:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C pochmurno z przejaśnieniami

MOK wyłoni mistrza ortografii szkół ponadpodstawowych

edukacja, wyłoni mistrza ortografii szkół ponadpodstawowych - zdjęcie, fotografia

Już po raz czternasty Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie organizuje Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii Zambrowa Szkół Ponadpodstawowych. Uczniowie najpierw rywalizować będą w swoich szkołach, później najlepsi z nich napiszą dyktando miejskie. Osoba, która popełni najmniej błędów, zdobędzie tytuł Mistrza Ortografii.

Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie serdecznie zaprasza wszystkie szkoły ponadpodstawowe (gimnazja i średnie) do wzięcia udziału w XIV edycji Konkursu Ortograficznego o tytuł Mistrza Ortografii Zambrowa Szkół Ponadpodstawowych.

Konkurs przeprowadzony będzie w dwóch etapach. Pierwszy będą stanowić eliminacje szkolne, które każda szkoła ma przeprowadzić samodzielnie. Do drugiego etapu – finału miejskiego, przejdzie po trzech najlepszych uczniów z każdej szkoły.

Placówki zainteresowane wzięciem udziału w konkursie powinny w terminie do 7 listopada dostarczyć do siedziby MOK (Centrum Kultury, ul. Wyszyńskiego 2a) kartę zgłoszenia, którą dołączamy jako załącznik do pobrania i wydrukowania.

W ramach finału miejskiego, do pisania dyktanda powiatowego uczniowie zasiądą 16 listopada. Prace uczestników będzie oceniała komisja konkursowa powołana przez organizatora. Tytuł Mistrza Ortografii Szkół Ponadpodstawowych otrzyma osoba, która popełni najmniejszą ilość błędów. Dla uczestników konkursu przewidziane są nagrody rzeczowe i dyplomy.

Przypominamy, że rok temu podczas XIII edycji konkursu, Mistrzem Ortografii Zambrowa Szkół Ponadpodstawowych został Patryk Bołtryk z Zespołu Szkół Nr 1 w Zambrowie, natomiast tytuł Wicemistrza trafił do Gabrieli Majchrzak z Miejskiego Gimnazjum Nr 1.

Polecamy:
:: Patryk Bołtryk Mistrzem Ortografii Szkół Ponadpodstawowych [foto]
:: „Dyktando humanistyczne” w CK [foto]
:: Uczennice „Czerwoniaka” mistrzami ortografii
:: „Niby-narzeczony Hiacynty”...
:: Znamy mistrzów ortografii 2012 szkół ponadpodstawowych
:: Walczyli z „bykami” w Centrum Kultury
:: Walczyli o tytuł mistrza ortografii
:: Uczennica I LO w Zambrowie mistrzem ortografii
:: Walczyli o tytuł Mistrza Ortografii
:: Będą walczyć o tytuł Mistrza Ortografii
:: Wyłoniono mistrzów ortografii szkół podstawowych
:: Najmłodsi mistrzowie ortografii w Zambrowie
:: Mamy dwóch mistrzów ortografii
:: Mistrzowie ortografii powiatu zambrowskiego
:: Kłopotliwe samo „h”?!

MOK wyłoni mistrza ortografii szkół ponadpodstawowych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się