:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C pochmurno z przejaśnieniami

Narodowy Dzień Sportu w „Czwórce”

120 uczniów Szkoły Podstawowej Nr 4 wzięło udział w imprezie sportowej organizowanej w szkole w ramach trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji - Narodowy Dzień Sportu.

1 października 2016 roku w wielu miastach w Polsce obchodzono III Edycję Narodowego Dnia Sportu. Głównym jej celem jest propagowanie zdrowego stylu życia, poprzez popularyzowanie aktywności ruchowej wśród dzieci i młodzieży, a także dorosłych Polaków.

Do tegorocznej akcji przystąpiła również Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zambrowie. W miniony piątek, 7 października w hali sportowej przy zambrowskiej „Czwórce” zorganizowano imprezę rekreacyjno – sportową. Inicjatorami i organizatorami byli animatorzy sportu lokalnego Grażyna Łamarz i Iwona Wiaksa.

120 uczniów z klas III – IV rywalizowało w grach i zabawach ogólnorozwojowych w formie współzawodnictwa z wykorzystaniem różnych przyborów sportowych. Na koniec imprezy wszystkie drużyny biorące w niej udział otrzymały pamiątkowe dyplomy i symboliczne nagrody.

- „Cała impreza przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. To była wspaniała zabawa dla dzieci i nauczycieli, którym serdecznie dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu imprezy.” - podsumowują organizatorki Grażyna Łamarz i Iwona Wiaksa.

Polecamy:
:: Bałwanek Olaf czytał dzieciom w MP 6
:: 70-lecie zambrowskiego liceum [foto+video]
:: Uczniowie SWEiRP na stażach w Niemczech
:: „Wspomnienia z ZSO” - kroniki sportowe cz. II [foto]
:: „Święto pieczonego ziemniaka” w Pęchratce Polskiej
:: Pasowanie na pierwszoklasistów w „Piątce” [foto]
:: Jak adaptują się 2- i 3-latki w MP1? [foto+video]
:: ZSA ponownie „Solidarną Szkołą”
:: Nietypowy tydzień w zambrowskiej „Trójce”
:: „Święto Pieczonego Ziemniaka” w Starym Skarżynie [foto]
:: Przedszkolaki z MP6 na ognisku integracyjnym
:: Piękna lekcja historii pod pomnikiem w Łętownicy

Narodowy Dzień Sportu w „Czwórce” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się