:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 17°C
powietrze B. dobre

O początkach chrześcijaństwa opowie Leszek Korzeniecki

komunikat, początkach chrześcijaństwa opowie Leszek Korzeniecki - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 27/05/2019 03:09
MAJ 28
Sala bankietowa, ul. Fabryczna 10 (przy kominie) godz: 18:30

Leszek Korzeniecki kolejny raz odwiedzi nasze miasto. Tym razem znany w całej Polsce ewangelizator będzie mówił o początkach chrześcijaństwa i historii wczesnego Kościoła.

 

Już jutro, 28 maja będziemy gościć w Zambrowie Leszka Korzenieckiego - znanego w całej Polsce i za granicą ewangelistę, chrześcijanina, autora wielu książek, m.in. „Bóg ciągle uzdrawia”, „Słowa, które darzą Życiem”, „Zbawienna decyzja”. Ponadto jest bohaterem artykułów (m.in. w Gościu niedzielnym czy ChnNews), a także reportaży (m.in. w TVN lub Na poddaszu). Na spotkanie zapraszają członkowie wspólnoty chrześcijańskiej Jeden Pan.

 

Tematem jutrzejszego spotkania będą początki chrześcijaństwa i historia wczesnego Kościoła. Co ważne w przerwie będzie możliwość zadawania pytań.

 

- „Tym razem program będzie nieco bogatszy. Zaczniemy krótkim uwielbieniem, a następnie o początkach chrześcijaństwa opowie pastor Kościoła Bożego z Węgorzewa Leszek Korzeniecki. W przerwie będzie możliwość zadawania pytań. Na koniec będziemy się modlić o chorych." - mówią organizatorzy.

 

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wyglądały początki chrześcijaństwa, jak spotykali się pierwsi wierzący, jak wyglądał wtedy Kościół - to spotkanie jest dla Ciebie!

 

W imieniu organizatorów zachęcamy do skorzystania z tej niecodziennej okazji do spotkania i porozmawiania z niezwykłym i charyzmatycznym człowiekiem, który z chęcią dzieli się swoim doświadczeniem w relacjach z Bogiem. 

 

Warto dodać, że nie jest to pierwsze spotkanie z Leszkiem Korzenieckim w Zambrowie. Ewangelizator gościł już kilkukrotnie w naszym mieście, przyciągając rzeszę pragnących doświadczyć życia z Bogiem.

 

Wstęp wolny! Zapraszamy!

 

                                        Wtorek, 28 maja 

                                           godzina 18:30

                                         Sala bankietowa

                             ul. Fabryczna 10 (przy kominie)

                                              Zambrów

 

Zobacz video z kwietniowego spotkania z Leszkiem Korzenieckim.

Część 1 z 2:

                                 

Część 2 z 2:

                         

Reklama

O początkach chrześcijaństwa opowie Leszek Korzeniecki komentarze opinie

 • gość 2019-05-27 08:08:20

  Kto to finansuje i dlaczego ? Nie słuchajcie nieprawdziwych proroków!!!

 • gość 2019-05-27 09:01:52

  UWAGA
  Leszek Korzeniecki - główny pastor Kościoła ZOE - najstarszy na świecie kościół zielonoświątkowy, jedna z największych wspólnot zielonoświątkowców na świecie

 • Gość - niezalogowany 2019-05-27 10:47:31

  Może być kim chce dopóki dzieci nie gwalci.

 • gość 2019-05-27 12:59:27

  Na cóż nam zielonoświątkowcy w Zambrowie ? Mało Jehowych chodzi po domach i w głowach chce mieszać!! Lepiej niech nawracają w Warszawie bo tam trzeba Polaków uświadamiać aby odróżniali ziarna od plew nawet językiem zielonoświątkowców - bo jak głosują na Biedronia czy Cimoszewicza to na pewno rozumu im brak lub są opętani przez Szatana lub inne siły nieczyste. Zostawcie Nas w spokoju a jak musicie to nawracajcie ,,warszawiaków'' . Bóg zapłać!!

 • gość 2019-05-28 11:01:19

  Wstęp wolny. Kto chce, to może iść. Byłam raz, posłuchałam, kawę wypiłam i nikt mnie do żadnego kościoła nie namawiał ani nie zapisywał. Dzisiaj też może się wybiorę. Nie wiem skąd się bierze tyle hejtu - bo facet bez sukienki mówi o Bogu? Jak komuś to przeszkadza to nie musi iść, ale ja zamiast wieczór przed telewizorem, to wolę czasem posłuchać kogoś mądrego

 • Gość - niezalogowany 2019-05-28 11:57:56

  Warto by było, aby ktos kto porównuje jak to napisał zielonoświątkowców do świadków Jehowy i pisze o ograniczonych ludziach w Warszawie zapoznał się i sam nie był ograniczony bo zupełnie nie wie kim ten gość. Jeśli zaś wydaje się opinie i osadza to warto opierać na czymś swoją wiedzę a nie sypać bzdury z rękawa, mając zerowe pojęcie na dany temat.

