:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C pochmurno z przejaśnieniami

Nie zwlekaj. Rozlicz się z Fiskusem

Termin rozliczenia z podatku za 2007 rok mija dokładnie za 3 miesiące (30 kwietnia 2008 r.) Urząd Skarbowy w Zambrowie zachęca jednak do jak najszybszego rozliczenia się z podatku.

Osoby, które przychodzą do Urzędu Skarbowego w Zambrowie na początku roku, mogą liczyć nie tylko na uzyskanie pełnej informacji w zakresie doboru formularza, będą miały również zweryfikowane dokumenty w okienku w momencie składania wniosku. Jeśli pracownik Urzędu Skarbowego zauważy błąd, pomoże go poprawić i złożyć prawidłowe zeznanie.

Irena Przychodzeń - Kierownik referatu podatku dochodowego od osób fizycznych Urzędu Skarbowego w Zambrowie, powiedziała nam, że na parterze w Urzędzie znajdują się wszelkie formularze oraz druki z przykładowym uzupełnieniem. Do każdego PIT-u Fiskus oferuje szczegółowe objaśnienia w postaci broszur informacyjnych.

Co prawda do 30 kwietnia jest jeszcze sporo czasu. Warto jednak rozliczyć się wcześniej, aby uniknąć kolejek. A jeśli spodziewamy się zwrotu nadpłaconego podatku, tym bardziej warto wcześnie się rozliczyć, ponieważ Urzędy Skarbowe na zwrot mają 3 miesiące, licząc od daty złożenia przez nas zeznania rocznego.

Nie zwlekaj. Rozlicz się z Fiskusem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się