:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C słabe opady deszczu

Niebawem aukcja charytatywna szopek bożonarodzeniowych

wydarzenia, Niebawem aukcja charytatywna szopek bożonarodzeniowych - zdjęcie, fotografia

Tegoroczna aukcja szopek bożonarodzeniowych odbędzie się w najbliższy czwartek w dolnym kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Zebrane datki przekazane zostaną na rehabilitację i pomoc socjalną dla niepełnosprawnych dzieci oraz na rzecz będących w potrzebie seniorów.

Aukcja szopek bożonarodzeniowych organizowana przez Bursę Szkolną Nr 1, Stowarzyszenie „Szansa” oraz Fundację „Szansa dla Ciebie” odbędzie się w czwartek, 7 grudnia w dolnym kościele parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Początek o godz. 17:00.

W sprzedaży będą szopki bożonarodzeniowe, które zostały wykonane przez dzieci i młodzież w ramach dziesiątej edycji Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych (ogłoszenie wyników nastąpi tego samego dnia o godz. 12:00). Pieniądze z tej aukcji przekazane zostaną na rehabilitację i pomoc socjalną dla dzieci z niepełnosprawnością oraz będących w potrzebie seniorów - podopiecznych Stowarzyszenia „Szansa” w Zambrowie i fundacji „Szansa dla Ciebie”.

W imieniu organizatorów zachęcamy wszystkich do udziału w aukcji i wsparcia finansowego szczytnego celu. Wstęp na aukcję jest wolny. Każdy z uczestników otrzyma specjalny numerek, dzięki któremu będzie mógł brać udział w aukcji.

Warto dodać, że będzie to już czwarta tego typu akcja charytatywna organizowana w naszym mieście. Rok temu podczas licytacji udało się zebrać 2895 zł, dwa lata temu – 3660 zł, natomiast trzy lata temu – 4220 zł.

Polecamy:
:: 2016: Szopki poszły pod młotek. Wszystko w celach charytatywnych [foto]
:: 2015: Wszystkie szopki sprzedane. Pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne [foto]
:: 2014: Sukces charytatywnej aukcji szopek [foto+video]


Niebawem aukcja charytatywna szopek bożonarodzeniowych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org