 • gość 2019-05-28 14:23:38

  Szanowny obrońco oświeconych kaznodziejów - jest jakiś cel tych chrześcijańskich pogadanek w sali weselnej. Zbieżność z jehowymi jest taka że oni nie ukrywają po co chodzą po domach . A jak widać po wyborach w warszawie to nawet nie trzeba zielonoświątkowców aby taki odmieniec Biedroń przekonał do głosowania na niego. różnica jest jednak taka że przy głosowaniu pomyłka nie ma takiego wpływu na osobiste życie głosującego jak odejście od naszej wiary. Te pogadanki również służą rozmiękczaniu wartości i dogmatów katolickich aby takich ludzi jak Biedroń nie tylko tolerować a nawet popierać ich chore pomysły. Apeluję jeszcze raz nie słuchajcie fałszywych proroków aby nie wzbudzić w sobie wątpliwości i niepokojów. Zambrów nie jest miejscem do nawracania do pseudo chrześcijaństwa. Opamiętajcie póki jest jeszcze czas!!!!!

 • gość 2019-05-28 15:17:33

  Popieram w 100%

 • gość 2019-05-28 15:20:58

  Ludzie opamiętajcie się. Idźcie lepiej w niedzielę pomodlić się do Kościoła, a nie na pranie mózgów na sali bankietowej

 • Gość - niezalogowany 2019-05-28 17:52:29

  Podtrzymuje to co wcześniej. Gdyby zapoznać się kim jest gość z sali weselnej to jasne by się stało ze to Chrześcijanin a fundamenty wiary są identyczne jak katolika. A co do głosowania to w Zambrowie zwyciężył PiS ponad 60 procent głosów co za tem z reszta głosująca na innych. Czyżby do kościoła nie chodzili:) kościół katolicki nie naucza nienawiści, wiec tym bardziej dziwi taki atak. Nie osadzaj bys nie był osadzony. Tak w Biblii jest napisane oraz ze jeśli myślisz tak osady wydając ze stoisz to uważaj bys nie upadł. Pozdrawiam

 • Gość - niezalogowany 2019-05-28 18:03:38

  Bzdury piszą ludzie którzy nie znają nic oprócz tego co im ksiądz powie.nie macie swojego zdania?nie widzicie co się dzieje?

 • gość 2019-05-29 08:31:36

  Biedroń też podobno mądry? Był Prezydentem miasta i posłem i to znaczy że jest autorytetem moralności? Szatan korzysta z wszystkich narzędzi aby odwieść od Boga!!
  Jeszcze raz pytam kto to finansuje i jaki jest cel ewangelizacji w sali bankietowej???
  Pamiętajcie Komu więcej dali od Tego więcej wymagają!! Nie dajcie się zwieść fałszywym prorokom!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-05-29 13:53:09

  A kto finansowal Jezusa jak nauczał? I dlaczego nie głosił cały czas w synagogach tylko przeważnie pod "gołym niebem"?

 • gość 2019-05-29 16:56:20

  Jednak wyszło o co chodzi!! Pewnie będzie opowiadane jak to na początku chrześcijaństwa nie było celibatu i dlaczego w kościele katolickim nie można tego zmienić.? Czy trzeba co niedziele być w kościele jak można pomodlić sie w domu jak to było na początku chrześcijaństwa i tak dalej i dalej aż do wyświęcania kobiet na kapłanów i legalizacji związków homoseksualnych w imię równouprawnienia!!!! Dość tej obłudy i zakłamania. Prawda że Chrystus nie zawsze nauczał w synagogach ale też nie prawdą jest że ktoś Go finansował. Różnica jest taka że jest Mesjaszem a dla niektórych Prorokiem i dlatego krzewił objawienie rychłego zbawienia za Jego pośrednictwem. Tylko wątpiący i kombinujący dla własnych idei lub korzyści zmieniali dogmaty i pierwotne przykazania Kościoła powszechnego(tj. katolickiego) tworząc nowe nurty pseudo chrześcijańskie. To było by do zaakceptowania ale pod warunkiem nie pogłębiania tych wynaturzeń pod upodobania współczesnego świata jak. kobiety kapłanki w kościele anglikańskim . Macie potrzebę ewangelizacji to róbcie to w dużych miastach lub na misjach gdzie albo zapomniano o nauce Chrystusa albo jej jeszcze nie znają. Dla tych miejsc sukcesem jest każda dobra nowina chrześcijańska. W Zambrowie tych nowości nam nie potrzeba.!! Bóg zapłać za może dobre chęci ale tym piekło jest wybrukowane - nam takiego POlbruku nie potrzeba.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Sprzedam Mieszkanie 72 m2 w

Sprzedam mieszkanie o pow. 72,8 m2 na II piętrze z dużym balkonem w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie ładne i czyste, po remoncie. Gotowe..


