:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?policja, Kronika kryminalna stycznia - zdjęcie, fotografia
07/01/2019 12:19

Informujemy o wybranych zdarzeniach o charakterze kryminalnym, wypadkach i pożarach, do jakich doszło od 4 października 2018 r. do 7 stycznia 2019 r. na terenie naszego powiatu.

 

Tymczasowy areszt dla sprawców rozboju na stacji paliw

Na trzy miesiące trafili do aresztu Patryk G. i Artur S. Mężczyźni są podejrzani o dokonanie rozboju na stacji paliw Orlen przy ul. Białostockiej w Zambrowie. Za ten czyn Kodeks karny przewiduje od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. WIĘCEJ»»»

 

Dwa pożary na terenie Zambrowa [foto+video]

24 grudnia o godzinie 19:22 doszło do pożaru w dolnej części jednej z kamienic przy ulicy Wodnej w Zambrowie. Okazało się, że pali się wyposażenie jednego z mieszkań na parterze budynku. Ewakuowano jedną osobę. 7 pozostałych osób przebywających w obiekcie opuściło budynek jeszcze przed przyjazdem strażaków. Lekkich obrażeń doznała jedna z osób postronnych. Straty oszacowano na 50 tys zł. Kolejna akcja strażaków miała miejsce już po północy. Właścicielka domu przy ul. Moniuszki w Zambrowie zgłosiła pożar kotłowni. Okazało się, że tlą się tam papiery i kartony leżące nieopodal pieca. Prawdopodobnie nieodpowiednie składowanie materiałów łatwopalnych zbyt blisko pieca było przyczyną pożaru. Na szczęście nikt nie ucierpiał. WIĘCEJ»»»

 

Dotkliwe pobicie w centrum Zambrowa. Jedna z ofiar trafiła do szpitala, sprawcy są na wolności

W nocy z 8 na 9 grudnia na stacji Orlen przy ul. Białostockiej w Zambrowie zostało pobitych trzech mężczyzn. Z relacji jednego z poszkodowanych wynika, że sprawców pobicia było znacznie więcej. Awantura zaczęła się od słownych zaczepek i utarczek, a skończyła dotkliwym pobiciem dwóch mężczyzn. Jeden z nich, któremu dodatkowo skradziono zegarek i łańcuszek, trafił nieprzytomny do szpitala. WIĘCEJ»»»

 

Pożar sadzy w Nagórkach-Jabłoń

19 grudnia zambrowska straż została wezwana do pożaru domu w miejscowości Nagórki-Jabłoń. Na miejscu okazało się, że doszło do zapalenia sadzy w kominie. Ogień na szczęście udało się szybko ugasić i nie spowodował on większych strat. WIĘCEJ»»»

 

3,5-letni Dawidek trafił do mamy

14 grudnia w jednym z domów w Cieciorkach pod Zambrowem kurator sądowy, w obecności policji, próbował odebrać dziecko ojcu, który przetrzymywał je wbrew postanowieniu sądowemu. Sprawa ta była wcześniej opisywana podczas konferencji prasowych znanego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. W momencie przybycia służb, w domu nie było ani dziecka, ani jego ojca. Była jedynie matka poszukiwanego mężczyzny. WIĘCEJ»»»

 

Areszt za posiadanie środków odurzających

Prokuratura Rejonowa w Zambrowie nadzoruje śledztwo, w toku którego Szymonowi K. przedstawiono zarzut posiadania w miejscowości Poryte Jabłoń w gm. Zambrów znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna na 2 miesiące trafił do tymczasowego aresztu. WIĘCEJ»»»

 

Tragiczny finał pożaru. Jedna osoba nie żyje, dwie przewieziono do szpitala

2 grudnia w nocy w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Wyszyńskiego 11 w Zambrowie wybuchł pożar, w wyniku czego zmarł jeden z trzech przebywających tam braci. Pozostali dwaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala. WIĘCEJ»»»

 

Kobieta, która zagłodziła krowy, usłyszała nieprawomocny wyrok sądu

Na 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata została skazana Elżbieta G. W lutym tego roku w jej gospodarstwie w gmnie Rutki znaleziono 18 padłych krów, a jedną trzeba było poddać ubojowi ze względu na agonalny stan. Wyrok jest nieprawomocny. WIĘCEJ»»»

 

Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych

29 listopada nad ranem w miejscowości Rutki-Kossaki doszło do potrącenia pieszego. Samochód marki Opel, kierowany przez 20-letniego mieszkańca powiatu łomżyńskiego, potrącił na przejściu dla pieszych 82-letniego mieszkańca Rutek. Starszy mężczyzna niestety nie przeżył tego wypadku. WIĘCEJ»»»

 

Pościg za kierowcą bez uprawnień skończył się stłuczką [foto]

22 listopada kierowca audi, nieposiadający uprawnień do kierowania pojazdem, uciekał przed policją ulicami Zambrowa. Zatrzymał się dopiero na rondzie przy ul. Mazowieckiej, kiedy radiowóz zajechał mu drogę. Tam doszło do stłuczki. Pirat drogowy został przetransportowany na komendę celem złożenia wyjaśnień. Jego sprawą zajmuje się sąd. WIĘCEJ»»»

 

Pożar obory w Podłatkach [foto+video]

19 listopada 11 zastępów straży pożarnej, w tym jednostki ratowniczo-gaśnicze z PSP Zambrów oraz Ochotnicze Straże Pożarne z Kołaki Kościelnych, Zbrzeźnicy, Krusz-Łubnic, Ład Borowych oraz Wiśniewa, walczyło dzisiaj z pożarem budynku gospodarczego w Podłatkach Małych w gminie Kołaki. Strażacy dbali, aby nie doszło do rozprzestrzenienia się pożaru. Na szczęście nikomu nic się nie stało, nie odnotowano również strat w zwierzętach. WIĘCEJ»»»

 

Nietrzeźwy rekordzista zatrzymany w Szumowie

14 listopada podlascy policjanci zatrzymali 17 sprawców przestępstw, w tym 5 amatorów jazdy "na podwójnym gazie". Kierowca, którego zatrzymano w powiecie zambrowskim, okazał się rekordzistą wśród skontrolowanych tego dnia kierowców w skali całego województwa podlaskiego. 35-latek zatrzymany po godzinie 14:00 na terenie Szumowa przez dzielnicowych z tamtejszego posterunku kierował pojazdem mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie. WIĘCEJ»»»

 

Trzy osoby przewiezione do szpitala. Wypadek na DK63 [foto]

6 listopada tuż przed Zbrzeźnicą na drodze krajowej nr 63 relacji Zambrów-Łomża doszło do poważnie wyglądającego wypadku. Z relacji uczestnika zdarzenia wynika, że od busa, na pomorskich numerach rejestracyjnych, jadącego w stronę Łomży odczepiła się przyczepka, w którą uderzyła skoda. Z przeciwnego kierunku nadjechał osobowy opel, który po zderzeniu z przyczepą zjechał na pobocze, a następnie dachował. 62-letni kierowca opla oraz dwóch pasażerów zostali przewiezieni do szpitala. Kierowcy skody nic się nie stało. WIĘCEJ»»»

 

Akcja „Znicz 2018” – podsumowanie

Na terenie całego powiatu zambrowskiego podczas tegorocznej akcji „Znicz 2018” odnotowano 4 kolizje. Kierowcy ukarani zostali mandatami karnymi, a 3 z nich zatrzymano dowody rejestracyjne. Prawo jazdy stracił zaś kierowca, który w środę, 31 października na jednym z przejść dla pieszych w Zambrowie potrącił przechodzącego przez jezdnię. Oprócz zatrzymania dokumentów, został skierowany do sądu wniosek o ukaranie kierowcy. WIĘCEJ»»»

 

Mimo poszukiwań, nie znaleziono potrąconej osoby

Kierowca volkswagena sharana był przekonany, że potrącił ubraną na ciemno osobę, która poruszała się prawą stroną jezdni. Wezwał więc służby ratunkowe. Na miejsce zdarzenia przyjechały policja, straż i pogotowie. Strażacy przeczesali metr po metrze teren w promieniu 0,5 km. W zwartym szyku przeszukali rowy, trawy i zarośla. Pod uwagę brano również zwierzęta. Nikogo i nic jednak nie znaleziono. WIĘCEJ»»»

 

12 zastępów strażaków walczyło z ogniem w Ożarach Wielkich [foto+video]

