:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -6°C pochmurno z przejaśnieniami

Mieszkańcy Srebrnego Borku bawili się na festynie [foto]

Po raz trzeci Wielka Lipcówka zagościła do gminy Szumowo. Na imprezę do Srebrnego Borku zaprosili Koło Gospodyń Wiejskich „Boróweczki’’ oraz Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie.

 

III Wielka Lipcówka odbyła się wczoraj, 7 lipca w Srebrnym Borku w gminie Szumowo. Imprezę zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich „Boróweczki’’ ze Srebrnego Borku przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Szumowie.

Na placu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Srebrnym Borku od godziny 16:00 czekało wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. O najmłodszych troszczyli się animatorzy, którzy organizowali różnego rodzaju gry i zabawy. Poza tym dzieci mogły bawić się na dmuchanych zjeżdżalniach, podczas gdy starsi szkolili się w udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej. Wielu uczestników wzięło również udział w zabawie tanecznej do białego rana.

Dopełnieniem festynu było pyszne jedzenie.

 


Mieszkańcy Srebrnego Borku bawili się na festynie [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org