:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?O budowaniu wizerunku kraju na arenie międzynarodowej mówiono dzisiaj w „Szansie” [foto]

organizacje pozarządowe, budowaniu wizerunku kraju arenie międzynarodowej mówiono dzisiaj „Szansie” [foto] - zdjęcie, fotografia
08/03/2019 22:52

Andrzej Szumowski, wykładowca w Studium Public Relations Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Public Relations w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, był dzisiaj gościem zambrowskiego stowarzyszenia „Szansa”.

 

Członkowie i sympatycy zambrowskiego stowarzyszenia „Szansa” gościli dzisiaj niezwykłą osobę - absolwenta Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Public Relations w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie obecnie jest wykładowcą.

Andrzej Szumowski, bo o nim mowa, swoją karierę zawodową rozpoczął w Ministerstwie Współpracy Gospodarczej z Zagranicą. W 1994 r. objął funkcję Pełnomocnika Zarządu Agros Holding S.A., a trzy lata później został mianowany Podsekretarzem Stanu w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej. W roku 1998 był doradcą Szefa Kancelarii Prezydenta RP. Do 2001 r. sprawował również funkcję doradcy prezesa spółek Polkomtel S.A. oraz Agros Holding SA. W 2001 r. Andrzej Szumowski objął stanowisko Dyrektora Komunikacji, a później Dyrektora Public Affairs w Agros Holding S.A. W latach 2002 – 2005 był Doradcą Ministra Spraw Zagranicznych. W roku 2003 został powołany na Wiceprezesa Zarządu Wyborowa SA. Obecnie pełni również funkcję rzecznika prasowego spółki oraz dyrektora external affairs Wyborowa Pernod Ricard.

W roku 2011 Andrzej Szumowski został wyróżniony przez Ministra Spraw Zagranicznych Odznaką Honorową „Bene Merito” za zasługi w zakresie promocji Polski za granicą. W 2017 roku otrzymał statuetkę „Promotor Polski” przyznawaną przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska".

Prywatnie Andrzej Szumowski jest synem Teresy Szumowskiej – prezes stowarzyszenia „Szansa”. Podczas dzisiejszego spotkania wspomniał, że Zambrów jest jego rodzinnym miastem i tu wciąż jest zameldowany.

 

Głównym tematem dzisiejszego wykładu w „Szansie” było budowanie wizerunku kraju na arenie międzynarodowej. Prelegent podkreślił wysoką rangę każdego z nas w kreowaniu opinii o naszym państwie.

- „Gdy mówimy o kraju, nie możemy zapomnieć o regionach, miastach, a nawet gminach. Każdy kraj walczy o miejsce na „wybiegu piękności”, każdy chciałby być atrakcyjny, nie tylko dlatego, że jest atrakcyjny, ale też przyciągać turystów, którzy zostawiają pieniądze i wywożą miłe wspomnienia, stają więc naturalnymi ambasadorami kraju, który odwiedzili. (…) Musimy mieć świadomość, że zbudowanie wizerunku wiedzy o naszym kraju, jest bardzo ważne. Jesteśmy w środku Europy, mamy szalenie ciekawą kulturę i historię. To trzeba opakować i sprzedać. Dlatego musimy być ambasadorami swojego kraju i to świadomymi ambasadorami.” – mówił podczas prelekcji Andrzej Szumowski.

 

Trzeba przyznać, że wykład bardzo zainteresował zebranych. Jak zapowiedziała dzisiaj prezes stowarzyszenia „Szansa” Teresa Szumowska, tego typu spotkania będą miały charakter cykliczny.  W planach są odwiedziny m.in. Bożeny Suchockiej, Joanny Solskiej, Krzysztofa Bukowskiego, Wojciecha Niewińskiego i Leszka Drogosza.

