:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 14°C
policja, Kronika kryminalna lipca - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 17/07/2019 13:27

Informujemy o wybranych zdarzeniach o charakterze kryminalnym, wypadkach i pożarach, do jakich doszło od 7 stycznia do 17 lipca 2019 r. na terenie naszego powiatu.

 

Kolizja na skrzyżowaniu niedaleko Rutek [foto]

16 lipca na skrzyżowaniu drogi relacji Rutki-Kossaki - Dębniki z drogą serwisową trasy S8 jadący od strony Zambrowa kierowca fiata, chcąc zjechać z drogi serwisowej w kierunku Rutek-Kossak, nie dostosował się do znaku „stop” i wymusił pierwszeństwo przed jadącym drogą Rutki-Kossaki - Dębniki volkswagenem. Doszło do zderzenia obu pojazdów. W wyniku zdarzenia na szczęście nikt nie odniósł większych obrażeń. WIĘCEJ»»»

 

Narkotyki i nielegalne automaty do gier w Zambrowie

8 lipca zambrowscy policjanci, na terenie gminy Szumowo, zatrzymali do kontroli pojazd marki Volkswagen. W trakcie kontroli mundurowi ujawnili przy mieszkańcu Zambrowa torebkę foliową z amfetaminą o wadze 5 gramów. Tego samego dnia zostały zabezpieczone nielegalne automaty do gier hazardowych, należące do zatrzymanego. Znajdowały się w jednym z lokali na terenie miasta. 29–latek już usłyszał zarzuty. WIĘCEJ»»»

 

Przekroczył prędkość o 89 km/h. Stracił prawo jazdy

10 lipca policjanci zambrowskiej drogówki na terenie gminy Zambrów wyeliminowali z ruchu drogowego nieodpowiedzialnego kierowcę. Mężczyzna w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h. Został ukarany mandatem karnym i stracił prawo jazdy. WIĘCEJ»»»

 

Pijany wjechał w przydrożne drzewo. Samochód „owinął się” wokół pnia [foto]

Blisko 2 promile alkoholu w organizmie wykazało badanie 24-letniego mieszkańca Zambrowa, który w miejscowości Piaski (gm. Ruciane – Nida) stracił panowanie nad autem i uderzył bokiem pojazdu w drzewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że samochód „owinął się” wokół pnia. WIĘCEJ»»»

 

Renault wpadło w poślizg i wylądowało w rowie [foto]

9 lipca kierująca renault jechała ul. Łomżyńską w Zambrowie w kierunku Łomży. Nagle, na łuku drogi pod wiaduktem obwodnicy Zambrowa, wpadła w poślizg i zjechała autem z drogi prosto do rowu. Pojazdem podróżowały 2 osoby. Na szczęście nikt nie ucierpiał. WIĘCEJ»»»

 

Woda zamiast oleju napędowego. Oszuści nie mają wakacji

Dwaj mężczyźni oszukali rolnika sprzedając mu zbiornik wypełniony wodą, zamiast olejem napędowym. Aby zapewnić kupującego o produkcie dobrej jakości, mieli przygotowany dodatkowy pojemnik z ropą. WIĘCEJ»»»

 

Kradzież perfum w galerii w Zambrowie. Policja poszukuje tego mężczyzny

Zambrowska policja poszukuje osób, mogących przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny, który w jednym ze sklepów przy ul. Mazowieckiej w Zambrowie ukradł markowe perfumy. WIĘCEJ»»»

 

Bus dachował w rowie. Dwie osoby trafiły do szpitala [foto]

2 lipca na drodze krajowej nr 63 relacji Zambrów – Łomża, w okolicach ronda w Nagórkach-Jabłoni bus marki VW, kierowany przez 43-letniego obywatela Łotwy, zjeżdżając z obwodnicy Zambrowa wjechał na rondo w lewo pod prąd, po czym uderzył w barierki i zjechał do rowu, gdzie dachował. WIĘCEJ»»»

