:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C bezchmurnie

Napadli na ekspedientkę sklepu. Zostali zatrzymani i tymczasowo aresztowani

Zambrowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o dokonanie rozboju w miejscowości Pniewo. Wcześniej o zdarzeniu zostali poinformowani przez kolegów z Łomży. Wobec napastników sąd zastosował tymczasowy areszt.

W miniony piątek tuż po godzinie 21.30 do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży wpłynęło zgłoszenie dotyczące dokonania rozboju na pracownicy jednego ze sklepów w miejscowości Pniewo. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostały skierowane patrole łomżyńskiej policji.

Mundurowi zastali tam kobietę, która oświadczyła, że tuż po tym jak zamknęła sklep i wsiadła do samochodu, podbiegło do niej dwóch zamaskowanych mężczyzn. Jeden z nich rozpylił w jej kierunku gaz, a drugi zabrał torebkę, po czym oddalili się pojazdem marki Volkswagen Passat w nieznanym kierunku.

Informacje dotyczące rysopisu mężczyzn, a także pojazdu którym oddalili się z miejsca przestępstwa, zostały rozesłane do ościennych jednostek policji, w tym funkcjonującej w Zambrowie, bowiem z ustaleń wynikało, że pojazd, którym oddalili się z miejsca przestępstwa mężczyźni, odjechał w kierunku powiatu zambrowskiego.

W wyznaczony rejon natychmiast skierowano funkcjonariuszy Ogniwa Partolowo-Interwencyjnego. Zambrowscy mundurowi, podczas penetracji wyznaczonej trasy, w rejonie miejscowości Pęsy Lipno zauważyli zaparkowanego na poboczu passata, w którym mężczyzna siedzący na miejscu pasażera nagle wyrzucił coś pod auto. Jak się okazało była to torebka poszkodowanej ekspedientki. Dodatkowo w kieszeni kierowcy mundurowi ujawnili gaz pieprzowy, a pod kołem zapasowym - dwie kominiarki i rękawice.

Podejrzanymi są mieszkańcy Zambrowa w wieku 36, 43 i 48 lat (dwóch z nich to bracia). Łomżyński sąd zastosował wobec nich 3-miesięczny areszt.

Polecamy:
:: Dachowanie w gminie Rutki. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia
:: Tragiczny wypadek na DK8. Dwie osoby nie żyją
:: Wdarł się do domu i usiłował rozboju. Został tymczasowo aresztowany
:: Policja przeprowadziła „odblaskowy eklsperyment” [foto+video]
:: Pijany doprowadził do kolizji
:: Zastępca komendanta łomżyńskiej policji zostanie przeniesiony do Zambrowa na stanowisko... naczelnika?
:: Ukradła kartę płatniczą i wypłaciła sobie pieniądze
:: Kolizja na DK63
:: Nietrzeźwy leżał tuż przy rzece. Wyciągnęli go policjanci
:: Dachowanie dwóch osobówek [foto]
:: Zaginęła 17-letnia mieszkanka Zambrowa

Napadli na ekspedientkę sklepu. Zostali zatrzymani i tymczasowo aresztowani komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org