:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?policja, Kronika kryminalna października - zdjęcie, fotografia
03/10/2018 10:34

Informujemy o wybranych zdarzeniach o charakterze kryminalnym, wypadkach i pożarach, do jakich doszło od 7 maja do 17 lipca 2018 r. na terenie naszego powiatu.

Pożar w Krajewie-Korytkach. Do akcji stanęło 27 strażaków [foto+video]

1 października 7 zastępów strażaków walczyło z pożarem w Krajewie-Korytkach, do którego doszło około godziny 22:00. Ogień strawił składowane przy budynku drewno, część kotłowni, elewacji oraz dachu nad pomieszczeniami gospodarczymi. WIĘCEJ»»»

 

Jedna ofiara śmiertelna w zderzeniu czołowym na KD63

1 października około godziny 20:25 na drodze krajowej nr 63 na wysokości miejscowości Dmochy-Wochy, w powiecie wysokomazowieckim doszło do czołowego zdarzenia samochodu ciężarowego i osobówki. Wskutek wypadku jedna osoba poniosła śmierć. WIĘCEJ»»»

 

Trzy niebezpieczne zdarzenia na drogach. Jedna osoba w szpitalu [foto]

24 września około godziny 12:40 miała miejsce kolizja na ul. Kościuszki w Zambrowie, gdzie kierowca osobowego opla nie zachował należytej odległości od jadącego przed nim bmw i wjechał w tył pojazdu. Potem, około godziny 14:00, kierujący fordem focusem 42-latek zjechał z ronda na ul. Ostrowskiej i podążając w stronę Zambrowa, chciał zatrzymać się na poboczu. Okazało się jednak, że nawierzchnia była mokra i samochód zsunął się do rowu, przewracając się przy tym na bok. Natomiast o godzinie 15:05 miało miejsce kolejne zdarzenie drogowe w miejscowości Wola Zambrzycka, nieopodal Zambrowa. 27-latek kierujący audi zjechał do rowu na odcinku drogi, gdzie prowadzone były roboty drogowe. W wyniku zdarzenia ranny został 22-letni pasażer. WIĘCEJ»»»

 

Mercedes wjechał w barierkę na krajowej „ósemce” [foto]

22 września po godz. 8:00 na drodze krajowej nr 8, na wysokości miejscowości Żabikowo, doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa mercedesy – osobowy oraz bus przewożący 20 osób. Kierowca samochodu osobowego rozpoczął manewr wyprzedzania busa, lecz nagle z tego zrezygnował. Wracając na prawy pas, lekko uderzył w tył busa, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w przydrożną barierkę. Na szczęście żadnemu uczestnikowi zdarzenia nic się nie stało. WIĘCEJ»»»

 

Zderzenie dwóch tirów na S8 [foto]

20 września rano, na wysokości miejscowości Żabikowo (gm. Szumowo), doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych z naczepami. Jedna z ciężarówek uderzyła w tył naczepy tira znajdującego się przed nim. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. WIĘCEJ»»»

 

Ciężarówka spłonęła na „ósemce”. Droga zablokowana [foto]

20 września około godziny 3:30, na wysokości miejscowości Krajewo-Korytki, kierowca samochodu ciężarowego marki Daf - obywatel Litwy przewoził folię rolniczą. W pewnym momencie wielotonowa ciężarówka zaczęła się palić. Pojazd spłonął doszczętnie. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. WIĘCEJ»»»

 

Oszukał metodą na … syryjskiego generała. Kobieta straciła ponad 300 tys. zł

ofiarą przestępcy, działającego w dość nietypowy sposób, padła mieszkanka powiatu wysokomazowieckiego. Przed wakacjami, za pośrednictwem aplikacji internetowej, nawiązał z nią kontakt mężczyzna podający się za syryjskiego generała. Kobieta systematycznie przelewała gotówkę na wskazane przez mężczyznę rachunki bankowe. Pokrzywdzona po około trzech miesiącach uświadomiła sobie, że została jednak oszukana i zgłosiła ten fakt policji. WIĘCEJ»»»

 

Tir uderzył w ciągnik. Kierowca w szpitalu [foto]

