:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?policja, Kronika kryminalna października - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 03/10/2018 10:34

Informujemy o wybranych zdarzeniach o charakterze kryminalnym, wypadkach i pożarach, do jakich doszło od 7 maja do 17 lipca 2018 r. na terenie naszego powiatu.

Pożar w Krajewie-Korytkach. Do akcji stanęło 27 strażaków [foto+video]

1 października 7 zastępów strażaków walczyło z pożarem w Krajewie-Korytkach, do którego doszło około godziny 22:00. Ogień strawił składowane przy budynku drewno, część kotłowni, elewacji oraz dachu nad pomieszczeniami gospodarczymi. WIĘCEJ»»»

 

Jedna ofiara śmiertelna w zderzeniu czołowym na KD63

1 października około godziny 20:25 na drodze krajowej nr 63 na wysokości miejscowości Dmochy-Wochy, w powiecie wysokomazowieckim doszło do czołowego zdarzenia samochodu ciężarowego i osobówki. Wskutek wypadku jedna osoba poniosła śmierć. WIĘCEJ»»»

 

Trzy niebezpieczne zdarzenia na drogach. Jedna osoba w szpitalu [foto]

24 września około godziny 12:40 miała miejsce kolizja na ul. Kościuszki w Zambrowie, gdzie kierowca osobowego opla nie zachował należytej odległości od jadącego przed nim bmw i wjechał w tył pojazdu. Potem, około godziny 14:00, kierujący fordem focusem 42-latek zjechał z ronda na ul. Ostrowskiej i podążając w stronę Zambrowa, chciał zatrzymać się na poboczu. Okazało się jednak, że nawierzchnia była mokra i samochód zsunął się do rowu, przewracając się przy tym na bok. Natomiast o godzinie 15:05 miało miejsce kolejne zdarzenie drogowe w miejscowości Wola Zambrzycka, nieopodal Zambrowa. 27-latek kierujący audi zjechał do rowu na odcinku drogi, gdzie prowadzone były roboty drogowe. W wyniku zdarzenia ranny został 22-letni pasażer. WIĘCEJ»»»

 

Mercedes wjechał w barierkę na krajowej „ósemce” [foto]

22 września po godz. 8:00 na drodze krajowej nr 8, na wysokości miejscowości Żabikowo, doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa mercedesy – osobowy oraz bus przewożący 20 osób. Kierowca samochodu osobowego rozpoczął manewr wyprzedzania busa, lecz nagle z tego zrezygnował. Wracając na prawy pas, lekko uderzył w tył busa, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w przydrożną barierkę. Na szczęście żadnemu uczestnikowi zdarzenia nic się nie stało. WIĘCEJ»»»

 

Zderzenie dwóch tirów na S8 [foto]

20 września rano, na wysokości miejscowości Żabikowo (gm. Szumowo), doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych z naczepami. Jedna z ciężarówek uderzyła w tył naczepy tira znajdującego się przed nim. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. WIĘCEJ»»»

 

Ciężarówka spłonęła na „ósemce”. Droga zablokowana [foto]

20 września około godziny 3:30, na wysokości miejscowości Krajewo-Korytki, kierowca samochodu ciężarowego marki Daf - obywatel Litwy przewoził folię rolniczą. W pewnym momencie wielotonowa ciężarówka zaczęła się palić. Pojazd spłonął doszczętnie. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. WIĘCEJ»»»

 

Oszukał metodą na … syryjskiego generała. Kobieta straciła ponad 300 tys. zł

ofiarą przestępcy, działającego w dość nietypowy sposób, padła mieszkanka powiatu wysokomazowieckiego. Przed wakacjami, za pośrednictwem aplikacji internetowej, nawiązał z nią kontakt mężczyzna podający się za syryjskiego generała. Kobieta systematycznie przelewała gotówkę na wskazane przez mężczyznę rachunki bankowe. Pokrzywdzona po około trzech miesiącach uświadomiła sobie, że została jednak oszukana i zgłosiła ten fakt policji. WIĘCEJ»»»

 

Tir uderzył w ciągnik. Kierowca w szpitalu [foto]

