:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C bezchmurnie

Nowy parking na osiedlu „Północ”

Około 40 miejsc parkingowych powstało na osiedlu „Północ” w Zambrowie. Nowy parking w pewnej części rozwiąże problemy mieszkańców tego osiedla ze znalezieniem miejsca parkingowego.

Prace związane z budową nowego osiedlowego parkingu między sklepem „Gregorek” a budynkiem Białostocka 29 rozpoczęły się 6 października. Prace na zlecenie Zambrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wykonała łomżyńska firma Skorpi.

Przypominamy, że podczas prac ziemnych zlikwidowana została usypana 18 lat temu górka, która powstała podczas prowadzonych w tamtym czasie różnych inwestycji w pobliżu. Po zakończeniu prac ziemnych na wyznaczonym terenie została ułożona kostka polbrukowa.

Nowe miejsca parkingowe w pewnej części rozwiążą dotychczasowe problemy mieszkańców osiedla „Północ”. Do tej pory mieszkańcy skarżyli się na brak miejsca na osiedlowych parkingach w godzinach wieczornych. Niejednokrotnie mieszkańcy musieli stawiać samochody na chodnikach, trawnikach, a także na innych osiedlach.

- „Nowy parking jest bardzo dobrym rozwiązaniem dotychczasowej sytuacji. Wieczorem na naszym osiedlu ciężko jest ze znalezieniem miejsca na parkingu, a nawet na chodniku. Uważam, że kilkadziesiąt nowych miejsc parkingowych pozwoli każdemu mieszkańcowi naszego osiedla na znalezienie bezpiecznego miejsca na zaparkowanie samochodu.” - powiedział nam mieszkaniec osiedla „Północ”.

Warto dodać, że nie jest to jedyna inwestycja ZSM związana z wygospodarowaniem nowych miejsc dla pojazdów w naszym mieście. W planach, przy wsparciu finansowym samorządu Miasta Zambrów, jest także budowa kolejnego parkingu na osiedlu „Północ” - przy ul. Białostockiej, pod blokami nr 23 i 25. Jak zapewnia prezes ZSM Henryk Kosieradzki, parking ten powstanie w przyszłym roku.

Polecamy:
::„Górka” zlikwidowana. Będzie nowy parking
:: Inwestycja Urzędu Miasta i administratora cmentarza zakończona
:: Ruszyła przebudowa odcinka S8 Zambrów – Mężenin
:: Uwaga. Utrudnienia w ruchu na trasie Zambrów - Łomża
:: Prezes szpitala podpisał umowy
:: Budowa bloku komunalnego zakończy się jeszcze w tym roku?
:: Nowa kaplica będzie gotowa na uroczystość Wszystkich Świętych
:: Trwają prace przy budowie ul. Brzozowej [foto]
:: Utwardzą dojazd do ogródków działkowych „Pod Długoborzem”
:: Utwardzą dojazd do ogródków działkowych „Pod Długoborzem”
:: Kolejny odcinek S8 dla włoskiej firmy?
:: Wylali ostatnią warstwę masy bitumicznej na ul. Papieża Jana Pawła II [foto]
:: Prace na ul. Brzozowej rozpoczęte [foto]
:: Teren pod budowę odcinka S8 Zambrów – Mężenin przekazany
:: Prace na ul. Papieża Jana Pawła II powoli dobiegają końca [foto]
:: Mieszkańcy Brzozowej doczekają się budowy ulicy
:: Ulica Papieża Jana Pawła II w przebudowie. W planach – kolejne inwestycje [foto]

Nowy parking na osiedlu „Północ” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org