 

8 zastępów strażaków walczyło z ogniem w Łubnicach-Kruszach [foto]

1 lipca 8 zastępów straży pożarnej, w tym z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Zambrowie oraz z okolicznych Ochotniczych Straży Pożarnych, walczyło z pożarem budynków gospodarczych w miejscowości Łubnice-Krusze. Straty oszacowano na ok. 100 tys. zł. WIĘCEJ»»»

 

Bociek wypadł z gniazda. Pomogli strażacy [foto+video]

26 czerwca strażacy z JRG Zambrów oraz OSP w Zbrzeźnicy uczestniczyli w nietypowej akcji ratunkowej. Pomocy potrzebował młody bocian, który wypadł z gniazda znajdującego się na słupie energetycznym w miejscowości Klimasze (gm. Zambrów) i nie potrafił do niego wrócić. WIĘCEJ»»»

 

2 osoby nie żyją. Tragiczny wypadek na DK8

26 czerwca Renault scenic jadący drogą krajową nr 8 w kierunku Białegostoku dachował. W pojeździe podróżowały 3 osoby. Jedna osoba zginęła na miejscu, druga po przewiezieniu do szpitala. WIĘCEJ»»»

 

Próba przemytu w ZK w Czerwonym Borze

24 czerwca Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Czerwonym Borze udaremnili próbę przemytu na teren jednostki niedozwolonego przedmiotu. WIĘCEJ»»»

 

Policja szuka kobiet, które ukradły biżuterię

Zambrowska policja poszukuje osób, mogących przyczynić się do ustalenia tożsamości dwóch kobiet, które w kwietniu br. w jednym z mieszkań w Zambrowie dokonały kradzieży biżuterii. WIĘCEJ»»»

 

Uwaga! Poszukiwany sprawca kradzieży

Zambrowscy policjanci poszukują osób, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny, który w w lutym br. w jednym ze sklepów w Zambrowie ukradł portfel i używając skradzionych kart płatniczych wypłacił pieniądze z bankomatu. WIĘCEJ»»»

 

Skutki burzy w naszym powiecie

Zambrowscy strażacy odnotowali kilka interwencji z powodu burzy, która przeszła w nocy z 13 na 14 czerwca nad regionem. Najwięcej akcji związanych było z usuwaniem powalonych drzew. WIĘCEJ»»»

 

Pijany 20-latek za kółkiem. Policyjny pościg ulicami Zambrowa

9 czerwca zambrowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy audi, który jeździ ulicami miasta. Funkcjonariusze namierzyli opisany pojazd i wydali kierowcy polecenia do zatrzymania się. Kierowca auta zaczął im uciekać. Policjanci rozpoczęli pościg za uciekinierem. Już po chwili do pościgu dołączył kolejny radiowóz. W pewnym momencie ścigany pojazd znalazł się pomiędzy radiowozami, a jego kierowca gwałtownie skręcił, po czym stracił panowanie nad pojazdem, zderzył się z radiowozami, a swój rajd zakończył w rowie w rejonie miejscowości Nagórki Jabłoń. WIĘCEJ»»»

 

Oszuści ciągle próbują „na wnuczka”

Oszuści nie odpuszczają i wciąż próbują nabierać starsze osoby na różne sposoby. Tylko 7 czerwca w Zambrowie zgłoszone zostały 3 próby wyłudzeń pieniędzy metodą „na wnuczka”. WIĘCEJ»»»

 

12-letni rowerzysta potrącony na AWP [foto]

5 czerwca na alei Wojska Polskiego, nieopodal kościoła pw. Św. Józefa Rzemieślnika w Zambrowie 12-latek jadący rowerem chciał skręcić w lewo, aby zjechać na ścieżkę rowerową. Kiedy dojechał do osi jezdni, uderzył w niego jadący za nim bus. Niestety, 59-letni kierowca busa, mieszkaniec Elbląga, nie zachował bezpiecznej odległości od rowerzysty. WIĘCEJ»»»

