:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C słabe opady deszczu

Młodzież z ZSA porządkowała groby żołnierzy [foto]

Prawdziwą lekcją patriotyzmu dla młodzieży z Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości było porządkowanie grobów żołnierzy, którzy walczyli o wolność naszego regionu i całego kraju.

Kształtowanie postaw patriotycznych od najmłodszych lat przygotowuje młode pokolenie do życia w społeczeństwie, do pełnienia ról prospołecznych i wpływa na budowanie więzi z krajem ojczystym. Szkoła zajmuje pod tym kątem bardzo ważne miejsce. To tam m.in. przekazywane są treści oraz postawy patriotyczne.

Prawdziwą lekcję patriotyzmu mieli uczniowie klas liceum o profilu pożarniczym z Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie, którzy wraz z opiekunem Rafałem Grodzkim podczas zajęć edukacji pożarniczej w piątek, 28 października porządkowali pomniki żołnierzy poległych w walkach o wolność naszego kraju.

- „Młodzież licealna z klas o profilu pożarniczym z Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie sprzątnęła groby żołnierzy walczących o Zambrów oraz powstańców styczniowych i listopadowych, oddając tym samym cześć i zachowując pamięć o ludziach, którym za miłość i przywiązanie do Polski przyszło zapłacić najwyższą cenę. Muszę powiedzieć, że uczniowie podeszli do tego zadania z prawdziwą sumiennością i zaangażowaniem.” – powiedział nam opiekun i inicjator akcji Rafał Grodzki.

Możemy być dumni z takiej postawy młodych ludzi.

Polecamy:
:: Ślubowanie klas mundurowych ZSA [foto+video]
:: „Wierszem o jesieni” mówiły dzieci w SP5
:: Dzień Edukacji Narodowej w SOSW [foto]
:: Miesiąc profilaktyki w MG1 [foto]
:: Dzień Edukacji Narodowej w „Siwej” [foto]
:: MOK wyłoni mistrza ortografii szkół ponadpodstawowych
:: Delegacja „Czwórki” z wizytą w Grecji
:: Spotkanie integracyjne w „Trójce”
:: Miejskie obchody DEN [foto]
:: Pierwsze spotkanie „Przyjaciół Biblioteki”
:: Narodowy Dzień Sportu w „Czwórce”
:: Bałwanek Olaf czytał dzieciom w MP 6
:: 70-lecie zambrowskiego liceum [foto+video]

Młodzież z ZSA porządkowała groby żołnierzy [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org