:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -2°C bezchmurnie

„Letnie muzykowanie” z Szansą już w niedzielę!

Kiedy: 2018-07-08 , godzina: 18:00 | Gdzie: Skwer przy Szkole Podstawowej nr 3 w Zambrowie

muzyka koncerty, „Letnie muzykowanie” Szansą niedzielę! - zdjęcie, fotografia

Sylwia Paszkiewicz Garczarek, zespół Winyl, Integracyjny Zespół Folklorystyczny „Szansa” oraz Kapela Ludowa „Szansa” wystąpią podczas wakacyjnego muzykowania ze Stowarzyszeniem Szansa w Zambrowie. Będzie to świetna okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu razem z bliskimi, rodzinami czy znajomymi.

 

Koncert pt. „Letnie muzykowanie” odbędzie się w najbliższą niedzielę, 8 lipca na skwerze przed Szkołą Podstawową nr 3 w Zambrowie. Imprezę organizuje Stowarzyszenie Szansa w Zambrowie, fundacja Szansa Dla Ciebie oraz Studio Muzyki i Piosenki „Plus 48”.

 

W programie przewidziane są występy Kapeli Ludowej „Szansa” oraz Integracyjnego Zespołu Folklorystycznego „Szansa” w Zambrowie. Ponadto przed zebraną publicznością wystąpi Sylwia Paszkiewicz Garczarek i zespół „Winyl”,.

 

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich miłośników muzyki ludowej i nie tylko na „Letnie muzykowanie”. Początek koncertu zaplanowany jest na godzinę 18:00.


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


„Letnie muzykowanie” z Szansą już w niedzielę! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org