 

Ujawniono kolejny proceder wyłudzania VAT

Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, we współpracy z Komórką Szefa KAS do spraw STIR, doprowadził do wytypowania firmy uczestniczącej w łańcuchu podmiotów wprowadzających do obiegu tzw. fikcyjne faktury. Szacowane straty Skarbu Państwa wynikające z jej przestępczej działalności to co najmniej 765 tys. zł. WIĘCEJ»»»

 

Podrabiane zabawki zatrzymane przez KAS w centrum Białegostoku

637 pudełek z zabawkami naruszających prawo własności intelektualnej skonfiskowali funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej podczas kontroli w jednym ze sklepów w centrum Białegostoku. Ich wartość rynkową oszacowano na ok. 66 tysięcy złotych. WIĘCEJ»»»

 

Wypadek na Łomżyńskiej. 3 osoby w szpitalu

28 maja 72-letni mieszkaniec Wysokiego Mazowieckiego, dojechawszy do ulicy Łomżyńskiej od ulicy Żytniej w Zambrowie nie zatrzymał się przed znakiem STOP i nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od strony Łomży dostawczemu mercedesowi, którym kierowała 41-letnia mieszkanka Zambrowa. W wyniku zderzenia osobowe volvo czołowo uderzyło w barierkę mostu. WIĘCEJ»»»

 

Ujawniono kolejne nielegalne automaty do gier

Funkcjonariusze KAS z Łomży zatrzymali 4 automaty działające wbrew przepisom ustawy hazardowej. Nielegalne maszyny ujawniono i zabezpieczono w dwóch lokalach w centrum Wysokiego Mazowieckiego. Kolejne 2 automaty zostały zatrzymane w późnych godzinach nocnych w jednym z lokali działających w Zambrowie. WIĘCEJ»»»

 

Jechała ponad 100 km/h w obszarze zabudowanym

25-letnia mieszkanka Zambrowa na jednej z dróg gminy Zambrów jechała z prędkością 102 km/h w obszarze zabudowanym. Przez brawurę straciła prawo jazdy, a za swoje postępowanie odpowie przed sądem. WIĘCEJ»»»

 

Skutki wichury w powiecie zambrowskim

Siedem interwencji zanotowali zambrowscy strażacy w związku z usuwaniem szkód spowodowanych wiejącym 20 maja w regionie silnym wiatrem. Były to głównie podtopienia, zalania piwnic, zalanie posesji i dróg oraz usuwanie zwalonych na jezdnie i posesje drzew i konarów drzew. WIĘCEJ»»»

 

Ciężarówka zapaliła się na krajowej "ósemce" [foto + video]

12 maja a drodze krajowej nr 8, na wysokości miejscowości Żabikowo w gm. Szumowo doszło do zapalenia się samochodu ciężarowego. Kierowca pojazdu samodzielnie opuścił samochód jeszcze przed przybyciem służb. WIĘCEJ»»»

 

Oszuści nadal próbują wyłudzać pieniądze. Tym razem podszywali się pod policjantów!

Trzy próby kradzieży metodą „na policjanta” odnotowano 8 maja na terenie powiatu zambrowskiego. W dwóch przypadkach nie doszło do przestępstwa. Niestety, w trzecim przypadku 63-letni mężczyzna stracił 10 tys. zł. WIĘCEJ»»»

 

Strażacy walczyli z pożarem lasu w Czerwonym Borze

Kilkudziesięciu strażaków walczyło 8 maja z pożarem lasu w Czerwonym Borze. Najpierw strażacy odcięli możliwość rozprzestrzeniania się ognia, później zajęli się gaszeniem i dogaszaniem. Dzięki sprawnej akcji strażaków udało się uratować znaczną część drzewostanu. Według oszacowania powierzchni przez pracowników Nadleśnictwa Łomża, pożar finalnie został ugaszony na powierzchni 1,07 ha. WIĘCEJ»»»

