:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?organizacje pozarządowe, Marzena Faszczewska opowiedziała zarządzać sobą czasie [foto] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 28/02/2019 23:09

Co jest dla nas ważne w życiu? Na co poświęcamy najwięcej czasu? Czy mamy go aż tak dużo, że możemy go tracić na błahe sprawy? Nad tym zastanawiali się uczestnicy środowego spotkania Akademii Rozwoju Osobistego Columbus.

 

„Zarządzanie sobą w czasie” było tematem przewodnim kolejnego spotkania Akademii Rozwoju Osobistego Columbus, które odbyło się w środę w zambrowskim Centrum Kultury.

 

Tym razem gościem Akademii była Marzena Faszczewska - certyfikowany trener biznesu, która na co dzień skoncentrowana jest na pracy zespołowej i realizacji zadań z zarządzaną przez nią z sukcesami grupą kilkunastu współpracowników w wymagającej branży finansowej. Wspieranie innych w rozwoju osobistym i zawodowym jest jej pasją.

 

Jak mówiła w środę prelegentka, zarządzanie sobą w czasie jeszcze nigdy nie było tak utrudnione, jak we współczesnym zagonionym świecie. W każdej chwili i z każdej strony jesteśmy zasypywani informacjami. Świat gna w zastraszającym tempie i wymaga od nas coraz większej efektywności. Jak sobie z tym radzić? Pani Marzena nie ograniczyła się tylko do słów, ale wprowadziła je w czyn. Już podczas spotkania każdy uczestnik mógł podjąć indywidualną decyzję o tym, że warto mieć „więcej życia w życiu” poprzez określenie swoich własnych najważniejszych wartości. Pochyleni nad kartkami, uczestnicy konferencji mogli określić swoje życiowe priorytety i w oddzielić sprawy ważne, pilne, mniej ważne i nieważne. Ponadto pani Marzena przedstawiła narzędzia, które skutecznie usprawniają zarządzenie czasem oraz omówiła proces zarządzania sobą w czasie.

 

Tradycją spotkań Akademii Rozwoju Osobistego Columbus jest konkurs z nagrodami. Tak było również tym razem. Nagrodzeni zostali uczestnicy quizu, którzy poprawnie i w jak najkrótszym czasie odpowiedzieli na 11 pytań przygotowanych przez organizatorów. Nagrody trafiły do pani Sylwii i pana Piotra.

 

Na kolejne spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego Columbus zapraszamy już w następnym miesiącu. O szczegółach i dokładnym terminie będziemy informować na łamach portalu zambrow.org.

 


Czym jest Akademia Rozwoju Osobistego Columbus?

To marka Fundacji Columbus, która pomaga młodym ludziom w rozwoju umiejętności miękkich poprzez organizację spotkań z praktykami biznesu oraz innymi osobami , które odniosły sukces w swojej dziedzinie i mają bogatą wiedzę na temat związany z prelekcją. Spotkania organizowane są w ramach Strefy Lidera, która jest serią dziesięciu wydarzeń odbywających się co miesiąc. Obecnie projekt realizowany jest w kilkunastu miastach w Polsce. Naszymi prelegentami są osoby które wywodzą się z lokalnej społeczności i chcą nieodpłatnie podzielić się swoją wiedzą.

 

Reklama

Marzena Faszczewska opowiedziała, jak zarządzać sobą w czasie [foto] komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-03-01 17:12:30

  Parodia! Szkoda, że nie powiedziała jaki [komentarz usunięty]

 • Gość - niezalogowany 2019-03-01 18:21:35

  To, co piszesz, świadczy bardziej o Tobie, niż o osobie, którą oczerniasz. Skąd w Tobie taka zawiść?

 • gość 2019-03-01 19:06:19

  A jeśli nawet pisała takie maile, to nie jest mobbing, a mobilizacja. Trudno snuć przypuszczenia, ale osoba kreatywna, aktywna, pomagająca młodym w rozwoju ich umiejętności - może stosować różne metody aktywizujące legatów! Takie: "[wulgaryzm usunięty]"! jest - jak na początek -całkiem ok. .... Później będzie: ruszcie głową! jak prelegentka trafnie zauważyła - świat "gna w zastraszającym tempie". Ani się człowiek obejrzy, a ruszy z tego świata nogami do przodu, więc póki co - [wulgaryzm usunięty]!