Reklama

O budowaniu wizerunku kraju na arenie międzynarodowej mówiono dzisiaj w „Szansie” [foto] komentarze opinie

 • gość 2019-03-09 06:19:51

  ~~~Każdy kraj walczy o miejsce na „wybiegu piękności”~~~przyciągać gości, którzy zostawiają pieniądze i wywożą miłe wspomnienia..... .................................~~~ Gość zambrowskiego Stowarzyszenia oprócz wymienionych w artykule doniosłych rang - jest także Prezesem Stowarzyszenia Polska Wódka i Wiceprezesem Wyborowa SA. Zambrów , miasto, w którym jest zameldowany... A Polska Wódka z niejednego w tym mieście wyciągnęła pieniądze!!!!!! Zresztą - nie tylko w tym mieście. I Polska Wódka nie patrzyła, czy dojony klient ma rodzinę, żonę, dzieci - doiła, ile się da!!!!!! Oczywiście Pan Prezes nie ma z tym szambem nic wspólnego, zajęty jest gośćmi z wyższych półek, a nie tymi juz wydojonymi, leżącymi w rynsztoku lub w Domach Opieki albo resztkami dojonych, wystającymi na skwerach lub paskudzącymi gdzieś w ukryciu . Walka o miejsce na wybiegu piękności........ Ja mam zabawne wspomnienie związane z tym wybiegiem i Zambrowem, z czasów przedszkolnych, PRLowskich, kiedy na Dzień Dziecka zorganizowano pokaz dziecięcej mody przy sklepie odzieżowym na Świętokrzyskiej, na pięknych , okazałych schodach. Tak się złożyło - że idąc na wybieg - pechowo wdepnęłam w psi odchód na trawniku , zrezygnowałam więc z tego wybiegu piękności, a szybko poszłam do domu wyczyścić zapaskudzony but. Wódka, psie g.wna, i wybiegi.... Po prostu trzeba uważać, aby nie wdepnąć, a jeśli już - to wyczyścić, a straconą szansę odpuścić sobie bez żalu. :)

 • gość 2019-03-09 06:31:19

  Ach, napiszę "swoją ocenę" tutaj -, gdzie mowa o wizerunku - uważam - że dopóki w tym czy innym miejscu prym będą wiedli "ludzie" ( w mojej ocenie- debile) - posługujący się takimi sformułowaniami w ocenianiu innych jak ktoś na tym portalu: "W mojej ocenie jest pani ograniczona" - to wizerunek takiego miejsca będzie tak zapyziały i g.wniany i ograniczony jak ocena - że sam Pan Prezes Polskiej Wyborowej - niczego nie zmieni!

 • gość 2019-03-09 07:52:33

  Napiszcie coś proszę, przedstawiciele nowego pokolenia, ja jestem przedstawicielką tego - które przez młodych jest spychane do kąta, "nie na czasie" , a przydałoby się pod artykule "O budowaniu wizerunku kraju na arenie międzynarodowej" umieścić coś konstruktywnego, a nie takie zrzędzenie jak moje, taka siara! :) (Ograniczona!)

 • gość 2019-03-09 08:17:58

  *pod artykułem

 • gość 2019-03-09 11:12:31

  Cisza... mam wyrzuty sumienia, że spłoszyłam jakiegoś sokoła!

 • Gość - niezalogowany 2019-03-09 11:46:47

  Sygnały od fartuszkowych poszły dla wtajemniczonych a lud och jak piknie pachnie . Impreza bez księdza trzeba szukać może się znajdzie. Wtedy impreza będzie bardziej wiarygodna a cel zostanie szybko osiągnięty. .zdjęcie nr 2. .

 • gość 2019-03-09 11:52:01

  A moze jeszcze kilka słów na temat jak się tam dostał, BO DUŻO BYŁO ZDOLNYCH ALE NIE MIAŁO...........?!!!! I jeszcze Boruc swojego synka zaprosi, Romankowa swojego synka i córeczkę, itd. Towarzycho wzajemnej adoracji! Ludzie miejcie trochę godności! UWAŻACIE ŻE LUDZIE SĄ IDIOCI I NIE PAMIĘTAJĄ JAK TO BYŁO!!!!!!

 • gość 2019-03-09 12:19:40