 

Niepełnosprawny mężczyzna zginął w pożarze domu

7 maja do stanowiska kierowania PSP w Zambrowie wpłynęło zgłoszenie o palącym się budynku mieszkalnym w miejscowości Konopki–Jabłoń. Na miejscu zdarzenia okazało się, że 2 osoby samodzielnie opuściły parterowy budynek. Potwierdziły one jednak, że w środku palącego się domu przebywa jeszcze niepełnosprawny starszy mężczyzna. Strażacy podali prądy wody na wydobywający się z budynku ogień. Dopiero po jego przygaszeniu udało się wejść do środka, gdzie znaleziono zwłoki mężczyzny w wieku około 70-75 lat. WIĘCEJ»»»

 

Poszukiwani zatrzymani przez funkcjonariusza zambrowskiej policji

Jeden z funkcjonariuszy KPP w Zambrowie, w czasie wolnym od służby, w ciągu tygodnia zatrzymał dwóch poszukiwanych. Jednym z nich okazał się nieletni, który nie powrócił do placówki opiekuńczo–wychowawczej w Zambrowie. Drugi to 30-latek poszukiwany przez Prokuraturę Okręgową w Łomży. WIĘCEJ»»»

 

Szybki finał akcji poszukiwawczej 69-letniej kobiety

28 kwietnia natychmiastowa akcja zambrowskich policjantów, przewodnika psa służbowego z KMP w Łomży i owczarka Kamili oraz Grupy Ratowniczej Nadzieja, doprowadziła do odnalezienia mieszkanki gminy Kołaki Kościelne już po niespełna dwóch godzinach od zgłoszenia zaginięcia. Kobieta została bezpiecznie przekazana załodze karetki pogotowia. WIĘCEJ»»»

 

Auto osobowe wjechało tuż pod ciężarówkę i zostało staranowane. To już kolejny taki przypadek w tym miejscu [video]

23 kwietnia na skrzyżowaniu ulic Białostockiej z Piłsudskiego i Sadową w Zambrowie doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Przed jadącą lewoskrętem ulicą Piłsudskiego ciężarówką z naczepą wjechała zmieniająca pas osobówka, po czym wielotonowy pojazd uderzył kilkukrotnie w jej tył. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera online portalu zambrow.org. WIĘCEJ»»»

 

Kolizja na „ósemce”. Jedna osoba ranna [foto]

10 kwietnia rano na trasie S8 w okolicach Kołak Kościelnych kierowca osobowego BMW na niemieckich numerach rejestracyjnych uderzył w pojazd robót drogowych, po czym odbił i uderzył jeszcze w osobowego mercedesa na białoruskich numerach rejestracyjnych. WIĘCEJ»»»

 

Osobówka uderzyła w drzewo. Kierowca w szpitalu [foto]

2 kwietnia W miejscowości Przeździecko-Drogoszewo samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca pojazdu został zabrany do szpitala. WIĘCEJ»»»

 

Bardzo duże straty po pożarze w Szlasach-Mieszkach

29 marca doszło do poważnego pożaru doszło w miejscowości Szlasy-Mieszki, w gminie Rutki. Ogień zajął wszystkie zabudowania gospodarcze w jednym z domostw, oprócz budynku mieszkalnego. Do gaszenia zaangażowano około 20 zastępów strażaków. Na szczęście obyło się bez ofiar w ludziach. Wstępnie straty oszacowano na ok. 700 tys. zł. WIĘCEJ»»»

 

Hondą wjechał do lasu i ściął drzewo [foto]

20 marca na drodze krajowej nr 63 relacji Zambrów-Łomża w miejscowości Zbrzeźnica kierowca osobowej hondy na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i wjechał do lasu, ścinając przy tym drzewo. Wskutek zdarzenia 26-letni kierowca został zabrany do szpitala. WIĘCEJ»»»

 

Napadł z nożem na kobietę. Zabrał torebkę i uciekł

14 marca w okolicach skrzyżowania z sygnalizacją świetlną przy ul. Białostockiej w Zambrowie do kobiety przechodzącej przez przejście dla pieszych podbiegł nieznany mężczyzna, który trzymając w ręku nóż groził i wyrwał jej torebkę, po czym uciekł w kierunku bloków Białostocka 3 i 5. Policja szuka sprawcy rozboju. WIĘCEJ»»»

 

48-letni kierowca ciężarówki został rekordzistą. Nie ma się jednak czym chwalić...

