:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  15°C umiarkowane opady deszczu

Lodowisko po Nowym Roku?

rekreacja wypoczynek, Lodowisko Nowym - zdjęcie, fotografia

W odpowiedzi na pytania naszych czytelników informujemy, że sztuczne lodowisko w Zambrowie zostanie otwarte prawdopodobnie dopiero po Nowym Roku.

Montaż sztucznego lodowiska przy Pływalni Miejskiej "Delfin" w Zambrowie ma ruszyć na dniach. Rozpoczęcie prac montażowych uzależnione jest przede wszystkim od warunków atmosferycznych.

Rozkładanie lodowiska będzie trwało około 2 tygodni, przy czym samo wytworzenie lodu trwa przynajmniej cztery dni. Jeśli więc tylko mroźna pogoda dopisze i nie będzie deszczu, na łyżwach w Zambrowie ponownie będziemy mogli się poślizgać zaraz po Nowym Roku.

Na razie więc miłośnicy jazdy na łyżwach skazani są na lodowisko znajdujące się w Łomży przy ul. Katyńskiej, które zostało otwarte w minioną sobotę. Ślizgawka jest tam czynna w godzinach 9:30 – 21:00, z wyłączeniem dni świątecznych.

O dokładnej dacie otwarcia lodowiska w Zambrowie poinformujemy na łamach naszego portalu. Tymczasem, dzięki kamerze online udostępnionej przez ArcyNet.pl, można obserwować postępy prac montażowych:Polecamy:
:: Zamykają „Orliki” na czas zimy
:: Orlik przy SP3 czynny krócej
:: 614 wypożyczeń kajaków i rowerków wodnych w miesiąc
:: Na zalewie już można popływać [foto]
:: Kajaki i rowery wodne od poniedziałku na zalewie
:: Zalew miejski pięknieje - nowy pomost i usypana plaża [foto]

Lodowisko po Nowym Roku? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org