11 września późnym wieczorem na trasie Zambrów - Wysokie Mazowieckie, w okolicach miejscowości Jabłonka Kościelna, ciągnik siodłowy z naczepą uderzył w tył ciągnika rolniczego z rozrzutnikiem, wiozącego skoszoną kukurydzę. Po zderzeniu samochód ciężarowy zjechał na prawą stronę, przejechał przez przydrożny rów i zatrzymał się na polu. Ciągnik rolniczy wpadł do rowu po prawej stronie i zatrzymał się do góry kołami, natomiast rozrzutnik przewrócił się na bok. Obu kierowców przewieziono do szpitala. WIĘCEJ»»»

 

Uwaga podróżujący do Białegostoku! S8 zablokowana [aktualizacja]

10 września około godziny 6:30 na drodze krajowej nr 8 w okolicy miejscowości Rzędziany w powiecie białostockim doszło do zdarzenia z udziałem dwóch aut osobowych i ciężarowego. Prawdopodobną przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przy zmianie pasa ruchu. W wyniku zderzenia jedna osoba została ranna. W korku powstałym w wyniku tego zdarzenia doszło do kolejnego wypadku. W tył stojącej osobowej toyoty uderzył kierujący volkswagenem. Prawdopodobnie kierowca tego auta zagapił się i nie wyhamował. WIĘCEJ»»»

 

Papierosy z przemytu, nielegalny tytoń oraz automaty do gier zarekwirowała łomżyńska KAS

W jednym z lokali na terenie Zambrowa funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali dwa automaty działające wbrew przepisom ustawy hazardowej. Funkcjonariusze KAS z Łomży przeprowadzili również kontrole pod kątem obrotu nielegalnymi wyrobami tytoniowymi, w wyniku czego do magazynów łomżyńskiej Służby Celno-Skarbowej trafiło blisko 2000 paczek papierosów pochodzących z przemytu i 32 kg nielegalnego tytoniu. WIĘCEJ»»»

 

Tymczasowo aresztowany za rozbój

Prokuratura Rejonowa w Zambrowie prowadzi śledztwo w sprawie rozboju, który miał miejsce 15 sierpnia w miejscowości Paproć Duża (gm. Szumowo). Pokrzywdzonemu, po uprzednim doprowadzeniu go do stanu bezbronności, napastnik miał wówczas zabrać portfel wraz z pieniędzmi w kwocie 400 zł. W toku śledztwa dokonano zatrzymania Tomasza P., któremu został przedstawiony zarzut z art. 280§kk (rozbój). Dodatkowo ustalono, że zarzuconego czynu Tomasz P. dopuścił się działając w warunkach recydywy. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Zambrowie 17 sierpnia zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 2 miesięcy. WIĘCEJ»»»

 

KAS zlikwidowała karuzelę VAT

Pracownicy Krajowej Administracji Skarbowej z Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku wykryli łańcuch podmiotów tworzących tzw. karuzelę podatkową wyłudzającą podatek VAT. Jedna z podlaskich firm, która brała udział w ujawnionym procederze, naraziła Skarb Państwa na stratę ponad 2,5 miliona złotych. WIĘCEJ»»»

 

Czołówka w Wygodzie. Pięć osób przewiezionych do szpitali [foto]

11 sierpnia na DK63, w miejscowości Wygoda, kilka samochodów jadących w kierunku Zambrowa zatrzymało się przed miejscowością Wygoda, aby skręcić w lewo, na stację paliw. Kolejny pojazd - volkswagen golf, którym kierował 20-letni mężczyzna, zjechał na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego doszło do zderzenia z jadącym z naprzeciwka renault megane. Wszyscy uczestnicy zdarzenia - 3 osoby z volkswagena i 2 z renault trafili do szpitali w Łomży i Zambrowie. WIĘCEJ»»»

 

Zderzenie osobówki z samochodem dostawczym. Uczestnicy przewiezieni do szpitala [foto]

10 sierpnia po godzinie 8:00 na starej drodze krajowej nr 8 w miejscowości Ostrożne, na skrzyżowaniu z drogą do Krajewa doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. 53-letni mieszkaniec gminy Szumowo, jadący osobowym volkswagenem od strony Zambrowa, nie zachował należytej ostrożności przy skręcaniu w lewą stronę. Nie ustąpił on pierwszeństwa jadącemu ze strony Szumowa pojazdowi dostawczemu marki Iveco, na łomżyńskich numerach rejestracyjnych. Osoby biorące udział w zdarzeniu zostały przewiezione do szpitala w Zambrowie. WIĘCEJ»»»

 

