:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C słabe opady deszczu

Mikołajki w Zambrowie [foto+video]

Wizyta świętego Mikołaja, strefa LEGO, strefa kreatywna, seanse filmowe. To wszystko czekało na najmłodszych mieszkańców naszego miasta w ramach miejskich mikołajek.

6 grudnia obchodzimy mikołajki. Z tej okazji w ostatnich latach dla najmłodszych mieszkańców Zambrowa przygotowywanych jest mnóstwo atrakcji. Nie inaczej było i tym razem. Miejscem mikołajkowych rozrywek był budynek Centrum Kultury w Zambrowie.

W siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury przygotowane zostały cztery punkty. W galerii wystawowej na parterze znajdowała się strefa kreatywna. W niej dzieci miały możliwość napisać listy do św. Mikołaja, wykonać ozdoby choinkowe, a także kartki świąteczne. Ponadto dzieci mogły skorzystać z malowania twarzy. W galerii swój tron miał również wyjątkowy gość – św. Mikołaj. Maluchy mogły podejść do niego, porozmawiać, a także zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się ustawiona w korytarzu fotobudka. W długich kolejkach dzielnie stały dzieci wraz z rodzicami. Była więc okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia, które po kilku sekundach można było wziąć do domu.

Wielką atrakcją mikołajkowego popołudnia była również strefa LEGO zlokalizowana w kawiarni Cafe Muza. Na dużej macie czekało mnóstwo klocków, z których najmłodsi mieszkańcy naszego miasta mogli układać różne budowle i nie tylko.

W trakcie zabawy mikołajkowej odbyły się również dwa darmowe seanse filmu familijnego związanego ze świętami Bożego Narodzenia. Warto wspomnieć, że sala była wypełniona po same brzegi.

Poniżej zamieszczamy skrót video oraz galerię zdjęć z dzisiejszych mikołajkowych atrakcji w Zambrowie.Polecamy:
:: „Rekordowe” mikołajki przedszkolaków [foto]
:: Święty Mikołaj zawitał do „Biedronek” [foto]
:: Uwaga! Mikołaje na ulicach Zambrowa!
:: Warsztaty bożonarodzeniowe w MP6


Mikołajki w Zambrowie [foto+video] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org