:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

Letnie śpiewanie na polanie z filią MBP [foto]

„Letnie czytanie na polanie” zamieniło się wczoraj na „Wielkie śpiewanie na polanie”. Udział w karaoke na świeżym powietrzu sprawił dzieciom wielką frajdę, a wesołe rytmy słychać było w całej okolicy.

 

Kolejne ciekawe spotkanie z ramach „Letniego czytania na polanie” odbyło się wczoraj, 9 sierpnia w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zambrowie. 

 

Piękna pogoda sprawiła, że wszyscy chętnie opuścili mury biblioteki i bawili się na zielonym skwerze przed budynkiem. Dzieci, aby lepiej się poznać i zapamiętać, wzięły najpierw udział w grach integracyjnych. Wśród zabaw pojawiły się: „Ustaw się w rzędzie”, „Świrek”, „Krążące pudełko” i „Wizytówka”. Następnie maluchy bawiły się w zgadywanki przy lekturze książki pt. „Zgadnij, co to!”, zawierającej  ilustrowane wierszowane zagadki z różnych dziedzin bliskich każdemu dziecku.

 

Kulminacyjnym punktem wczorajszych zajęć było karaoke. Dzieci zaśpiewały między innymi: „Miłość w Zakopanem”, „Ruda tańczy jak szalona”, „Ona tańczy dla mnie” czy „Nie zatrzymasz mnie”. Rodzice, opiekunowie oraz pracownicy biblioteki mieli okazję podziwiać talenty wokalne i taneczne małych uczestników. Artyści brawurowo wykonywali znane hity, a ich występy było słychać w całej okolicy. Na zakończenie wykonawcy otrzymali drobne pyszne niespodzianki. 

 

Ostatnie zajęcia z cyklu „Lato z książką” odbędą się w najbliższy wtorek, 14 sierpnia w godzinach 12:30 – 14:00. Zainteresowanych spotkaniem, organizatorzy proszą o przygotowanie strojów na bal przebierańców (np. postaci z bajek) oraz przyniesienie produktów potrzebnych do przygotowania tostów (kilka kromek pieczywa tostowego, kilka plastrów sera żółtego oraz ulubione dodatki).

 


Letnie śpiewanie na polanie z filią MBP [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się