 • gość 2019-03-01 19:11:44

  Tak to prawda, jak zgadzam się z wypowiedzią pierwszej osoby. [komentarz usunięty]

 • Gość - niezalogowany 2019-03-01 19:31:33

  Przeciez jest ruda

 • gość 2019-03-01 19:40:15

  Za mobbing w pracy odpowiada pracodawca, do niego to należy zgłosić, a jeśli nie poskutkuje, to do sądu okręgowego: "Jeśli zachodzi podejrzenie, że w miejscu pracy dochodzi do mobbingu, jedyną instytucją, która może to bezwzględnie stwierdzić, jest właściwy sąd okręgowy. Najważniejsze jest jednak zbieranie dowodów na bycie ofiarą mobbingu. To będzie kluczowy dowód w sprawie przeciwko pracodawcy.
  Po pierwsze należy prowadzić notatnik, w którym należy zapisywać wszystkie akty mobbingu w pracy (ich przebieg i okoliczności), z dokładną datą, godziną, miejscem i wymienieniem mobberów oraz świadków sytuacji.
  Drugą sprawą jest gromadzenie dowodów bezpośrednich, czyli np. liścików, maili, smsów, które nosiłyby znamiona nękania. Dowodem mogą być również nagrane z ukrycia filmiki czy taśmy z podsłuchu." Można też : (nawet anonimowo) zgłosić sprawę mobbingu do Państwowej Inspekcji Pracy, która skontroluje miejsce pracy i w wyniku ujawnienia naruszania praw pracowników, nałoży odpowiednie kary na pracodawcę, a sprawozdanie z kontroli będzie mocnym dowodem w sądzie, jeśli pracownik będzie np. domagać się odszkodowania. ... Ale aż wierzyć mi się nie chce, ze w XXI wieku dochodzi do mobbingu, kiedy wszędzie dookoła tyle się o tym mówi i coraz ruszają procesy, a pracodawcy trzymają się za kieszonkę. [komentarz usunięty] Aż nie do wiary.
  Sama chyba to zgłoszę do Inspekcji Pracy anonimowo. Normalnie nie mogę tego znieść, że gdzieś przez kogoś ludzie muszą cierpieć....

 • Gość - niezalogowany 2019-03-02 08:45:33

  Trener biznesu... a jakie osiągnięcia biznesowe ma ta Pani ?;)

 • Gość - niezalogowany 2019-03-02 13:42:13

  A Kto towarzystwo finansuje?
  I w jakim celu ?
  Wygląda mi na przerabianie forsy z Unii lub robienie wody w mózgu w celu stworzenia nowego "obywatela " wbrew tradycji w wychowaniu do wartości w cywilizacji łachińskiej.
  Wartości takie jak czas, pieniądz są wartościami w innych cywilizacjach,np :żydowskiej.
  W cywilizacji łacińsko-rzymskiej wartości to: prawda, dobro, piękno w stosunku do rzeczywistości a nigdy czas lub pieniądz.
  U lacinników pieniądze i czas są tylko środkami pomocniczymi do życia do osiągania wartości jak dobro i prawda lub piękno. A nie są to wartości w samym sobie a tym bardziej materialne lecz duchowe.
  I tu jest konflikt .

 • gość 2019-03-02 14:52:20

  Dzień dobry . Prelekcje są otwarte , każdy może przyjść , spotkać wartościowych ludzi. Całość jest pro bono i funkcjonuje dzięki życzliwości i otwartości osób , które współtworzą spotkania .

 • gość 2019-03-02 15:13:10

  Niezrozumiały , niepotrzebny jest hejt .

 • Gość - niezalogowany 2019-03-02 16:13:17

  W banku PKO nie może w dzisiejszych czasach pracować na stanowisku ktoś bez znajomości. To państwowy bank. A w państwie dziś rządzi wiadomo kto.

