tylko przeważnie pod "gołym niebem"?

 • gość 2019-05-29 16:56:20

  Jednak wyszło o co chodzi!! Pewnie będzie opowiadane jak to na początku chrześcijaństwa nie było celibatu i dlaczego w kościele katolickim nie można tego zmienić.? Czy trzeba co niedziele być w kościele jak można pomodlić sie w domu jak to było na początku chrześcijaństwa i tak dalej i dalej aż do wyświęcania kobiet na kapłanów i legalizacji związków homoseksualnych w imię równouprawnienia!!!! Dość tej obłudy i zakłamania. Prawda że Chrystus nie zawsze nauczał w synagogach ale też nie prawdą jest że ktoś Go finansował. Różnica jest taka że jest Mesjaszem a dla niektórych Prorokiem i dlatego krzewił objawienie rychłego zbawienia za Jego pośrednictwem. Tylko wątpiący i kombinujący dla własnych idei lub korzyści zmieniali dogmaty i pierwotne przykazania Kościoła powszechnego(tj. katolickiego) tworząc nowe nurty pseudo chrześcijańskie. To było by do zaakceptowania ale pod warunkiem nie pogłębiania tych wynaturzeń pod upodobania współczesnego świata jak. kobiety kapłanki w kościele anglikańskim . Macie potrzebę ewangelizacji to róbcie to w dużych miastach lub na misjach gdzie albo zapomniano o nauce Chrystusa albo jej jeszcze nie znają. Dla tych miejsc sukcesem jest każda dobra nowina chrześcijańska. W Zambrowie tych nowości nam nie potrzeba.!! Bóg zapłać za może dobre chęci ale tym piekło jest wybrukowane - nam takiego POlbruku nie potrzeba.

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Działka Wola Zambrowska

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 1000m2 ( 25x40) w Woli Zambrowskiej bezpośrednio położona przy drodze asfaltowej. Teren suchy i..


Zobacz ogłoszenie

Wakacje w Augustowie

Do wynajęcia nowoczesny apartament w Augustowie w ośrodku wczasowym Marina Borki nad jeziorem Necko. 2 sypialnie (4 pojedyncze łóżka z możliwością..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam działkę

Sprzedam atrakcyjną działkę położoną we wsi Nowe Wierzbowo (ok. 5 km od Zambrowa) o powierzchni 3000m2. Wydana decyzja o warunkach zabudowy na..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 71,66m2, ul.

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 71,66 m2 położone na VI piętrze w bloku z windą przy ul. Papieża Jana..


Zobacz ogłoszenie

Ekogroszek Extra transport hds

Zapraszamy do zakupu węgla EKOGROSZKU EXTRA. Parametry ekogroszku: -zawartość popiołu 5,5% - wartość opałowa 25-27 MJ/kg Węgiel suchy magazynowany..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dwie atrakcyjne

Sprzedam dwie atrakcyjne działki położone we wsi Nowe Wierzbowo (ok. 5 km od Zambrowa) o powierzchni 3000m2 i 1500 m2. Wydana decyzja o warunkach..


Zobacz ogłoszenie

Drukarnia opakowań poszukuje

Drukarnia opakowań poszukuje pracownika na stanowisko operatora drukarki fleksograficznej. Wymagane wykształcenie minimum średnie, najlepiej..


Zobacz ogłoszenie

Okazja ! Dom 123m2 w pełni

Sprzedam ładny w pełni wyposazony dom na ulicy Polnej w Wygodzie link..


Zobacz ogłoszenie

KLIMATYZACJA napełnianie,

Oferujemy usługę nabijania oraz odgrzybiania klimatyzacji samochodowych. Bardzo atrakcyjne ceny! Odgrzybianie (bardzo skuteczne) już od 40 zł...


Zobacz ogłoszenie

Działka 7315m2, Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 7315m2 położona w miejscowości Jabłoń Kościelna, gmina Nowe Piekuty,..


Zobacz ogłoszenie

MIESZKANIE 3 POKOJE UL.

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w Zambrowie na ul. Pułaskiego (nowe osiedle) na trzecim pietrze o powierzchni 54,5m2. w skład którego wchodzą..


Zobacz ogłoszenie

WENTYLATORY, WIATRAKI DO OBÓR-

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU WIATRAKÓW, WENTYLATORÓW DO OBÓR, NISKIE CENY, DUŻA ILOŚĆ!!! NOWA DOSTAWA!!!


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Specjalista ds. obsługi klienta: Do głównych zadań osoby..


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 56,20m2, ul. 71

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na III piętrze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


Zobacz ogłoszenie

Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Zobacz ogłoszenie

Działka 6000 m2 Wdziękoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 6000m2 położona w miejscowości Wdziękoń Pierwszy, gm. Zambrów...


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA, Maszyny, części

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam nowe dwupokojowe

Mam do sprzedania idealne, nowe, wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie w Zambrowie przy ul. Pułaskiego, na drugim piętrze. Główne atuty..


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI Zakres obowiązków: - praca fizyczna w dziale produkcji..


Zobacz ogłoszenie

Profesjonalny Serwis Sprzętu

Zapraszamy Do Serwisu Mieszczącego się na ul.Aleja Wojska Polskiego 11(wejście od szczytu). Oferujemy Profesjonalne Naprawy W Przystępnych Cenach :..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA POWER STRETCH - ROLNIK

W OFERCIE FOLIA: POWER STRETCH 750 POWER STRETCH 500 ENSIBAL 750 ENSIBAL 500 I WIELE INNYCH FOLIA I SIATKA NA PRYZMĘ - WSZYSTKIE WYMIARY WORKI..


Zobacz ogłoszenie

IDEALNA DZIAŁKA POD INWESTYCJE

Sprzedam działkę o powierzchni 0,67 ha, która znajduje się przy węźle Kołaki Kościelne. Idealna pod inwestycje, utwardzony wjazd, linia elektryczna..


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

Montaż klimatyzacji w domach,

Nasza firma klimapodlasie.pl oferuje montaż klimatyzacji odpowiedniej do metrażu Twojego pomieszczenia. Szybka realizacja. Do 10 lat gwarancji...


Zobacz ogłoszenie

Ozonowanie klimatyzacji,

Zapraszam do skorzystania z usługi odgrzybiania klimatyzacji samochodowej. Odgrzybianie metodą ozonowania. Metoda bardzo skuteczna. Koszt od 40 zł...


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA , SZNUREK DO

SKLEP HAPROL ZAPRASZA W NASZEJ OFERCIE M.IN -FOLIA DO SIANA I SŁOMY- BIAŁA, ZIELONA, CZARNA I PRZEZROCZYSTA STRETCH, 500 LUB 750 -SZNUREK DO PRAS I..


Zobacz ogłoszenie

WĘGIEL BRYKIET PELLET

Skład opału w Wiśniewie k/Zambrowa oferuje: * WĘGIEL KOSTKA, ORZECH * BRYKIET DRZEWNY KOSTKA, WAŁEK * PELLET DRZEWNY DIN PLUS A1 * PELLET DRZEWNY..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"