:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  6°C bezchmurnie

Nagrodzono najpiękniejsze bukiety jesieni [foto]

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 i 4 w Zambrowie oraz Zespołu Szkół w Szumowie wykonali najpiękniejsze jesienne bukiety.

Konkurs na Najpiękniejszy Bukiet Dary Jesieni organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie odbył się dziś, 10 października w zambrowskim Centrum Kultury. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych.

 

Do rywalizacji przystąpiło 9 zespołów: dwa w kategorii klas I-III, cztery w kategorii klas IV-VI i trzy w kategorii klas VII-VIII. Uczniowie w każdej z tych kategorii wiekowych na stworzenie jesiennego bukietu mieli godzinę.

 

Wśród wykorzystanych ozdób pojawiały się kasztany, żołędzie i liście drzew. W bukietach nie zabrakło również mchu, gałązek drzew oraz owoców i warzyw, m.in. jabłek, dyni, papryki czy kukurydzy. Prace wykonane były własnoręcznie przez dzieci. W trakcie rywalizacji dało się zauważyć, że każda z grup już wcześniej miała przygotowaną koncepcję wykonania ozdoby.

 

Wszystkie bukiety oceniała komisja konkursowa w składzie: Renata Saniewska (florystka), Wojciech Rusiecki i Włodzimierz Dąbkowski (plastycy), Karolina Ilczuk (inspektor ds. promocji miasta) oraz Marta Konopka (dyrektor MOK). Trzeba przyznać, że komisja miała ciężki orzech do zgryzienia. Członkowie jury podkreślali, że wszystkie prace reprezentowały wysoki i wyrównany poziom. O zwycięstwie w poszczególnych kategoriach decydowały detale.

 

W kategorii klas I-III pierwsze miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie: Julia Ostrowska, Magdalena Kotowska i Jan Dumalewski. Najpiękniejszym jesiennym bukietem w kategorii klas IV-VI okazała się praca dziewcząt ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zambrowie: Patrycji Kuleszy, Wiktorii Depczyńskiej oraz Leny Tyszki. Z kolei w kategorii klas VII-VIII zwyciężyły dziewczęta z Zespołu Szkół w Szumowie: Ewa Dębek i Emilia Święcka.

 

Na koniec wszyscy otrzymali nagrody i dyplomy ufundowane przez dyrekcję Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie.


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Nagrodzono najpiękniejsze bukiety jesieni [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się