  W całokształcie działań związanych z Public relations, którymi zajmuje się pan Szumowski - chyba nie ma miejsca na informacje, które wizerunek psują. A ja, nałogowa poszukiwaczka informacji w sieci, nie mogę nigdzie znaleźć tej właśnie informacji - że Zambrów to rodzinne miasto Pana Szumowskiego - JEDYNIE TUTAJ NA PORTALU Zambrow.org. ! To już drugi z bardziej znanych zambrowian po Jarosławie Kozakiewiczu, który urodził się w czasach, kiedy Izbę Przyjęć mieliśmy w Białymstoku - i nikt nie zadba o to, aby promować przy okazji tych osób Zambrów - jako miejsce ich urodzenia, a Białystok co najwyżej jako Izbę Przyjęć dla Zambrowa! Cóż. Spotkałam mnóstwo takich ludzi tu urodzonych, którzy w ogóle się do tego nie chcą przyznawać, ani znać, ani tu powracać....... Dlaczego?

 • gość 2019-03-09 13:49:59

  Mojego ojca wyrzucili z pracy, bo nie chciał się do partii zapisać, a niektórzy porobili kariery, pozałatwiali dzieciom stołki i maja sie dobrze do tej pory, tak jak pewna pani nauczycielka, żona wysokiego partyjniaka, przychodziła do klasy i usadzała swoje dziecko z osobą która jej pasowała! Ja też zaproście! !!!! I wszystkie pozostałe wspaniałe dzieci resortowe, a trochę ich jest!!!

 • gość 2019-03-09 17:08:00

  Dziwnie się składa, bo ja właśnie byłam wzorową uczennicą i też pewna pani nauczycielka usadziła przy mnie swoją córkę, ale później przyszła druga pani i przesadziła tamtą, a do mnie posadziła swoją.... Najwidoczniej tamta poprzednia sama nie pracowała, tylko ode mnie ściągała, a ta nowa była trochę lepsza ode mnie, sama rozwiązywała zadania, najwyżej wyniki sprawdzałyśmy, czy mamy takie same.

 • gość 2019-03-09 18:03:18

  Mocno ........ https://www.youtube.com/watch?time_continue=3302&v=63W4burzQ-g

 • gość 2019-03-09 19:45:13

  To jest chore... nie da się tego słuchać.

 • gość 2019-03-09 20:02:15

  *chore - dotyczy podanego linku z kazaniem księdza Natanka

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Praca przy produkcji kołder.

Przyjmę osoby do pracy przy produkcji kołder. Nie potrzebna umiejętność szycia. Tylko osoby ze zdolnościami manualnymi. Osoby energiczne i..


Zobacz ogłoszenie

Segment 160m2, ul. Jantarowa

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Segment handlowo-usługowo-mieszkalny o powierzchni całkowitej 160m2 położony w Zambrowie przy..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam Rower CANNONDALE

Sprzedam rower aluminiowy CANNONDALE, Koła 26", oświetlenie, licznik. Osprzęt SHIMANO, Stan bdb


Zobacz ogłoszenie

Sprzedaż Rowerów Zachodnich ,

W SPRZEDAŻY POSIADAMY ROWERY ZACHODNICH MAREK . ROWERY SA UŻYWANE, PO PRZEGLĄDZIE 100% SPRAWNE. rowery takich marek jak : -gazelle, -kalkhoff,..


Zobacz ogłoszenie

Salon Meblowy Pieer zatrudni

Salon Meblowy Pieer zatrudni pracownika na stanowisku monter mebli/pracownik magazynowy. Wymagania: - chęć do pracy - prawo jazdy kat.B Dobre..


Zobacz ogłoszenie

CHCESZ SPRZEDAC AUTO DZWON MY

SKUP AUT OD 500 DO 10.000ZŁ SKUP AUT SKUP AUT WSZYSTKIE FORMALNOŚCI W 20 MINUT! *BEZPŁATNA WYCENA *BEZPŁATNY DOJAZD DO KLIENTA *NAJWYŻSZE..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę zlecenia remontowe.

Przyjmę zlecenia; szpachlowanie ,malowanie, adaptacja poddaszy,panele remonty mieszkań. Gwarantuję jakość wykonania usług. numer telefonu: 784..


Zobacz ogłoszenie

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

Montaż kamer, alarmów,

Zambrów, Łomża, Białystok i okolice Oferujemy: - montaż kamer - montaż alarmów - montaż wideodomofonów - montaż automatów do bram - montaż..


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę lokal