18 marca policja otrzymała zgłoszenie o dziwnie zachowującym się kierowcy ciężarówki jadącym drogą krajową nr 8. Według relacji świadka kierujący ciężarowym volvo jechał całą szerokością jezdni, miał cały czas włączone światła awaryjne, zajeżdżał drogę innym, aż w końcu uderzył w barierki. Zambrowscy policjanci zatrzymali go do kontroli. Okazało się, że 48-letni obywatel Łotwy ma w organizmie 2,5 promila alkoholu. WIĘCEJ»»»

 

Podszywał się pod kuriera i dostarczał narkotyki warte ponad 10 mln zł. Część z nich miała trafić do Zambrowa

Jeden z mężczyzn podszywał się pod kuriera i nie wzbudzając większego zainteresowania rozwoził oklejonym logo znanej firmy kurierskiej samochodem „towar” o wadze nawet do 30 kg. Część z narkotyków miała trafić również do Zambrowa. WIĘCEJ»»»

 

Celnicy przechwycili blisko 100 par podrobionego obuwia

Funkcjonariusze Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego przechwycili blisko 100 par podrobionego obuwia, bezprawnie oznaczonego znakami znanej, sportowej marki. Buty miały trafić do sprzedaży jako oryginały na jeden z podlaskich bazarów. WIĘCEJ»»»

 

12 nielegalnych automatów zatrzymała łomżyńska KAS

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży skontrolowali 3 łomżyńskie lokale, co do których zachodziło podejrzenie, że są w nich urządzane nielegalne gry hazardowe. Podejrzenia mundurowych okazały się trafne. Po wejściu do pomieszczeń funkcjonariusze zabezpieczyli 6 nielegalnie działających urządzeń do gier hazardowych oraz gotówkę przeznaczoną na wypłaty ewentualnych wygranych. Kolejnych 6 nielegalnych urządzeń do gier hazardowych funkcjonariusze KAS zabezpieczyli w lokalach na terenie Zambrowa i Grajewa. WIĘCEJ»»»

 

CBA zatrzymało dwie osoby z kierownictwa Gospodarstwa Pomocniczego w Czerwonym Borze

Funkcjonariusze białostockiej delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali na terenie naszego województwa dwie osoby podejrzane o przyjmowanie łapówek. Wśród nich jest były Dyrektor Gospodarstwa Pomocniczego przy Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze, pełniący następnie funkcję Dyrektora Podlaskiej Instytucji Gospodarki Budżetowej Bielik w Czerwonym Borze oraz jego zastępca w obu instytucjach. WIĘCEJ»»»

 

Kradli kosmetyki w drogerii. Policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę

7 marca dzielnicowi z KPP w Zambrowie zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o kradzież kosmetyków. Do zdarzenia miało dojść 26 lutego. Zawiadomienie o popełnionym przestępstwie polegającym na kradzieży markowych perfum w jednej z drogerii przy ulicy Mazowieckiej w Zambrowie mundurowi przyjęli 27 lutego. Już następnego dnia przed południem dzielnicowi zatrzymali 31-letnią kobietę i jej 34-letniego partnera. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że para ma na swoim koncie również inne przewinienia. WIĘCEJ»»»

 