Z 3 promilami kierował motorowerem

8 sierpnia policja zatrzymała do kontroli 36-letniego kierowcę motoroweru. Okazało się, że prowadził on pojazd mając 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Nieodpowiedzialnemu kierowcy zabrano prawo jazdy. Tego samego dnia policjanci zatrzymali jeszcze dwóch nietrzeźwych kierowców. 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 50-latek podróżujący motorowerem na jednej z dróg gminy Zambrów. Podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna już wcześniej miał orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto blisko 0,5 promila pokazał alkomat kierującemu osobowym oplem mieszkańcowi gminy Szumowo. WIĘCEJ»»»

 

Potrącenie rowerzysty na Łomżyńskiej. Dziecko przetransportowano helikopterem do szpitala [foto]

2 sierpnia 12-letni chłopiec jechał na rowerze chodnikiem ul. Łomżyńską od strony Łomży w kierunku centrum Zambrowa. W tym samym kierunku jechała 47-letnia mieszkanka Zambrowa, kierująca osobowym volvo. W pewnym momencie, z nieokreślonych dotąd przyczyn, chłopiec miał zjechać z chodnika na jezdnię prosto pod koła samochodu. Kierująca volvo nie miała już możliwości wyhamowania lub odbicia w celu uniknięcia zderzenia. Dziecko zostało przetransportowane helikopterem do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. WIĘCEJ»»»

 

Kolizja na krajowej „ósemce”. Kierowca przewieziony do szpitala

1 sierpnia na drodze krajowej nr 8 w okolicach Szumowa 45-letni mieszkaniec Białegostoku, kierujący osobową mazdą drogą dwupasmową od strony Warszawy w kierunku Zambrowa, źle się poczuł i zamierzał zjechać z lewego pasa, którym podróżował, na pobocze. Niestety wykonując manewr, zahaczył o tył jadącego prawym pasem samochodu ciężarowego, którym kierował obywatel Litwy. Wskutek zdarzenia zniszczeniu uległa maska samochodu osobowego. Na szczęście kierowcy udało się opanować pojazd, wyhamować i zatrzymać na poboczu. Kierowca mazdy został przewieziony do szpitala. WIĘCEJ»»»

 

Uwaga: droga do Czyżewa zablokowana. Ciężarówka w rowie

1 sierpnia samochód ciężarowy przewożący tuczniki, jadący drogą krajową nr 63, przewrócił się do rowu na wysokości miejscowości Chmiele-Pogorzele w gminie Zambrów. Na szczęście nie zanotowano poważnych uszczerbków na zdrowiu wśród osób biorących udział w zdarzeniu. Konieczne było natomiast przeładowywanie świń do innego pojazdu. WIĘCEJ»»»

 

Trwają prace porządkowe po wczorajszej ulewie [foto]

28 zgłoszeń dotyczących zalanych budynków, piwnic i garaży, głównie okolice ul. Orzeszkowej, Prusa i Podleśnej. Do tego 8 powalonych drzew, w tym 2 na samochody. To skutki intensywnego wiatru i deszczu, które przeszły nad Zambrowem 31 lipca. WIĘCEJ»»»

 

Pożar mączki kostnej w zakładzie utylizacji w gminie Rutki

31 lipca w nocy 7 zastępów straży walczyło z pożarem mączki kostnej w jednej z hal magazynowych zakładu utylizacji odpadów pochodzenia zwierzęcego w miejscowości Górskie Ponikły Stok. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Cała akcja gaszenia pożaru trwała 5 godzin 15 minut. WIĘCEJ»»»

 

Skutki burzy w naszym powiecie

23 razy interweniowali zambrowscy strażacy z powodu burzy, która przeszła 29 lipca nad regionem. Najwięcej akcji związanych było z wypompowywaniem wody i zabezpieczaniem uszkodzonych budynków. WIĘCEJ»»»

 

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na „ósemce” [foto]

27 lipca doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego na dwupasmowej drodze krajowej nr 8, w okolicach Jeżewa Starego. Kierujący zestawem ciężarowym zjechał na pobocze i uderzył w ekrany dźwiękochłonne. Kierowca pojazdu został zabrany do szpitala. WIĘCEJ»»»

Reklama

Kronika kryminalna z dnia 3 października 2018 r. komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Hala 250m2, Aleja Wojska

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu: Lokal produkcyjno - usługowy o powierzchni ok. 250m2 położony na parterze budynku..


