:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?O budowaniu wizerunku kraju na arenie międzynarodowej mówiono dzisiaj w „Szansie” [foto]

organizacje pozarządowe, budowaniu wizerunku kraju arenie międzynarodowej mówiono dzisiaj „Szansie” [foto] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 08/03/2019 22:52

Andrzej Szumowski, wykładowca w Studium Public Relations Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Public Relations w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, był dzisiaj gościem zambrowskiego stowarzyszenia „Szansa”.

 

Członkowie i sympatycy zambrowskiego stowarzyszenia „Szansa” gościli dzisiaj niezwykłą osobę - absolwenta Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Public Relations w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie obecnie jest wykładowcą.

Andrzej Szumowski, bo o nim mowa, swoją karierę zawodową rozpoczął w Ministerstwie Współpracy Gospodarczej z Zagranicą. W 1994 r. objął funkcję Pełnomocnika Zarządu Agros Holding S.A., a trzy lata później został mianowany Podsekretarzem Stanu w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej. W roku 1998 był doradcą Szefa Kancelarii Prezydenta RP. Do 2001 r. sprawował również funkcję doradcy prezesa spółek Polkomtel S.A. oraz Agros Holding SA. W 2001 r. Andrzej Szumowski objął stanowisko Dyrektora Komunikacji, a później Dyrektora Public Affairs w Agros Holding S.A. W latach 2002 – 2005 był Doradcą Ministra Spraw Zagranicznych. W roku 2003 został powołany na Wiceprezesa Zarządu Wyborowa SA. Obecnie pełni również funkcję rzecznika prasowego spółki oraz dyrektora external affairs Wyborowa Pernod Ricard.

W roku 2011 Andrzej Szumowski został wyróżniony przez Ministra Spraw Zagranicznych Odznaką Honorową „Bene Merito” za zasługi w zakresie promocji Polski za granicą. W 2017 roku otrzymał statuetkę „Promotor Polski” przyznawaną przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska".

Prywatnie Andrzej Szumowski jest synem Teresy Szumowskiej – prezes stowarzyszenia „Szansa”. Podczas dzisiejszego spotkania wspomniał, że Zambrów jest jego rodzinnym miastem i tu wciąż jest zameldowany.

 

Głównym tematem dzisiejszego wykładu w „Szansie” było budowanie wizerunku kraju na arenie międzynarodowej. Prelegent podkreślił wysoką rangę każdego z nas w kreowaniu opinii o naszym państwie.

- „Gdy mówimy o kraju, nie możemy zapomnieć o regionach, miastach, a nawet gminach. Każdy kraj walczy o miejsce na „wybiegu piękności”, każdy chciałby być atrakcyjny, nie tylko dlatego, że jest atrakcyjny, ale też przyciągać turystów, którzy zostawiają pieniądze i wywożą miłe wspomnienia, stają więc naturalnymi ambasadorami kraju, który odwiedzili. (…) Musimy mieć świadomość, że zbudowanie wizerunku wiedzy o naszym kraju, jest bardzo ważne. Jesteśmy w środku Europy, mamy szalenie ciekawą kulturę i historię. To trzeba opakować i sprzedać. Dlatego musimy być ambasadorami swojego kraju i to świadomymi ambasadorami.” – mówił podczas prelekcji Andrzej Szumowski.

 

Trzeba przyznać, że wykład bardzo zainteresował zebranych. Jak zapowiedziała dzisiaj prezes stowarzyszenia „Szansa” Teresa Szumowska, tego typu spotkania będą miały charakter cykliczny.  W planach są odwiedziny m.in. Bożeny Suchockiej, Joanny Solskiej, Krzysztofa Bukowskiego, Wojciecha Niewińskiego i Leszka Drogosza.

