:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C całkowite zachmurzenie

Magia Świąt w Miejskim Przedszkolu Nr 4 [foto]

edukacja, Magia Świąt Miejskim Przedszkolu [foto] - zdjęcie, fotografia

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy i najbardziej rodzinny okres w roku. Największy powód do radości mają wtedy dzieci. Dlatego przed świętami w Miejskim Przedszkolu Nr 4 w Zambrowie wychowawczynie myślą o tym, aby ich wychowankowie poznali zwyczaje i tradycje świąteczne.

Nie inaczej mogło być i w tym roku. Zwieńczeniem przedświątecznych zajęć są grupowe spotkania z rodzicami. Dziś uczestniczyliśmy w jednym z nich z aparatem.

Grupa 4-latków wystawiła przed zaproszonymi rodzicami Jasełka. Świąteczne przedstawienie miało tradycyjną formę. Dzieci wcieliły się w postacie Świętej Rodziny, aniołów, pastuszków oraz trzech króli. Uroku występom dodało wspólne śpiewanie kolęd.

Świąteczne przedstawienie bardzo spodobało się rodzicom. Piękne stroje, wspaniała scenografia, świetni aktorzy - to wszystko wprowadziło uczestników w prawdziwie bożonarodzeniowy nastrój. Ogromną zasługę miały w tym panie: Bogusława Grabowska i Bogusława Szymańska , które przygotowały dzieci do jasełek.

Dodatkową atrakcją dla dzieci była ponadto wizyta Świętego Mikołaja, który obdarował je prezentami. Upominki, z rąk swoich pociech, otrzymali także rodzice.

Polecamy:
:: Święty Mikołaj zawitał do „Biedronek” [foto]
:: „Wesołe zabawy z Andrzejem” w MP6
:: Święto Pluszowego Misia w MBP [foto]
:: Sukces przedszkolaka z Akademii Malucha w wojewódzkim konkursie plastycznym
:: Mali ratownicy w „Biedronkach” [foto]
:: „Gdzie jest dziś mały miś?” [foto]
:: Przedszkolaki z „Szóstki” też kochają pluszowe misie [foto]
:: Dzień Misia w MP 3 [foto]
:: Dzień Pluszowego Misia w „Biedronkach” [foto+video]

Magia Świąt w Miejskim Przedszkolu Nr 4 [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się