:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -2°C bezchmurnie

Najstarsze przedszkolaki z MP6 pożegnały przedszkole [foto]

Sześciolatki z Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie pożegnały się z panią dyrektor i nauczycielami. Od września pójdą do pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Dziś, 14. czerwca, po blisko 4 latach wspólnych zabaw i nauki dzieci z grup sześciolatków z Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie pożegnały panią dyrektor i nauczycielki. Uroczystość, w której uczestniczyli także rodzice, odbyła się w budynku Miejskiego Gimnazjum Nr 1, gdzie znajdują się oddziały MP6.

Zakończenie roku szkolnego, a zarazem pożegnanie społeczności MP6 w Zambrowie rozpoczęto pięknym występem artystycznym. Sześciolatki, które w przyszłym roku szkolnym pójdą do pierwszych klas szkół podstawowych, pokazały, że czas pobytu w przedszkolu to nie tylko beztroska zabawa. W trakcie pożegnalnej uroczystości zaprezentowały poznane w przedszkolu wiersze, piosenki i tańce. Wszystko z dedykacją nauczycielom za cztery lata wspólnej nauki i zabawy.

 

Wszystkim dzieciom kończącym w tym roku przedszkole i ich rodzicom gratulowała i dziękowała za współpracę dyrektor przedszkola Elżbieta Bieńkowska. Najbardziej zaangażowani w życie placówki rodzice otrzymali z jej rąk pamiątkowe podziękowania. Ponadto każdy odchodzący w tym roku z przedszkola sześciolatek otrzymał dyplom i upominek w postaci książki.

 

Rodzice sześciolatków dziękowali natomiast dyrektor Elżbiecie Bieńkowskiej, wychowawczyniom grup sześciolatków oraz wszystkim pracownikom przedszkola, za czteroletni trud włożony w wychowanie i opiekę nad dziećmi. Nie obyło się bez wzruszeń.


Po pełnej emocji części oficjalnej na wszystkie dzieci czekały zabawy ruchowe i muzyczne. Nic dziwnego, że przedszkolakom trudno się rozstać z przedszkolem …

 


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Najstarsze przedszkolaki z MP6 pożegnały przedszkole [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org