Sprawcy kradzieży zatrzymani

28 lutego policjanci z zambrowscy policjanci zauważyli na drodze krajowej nr 8 samochód osobowy daewoo, którym w kierunku Zambrowa mieli poruszać się mężczyźni kradnący paliwo. Mundurowi ruszyli za pojazdem. Udało się go zatrzymać w Sędziwujach (gm. Zambrów). Jak się okazało, w aucie podróżowało trzech obywateli Gruzji w wieku 28, 30 i 36 lat, którzy byli również podejrzani o paserstwo. Ponadto w samochodzie policjanci ujawnili pochodzące z kradzieży nośniki pamięci o wartości 600 złotych. Jakby tego wszystkiego było mało, 36-latek posiadał przy sobie niewielkie ilości opium. WIĘCEJ»»»

 

Strażacy usuwali skutki wichury [foto]

5 marca od rana wiatr szalał w naszym regionie. W Zambrowie strażacy interweniowali dwukrotnie.

Najpierw, po godzinie 13:00, silne podmuchy wiatru zerwały blaszaną konstrukcję znajdującą się na budynku Centrum Kultury w Zambrowie. Bardziej niebezpieczna sytuacja miała miejsce około godziny 15:20 przy wejściu do Żłobka Miejskiego przy ul. Obrońców Zambrowa. Tam silne podmuchy wiatru przewróciły rosnące obok drzewo, którego gałęzie nieco uszkodziły zaparkowany samochód. Zdarzenie to było o tyle niebezpieczne, że zaistniało w momencie, kiedy większość rodziców odbierała swoje pociechy ze żłobka. WIĘCEJ»»»

 

TIR przewrócił się na S8. Droga zablokowana [foto]

26 lutego na drodze krajowej nr 8, nieopodal MOP Kossaki Borowe w gminie Kołaki Kościelne, TIR (na uzbekistańskich tablicach rejestracyjnych) jadący w kierunku Białegostoku przewrócił się w poprzek drogi, blokując całkowicie dwa pasy ruchu. W pojeździe przewożono mleko w proszku. Kierowcy TIRa nic się nie stało. W momencie zdarzenia był trzeźwy. WIĘCEJ»»»

 

Kolizja trzech aut na DK8 [foto]

22 lutego na trasie S8 z Warszawy do Białegostoku, na wysokości miejscowości Żabikowo Prywatne, doszło do kolizji 3 samochodów - 1 osobowego volvo na białostockich numerach rejestracyjnych i 2 dostawczych na zambrowskich tablicach: volkswagena transportera oraz opla vivaro. W sumie w pojazdach podróżowało pięć osób. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze przez kierowcę volvo. WIĘCEJ»»»

 

Dwie osoby nie żyją, jedna trafiła do szpitala. DK66 zablokowana

19 lutego na drodze krajowej nr 66 relacji Zambrów – Wysokie Mazowieckie w czasie wyprzedzania kierowca volkswagena zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka fiatem ducato. W wypadku zginęli kierowcy obu samochodów - mężczyźni w wieku 31 i 48 lat. Jedna osoba została zabrana do szpitala. WIĘCEJ»»»

 

42-letni kierowca z ponad 3 promilami alkoholu

42-letni kierowca renault stracił prawo jazdy po tym, jak 15 lutego po godzinie 19:00 w Zambrowie prowadził pojazd mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. WIĘCEJ»»»

 

Zderzenie dwóch aut na Pileckiego [foto]

15 lutego na skrzyżowaniu ul. Pileckiego i Konopnickiej 19-letnia kobieta wyjeżdżająca toyotą z ul. Konopnickiej w kierunku "działek", nie zachowała należytej ostrożności i wymusiła pierwszeństwo przed jadącym ul. Pileckiego w kierunku centrum miasta mitsubishi, kierowanym przez 55-letniego mężczyznę. Doszło do zderzenia obu pojazdów. WIĘCEJ»»»

 

