:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C słabe opady deszczu

Niebawem Dzień Babci i Dzień Dziadka. Mamy pomysły na prezent!

świąteczne, Niebawem Dzień Babci Dzień Dziadka pomysły prezent! - zdjęcie, fotografia

Już w ten weekend nasze Babcie i nasi Dziadkowie będą obchodzić swoje święto. Każdy wnuczek stara się w tym dniu sprawić im przyjemność, a brak pomysłu na prezent spędza sen z powiek. Dziś podpowiadamy, w jaki sposób można sprawić przyjemność naszym kochanym seniorom.

Dziadkowie to taka udoskonalona wersja rodziców. Kochają nas bezgranicznie i do tego zawsze mają dla nas czas, znają mnóstwo ciekawych historii, pozwalają nam na różne odstępstwa, nie złoszczą się na nas i mają ogromną cierpliwość. Nie wspominając już o smakołykach, którymi nas obdarowują nie zawsze za zgodą rodziców.

W ten weekend wszystkie Babcie i Dziadkowie będą obchodzić swoje święto. Przedstawiamy więc kilka propozycji, w jaki sposób można sprawić przyjemność naszym kochanym seniorom. Dziadkowie oczywiście stwierdzą, że liczy się tylko pamięć, ale wiadomo, że drobny upominek za ich trud włożony w pomoc w wychowaniu nas sprawi im przyjemność.

Prezent zazwyczaj zależy od pomysłowości i zasobności portfela. Najbardziej tradycyjnym podarunkiem, oprócz oczywiście laurki, jest chyba kwiatek. W zambrowskich kwiaciarniach można znaleźć różne warianty - na każdą kieszeń. Od pojedynczych różyczek (4 zł) do całkiem pokaźnych bukietów (już za 35 zł). Do tego polecamy koniecznie coś słodkiego: czekoladki, ptasie mleczko czy bombonierki. I tu również ograniczyć nas może jedynie portfel. Jak sprawdziliśmy w Centrum Handlowym GREGOREK, ceny wahają się od kilku do kilkunastu złotych, np. za dobrą czekoladę trzeba zapłacić ok. 3 zł, natomiast smakołyki typu Merci czy Raffaello to ok. 9-14 zł.

Nieco większym wydatkiem może okazać się tort. Jak dowiedzieliśmy się w najstarszej zambrowskiej Cukierni ANNA, to koszt rzędu ok. 30 zł/kg, ale piękne serce z napisem „Dla kochanej babci/dziadka” na pewno wywoła u nich łezkę wzruszenia.

Dla wnuczków z wyobraźnią polecamy prezenty zabawne, ale przy tym praktyczne. Dla przykładu w Hurtowni ALFA znaleźliśmy różności z dedykacjami dla babci/dziadka, np. kubki (od 7,99 zł), koszulki (34,99 zł), ogrzewacze do rąk (17,90 zł), filiżanki (od 16,90 zł) czy figurki (15,00 zł).

Z bardzo ciekawą ofertą wyszedł naprzeciw oczekiwaniom wnucząt sklep UNIKAT. Z okazji nadchodzącego Dnia Babci i Dziadka przy zakupie za min. 150 zł czeka tam na nas rabat -20% na wszystko! Należy się jednak spieszyć, bo promocja trwa tylko do końca tygodnia, a wiadomo, że jeśli chodzi bluzeczki (starsze wnuczki wiedzą o co chodzi), rękawiczki, sweterki czy o bieliznę, w UNIKACIE jest naprawdę dobry wybór.

A jeśli do tego zabierzemy naszych Dziadków na spacer lub na koncert pt. „Babciu, Dziadku to dla Ciebie” organizowany przez Stowarzyszenie Szansa i Fundację Szansa Dla Ciebie w niedzielę o godz. 14:00 w Centrum Kultury, to na pewno będzie udany dzień.

Jednak nie zapomnijmy też o naszych kochanych Dziadkach, którzy odeszli już z tego świata. Tego dnia odwiedźmy ich groby, uprzątnijmy pomniki, pomódlmy się za ich dusze. Możemy również zapalić znicz. Ceny zniczy nie muszą być wysokie – jak sprawdziliśmy w Hurtowni ZORZA to wydatek rzędu od kilku do kilkunastu złotych, w zależności od wielkości świeczki i długości czasu palenia.

Przed nami dwa wyjątkowe dni w roku - nie zawiedźmy naszych bliskich. Mamy nadzieję, że naszymi propozycjami choć trochę pomogliśmy w wyborze prezentu.

Adresy wymienionych sklepów możecie znaleźć w Katalogu Firm Zambrowskich.

Niebawem Dzień Babci i Dzień Dziadka. Mamy pomysły na prezent! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org