:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C bezchmurnie

Nagrodzono najpiękniejszy bukiet jesieni

kultura_, Nagrodzono najpiękniejszy bukiet jesieni - zdjęcie, fotografia

Rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszy bukiet jesieni. Nagrody powędrowały do Szkoły Podstawowej nr 3 i 4.

W minioną środę (26. października) w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się konkursu na na Najpiękniejszy Bukiet Dary Jesieni. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych.

Udział w nim wzięło 6 drużyn: trzy ze Szkoły Podstawowej nr 4 i trzy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Zambrowie. W skład każdej drużyny wchodziło od 2 do 3 osób.

W ramach konkurs uczniowie w ciągu dwóch godzin musieli własnoręcznie wykonać jesienne bukiety. Wszystko tylko ze składników naturalnych. W trakcie rywalizacji dało się zauważyć, że każda z grup już wcześniej miała przygotowaną koncepcję wykonania ozdoby. Dlatego też na godzinę przed końcem regulaminowego czasu wszystkie kompozycje były już gotowe.

- "Ozdoby do bukietu zbieraliśmy już latem. Mieliśmy już wtedy przemyślany wygląd bukietu. Do ozdobienia go używamy liści, mchu, owoców dzikich róż, kory" - powiedziały nam Adriana i Monika z zambrowskiej "Trójki".

Każdy jesienny bukiet jest prawdziwym dziełem sztuki. Prace oceniane były przez trzyosobowe jury: Renatę Saniewską, Sylwię Korpalską oraz Włodzimierza Dąbkowskiego. Trzeba przyznać, że komisja miała ciężki orzech do zgryzania.

Po naradzie przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Komisja konkursowa postanowiła przyznać I miejsce zespołowi ze Szkoły Podstawowej nr 4 w składzie: Karolina Łatka, Klaudia Chrupek oraz Natalia Łaska. Drugie miejsce także przypadło w udziale drużynie z "Czwórki" w składzie: Sylwia Świerdzewska, Izabela Wojsz, Aleksandra Komorowska. Trzecie miejsce powędrowało do uczniów SP3: Natalii Pawlaczyk i Heleny Dłużniewskiej.

Zwycięzcy konkursu nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami oraz książkami ufundowanymi przez Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Martę Konopka.

Polecamy:
:: Zapisz się na koła zainteresowan w MOK
:: Ars Cameralis - wyjątkowy koncert w kościele pw. Ducha Św.
:: Piknik pancerny w Starym Zakrzewie (foto + video)
:: Pokazy kawaleryjskie w Starym Zakrzewie (foto + video)
:: Zambrów pożegnał lato [foto + video]
:: W MOK-u trwają Wakacyjne Warsztaty Artystyczne
:: Graffiti na ścianie wejściowej do MOK
:: To koniec Jarmarku Staroci i Rozmaitości w Zambrowie?
:: Sukcesy Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Zambrowa w Niemczech
:: Siła orkiestr dętych i mażoretek (foto+video)
:: Sobotnie koncerty orkiestr w Zambrowie (foto+video)
:: Koncert zespołu Masters w Zambrowie na zakończenie Dni Zambrowa
:: Kombii w Zambrowie - XV Dni Zambrowa
:: Występny pełne wdzięku
:: Piękne bukiety z darów jesieni


Nagrodzono najpiękniejszy bukiet jesieni komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org