Policyjny pościg przez trzy powiaty za złodziejem samochodu. Padły strzały

Na terenie powiatu wysokomazowieckiego 20-letni mężczyzna ukradł volkswagena. W pościgu, który miał miejsce przez trzy powiaty, złodzieja próbowali zatrzymać policjanci. Padły strzały. Pościg ostatecznie zakończył się w Mężeninie. WIĘCEJ»»»

 

Trzy osobówki zderzyły się dzisiaj na Białostockiej [foto]

8 lutego na skrzyżowaniu ulic Białostockiej z Wyszyńskiego i Konopnickiej w Zambrowie wyjeżdżająca peugeotem z ulicy Wyszyńskiego w stronę ulicy Konopnickiej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy volkswagena, jadącemu ulicą Białostocką od ronda w kierunku centrum miasta. W wyniku zderzenia pojazdów volkswagen uderzył w peugeota partnera, zamierzającego włączyć się do ruchu z ulicy Konopnickiej. WIĘCEJ»»»

 

Nielegalny hazard na celowniku KAS

7 automatów do gier hazardowych zabezpieczyli funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży podczas wspólnych działań przeprowadzonych w ostatnich dniach z Policją. Nielegalne urządzenia ujawnione zostały w Nowogrodzie oraz w Wysokiem Mazowieckiem. WIĘCEJ»»»

 

Kolizja trzech ciężarówek w Woli Zambrowskiej. Trudne warunki na drogach [foto]

28 stycznia na drodze krajowej nr 66 w miejscowości Wola Zambrowska doszło do groźnie wyglądającej kolizji, w którym uczestniczyły 3 ciągniki siodłowe z naczepami. Najpierw jedna z nich uderzyła w tył naczepy poprzedzającego pojazdu, a w jej naczepę uderzyła jeszcze trzecia ciężarówka, która nie zdołała wyhamować.  WIĘCEJ»»»

 

Pożar budynku gospodarczego w Cieciorkach

21 stycznia w miejscowości Cieciorki w gminie Zambrów w jednym z gospodarstw doszło do groźnie wyglądającego pożaru wewnątrz stodoło-obory. W korytarzu paszowym doszło tam do zapalenia się beli z sianokiszonką. Czujność gospodarza uchroniła budynek i znajdujące się wewnątrz bydło przed spaleniem. Jedynie rolnik uległ niegroźnemu poparzeniu twarzy. Ponadto dwie krowy znajdujące się wewnątrz również zostały poparzone. WIĘCEJ»»»

 

Pies topił się w Jabłonce

9 stycznia zambrowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o tonącym psie w Jabłonce w Zambrowie. Zwierzęciu próbowało pomóc kilku nastolatków, jednak ostatecznie wydostał się on na lód o własnych siłach. WIĘCEJ»»»

 

Dzielnicowy uratował dwie osoby przed zaczadzeniem

7 stycznia, podczas codziennych czynności, jakie wykonują dzielnicowi w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, starszy sierżant Łukasz Gocłowski na terenie Rutek uratował dwoje ludzi przed zaczadzeniem. Gdyby nie jego reakcja, dwie osoby mogłyby stracić życie. WIĘCEJ»»»

 

Tragiczny wypadek w Zbrzeźnicy. Jedna osoba nie żyje [foto+video]

8 stycznia na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Zbrzeźnica jadący hyundaiem w stronę Zambrowa 62-letni mieszkaniec naszego miasta zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się samochód ciężarowy na białostockich numerach rejestracyjnych. Doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku czego śmierć na miejscu poniósł kierowca osobowego hyundaia. WIĘCEJ»»»

Reklama

Kronika kryminalna z dnia 17 lipca 2019 r. komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Meble na wymiar. Kuchnie,

Producent mebli na wymiar Murawski Furniture m.in kuchnie, szafy, garderoby, meble do samodzielnego składania. Odwiedź naszą stronę..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Mieszkanie 24,34m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 24,34m2 położone na IV piętrze w bloku przy ul. Grunwaldzkiej w..