Zobacz ogłoszenie

Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody,płacimy najwięcej.Auta zadbane,do napraw,powypadkowe,angliki.Od 1000 zł do 10 tys zł.Auta bez opłaty,z opłatami.Dopłacamy gotówkę..


Zobacz ogłoszenie

Drzewo Opałowe

Sprzedam drzewo opałowe, suche, gotowe do palenia.


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Zobacz ogłoszenie

Usługi zarządzania

Firma Mienie zaprasza do współpracy w zakresie: zarzadzania nieruchomościami, księgowość wspólnot mieszkaniowych, sprzedaż mieszkań. Szczegóły na..


Zobacz ogłoszenie

KIEROWCA C+E - codzienne

Firma z Czyżewa zatrudni kierowcę kat. C+E. Codzienne powroty do siedziby firmy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny tel:602-616-444


Zobacz ogłoszenie

NOWA DOSTAWA PONAD 10 SZT.

Zapraszamy do zakupu zbiorników dwupłaszczowych na paliwo firmy FORTIS. W ofercie posiadamy zbiorniki o pojemności 2000l i 2500l zbiorniki..


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

sprzedam biurko

wymiary 170x70 wys 80 cm


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Pomoc w redagowaniu wzorów

Pomoc w pisaniu wzorów prac dyplomowych. Szeroki zakres tematyczny i bogaty zasób literatury w prywatnych zbiorach pozwala mi redagować prace na..


Zobacz ogłoszenie

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

Zakład Stolarski Pieer

Zakład Stolarski Pieer zatrudni pracownika na stanowisku stolarz meblowy. Wymagane prawo jazdy kat.B. Doświadczenie w zawodzie mile widziane. Dobre..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1300m2 w Długoborzu

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1300m2 położona w Długoborzu, gmina Zambrów. Dojazd drogą gminną...


Zobacz ogłoszenie

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH, BUSÓW 9-OSOBOWYCH ORAZ PRZYCZEP I LAWET. WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY - MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY W OFERCIE..


Zobacz ogłoszenie

kupie mieszkanie za gotówkę

Witam kupie mieszkanie w Zambrowie za gotówkę, do remontu lub nie, może być zadłużenie, hipoteka, komornik itp.


Zobacz ogłoszenie

Praca dla dziewczyny

Bar sushi w Zambrowie poszukuje dziewczyny na stanowisko kelnerki. Oferujemy atrakcyjne zarobki, pracę w młodym, zgranym zespole oraz możliwość..


Zobacz ogłoszenie

Szybka pożyczka bez BIK

Szybka pożyczka bez BIK dla zainteresowanych. Jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki bez wychodzenia z domu, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zadzwoń do..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Lokal 135m2, ul. Cmentarna

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu: Lokal w wysokim standardzie o powierzchni użytkowej 135m2 położony blisko centrum Zambrowa przy..


Zobacz ogłoszenie

Skoda Roomster 1,4 TDI 2009r

Witam mam do sprzedania Roomster 1.4 TDI z 2009r,samochód w dobrej kondycji przebieg to zaledwie 217tys km,kupiony w polskim salonie, kolor..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - NAWIGACJI - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH - U NAS..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam mieszkanie na

Sprzedam mieszkanie(63m2) na pierwszym piętrze w bloku Kosseckiego 4.


Zobacz ogłoszenie

Naprawa i regeneracja

Oferujemy Państwu zakup oraz naprawę alternatorów i rozruszników. Wysoką jakość usług gwarantuje dziesięcioletnie doświadczenie w branży..


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę lokal

Wynajmę lokal handlowo-użytkowy 58m2 w Zambrowie przy ul.Wyszyńskiego 13. Lokal składa się z 3 pomieszczeń i ubikacji. Posiada dobry dostęp do..


Zobacz ogłoszenie

PelleT WYSOKIEJ jakości

ROLNIK-SKLEP T. MIODUSZEWSKI UL. BIAŁOSTOCKA 38 WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) Oferuje wysokiej jakości granulat drzewny PELLET renomowanego..


Zobacz ogłoszenie

Spawacze

Agencja Work Balance oferuje nowoczesny sposób zarządzania personelem, jakim jest leasing pracowniczy. Dzięki zatrudnianiu pracowników tymczasowych,..


Zobacz ogłoszenie

Do wynajęcia powierzchnia

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna o powierzchni ponad 500 m2. Nieruchomość położona w Zambrowie (woj. Podlaskie) przy ul...


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"