12 zastępów straży pożarnej, w tym 2 z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Zambrów oraz 10 okolicznych Ochotniczych Straży Pożarnych (m.in. OSP Rutki-Kossaki, OSP Kołaki Kościelne) włączonych do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego walczyło 31 października z pożarem budynków gospodarczych w Ożarach Wielkich w gminie Rutki. Łącznie około 50 strażaków walczyło z żywiołem, który pochłonął całe poddasze obory. WIĘCEJ»»»

 

Przełom ws. zabójstwa dzieci w Jeńkach

Zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tajemniczą śmiercią dwójki dzieci. Do zbrodni doszło 29 lat temu w oddalonych zaledwie 50 km od Zambrowa Jeńkach. Sprawa za rok miała się przedawnić. WIĘCEJ»»»

 

3 auta zderzyły się na skrzyżowaniu [foto]

23 października na skrzyżowaniu ulic Białostockiej i Wyszyńskiego w Zambrowie kierowca fiata nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu prawidłowo 21-letniemu kierowcy volkswagena. Wskutek uderzenia auto, obracając się o 180 stopni, znalazło się na przeciwległym pasie ruchu. W jego tył wjechał mercedes. Na szczęście uczestnikom zdarzenia nic się nie stało i nie była potrzebna pomoc medyczna. WIĘCEJ»»»

 

Potrącenie na przejściu dla pieszych. Mężczyzna przewieziony do szpitala [foto]

26-latka kierująca volkswagenem polo potrąciła na przejściu dla pieszych mężczyznę. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Zdarzenie miało miejsce na ul. Białostockiej, nieopodal sklepu „Groszek”. Kierująca w momencie zdarzenia była trzeźwa. WIĘCEJ»»»

 

Kierowca tira skazany za spowodowanie śmierci dwóch osób

Karę jednego roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata i 3 tys. 600 zł grzywny orzekł zambrowski sąd wobec Wiaczesława M. - białoruskiego kierowcy, który w lutym bieżącego roku nieumyślnie spowodował śmierć dwóch osób. Do tragicznego zdarzenia doszło 9 lutego br. na drodze krajowej nr 8 w okolicach Starego Krzewa. WIĘCEJ»»»

 

Seria pożarów w Nowym Skarżynie. To może być sprawka podpalacza [foto]

Tajemnicza seria pożarów w Nowym Skarżynie w gminie Zambrów. Po dwóch pożarach lasów w okolicach tej miejscowości, 18 października w różnych odstępach czasowych, doszczętnie spłonęły dwa drewniane budynki w jednym z gospodarstw. Nie wykluczone, że to sprawka podpalacza. WIĘCEJ»»»

 

Kobieta, która zagłodziła krowy, jest zdrowa psychicznie

To wnioski z opinii biegłych psychiatrów odczytane podczas ostatniej rozprawy sądowej dotyczącej głośnej sprawy znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem oraz utrzymywania ich w niewłaściwych warunkach przez Elżbietę G. W lutym tego roku w jej gospodarstwie w gmnie Rutki znaleziono 18 padłych krów, a jedną trzeba było poddać ubojowi ze względu na jej agonalny stan. WIĘCEJ»»»

 

Awaria gazu. Ewakuowano 50 osób [foto+video]

17 października służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wycieku gazu w Zambrowie przy ulicy Polowej niedaleko skrzyżowania z ulicą Ostrowską. W trakcie prac budowlanych koparka zahaczyła tam o rurę z gazem, w wyniku czego została ona przerwana. Ewakuowano okolicznych mieszkańców, w tym pracowników przedsiębiorstwa budującego drogę. O zdarzeniu powiadomiony został Zespół zarządzania kryzysowego w Zambrowie. WIĘCEJ»»»

 

Podrobiona odzież zatrzymana na białostockim targowisku

Ponad 860 sztuk odzieży, torebek, portfeli, bielizny i obuwia różnych znanych zagranicznych marek z nielegalnie naniesionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi, ujawnili na jednym z białostockich targowisk funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z województwa podlaskiego. Szacunkowa wartość rynkowa zabezpieczonych towarów wyniosła 450 tys. zł. WIĘCEJ»»»

 

Kierowca bez uprawnień, pasażer z narkotykami

Zambrowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Volkswagen, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. W trakcie kontroli okazało się, że pasażer pojazdu posiadał przy sobie amfetaminę. W wyniku dalszych czynności, policjanci zatrzymali kolejne dwie osoby w związku z posiadaniem narkotyków. Trzech mężczyzn usłyszało zarzuty i decyzją sądu trafili na trzy miesiące do aresztu. WIĘCEJ»»»

