:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Nowe miejsca parkingowe na osiedlu „Północ” [foto]

Z 60 nowych miejsc parkingowych mogą korzystać mieszkańcy osiedla "Północ" w Zambrowie. Powstały one w ramach miejskiej inwestycji przeprowadzonej przy ul. Kosseckiego.

Znalezienie wolnego miejsca parkingowego to jeden z największych problemów w naszym mieście, w tym również mieszkańców osiedla „Północ”. Zarządcy dróg szukają różnych rozwiązań, aby ułatwić kierowcom pozostawianie aut. Częściowym wyjściem z tej trudnej sytuacji na osiedlu „Północ” jest z pewnością niedawno zakończona inwestycja miejska przeprowadzona przy ul. Kosseckiego.

Chodzi oczywiście o przebudowę tej ulicy na odcinku biegnącym od skrzyżowania z ulicą Pułaskiego do skrzyżowania z ulicą Podedwornego. W ramach prac droga została poszerzona. Dobudowany pas wykonano z kostki brukowej. Dzięki tym zabiegom powstała zatoka parkingowa, ze skośnymi miejscami parkingowymi, która pomieści 60 samochodów.

Prace przy inwestycji trwały niespełna miesiąc i kosztowały Miasto ponad 125 tys. zł.

Przypominamy, że w związku z wykonaniem zatoki parkingowej na osiedlu została zmieniona organizacja ruchu. Obecnie ulica Kosseckiego jest drogą jednokierunkową, a ruch odbywa się w kierunku – od ul. Pułaskiego do ul. Podedwornego.

Polecamy:
UWAGA: Zmiana organizacji ruchu na osiedlu „Północ” [foto]

:: Odnowiona świetlica w Ładach Polnych. Kosztowała ponad milion złotych
:: ZSM wyremontuje drogę osiedlową [foto]
:: Kiedy znów będzie można popływać?
:: Remont Grunwaldzkiej z poślizgiem [foto]
:: OWR Caritas zyskał nowe ogrodzenie [foto]
:: Było tanio, zrobiło się drogo
:: Zrewitalizują tereny przy ul. Magazynowej [foto]
:: Łazienki w SOSW przeszły remont [foto]
:: Remonty dróg powiatowych dobiegły końca [foto]
:: Przyglądamy się miejskim inwestycjom [foto]

Nowe miejsca parkingowe na osiedlu „Północ” [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się