:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C całkowite zachmurzenie

Może być ślisko!

pogoda, Może ślisko! - zdjęcie, fotografia

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych ostrzegają przez oblodzeniem dróg i chodników.

Synoptycy z Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku prognozują stopniowy spadek temperatury poniżej zera na terenie województwa podlaskiego od dzisiaj, przez cały dzień i noc, aż do godzin porannych w sobotę, 30 grudnia. Meteorolodzy wprowadzili 1. stopień zagrożenia w związku z możliwymi oblodzeniami spowodowanymi zamarzaniem opadów deszczu.

- „ Prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0°C powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura minimalna od -2°C do -1°C, przy gruncie od -4°C do -2°C.” - informuje dyżurny synoptyk Magdalena Pękala.

Może więc być bardzo ślisko. Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza na łukach dróg, skrzyżowaniach i parkingach. Nawet najlepsza opona zimowa w kontakcie z lodem nie zapewnia bezpiecznej przyczepności, gdy prędkość jest za wysoka. 
 
Polecamy:
:: Najkrótszy dzień w roku i początek astronomicznej zimy
:: Uwaga oblodzenia!
:: Początek zimy w Zambrowie. Spadł pierwszy śnieg
:: Uwaga oblodzenia!
:: Uwaga! Będzie ślisko!
:: Pierwszy dzień astronomicznej jesieni
:: Pierwszy dzień astronomicznej jesieni
:: Będzie jeszcze cieplej!
:: Jutro częściowe zaćmienie Księżyca
:: Upały i burze
:: Burze i gradobicia. Tak zapowiada się poniedziałek
:: Zapowiadają kolejne burze na Podlasiu

Może być ślisko! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się