Brama Wjazdowa Przesuwna

Brama wjazdowa przesuwna panelowa o wymiarach 6000 x 2030 mm ocynkowana ogniowo oraz pomalowana proszkowo. Możliwość założenia automatu. Jesteśmy..


Dom 100m2, działka 2100m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom parterowy, murowany o powierzchni 100m2 położony w wsi Nagórki-Jabłoń, zaledwie kilka..


Wynajmę lokale użytkowe przy

Oferuję do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni: -226 m2 oraz -232 m2 przy Alei Wojska Polskiego nr 37B. Możliwość indywidualnej aranżacji..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Mieszkanie 56,20m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na parterze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


Działka 1,98 ha

Działki gruntu o łącznej powierzchni 1,987 ha położone w Pstrągach-Gniewotach , gmina Zambrów. Grunty z możliwością zagospodarowania na różne cele...


Ekogroszek Eco Power

Wartość opałowa 24-25 MJ/kg, zawartość popiołu ok 7%-9%, uziarnienie 8-25 mm. Pakowany w worki 25kg* 40 sztu/ paleta. Warunki transportu do..


Mieszkanie 71,66m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 71,66 m2 położone na VI piętrze w bloku z windą przy ul. Papieża Jana..


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


WĘGIEL, BRYKIET, PELLET

SKŁAD OPAŁU W WIŚNIEWIE k/ZAMBROWA OFERUJE: * WĘGIEL KOSTKA, ORZECH, * PELLET DRZEWNY EN PLUS A1 CERTYFIKOWANY * PELLET PREMIUM CERTYFIKOWANY *..


SPRZEDAM LAS w KOŁAKI

Mam do sprzedania LAS MIESZANY, o powierzchni 1,21 ha. Zapraszam. Tel. kontaktowy 515 279 804.


Alarmy, domofony, monitoring,

Alarmy, monitoring, automatyka domowa -instalacje alarmowe -instalacje elektryczne -napędy do bram -automatyka domowa -sterowanie z poziomu..


Obyspniki na pryzmy - nowa

Sklep ROLNIK Mioduszewski, wjazd od ulicy Wiśniowej Nowa dostawa obsypników na pryzmy Zapraszamy Dodatkowo oferujemy folię na pryzmy, siatkę na..


Węgiel kamienny kostka 640

Posiadamy w sprzedaży węgiel o parametrach -wartość opałowa 24-25 MJ/kg -zawartość popiołu od 6% do 8% Posiadamy samochody samowyładowcze. Warunki..


Ekogroszek EXTRA PREMIUM +.

Polecamy Państwu ekogroszek o doskonałych parametrach : -wartość opałowa 26-28 MJ/kg - zawartość popiołu do 5% -- siarka 0,50%. Warunki transportu..


Magazynier - kierowca

Hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych Chemix Sp. z o.o. w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko Magazynier - kierowca Od kandydatów..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Dowozy Pizzeria

Potrzebny kierowca do pracy na dowozy w Pizzerii Perfetto. Bardzo dobre warunki pracy. Po więcej informacji prosimy dzwonić pod nr 604 461 261...


Meble na wymiar. Kuchnie,

Meble na wymiar. Kuchnie, szafy, garderoby, zabudowy itp. Wysoka jakość wykonania. Bogaty wybór materiałów. Dogodne terminy realizacji. Strona na FB..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Przyjmę kierowcę c+e

Zatrudnię kierowcę z kategorią C+E, jazda z naczepą firanką po Polsce. telefon: 666 328 277


Praca na stanowisku doradcy

Poszukujemy doradcy klienta do Salonu Canal+ w Zambrowie na niepełny etat (ok 120-130h miesięcznie). Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizja)...


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody w bardzo dobrym stanie, z mniejszymi lub większymi wadami także auta powypadkowe ,bez opłat,angliki,motory,przyczepy..


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Specjalista ds. sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


Mieszkanie 4 pokoje, 71 Pułk

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na IV piętrze w bloku przy ul. 71 Pułku Piechoty w..


Sprzedam dom

Sprzedam dom w miejscowości Tybory Olszewo.gotowy do zamieszkania nie wymagający wkładu finansowego, działka ok 15 ar. Na dole kuchnia z salonem,..


Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam Mieszkanie na ulicy Magazynowej, metraż 70m2, 2 pokoje z kuchnią, mieszkanie na II piętrze. W bloku znajduje się domofon. Mieszkanie w..


Budynek użytkowy 452m2, Aleja

City-Biuro Nieruchomości: Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2 położony przy Aleji Wojska Polskiego w Zambrowie...


Bramy panelowe, palisadowe,

CENTRUM OGRODZEŃ MICHALSKI oferuje kompleksowo ogrodzenia: -panelowe -palisadowe -aluminiowe -betonowe -metalowe zdobione -ze sztachet..


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"