Reklama

O budowaniu wizerunku kraju na arenie międzynarodowej mówiono dzisiaj w „Szansie” [foto] komentarze opinie

 • gość 2019-03-09 06:19:51

  ~~~Każdy kraj walczy o miejsce na „wybiegu piękności”~~~przyciągać gości, którzy zostawiają pieniądze i wywożą miłe wspomnienia..... .................................~~~ Gość zambrowskiego Stowarzyszenia oprócz wymienionych w artykule doniosłych rang - jest także Prezesem Stowarzyszenia Polska Wódka i Wiceprezesem Wyborowa SA. Zambrów , miasto, w którym jest zameldowany... A Polska Wódka z niejednego w tym mieście wyciągnęła pieniądze!!!!!! Zresztą - nie tylko w tym mieście. I Polska Wódka nie patrzyła, czy dojony klient ma rodzinę, żonę, dzieci - doiła, ile się da!!!!!! Oczywiście Pan Prezes nie ma z tym szambem nic wspólnego, zajęty jest gośćmi z wyższych półek, a nie tymi juz wydojonymi, leżącymi w rynsztoku lub w Domach Opieki albo resztkami dojonych, wystającymi na skwerach lub paskudzącymi gdzieś w ukryciu . Walka o miejsce na wybiegu piękności........ Ja mam zabawne wspomnienie związane z tym wybiegiem i Zambrowem, z czasów przedszkolnych, PRLowskich, kiedy na Dzień Dziecka zorganizowano pokaz dziecięcej mody przy sklepie odzieżowym na Świętokrzyskiej, na pięknych , okazałych schodach. Tak się złożyło - że idąc na wybieg - pechowo wdepnęłam w psi odchód na trawniku , zrezygnowałam więc z tego wybiegu piękności, a szybko poszłam do domu wyczyścić zapaskudzony but. Wódka, psie g.wna, i wybiegi.... Po prostu trzeba uważać, aby nie wdepnąć, a jeśli już - to wyczyścić, a straconą szansę odpuścić sobie bez żalu. :)

 • gość 2019-03-09 06:31:19

  Ach, napiszę "swoją ocenę" tutaj -, gdzie mowa o wizerunku - uważam - że dopóki w tym czy innym miejscu prym będą wiedli "ludzie" ( w mojej ocenie- debile) - posługujący się takimi sformułowaniami w ocenianiu innych jak ktoś na tym portalu: "W mojej ocenie jest pani ograniczona" - to wizerunek takiego miejsca będzie tak zapyziały i g.wniany i ograniczony jak ocena - że sam Pan Prezes Polskiej Wyborowej - niczego nie zmieni!

 • gość 2019-03-09 07:52:33

  Napiszcie coś proszę, przedstawiciele nowego pokolenia, ja jestem przedstawicielką tego - które przez młodych jest spychane do kąta, "nie na czasie" , a przydałoby się pod artykule "O budowaniu wizerunku kraju na arenie międzynarodowej" umieścić coś konstruktywnego, a nie takie zrzędzenie jak moje, taka siara! :) (Ograniczona!)

 • gość 2019-03-09 08:17:58

  *pod artykułem

 • gość 2019-03-09 11:12:31

  Cisza... mam wyrzuty sumienia, że spłoszyłam jakiegoś sokoła!

 • Gość - niezalogowany 2019-03-09 11:46:47

  Sygnały od fartuszkowych poszły dla wtajemniczonych a lud och jak piknie pachnie . Impreza bez księdza trzeba szukać może się znajdzie. Wtedy impreza będzie bardziej wiarygodna a cel zostanie szybko osiągnięty. .zdjęcie nr 2. .

 • gość 2019-03-09 11:52:01

  A moze jeszcze kilka słów na temat jak się tam dostał, BO DUŻO BYŁO ZDOLNYCH ALE NIE MIAŁO...........?!!!! I jeszcze Boruc swojego synka zaprosi, Romankowa swojego synka i córeczkę, itd. Towarzycho wzajemnej adoracji! Ludzie miejcie trochę godności! UWAŻACIE ŻE LUDZIE SĄ IDIOCI I NIE PAMIĘTAJĄ JAK TO BYŁO!!!!!!

 • gość 2019-03-09 12:19:40