11 września późnym wieczorem na trasie Zambrów - Wysokie Mazowieckie, w okolicach miejscowości Jabłonka Kościelna, ciągnik siodłowy z naczepą uderzył w tył ciągnika rolniczego z rozrzutnikiem, wiozącego skoszoną kukurydzę. Po zderzeniu samochód ciężarowy zjechał na prawą stronę, przejechał przez przydrożny rów i zatrzymał się na polu. Ciągnik rolniczy wpadł do rowu po prawej stronie i zatrzymał się do góry kołami, natomiast rozrzutnik przewrócił się na bok. Obu kierowców przewieziono do szpitala. WIĘCEJ»»»

 

Uwaga podróżujący do Białegostoku! S8 zablokowana [aktualizacja]

10 września około godziny 6:30 na drodze krajowej nr 8 w okolicy miejscowości Rzędziany w powiecie białostockim doszło do zdarzenia z udziałem dwóch aut osobowych i ciężarowego. Prawdopodobną przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przy zmianie pasa ruchu. W wyniku zderzenia jedna osoba została ranna. W korku powstałym w wyniku tego zdarzenia doszło do kolejnego wypadku. W tył stojącej osobowej toyoty uderzył kierujący volkswagenem. Prawdopodobnie kierowca tego auta zagapił się i nie wyhamował. WIĘCEJ»»»

 

Papierosy z przemytu, nielegalny tytoń oraz automaty do gier zarekwirowała łomżyńska KAS

W jednym z lokali na terenie Zambrowa funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali dwa automaty działające wbrew przepisom ustawy hazardowej. Funkcjonariusze KAS z Łomży przeprowadzili również kontrole pod kątem obrotu nielegalnymi wyrobami tytoniowymi, w wyniku czego do magazynów łomżyńskiej Służby Celno-Skarbowej trafiło blisko 2000 paczek papierosów pochodzących z przemytu i 32 kg nielegalnego tytoniu. WIĘCEJ»»»

 

Tymczasowo aresztowany za rozbój

Prokuratura Rejonowa w Zambrowie prowadzi śledztwo w sprawie rozboju, który miał miejsce 15 sierpnia w miejscowości Paproć Duża (gm. Szumowo). Pokrzywdzonemu, po uprzednim doprowadzeniu go do stanu bezbronności, napastnik miał wówczas zabrać portfel wraz z pieniędzmi w kwocie 400 zł. W toku śledztwa dokonano zatrzymania Tomasza P., któremu został przedstawiony zarzut z art. 280§kk (rozbój). Dodatkowo ustalono, że zarzuconego czynu Tomasz P. dopuścił się działając w warunkach recydywy. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Zambrowie 17 sierpnia zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 2 miesięcy. WIĘCEJ»»»

 

KAS zlikwidowała karuzelę VAT

Pracownicy Krajowej Administracji Skarbowej z Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku wykryli łańcuch podmiotów tworzących tzw. karuzelę podatkową wyłudzającą podatek VAT. Jedna z podlaskich firm, która brała udział w ujawnionym procederze, naraziła Skarb Państwa na stratę ponad 2,5 miliona złotych. WIĘCEJ»»»

 

Czołówka w Wygodzie. Pięć osób przewiezionych do szpitali [foto]

11 sierpnia na DK63, w miejscowości Wygoda, kilka samochodów jadących w kierunku Zambrowa zatrzymało się przed miejscowością Wygoda, aby skręcić w lewo, na stację paliw. Kolejny pojazd - volkswagen golf, którym kierował 20-letni mężczyzna, zjechał na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego doszło do zderzenia z jadącym z naprzeciwka renault megane. Wszyscy uczestnicy zdarzenia - 3 osoby z volkswagena i 2 z renault trafili do szpitali w Łomży i Zambrowie. WIĘCEJ»»»

 

Zderzenie osobówki z samochodem dostawczym. Uczestnicy przewiezieni do szpitala [foto]