Wynajmę lokal użytkowo-handlowy 58m2 w Zambrowie przy ulicy Wyszyńskiego 13. Lokal składa się z 3 pomieszczeń użytkowych i ubikacji. Może być..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka na wiosnę

Pożyczka na wiosnę na korzystnych warunkach! Bez BIK, Bez sprawdzania historii kredytowej, Bez zaświadczeń. Teraz nawet 20 000 zł! Możliwa spłata w..


Zobacz ogłoszenie

DEKODER 4K ZA 1ZŁ/MIES!

ZAPRASZAMY DO SALONU NC+ NA OFERTY W ZWIĄZKU Z 1. DNIEM WIOSNY!!!! DEKODER 4K ZA 1ZŁ/MIES! TYLKO W SALONIE PREMIUM W GALERII BEM W ZAMBROWIE!..


Zobacz ogłoszenie

Pracownik produkcji -

Zambrowska Fabryka Okien szuka pracowników do pracy przy linii montażowej. Praca w centrum Zambrowa; II zmianowy system pracy; 8 h..


Zobacz ogłoszenie

Kierowca C+E na 1/2 etatu

Szukam kierowcy który chce dorobić weekendy lub w różne dni od poniedziałku do piątku , zestaw chłodniczy , szczegóły pod tel 518627490


Zobacz ogłoszenie

Dom 200m2, działka 2511m2, gm.

Dom o powierzchni użytkowej 200m2 ( powierzchnia zabudowy 105m2) położony we wsi Gunie-Ostrów, gmina Kołaki Kościelne. Budynek mieszkalny w całości..


Zobacz ogłoszenie

Doradca Klienta w PP Alior

Aktualnie poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku w Zambrowie na stanowisko: Doradca Klienta. Zakres obowiązków: • aktywne..


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszym panem

Praca dla milej i uczciwej pani z podstawowa znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja Paliw Lotos w Zambrowie ul. Mazowiecka 2a od 01.04.2019 r. poszukuje pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca, Doświadczenie nie jest..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT Nr 1. w Twojej

SPRZEDAJ SWÓJ SAMOCHÓD SZYBKO, A CO NAJWAŻNIEJSZE legalnej FIRMIE KTÓRA WIDZISZ.Kupujemy auta w stanie bardzo dobrym,uszkodzone, powypadkowe, bez..


Zobacz ogłoszenie

AGREGATY PODORYWKOWE, BRONY

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU MASZYN ROLNICZYCH FIRMY LAND STAL PRODUKUJĄCEJ MASZYNY BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI. W SPRZEDAŻY M.IN AGREGATY..


Zobacz ogłoszenie

taras balkon schody kamienny

Posadzki żywiczne,garaż ,kotłownia,magazyn,biuro,dom ,mieszkanie,tarasy,balkony,schody - 100 zł Łomża Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

poszukuję opiekunki/niani do

Szukam dziewczyny/kobiety do opieki nad 1,5 rocznym dzieckiem. Odpowiedzialnej, sumiennej z odpowiednim podejściem do dzieci. Osoby, które chciałby..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

ZBIORNIKI DWUPŁASZCZOWE NA

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU ZBIORNIKÓW DWUPŁASZCZOWYCH NA PALIWO. W OFERCIE POSIADAMY ZBIORNIKI O POJEMNOŚCI 2000L l 2500L. ZBIORNIKI STANDARDOWO..


Zobacz ogłoszenie

Doradca Klienta w Placówce

Doradca Klienta w Placówce Getin Noble Bank w Łomży Sieć franczyzowa Getin Banku zajmuje ważne miejsce w strategii Getin Noble Banku. Dzięki..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę na staż

Przyjmę na staż w charakterze sprzedawcy w sklepie, przy ul. Raginisa 4.


Zobacz ogłoszenie

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja Paliw Lotos 290 w Gosiach Małych od 01.04.2019 r. poszukuje pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca, Doświadczenie nie jest wymagane..


Zobacz ogłoszenie

Dyskretny sponsoring.

! Poszukiwana jest zadbana 15-40 -latka, która chciałaby mieć okazję w tajemnicy, łatwo, miło i przyjemnie dorobić sobie własne Pieniądze, bez..


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"