  W całokształcie działań związanych z Public relations, którymi zajmuje się pan Szumowski - chyba nie ma miejsca na informacje, które wizerunek psują. A ja, nałogowa poszukiwaczka informacji w sieci, nie mogę nigdzie znaleźć tej właśnie informacji - że Zambrów to rodzinne miasto Pana Szumowskiego - JEDYNIE TUTAJ NA PORTALU Zambrow.org. ! To już drugi z bardziej znanych zambrowian po Jarosławie Kozakiewiczu, który urodził się w czasach, kiedy Izbę Przyjęć mieliśmy w Białymstoku - i nikt nie zadba o to, aby promować przy okazji tych osób Zambrów - jako miejsce ich urodzenia, a Białystok co najwyżej jako Izbę Przyjęć dla Zambrowa! Cóż. Spotkałam mnóstwo takich ludzi tu urodzonych, którzy w ogóle się do tego nie chcą przyznawać, ani znać, ani tu powracać....... Dlaczego?

 • gość 2019-03-09 13:49:59

  Mojego ojca wyrzucili z pracy, bo nie chciał się do partii zapisać, a niektórzy porobili kariery, pozałatwiali dzieciom stołki i maja sie dobrze do tej pory, tak jak pewna pani nauczycielka, żona wysokiego partyjniaka, przychodziła do klasy i usadzała swoje dziecko z osobą która jej pasowała! Ja też zaproście! !!!! I wszystkie pozostałe wspaniałe dzieci resortowe, a trochę ich jest!!!

 • gość 2019-03-09 17:08:00

  Dziwnie się składa, bo ja właśnie byłam wzorową uczennicą i też pewna pani nauczycielka usadziła przy mnie swoją córkę, ale później przyszła druga pani i przesadziła tamtą, a do mnie posadziła swoją.... Najwidoczniej tamta poprzednia sama nie pracowała, tylko ode mnie ściągała, a ta nowa była trochę lepsza ode mnie, sama rozwiązywała zadania, najwyżej wyniki sprawdzałyśmy, czy mamy takie same.

 • gość 2019-03-09 18:03:18

  Mocno ........ https://www.youtube.com/watch?time_continue=3302&v=63W4burzQ-g

 • gość 2019-03-09 19:45:13

  To jest chore... nie da się tego słuchać.

 • gość 2019-03-09 20:02:15

  *chore - dotyczy podanego linku z kazaniem księdza Natanka

 • Gość - niezalogowany 2019-04-06 01:42:56

  Ktoś robi wszystko aby Zambrów zdetronizować. Mazowieckie wysokie ,pryszcz ,a stoi lepiej od Zambrowa A u Nas Rykaczewski I. Komorowski. Śmiech na sali

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA , SZNUREK DO

SKLEP HAPROL ZAPRASZA W NASZEJ OFERCIE M.IN -FOLIA DO SIANA I SŁOMY- BIAŁA, ZIELONA, CZARNA I PRZEZROCZYSTA STRETCH, 500 LUB 750 -SZNUREK DO PRAS I..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA POWER STRETCH - ROLNIK

W OFERCIE FOLIA: POWER STRETCH 750 POWER STRETCH 500 ENSIBAL 750 ENSIBAL 500 I WIELE INNYCH FOLIA I SIATKA NA PRYZMĘ - WSZYSTKIE WYMIARY WORKI..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

Ozonowanie klimatyzacji,

Zapraszam do skorzystania z usługi odgrzybiania klimatyzacji samochodowej. Odgrzybianie metodą ozonowania. Metoda bardzo skuteczna. Koszt od 40 zł...


Zobacz ogłoszenie

MIESZKANIE 3 POKOJE UL.

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w Zambrowie na ul. Pułaskiego (nowe osiedle) na trzecim pietrze o powierzchni 54,5m2. w skład którego wchodzą..


Zobacz ogłoszenie

Pomocnik kucharza sushi

Restauracja Ashi Sushi w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko: pomocnik kucharza sushi. Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczymy ;)..


Zobacz ogłoszenie

Działka 6000 m2 Wdziękoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 6000m2 położona w miejscowości Wdziękoń Pierwszy, gm. Zambrów...


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Specjalista ds. obsługi klienta: Do głównych zadań osoby..


Zobacz ogłoszenie

Działka Wola Zambrowska

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 1000m2 ( 25x40) w Woli Zambrowskiej bezpośrednio położona przy drodze asfaltowej. Teren suchy i..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

Księgowa oraz Pracownik

Primarol Robert Grzymała Paproć Duża 84 poszukuję pracownika na stanowisko księgowej. Wymagania: znajomość podstaw rachunkowości, umiejętność..


Zobacz ogłoszenie

