:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C bezchmurnie

Letni obóz karateków z ZKKK

sport_, Letni obóz karateków - zdjęcie, fotografia

Rejs statkiem po jeziorze, kąpiele w wodzie oraz intensywne treningi - tak karatecy z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin spędzili ostatni weekend.

Miniony weekend grupa karateków z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin doskonaliła swoje umiejętności karate pod okiem doświadczonych trenerów sensei Skandera Youssfi i Anny Kaczyńskiej - Youssfi na Obozie Letnim w Rucianem-Nidzie.

Program obozu był bardzo urozmaicony pod kątem treningowym i rekreacyjnym. Na treningach karatecy doskonalili swoją technikę, uczyli się nowego kata i pracowali nad sprawnością fizyczną. Ponadto grali w zbijaka i przeciągali linę. Nie zabrakło też czasu na relaks, rejs statkiem po jeziorze i kąpiele w wodzie. Wieczorem oczywiście ognisko z kiełbaskami i sayonara.

Obóz zakończył się egzaminem na kolejne stopnie zaawansowania w karate, który był podsumowaniem mocno przetrenowanego roku. Każdy z obozowiczów otrzymał pamiątkową koszulkę oraz dyplom uczestnictwa. Tegorocznymi zdobywcami superdyplomu, czyli dyplomu za Najlepszego Obozowicza otrzymali: Aleksandra Sasinowska, Adrian Wardziński, Patryk Chankowski, Karolina Olszewska, którzy pokazali wielkie zaangażowanie i zdyscyplinowanie w trakcie wyjazdu.

Karateków z Zambrowa pod koniec czerwca czeka jeszcze ognisko na zakończenie sezonu.

Polecamy:
:: Karatecy z ZKKK znowu z medalami
:: Drugie uchi-dechi zambrowskich karateków
:: Sukces karateków ZKKK na arenie międzynarodowej
:: Kolejny sukces ZKKK
:: Dzień Dziecka na sportowo w ZKKK [foto+video]
:: Puchar Polski Polskiej Federacji IBK [foto]
:: Seminarium szkoleniowe w Ciechanowcu
:: Zawodnik Academia Gorila Wicemistrzem Polski ADCC
:: Sukces zambrowskich karateków w Piasecznie
:: Kolejny sukces Grzegorza Gamdzyka

Letni obóz karateków z ZKKK komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org