 • gość 2019-03-02 16:53:49

  "Niezrozumiały , niepotrzebny jest hejt ."
  Co tu jest hejtem? Są oskarżenia anonimowej osoby , że [komentarz usunięty]. Być może nie jest to mobbing, ale lepiej, żeby sygnał taki dotarł do osób, które o mobbing są podejrzane, niżby naprawdę miała wpłynąć taka informacja do Instytucji mającej kompetencje zająć się bliżej tym problemem. Jeśli [komentarz usunięty], to osoba oskarżająca powinna zastanowić się nad wartością swojej pracy.

 • gość 2019-03-02 21:08:09

  Już kiedyś było to badane w tej instytucji, ale oczywiście za mało dowodów. Pracownicy nie będą przeciwko niej zeznawać bo się boją o swoją pracę, to chyba zrozumiałe. ale ta Pani powinna zastanowić się nad swoim postępowaniem jeżeli ma odrobinę ludzkich uczuć.

 • gość 2019-03-02 21:22:52

  Można poczytać w sieci - że prawdziwy mobber nigdy się nie zmieni, nigdy nie przestanie. Za zatrudnienie i trzymanie na jakimś stanowisku takiej osoby odpowiada pracodawca, który często zna "zalety" mobbera i go zwyczajnie wykorzystuje, bo wtedy sam nie musi sobie nerwów szarpać z ludźmi, ma swojego psa! . Dlatego pracodawca odpowiada za mobbing któregoś ze swoich pracowników. Mobbera trzeba odizolować od ludzi, inaczej ich wyniszczy. Jeśli nie zbierzecie dowodów, to niczego nie zrobicie.Walka z paskudnym mobberem moze trwać lata, ale opłaca się. tam gdzie ja pracuję - od kilku lat pracownicy się wykruszają z powodu mobbera. Niedługo zostanie on sam z pracodawcą i biznes będzie musiał być zamknięty. Zanim mobber dochrapie się posadki u następnego pracodawcy - minie dłuższy czas albo już nigdy się nie dochrapie i zgnije sam na sam ze sobą. tego życzę im wszystkim prześladowcom i gnębicielom. Ohydy ludzkie!

 • Gość - niezalogowany 2019-03-03 00:42:56

  Skąd zatem rekomendacja dla Columbusa żeby zaprosić ową panią na warsztaty?

 • gość 2019-03-03 07:06:05

  To nie był wpis o "owej pani" .... To był wpis o ludziach, którzy żyją pasją gnębienia innych i z racji tej umiejętności są wykorzystywani przez pracodawców do trzymania dyscypliny i porządku w ich placówce, o takich podłych gadach, co to bez zmrużenia okiem i z uśmiechem na twarzy wyssą krew z każdej ofiary lub zatrują jej życie. To nie było o Pani Faszczewskiej! Ktoś się skarżył, że [komentarz usunięty] - ale jak napisano - nikt jej tego nie udowodnił. Może jest wymagającą przełożoną?

 • Gość - niezalogowany 2019-03-03 09:38:41

  Tyyy jestes ruda ruda... Napewno ruuuda.... Hehe

 • Gość - niezalogowany 2019-03-03 10:10:55

  Panna Marzenka

 • Gość - niezalogowany 2019-03-03 15:59:21

  Jaka wiarygodność tej Pani jako trenera skoro rzekomo nie szanuje drugiego człowieka?

 • Siur - niezalogowany 2019-03-03 18:54:18

  Dobra dobra. Hejty hejty ale......
  [wulgaryzm usunięty]

 • Siur - niezalogowany 2019-03-03 18:54:42

  Dobra dobra. Hejty hejty ale......
  [wulgaryzm usunięty]

 • gość 2019-03-04 07:24:17

  Niezły fortel!