 

Wypadek na ul. Wyszyńskiego. Rowerzysta przewieziony do szpitala [foto]

11 października przed godziną 7:00 na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z ul. Paderewskiego, nieopodal Miejskiej Biblioteki Publicznej, kierujący seatem 24-letni mieszkaniec powiatu siemiatyckiego wyjeżdżając z parkingu przy ulicy Białostockiej (sklep „Kraska”) uderzył w jadącego ulicą Wyszyńskiego rowerzystę. Cyklista został przewieziony do szpitala. Kierowca seata był trzeźwy. WIĘCEJ»»»

 

Śmiertelny wypadek na DK66. Droga do Wysokiego Mazowieckiego zablokowana

9 października droga krajowa nr 66 Zambrów – Wysokie Mazowieckie była przez kilka godzin całkowicie zablokowana. Wszystko przez tragiczny w skutkach wypadek z udziałem samochodu osobowego i ciągnika rolniczego na wysokości miejscowości Osipy Lepertowizna. Niestety, kierowca osobówki zginął na miejscu. WIĘCEJ»»»

 

Policjanci eskortowali tatę 1,5-rocznego dziecka pędzącego z Zambrowa do białostockiego szpitala

Policjanci białostockiej drogówki pomogli w przetransportowaniu do szpitala 1,5-rocznego dziecka, wymagającego natychmiastowej pomocy. Mały mieszkaniec Zambrowa połknął ozdobny magnes. Mundurowi eskortowali auto do samego szpitala, natomiast dyżurny o całym zdarzeniu poinformował personel placówki medycznej. Dzięki pomocy funkcjonariuszy do celu udało się dotrzeć szybko, a maluchowi nic się nie stało. WIĘCEJ»»»

 

Kierowca z ponad 2 promilami alkoholu

W dniach 6 – 7 października podlascy policjanci interweniowali 854 razy, zatrzymali 21 osób poszukiwanych oraz 46 sprawców przestępstw, w tym 20 nietrzeźwych kierowców. Nietrzeźwym weekendowym rekordzistą okazał się wówczas 39-latek z powiatu zambrowskiego. Został on zatrzymany w niedzielę w nocy (po godzinie 1:00 z soboty na niedzielę) w Wygodzie. Mężczyzna kierujący seatem miał 2,35 promila alkoholu w organizmie. Warto dodać, że policjanci zatrzymali mężczyznę po tym, jak dostali anonimowe zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy. WIĘCEJ»»»

 

Znaleziono ciało w Jabłonce [foto]

4 października w Jabłonce znaleziono ciało człowieka. Do zdarzenia doszło niedaleko mostu przy ul. 71 Pułku Piechoty w Zambrowie. Topielcem okazał się mężczyzna. WIĘCEJ»»»

 

Jest akt oskarżenia w sprawie napadu na bank

Prokuratura Okręgowa w Łomży skierowała do Sądu Rejonowego w Zambrowie akt oskarżenia przeciwko Rafałowi R., dotyczący usiłowania rozboju w banku w Zambrowie, z użyciem przedmiotu przypominającego broń palną. Do tego zdarzenia doszło 13 kwietnia ubiegłego roku. Okazało się, że zarzucanego czynu Rafał R. dopuścił się działając w warunkach recydywy. W toku śledztwa zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu oraz dokonano na jego mieniu zabezpieczenia majątkowego. WIĘCEJ»»»

 

Reklama

Kronika kryminalna z dnia 7 stycznia 2019 r. komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-07 21:04:58

    A czemu to się któś chwali sukcesem tego tego żeby nie mylić z ostrowskim .

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Wynajmę lokal

Wynajmę lokal użytkowo-handlowy 58m2 w Zambrowie przy ulicy Wyszyńskiego 13. Lokal składa się z 3 pomieszczeń użytkowych i ubikacji. Może być..


Zobacz ogłoszenie

Pracownik produkcji -

Zambrowska Fabryka Okien szuka pracowników do pracy przy linii montażowej. Praca w centrum Zambrowa; II zmianowy system pracy; 8 h..


Zobacz ogłoszenie

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Dom 200m2, działka 2511m2, gm.

