:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C rozproszone chmury

Nowe mieszkania i apartamenty w Zambrowie [wizualizacje]

Wiosną przyszłego roku w Zambrowie rozpocznie się budowa nowoczesnego budynku mieszkalnego. 6-kondygnacyjny obiekt wzniesiony zostanie przy ul. Jana Pawła II. Trwają już zapisy osób zainteresowanych zakupem nowych mieszkań.

Współcześnie rynek pierwotny to przede wszystkim proste formy architektoniczne i przestrzenne pomieszczenia. Takie właśnie będą nowe mieszkania w Zambrowie, które wybuduje białostocki developer – Przedsiębiorstwo Budowlane „Szeliga” Sp. z o.o. Spółka zapowiada, że inwestycja ruszy już wiosną 2018 roku. Obiekt zostanie wzniesiony w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Papieża Jana Pawła II - w sąsiedztwie sklepu i szpitala oraz bliskości przedszkola, szkół i innych instytucji.

Projektując budynek deweloper przewidział 6 kondygnacji, na których w sumie znajdą się 144 mieszkania o powierzchni od 35 m2 do 68 m2 (z możliwością stworzenia nawet 100-metrowych apartamentów) oraz 40 garaży. Każda klatka wyposażona będzie w windę. Dodatkowo do każdego mieszkania przypisana będzie komórka lokatorska już w cenie mieszkania. Pomyślano także o estetycznym zagospodarowaniu terenu. Wokół nowoczesnego budynku znajdzie się parking, plac zabaw oraz sporo zieleni na dziedzińcu.

Budynek stawiany będzie z cegły silikatowej, a w jego wnętrzu znajdą się mieszkania z praktycznym rozkładem. Deweloper informuje, że istnieje możliwość indywidualnej aranżacji mieszkania (dostosowanie układu ścianek działowych, elektryki czy podejść sanitarnych).

Budowa, która ruszy wiosną przyszłego roku, podzielona będzie na dwa etapy. Pierwszy przewiduje mieszkania od nr 85 do 144, natomiast drugi - od nr 1 do 84. Kolejność rozpoczęcia budowy danego etapu uzależniona będzie od ilości zarezerwowanych mieszkań na wybranym etapie. Inwestor zapowiada, że obiekt nie będzie administrowany przez spółdzielnię mieszkaniową, a specjalistyczną firmę zarządzającą nieruchomościami.

Ważną informacją, z punktu widzenia osób zainteresowanych zakupem nowego mieszkania przy ul. Papieża Jana Pawła II w Zambrowie jest fakt, że na inwestycję założony będzie rachunek powierniczy, dzięki czemu środki klientów będą chronione przez bank.

Warto nadmienić, że Przedsiębiorstwo Budowlane „Szeliga” Sp. z o.o. jest firmą z 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Nie będzie to zatem ich pierwsza inwestycja. Rocznie spółka ta oddaje do użytku ponad 100 mieszkań.

Więcej informacji:
Rafał Szeliga
tel.: 664 055 772 (do godziny 15:30)
e-mail: [email protected]

Z planami poszczególnych kondygnacji można zapoznać się klikając >>>>TUTAJ

Nowe mieszkania i apartamenty w Zambrowie [wizualizacje] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org