:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  7°C bezchmurnie

Nowa, rewolucyjna usługa w TV JAMBOX dostępna w Zambrowie!

artykuł sponsorowany, rewolucyjna usługa JAMBOX dostępna Zambrowie! - zdjęcie, fotografia

Wraz z początkiem grudnia abonenci ArcyNet.pl (operatora TV Jambox) mają możliwość zarządzania swoją telewizją z komputera i smartfona! Wszystko dzięki usłudze JAMBOX Panel.

JAMBOX Panel to totalnie nowa i rewolucyjna usługa, która zupełnie zmienia oblicze nowoczesnej telewizji! Aplikacja otwiera zupełnie nowe możliwości korzystania z telewizji JAMBOX.

Korzyści JAMBOX Panel:
:: Zarządzanie twoją telewizją JAMBOX z komputera i smartfona!
:: Zlecanie nagrań poza domem
:: Układanie listy 100
:: Pełny dostęp do informacji o audycjach z przewodnika
:: Zamawianie pakietów dodatkowych
:: Ochrona rodzicielska
:: Wygodna zmiana haseł i pinów
:: Logowanie e-mailem
:: …i inne udogodnienia

Dodatkowo w okresie adwentowym na głównej stronie JAMBOX Panelu można otwierać okienka z akcji #kalendarzJAMBOX i podglądać odkodowane kanały.

Wejdź do JAMBOX Panel

Poradniki jak zalogować się do JAMBOX Panelu oraz jak ustawić w tej aplikacji e-mail, hasła i piny znajdziecie klikając TUTAJ.

Nie masz TV Jambox?
Przyjdź do siedziby operatora tej sieci w Zambrowie – ArcyNET.pl przy ul. Bema 2B (sklep komputerowy MARKOMP) lub zadzwoń pod numer 86 444-44-44 i zapytaj o ofertę.


Uwaga abonenci NC+ i Cyfrowego Polsatu
Abonenci satelitarnych platform Cyfrowy Polsat oraz NC+ otrzymują od operatorów listy o ważnych zmianach w ofercie programowej. Wszystko w związku z tym, że kanał Universal Channel HD z końcem grudnia 2017 roku znika z polskiego rynku. W związku z tym, w przypadku braku akceptacji zmian w ofercie programowej, abonent ma prawo do rozwiązania umowy z operatorem bez ponoszenia kar umownych. Bezkarne rozwiązanie umowy dotyczy głównie starszych ofert dużych graczy telewizyjnego rynku, w których odłączany kanał był gwarantowany. Może to dotyczyć także innych lokalnych operatorów TV. Warto zatem rozważyć dołączenie do coraz większego grona zadowolonych abonentów TV JAMBOX!

Nowa, rewolucyjna usługa w TV JAMBOX dostępna w Zambrowie! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org