 • gość 2019-03-04 07:40:03

  Trener biznesu..... nazwa jakaś antyludzka. Samo słowo "biznes" często źle się kojarzy z czymś, czym osłaniają się różni przestępcy... Biznes, przedsiębiorczość, rozwój gospodarczy ----- połączone z ETYKĄ ------- to chyba daleka droga w tym postkomunistycznym kraju.... w którym osiągnięcia kojarzone są z mamoną, wyścigiem szczurów, podłością, machlojstwem, cwaniactwem, walką o byt i zwycięstwie w tej walce silniejszego zwierza!
  Cofamy się w erę jaskiniowców! Tylko jaskinie coraz nowocześniejsze.

 • gość 2019-03-04 07:42:53

  Atawizm ..... trzeba w tym tumulcie odnaleźć w sobie jakieś atawistyczne cechy po przodkach małpoludach! Inaczej zeżrą nas na amen!

 • Gość - niezalogowany 2019-03-04 09:06:20

  Coś słabe te szkolenie skoro wdrożone w czyn powoduje takie niezadowolenie pracowników.
  Trenerka chyba przetrenowała pracowników.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-04 09:08:44

  Coś słabe te szkolenie skoro wdrożone w czyn powoduje takie niezadowolenie pracowników.
  Trenerka chyba przetrenowała pracowników.

 • gość 2019-03-04 10:06:56

  Na zdjęciach widać, jakie twarze zmęczone, wyczerpane, wręcz zmaltretowane :/

 • gość 2019-03-04 12:13:12

  ...rekiny biznesu normalnie... ;)

 • gość 2019-03-04 12:28:25

  Nie wiecie, nie oceniajcie... Zazdrość przemawia przez Was i tyle. Skoro Was nie interesuje to na tyle aby przyjść to też nie komentujcie, bo to jest żałosne

 • gość 2019-03-04 12:52:40

  Boże!! - zazdrość że nikt nas nie maltretuje mobbingiem??? Kobieto, co Ty piszesz??? Współczucie dla uciemiężonych przez nas przemawia, a nie jakaś DURNA zazdrość. Ktoś tu patrzy przez perspektywę przerośniętego, a może wynaturzonego ego? Żałosne! Ale głowa do góry! Skoro ciemne strony tego biznesu wyszły na jaw - to inwigilacja na pewno zostanie nasilona!

 • gość 2019-03-04 13:03:36

  Uważam, że lepiej wyjść, spotkać się z ludźmi, dowiedzieć się nowych ciekawych rzeczy niż siedzieć przed tv i narzekać. Super, że w Zambrowie są takie wydarzenia

 • Gość - niezalogowany 2019-03-04 13:36:44

  Samego wydarzenia i inicjatywy nikt tu nie neguje.
  Chodzi raczej o prelegentkę.
  Skoro się wysypało, to teraz trzeba pozbierać i zrewidować postępowanie.
  Nobody is perfect.
  Osobiście współczuję pracownikom. Coś wiem o mobbingu.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-04 15:36:34

  Ogłoszenie o Prelegentce pojawiło się wcześniej na portalu. Jeśli ktoś miał jakieś zarzuty, mógł przyjść i osobiście zapytać. Ba! Mógł z tymi zarzutami zgłosić się wcześniej do organizatorów. Ale nie... W naszym umiłowanym mieście dalej większość wyznaje zasadę "kozak w necie, [wulgaryzm usunięty] w świecie". Powodzenia! Trenujcie siebie i swoich bliskich:)

 • gość 2019-03-04 15:56:30

  Można równie dobrze o prześladowcach napisać: ""kozak na posadzie, a [wulgaryzm usunięty] w zasadzie"..... Gdyby mobbing był tak prostym do rozwiązania przestępstwem, to oczywiście, że każdy prześladowcy powiedziałby w nos lub prosto w oczy parę słów do słuchu - i byłoby po krzyku. Ale tak łatwo nie jest, a ludzie, którzy mieli z tym paskudztwem do czynienia, rozumieją to i stają po stronie ofiar a nie ich prześladowców.

 • w0003 2019-03-04 17:07:28

  Witam . Proszę Państwa artykuł na portalu dotyczy wydarzenia pt. prelekcja. Niektóre niemerytoryczne wypowiedzi są co najmniej nie na miejscu .

