:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Mikołajki w ZSA

edukacja, Mikołajki - zdjęcie, fotografia

Zabawy, wesoły nastrój, międzyklasowa rywalizacja oraz wizyta Świętego Mikołaja - tak 6 grudnia wyglądał w Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie. Tego samego dnia młodzież przekazała prezenty na rzecz podopiecznych dwóch innych placówek.

6 grudnia uczniowie Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie zorganizowali akcję mikołajkową. Tego dnia w szkole obowiązywał świąteczny, czerwony strój, a gościem specjalnym był oczywiście Święty Mikołaj. Towarzyszyli mu członkowie Samorządu Uczniowskiego.

Wraz ze świąteczną zabawą nie zabrakło wesołego nastroju oraz słodkich upominków. Była też rywalizacja międzyklasowa, którą zwyciężyła klasa II LO.

Ponadto uczniowie „Siwej” zorganizowali zbiórkę artykułów papierniczych, gier planszowych, puzzli i zabawek na rzecz świetlicy OWR Caritas oraz świetlicy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Długoborzu. Przekazanie prezentów nastąpiło w mikołajki. Pomoc młodzieży została nagrodzona wdzięcznością i uśmiechem dzieci oraz ich opiekunów.

Tym samyn młodzież ZSA kolejny raz udowodniła, że jest otwarta na potrzeby innych.

Polecamy:
:: Karatecy obchodzili mikołajki [foto]
:: Mikołajkowe spotkania w „Piątce” [foto]
:: Mikołajki w Zambrowie [foto+video]
:: „Rekordowe” mikołajki przedszkolaków [foto]
:: Święty Mikołaj zawitał do „Biedronek” [foto]
:: Uwaga! Mikołaje na ulicach Zambrowa!
:: Warsztaty bożonarodzeniowe w MP6

Mikołajki w ZSA komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org