Dom o powierzchni użytkowej 200m2 ( powierzchnia zabudowy 105m2) położony we wsi Gunie-Ostrów, gmina Kołaki Kościelne. Budynek mieszkalny w całości..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja Paliw Lotos w Zambrowie ul. Mazowiecka 2a od 01.04.2019 r. poszukuje pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca, Doświadczenie nie jest..


Zobacz ogłoszenie

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Zobacz ogłoszenie

Czy już nas odwiedziłeś?

NOWY ROK - NOWE WYDATKI? Opłata rachunków, wydatki rodzinne, może jakiś wyjazd, kupno samochodu, remont? Nieistotne, na co potrzebujesz. Zadzwoń,..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT Nr 1. w Twojej

SPRZEDAJ SWÓJ SAMOCHÓD SZYBKO, A CO NAJWAŻNIEJSZE legalnej FIRMIE KTÓRA WIDZISZ.Kupujemy auta w stanie bardzo dobrym,uszkodzone, powypadkowe, bez..


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

Montaż kamer, alarmów,

Zambrów, Łomża, Białystok i okolice Oferujemy: - montaż kamer - montaż alarmów - montaż wideodomofonów - montaż automatów do bram - montaż..


Zobacz ogłoszenie

Praca biurowa

Szukam pracy biurowej. Pracuje obecnie jako pomoc księgowej,w trakcie studiów podyplomowych kadry i płace.


Zobacz ogłoszenie

AGREGATY PODORYWKOWE, BRONY

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU MASZYN ROLNICZYCH FIRMY LAND STAL PRODUKUJĄCEJ MASZYNY BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI. W SPRZEDAŻY M.IN AGREGATY..


Zobacz ogłoszenie

MASZYNY ROLNICZE, DOSTĘPNE NA

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU WŁÓKI ŁĄKOWO-POLOWEJ, RÓŻNE ROZMIARY 4M, 5M, 6M, 8M, ROZKŁADANE HYDRAULICZNIE, NA CZTERECH RZĘDACH ZĘBÓW. MALOWANE I..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmiemy do pracy kierowce

Przyjmiemy dyspozycyjnego kierowcę na dowozy w lokalu gastronomicznym. Bardzo dobre warunki pracy. Po więcej informacji zapraszamy do naszego lokalu..


Zobacz ogłoszenie

Dom 140m2, działka 583m2, ul.

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom wolnostojący, I-piętrowy o powierzchni 140m2 (powierzchnia zabudowy 105,83m2) położony w..


Zobacz ogłoszenie

Praca przy produkcji kołder.

Przyjmę osoby do pracy przy produkcji kołder. Nie potrzebna umiejętność szycia. Tylko osoby ze zdolnościami manualnymi. Osoby energiczne i..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka na wiosnę

Pożyczka na wiosnę na korzystnych warunkach! Bez BIK, Bez sprawdzania historii kredytowej, Bez zaświadczeń. Teraz nawet 20 000 zł! Możliwa spłata w..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę zlecenia remontowe.

Przyjmę zlecenia; szpachlowanie ,malowanie, adaptacja poddaszy,panele remonty mieszkań. Gwarantuję jakość wykonania usług. numer telefonu: 784..


Zobacz ogłoszenie

taras balkon schody kamienny

Posadzki żywiczne,garaż ,kotłownia,magazyn,biuro,dom ,mieszkanie,tarasy,balkony,schody - 100 zł Łomża Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej..


Zobacz ogłoszenie

BUDOWNICTWO- poszukujemy

Zatrudnimy pomocników oraz murarzy. Praca w Zambrowie przez cały rok. Мы будем нанимать помощников и каменщиков. Работаем в Замбруве целый год.


Zobacz ogłoszenie

Działka budowlana 1553m2 w

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1553m2 położona w Czyżewie obręb Złote Jabłko. Nieruchomość zgodnie z..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę na staż

Przyjmę na staż w charakterze sprzedawcy w sklepie, przy ul. Raginisa 4.


Zobacz ogłoszenie

Zajęcia muzyczno - ruchowe z

Rozpoczynamy kolejne zajęcia! Terapia muzyczno – ruchowa w połączeniu z bajkoterapią - zajęcia grupowe! Serdecznie zapraszam na zajęcia, które..


Zobacz ogłoszenie

Dodatkowa praca z dyskretnym

Hej! Chciałabyś spróbować jakby to było być super potajemną masażystką? Interesują mnie regularne spotkania i wspiercie na każdym spotkaniu. Rodzaj..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"