Sprzedam Volkswagena LT

Sprzedam Volkswagena LT 28 2,5 D z 1999 r. Auto w bardzo dobrym stanie , doinwestowane . Samochód pracował w hurtowni i zaopatrywał apteki w leki ...


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


NOWA CENA !!! Mieszkanie

NA SPRZEDAŻ ROZKŁADOWE, PRZYTULNE MIESZKANIE 54M2 NA OSIEDLU SADOWA. Nieruchomość posiada 2 pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę oraz balkon. Łączna..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Sprzedam wkład bagażnika

Sprzedam styropianowy wkład bagażnika samochodu TIGUAN (bez koła zapasowego)


NOWA CENA !!! Działka

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną ok 300 m2 - działka jest żyzna, równa, posiada podłączenie do wody. Działka zagospodarowana, uprawiana od 10..


Węgiel kamienny kostka 640

Posiadamy w sprzedaży węgiel o parametrach -wartość opałowa 24-25 MJ/kg -zawartość popiołu od 6% do 8% Posiadamy samochody samowyładowcze. Warunki..


Franczyzobiorca sklepu Żabka.

Zacznij prowadzić własny biznes z Żabką! Współpraca oparta na naszym doświadczeniu i Twojej przedsiębiorczości. Nasza oferta franczyzowa..


Mieszkanie do wynajęcia

Wynajmę mieszkanie (dwa pokoje) umeblowane. Na ul. Grunwaldzkiej


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zapewnię wsparcie w dyskretnej

Czy mimo męża, chłopaka, rodziny czujesz się samotna i niedoceniana? Możliwe, że w ogóle nie ma wokół Ciebie prawdziwie życzliwego i przyjaźnie..


Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja paliw Lotos w Zambrowie ul.Mazowiecka 2a od 01.11,2019r. Poszukuję pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca Doświadczenie nie jest..


Sprzedam dom

Sprzedam dom w miejscowości Tybory Olszewo. gotowy do zamieszkania. Nie wymaga wkładu własnego. Na dole dwa pokoje, łazienka i kuchnia z salonem...


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Sprzedawca - branża budowlana

Hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych Chemix Sp. z o.o. w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko Sprzedawca Od kandydatów na..


Mieszkanie 2-pokojowe, parter,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 36,90m2 położone na parterze w bloku przy 71 Pułku Piechoty. Lokal..


OPERATOR MASZYN Greenvit

Firma Greenvit- producent ekstraktów roślinnych poszukuje kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN Miejsce pracy: Zambrów Rodzaj pracy: pełny..


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


NOWA CENA !!! Działka

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną ok 300 m2 - działka jest żyzna, równa, posiada podłączenie do wody. Działka zagospodarowana, uprawiana od 10..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


Usługi koparka volvo 160

Oferuję usługi koparką kołową volvo 160 - wykopy - niwelacja terenu - młot wyburzeniowy - rozbiórki i wyburzenia budynków w zamian za materiał..


Sprzedam na części motorower

Sprzedam na części zarejestrowany motorower Romet Ogar z silnikiem Jawki. Jeśli chcesz aby młodemu kierowcy leciał zniżki na ubezpieczenie auta to..


regały sklepowe

sprzedam regały sklepowe 19sztuk, 215x80x30 wys/szer/gleb/ cena za sztukę 150 zł


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody w bardzo dobrym stanie, z mniejszymi lub większymi wadami także auta powypadkowe ,od 1000zł do 20000zł.Auta bez..


Naprawa i regeneracja

Borowo - Naprawa i regeneracja alternatorów i rozruszników, Dorota Sasinowska Oferujemy Państwu zakup oraz naprawę alternatorów i rozruszników...


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


sprzedam działkę

Sprzedam działkę w Miejscowości Wądołki Borowe 9E .Działka o wielkości 3000 m lub 1500 m .Zabudowa mieszkalna .Woda i prąd obok działki .W..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"