 • gość 2019-03-04 17:29:04

  Witam, Wiele wpisów rzeczywiście nie jest związana z artykułem i być może jest krzywdząca dla osoby, której artykuł dotyczy. Jednak pojawił się konkretny zarzut pod konkretnym adresem - i nie jest to zarzut typu: ta Pani nas nie szanuje albo ta Pani jest dla niektórych nieprzyjemna, tylko chodzi o mobbing - a to jest przestępstwo, za które odpowiada pracodawca. Więc albo ktoś wyjaśni osobie czującej się prześladowaną, że to co ją spotyka nie jest mobbingiem, albo - jeśli faktycznie jest - ktoś się tym zajmie, by do przestępstwa takiego dłużej nie dochodziło.

 • gość 2019-03-04 17:30:29

  ... a jeśli tu nie jest na miejscu .... to gdzie? Gdzieś poza plecami?

 • Gość - niezalogowany 2019-03-04 18:03:39

  No niestety nie jest to taka prosta sprawa udowodnić mobbing. To pracownik musi udowodnić że jest mobbingowany. Niejednokrotnie współpracownicy też to widzą ale nikt nie stanie po stronie osoby dręczonej, bo każdy obawia się o swoją pracę. Dlatego taki mobbing jest bardzo trudny do udowodnienia i nie taki prosty do zlikwidowania.
  Tu dodatkowo opisano, że [komentarz usunięty].
  Szczerze współczuję, ale trzeba próbować.
  Rzeczywiście od jakiegoś czasu odpływają z tego banku wieloletni pracownicy. Coś musi być na rzeczy.

 • gość 2019-03-04 18:14:12

  Prezesem Banku PKO BP jest Zbigniew Jagiełło, popierany przez PIS, ktoś, kto raczej nie dopuści do tego, by musiał płacić odszkodowanie - a odszkodowania za mobbing są dosyć wysokie. Oby nie doszło do upolitycznienia tej sprawy...

 • gość 2019-03-05 06:36:23

  W czasie prelekcji Pani Marzena mówiła o tym, że zarządzanie sobą w czasie jest utrudnione tym, iż "w każdej chwili i z każdej strony jesteśmy zasypywani informacjami." W tym wiele informacji dotyczy nas, często plotek, potwarzy, intryg , ocen, opinii itd. Nie wiem jak inni, ale czasami można poczuć się jakby się pływało w szambie! Jak z tego g. wypłynąć, oczyścić się i wejść na czysty teren? A może opancerzyć się nieprzemakalnym skafandrem i pływać, dalej pływać, szybciej i jeszcze bardziej brawurowo, na wyścigi z czasem! W sferze ekonomii - niestety czas to pieniądz - inne informacje to zbędne utrudnienia w zarządzaniu sobą. Może to prawda... czas - prawdziwy czas - pokaże....

 • gość 2019-03-05 07:11:58

  Boże! O czym ja piszę! Kobieto - mowię do siebie - puknij się w łeb! Takie fantazje idealistyczne można tylko do kosza wrzucić !!! Etyka, czystość, dobro??? Na jakim ja świecie żyję, chyba zwariowałam! Przecież ta cała gangrena jaka toczy współczesny świat to właśnie inwazja ZŁA - im kto gorszy i tym lepszy .... takimi komentarzami tylko LAURKI wystawiliście Państwo! Tylko patrzeć jak posypią się jakieś nagrody i odznaczenia!

 • gość 2019-03-05 08:59:24

  Jest wiele czynników, które uniemożliwiają efektywną pracę, jak np. sztywne trzymanie się procedur, instrukcji. W tym banku raczej to ma miejsce. Duża rola menadżera żeby znalazł złoty środek i potrafił tak zorganizować pracę placówki, żeby strategia banku została zrealizowana.
  Straszeniem i poganianiem nic się nie zdziała, poza tym, że sterroryzuje się załogę.
  Dla pani dyrektor stara pracownica może jest mało wartościowa, bo nie nadąża za zmianami. Ale dla klienta jest ta pani na wagę złota, bo zna się z nią od 30 lat, potrafi ta pani do niego tak przemówić, że klient zrozumie o co chodzi.
  Trzeba oprócz zarządzania czasem potrafić zarządzać organizacją i szanować potencjał tej organizacji.
  A z tego co tu opisano to z tym szacunkiem jest różnie.

