:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Nowy Dział "Policja" na Portalu

Od kwietnia do lipca na Zambrowskim Portalu dzięki współpracy z Komendą Powiatową Policji w Zambrowie opublikowano łącznie 11 artykułów dotyczących pracy zambrowskiej Policji. W ramach cyklu "Czy znasz swojego dzielnicowego" opublikowaliśmy podział miasta na rejony, wywiad z kierownikiem dzielnicowych oraz wywiady z pięcioma dzielnicowymi z Miasta i Gminy.
Dziś dzięki współpracy z Komendantem Policji w Zambrowie podinsp. Tadeuszem Murawskim, oficjalnie uruchamiamy nowy serwis "997" na Zambrowskim Portalu. Link do nowego serwisu, podobnie jak obecnie do serwisów "basen", czy "bankomaty", znajduje się na górze Zambrowskiego Portalu.
Serwis dostępny także pod bezpośrednim adresem: www.Policja.zambrow.org
W nowym serwisie zebraliśmy w jednym miejscu i w przejrzysty sposób będziemy prezentować:
:: wszystkie najważniejsze artykuły dotyczące Policji, które do tej pory pojawiły się i w przyszłości pojawiać się będą na Portalu
:: cały cykl "Czy znasz swojego dzielnicowego?", w ramach którego dostępny jest podział miasta na rejony oraz wszystkie przeprowadzone wywiady.
Ponadto w nowym serwisie będziemy publikowali:
:: komunikaty KPP w Zambrowie
:: oraz raporty policyjne i kronika kryminalna z Zambrowskiej Policji
Serdecznie zapraszamy do częstego zaglądania do nowego serwisu.

Nowy Dział "Policja" na Portalu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org