10 sierpnia po godzinie 8:00 na starej drodze krajowej nr 8 w miejscowości Ostrożne, na skrzyżowaniu z drogą do Krajewa doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. 53-letni mieszkaniec gminy Szumowo, jadący osobowym volkswagenem od strony Zambrowa, nie zachował należytej ostrożności przy skręcaniu w lewą stronę. Nie ustąpił on pierwszeństwa jadącemu ze strony Szumowa pojazdowi dostawczemu marki Iveco, na łomżyńskich numerach rejestracyjnych. Osoby biorące udział w zdarzeniu zostały przewiezione do szpitala w Zambrowie. WIĘCEJ»»»

 

Z 3 promilami kierował motorowerem

8 sierpnia policja zatrzymała do kontroli 36-letniego kierowcę motoroweru. Okazało się, że prowadził on pojazd mając 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Nieodpowiedzialnemu kierowcy zabrano prawo jazdy. Tego samego dnia policjanci zatrzymali jeszcze dwóch nietrzeźwych kierowców. 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 50-latek podróżujący motorowerem na jednej z dróg gminy Zambrów. Podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna już wcześniej miał orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto blisko 0,5 promila pokazał alkomat kierującemu osobowym oplem mieszkańcowi gminy Szumowo. WIĘCEJ»»»

 

Potrącenie rowerzysty na Łomżyńskiej. Dziecko przetransportowano helikopterem do szpitala [foto]

2 sierpnia 12-letni chłopiec jechał na rowerze chodnikiem ul. Łomżyńską od strony Łomży w kierunku centrum Zambrowa. W tym samym kierunku jechała 47-letnia mieszkanka Zambrowa, kierująca osobowym volvo. W pewnym momencie, z nieokreślonych dotąd przyczyn, chłopiec miał zjechać z chodnika na jezdnię prosto pod koła samochodu. Kierująca volvo nie miała już możliwości wyhamowania lub odbicia w celu uniknięcia zderzenia. Dziecko zostało przetransportowane helikopterem do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. WIĘCEJ»»»

 

Kolizja na krajowej „ósemce”. Kierowca przewieziony do szpitala

1 sierpnia na drodze krajowej nr 8 w okolicach Szumowa 45-letni mieszkaniec Białegostoku, kierujący osobową mazdą drogą dwupasmową od strony Warszawy w kierunku Zambrowa, źle się poczuł i zamierzał zjechać z lewego pasa, którym podróżował, na pobocze. Niestety wykonując manewr, zahaczył o tył jadącego prawym pasem samochodu ciężarowego, którym kierował obywatel Litwy. Wskutek zdarzenia zniszczeniu uległa maska samochodu osobowego. Na szczęście kierowcy udało się opanować pojazd, wyhamować i zatrzymać na poboczu. Kierowca mazdy został przewieziony do szpitala. WIĘCEJ»»»

 

Uwaga: droga do Czyżewa zablokowana. Ciężarówka w rowie

1 sierpnia samochód ciężarowy przewożący tuczniki, jadący drogą krajową nr 63, przewrócił się do rowu na wysokości miejscowości Chmiele-Pogorzele w gminie Zambrów. Na szczęście nie zanotowano poważnych uszczerbków na zdrowiu wśród osób biorących udział w zdarzeniu. Konieczne było natomiast przeładowywanie świń do innego pojazdu. WIĘCEJ»»»

 

Trwają prace porządkowe po wczorajszej ulewie [foto]

28 zgłoszeń dotyczących zalanych budynków, piwnic i garaży, głównie okolice ul. Orzeszkowej, Prusa i Podleśnej. Do tego 8 powalonych drzew, w tym 2 na samochody. To skutki intensywnego wiatru i deszczu, które przeszły nad Zambrowem 31 lipca. WIĘCEJ»»»

 

Pożar mączki kostnej w zakładzie utylizacji w gminie Rutki

31 lipca w nocy 7 zastępów straży walczyło z pożarem mączki kostnej w jednej z hal magazynowych zakładu utylizacji odpadów pochodzenia zwierzęcego w miejscowości Górskie Ponikły Stok. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Cała akcja gaszenia pożaru trwała 5 godzin 15 minut. WIĘCEJ»»»

 