 • gość 2019-03-06 05:51:41

  "Trzeba oprócz zarządzania czasem potrafić zarządzać organizacją i szanować potencjał tej organizacji" ... Ja też jestem starszą osobą i nie nadążam za zmianami, nie ogarniam bezsensu i durnowatości niektórych zmian, które jednak zachodzą szybciej, niż można się do nich przystosować technologicznie... Ludzi gardzących drugim człowiekiem i okazujących mu swoją pogardę mam gdzieś, a "szacunkiem" swoim tacy ludzie mogą się wypchać. Moja przełożona, która też stosuje mobbing - w rzeczywistości jest [wulgaryzm usunięty], nie mam do niej żalu za to, co robi, mam współczucie. Kasa, jaką zarabiam warta jest tego, by przez kilka godzin dziennie dołożyć starań w tym kierunku, by emocje negatywne zw. z działaniami przełożonej - przekształcać w pozytywne: żal i upokorzenie, cierpienie - we współczucie, wyrozumiałość i zrozumienie - że ta osoba inaczej nie umie! Polecam dla pracowników mniej odpornych skrupulatne notowanie każdego szczegółu. A nawet założenie profilu na facebooku i publikowanie bez podania danych personalnych mobbingera. Ludzie chętnie wylewać będą na takiej stronie falę hejtu za swoje krzywdy, jakich doznają od tego rodzaju "przełożonych" [wulgaryzm usunięty]! bez poczucia wstydu i bez kultury.

 • gość 2019-03-06 06:08:30

  Zatrudnianie mobbingera - to naprawdę wysługiwanie się kimś w stadzie bydła, a nie w placówce z ludzi. Traktowanie ludzi jak bydło - to jest choroba! albo przestępstwo z premedytacją! Źródła tego przestępstwa leżą w "Solidarności Walczącej"... , w szeregi której wdzierały się różne małpiszony i małpoludy dzikie i dzicz propagujące , dla jednych to była walka o wolność, godność, równość a dla innych dzika zabawa, zaślepienie, mściwość - piana wścieklizny...odwetu... Ja nie wiem, czy na zakończenie swojej pracy swojej przełożonej nie wysadzę w powietrze! metaforycznie oczywiście.Ale jeśli kiedyś ktoś powali tę zdrewniałą kłodę - to będę się cieszyć!!!! I odetchnę z ulgą - nareszcie! - więcej nie będzie [wulgaryzm usunięty] nikogo dręczyć!

 • gość 2019-03-07 06:22:17

  Jestem zniesmaczona. Prelekcja prezentowana w artykule dotyczyła ciekawego tematu, oczekiwałam komentarzy pogłębiających wiedzę na ten temat, tymczasem zeszło na zupełnie inne tory. Jaki jest związek między mobbingiem a zarządzaniem sobą w czasie? Podejrzewam, że doszło do konfliktu pokoleń, czyli postaw życiowych i poglądów z nimi związanych, najogólniej - stereotypów, schematów myślenia...

 • gość 2019-03-07 07:10:34

  Z prelekcji wynika, że zarządzanie sobą w czasie jest utrudnione tym, iż jesteśmy w zaskakującym tempie zasypywani niezliczoną ilością informacji. Okazuje się, że fakt ten może być też w niektórych sytuacjach korzystny, otóż np. w takiej jak powyższa - kiedy jesteśmy zasypywani jakąś jedną informacją, godzącą w nas, próbującą wepchnąć w jakieś brzydkie ramki - wtedy z racji tego, że napływają i zasypują nas dziesiątki innych , ważniejszych informacji, nie mamy czasu zatrzymywać się nad tą jedną - gnębiącą! Wówczas - jak mówi Ojciec Dyrektor - Alleluja i do przodu!!! :)

 • Gość - niezalogowany 2019-06-16 20:23:07

  Pani Marzena świetnie zarządza czasem skoro ma czas na amory z cudzymi mężami może ze swoim byłoby korzystniej.