Działka 7315m2, Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 7315m2 położona w miejscowości Jabłoń Kościelna, gmina Nowe Piekuty,..


Zobacz ogłoszenie

Studentka szuka praktyk

Szukam czterotygodniowych praktyk związanych z kierunkiem studiów zarządzanie sprzedażą. Najchętniej od lipca. Jeśli to możliwe byłabym..


Zobacz ogłoszenie

SPRZEDAM GOLFA GOAL

rok produkcji - 2006 pojemność - 1,4 benzyna ******* WERSJA GOAL ******** /////////////// 2 KOMPLETY KÓŁ //////////////// //// FELGI Z..


Zobacz ogłoszenie

KLIMATYZACJA napełnianie,

Oferujemy usługę nabijania oraz odgrzybiania klimatyzacji samochodowych. Bardzo atrakcyjne ceny! Odgrzybianie (bardzo skuteczne) już od 40 zł...


Zobacz ogłoszenie

Profesjonalny Serwis Sprzętu

Zapraszamy Do Serwisu Mieszczącego się na ul.Aleja Wojska Polskiego 11(wejście od szczytu). Oferujemy Profesjonalne Naprawy W Przystępnych Cenach :..


Zobacz ogłoszenie

Kupię działkę rekreacyjną z

Witam kupię działkę rekreacyjną z domkiem zagospodarowaną


Zobacz ogłoszenie

Dyskretny zarobek !

! Hej popatrz, niby dlaczego nie miałabyś zarobić dla siebie Pieniędzy w lekki, miły i przyjemny sposób w całkowitej tajemnicy przed całym światem?..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom w malowniczej

Sprzedam dom jednorodzinny -dworek wolnostojący z poddaszem użytkowym, położony w Wiśniewie w bliskiej odległości od Zambrowa (4 km). Posiadłość..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA, Maszyny, części

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

TELEWIZJA BEZ OPŁAT!!!!!

EKSTRAKLASA POWRACA!!!! PRZYJDŹ DO SALONU NC+ W ZAMBROWIE I SKORZYSTAJ Z NAJLEPSZYCH OFERT W OKOLICY!TYLKO TERAZ PAKIET EXTRA DO 6MCY ZA 0ZŁ! A DLA..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

sprzedam komplet wypoczynkowy

Sprzedam prawie nowy komplet wypoczynkowy w modnym morskim kolorze, meble były kupionre rok temu w sklepie Agata Meble, kanapa + fotel + duża pufa...


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

IDEALNA DZIAŁKA POD INWESTYCJE

Sprzedam działkę o powierzchni 0,67 ha, która znajduje się przy węźle Kołaki Kościelne. Idealna pod inwestycje, utwardzony wjazd, linia elektryczna..


Zobacz ogłoszenie

Drukarnia opakowań poszukuje

Drukarnia opakowań poszukuje pracownika na stanowisko operatora drukarki fleksograficznej. Wymagane wykształcenie minimum średnie, najlepiej..


Zobacz ogłoszenie

CHCESZ SPRZEDAC AUTO DZWON MY

Skup aut od 500 do 15.000zl przeprowadzamy w sposób profesjonalny i bezpieczny. Finalizując transakcję odkupu samochodu jako priorytet stawiamy..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa i regeneracja

Oferujemy Państwu zakup oraz naprawę alternatorów i rozruszników. Wysoką jakość usług gwarantuje dziesięcioletnie doświadczenie w branży..


Zobacz ogłoszenie

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH, BUSÓW 9-OSOBOWYCH ORAZ PRZYCZEP I LAWET. WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY - MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY W..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam działkę

Sprzedam atrakcyjną działkę położoną we wsi Nowe Wierzbowo (ok. 5 km od Zambrowa) o powierzchni 3000m2. Wydana decyzja o warunkach zabudowy na..


Zobacz ogłoszenie

Ekogroszek Extra transport hds

Zapraszamy do zakupu węgla EKOGROSZKU EXTRA. Parametry ekogroszku: -zawartość popiołu 5,5% - wartość opałowa 25-27 MJ/kg Węgiel suchy magazynowany..


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI Zakres obowiązków: - praca fizyczna w dziale produkcji..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"