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam Mieszkanie na ulicy Magazynowej, metraż 70m2, 2 pokoje z kuchnią, mieszkanie na II piętrze. W bloku znajduje się domofon. Mieszkanie w..


Zobacz ogłoszenie

MIESZKANIE 3 POKOJE UL.

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w Zambrowie na ul. Pułaskiego (nowe osiedle) na trzecim pietrze o powierzchni 54,5m2. w skład którego wchodzą..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja Paliw Lotos w Zambrowie ul. Mazowiecka 2a od 01.08.2018 r. poszukuje pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca, Doświadczenie nie jest..


Zobacz ogłoszenie

Wakacje w Augustowie

Do wynajęcia nowoczesny apartament w Augustowie w ośrodku wczasowym Marina Borki nad jeziorem Necko. 2 sypialnie (4 pojedyncze łóżka z możliwością..


Zobacz ogłoszenie

Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Zobacz ogłoszenie

Pracownicy Produkcyjni

Firma KEYLITE RW Polska szuka pracowników do produkcji okien dachowych. Jesteś chętny do pracy, chcesz zdobyć nowe doświadczenia, lubisz pracę z..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA POWER STRETCH - ROLNIK

W OFERCIE FOLIA: POWER STRETCH 750 POWER STRETCH 500 ENSIBAL 750 ENSIBAL 500 I WIELE INNYCH FOLIA I SIATKA NA PRYZMĘ - WSZYSTKIE WYMIARY WORKI..


Zobacz ogłoszenie

Partnerka na wesele

Szukam partnerki na wesele dnia 03.07.2018r, od 35 do 45lat . Proszę o kontakt telefoniczny .


Zobacz ogłoszenie

Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI Zakres obowiązków: - praca fizyczna w dziale produkcji..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

Wynajme kawalerke

Wynajme kawalerke w pelni wyposazona 600 + media (wychodzi okolo ze wszystkim-750zl


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

balony , dekoracje weselne

Chcielibyśmy zaoferować państwu atrakcje weselne, jesteśmy liderem na rynku , Oferujemy dekoracje takie jak Napis miłość 120 cm Napis miłość 100..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

sala bankietowa

Zapraszamy do nowo otwartej sali w Krajewo Łętowo (dawny Biały Domek). Organizujemy chrzty,przyjęcia urodzinowe i rocznicowe,wesela i itp.


Zobacz ogłoszenie

Okazja ! Dom 123m2 w pełni

Sprzedam ładny w pełni wyposazony dom na ulicy Polnej w Wygodzie link..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dwie atrakcyjne

Sprzedam dwie atrakcyjne działki położone we wsi Nowe Wierzbowo (ok. 5 km od Zambrowa) o powierzchni 3000m2 i 1500 m2. Wydana decyzja o warunkach..


Zobacz ogłoszenie

bielenie obór

oferuję mycie oraz dezynfekcję wapnem obiektów takich jak obory chlewnie budynki gospodarcze elewacje profesjonalnym sprzętem szybki czas realizacji..


Zobacz ogłoszenie

Poznam Miłą Panią w wieku od

POZNAM MIŁĄ PANIĄ W CELU PRZYJAZNI MOŻLIWY SŁAŁY ZWIĄZEK KTÓREJ BRAKUJE DRUGIEJ POLÓWKI SPEDZENIA WSPOLNIE WIECZORY WSPOLNY SPACER ROMANTYCZNA..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

WENTYLATORY, WIATRAKI,

Zapraszamy do sklepu ROLNIK, przy ulicy Wiśniowej, po wentylatory i mieszacze powietrza do obór. Świeża dostawa, różne rozmiary. Dostępne od ręki.


Zobacz ogłoszenie

CHCESZ SPRZEDAC AUTO DZWON MY

SKUP AUT OD 500 DO 10.000ZŁ SKUP AUT SKUP AUT WSZYSTKIE FORMALNOŚCI W 20 MINUT! *BEZPŁATNA WYCENA *BEZPŁATNY DOJAZD DO KLIENTA *NAJWYŻSZE..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"