Skutki burzy w naszym powiecie

23 razy interweniowali zambrowscy strażacy z powodu burzy, która przeszła 29 lipca nad regionem. Najwięcej akcji związanych było z wypompowywaniem wody i zabezpieczaniem uszkodzonych budynków. WIĘCEJ»»»

 

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na „ósemce” [foto]

27 lipca doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego na dwupasmowej drodze krajowej nr 8, w okolicach Jeżewa Starego. Kierujący zestawem ciężarowym zjechał na pobocze i uderzył w ekrany dźwiękochłonne. Kierowca pojazdu został zabrany do szpitala. WIĘCEJ»»»

Reklama

Kronika kryminalna z dnia 3 października 2018 r. komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Salon Meblowy Pieer zatrudni

Salon Meblowy Pieer zatrudni pracownika na stanowisku monter mebli/pracownik magazynowy. Wymagania: - chęć do pracy - prawo jazdy kat.B Dobre..


Zobacz ogłoszenie

PRACA W SALONIE NC+ GALERIA

Poszukujemy osoby na stanowisko doradcy klienta w Salonie NC+ mieszczącym się w galerii BEM w Zambrowie. Praca stała, wynagrodzenie podstawowe+..


Zobacz ogłoszenie

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

KONTROLER JAKOŚCI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI GŁÓWNE ZADANIA -sprawowanie kontroli nad jakością wyrobów na..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1,25 ha w Ngórkach

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1,25 ha położona w miejscowości Nagórki-Jabłoń, gmina Zambrów. Grunty..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 3-pokojowe, I

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 58,94m2 położone na I piętrze w bloku z cegły przy Placu..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1406m2, Nagórki-Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1406m2 położona w Nagórkach Jabłoń, gmina Zambrów. Wydana decyzja o..


Zobacz ogłoszenie

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę zlecenia remontowe.

Przyjmę zlecenia; szpachlowanie ,malowanie, adaptacja poddaszy,panele remonty mieszkań. Gwarantuję jakość wykonania usług. numer telefonu 784 395..


Zobacz ogłoszenie

Działka 3005m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 3005m2 położona w miejscowości Grochy-Pogorzele, gmina Zambrów. Media:..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka na Święta Wielkanocne

Pożyczka na Święta Wielkanocne i nie tylko! Weź pożyczkę nawet do 20 000 zł Pieniądze na koncie nawet w 15 minut na Twoim koncie Zadzwoń


Zobacz ogłoszenie

Lokale użytkowe JUŻ od 720 zł

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu lokale użytkowe: 1. Al. Wojska Polskiego 40m2, II piętro - 720 zł netto + opłaty/mc 2. Al...


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkania do wynajęcia od

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu mieszkania: 1. ul. Cmentarna 35m2, 1 pokój + aneks kuchenny, łazienka, I piętro, - 1100 zł +..


Zobacz ogłoszenie

Rolety Rzymskie na Wymiar

Szyjemy Rolety Rzymskie i Austryjackie pod wymiar . Wszystko dopasowane do twoich potrzeb . Rolety szyjemy z wielu tkanin . Posiadamy też usługę..


Zobacz ogłoszenie

NOWOŚĆ W OFERCIE- MASZYNY

Zgrabiarka dwu karuzelowa Enorossi ENODUO 780 PRO Wersja ciągana - szer. robocza 780cm - zgrabianie do środka pokosu - przekładnia w kąpieli..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

Przydomowe oczyszczalnie

Oferujemy: *oczyszczalnie drenażowe *oczyszczalnie biologiczne *oczyszczalnie SBR *studnie chłonne *drenaże *sprzedaż, montaż zbiorników..


Zobacz ogłoszenie

Dom 120m2, działka 2038m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem o powierzchni 120m2 położony w Czyżewie przy ul...


Zobacz ogłoszenie

Działka pod inwestycję

Witam Do sprzedania mam działkę dobrą pod inwestycje powierzchnia 1 hektar. Atrakcyjna lokalizacja - obrzeża miasta Zambrów. Cicha, spokojna..


Zobacz ogłoszenie

Praca jako doradca klienta!

Zatrudnimy osobę na stanowisko konsultanta ds. obsługi klienta w Salonie Premium NC+ który mieści się w Galerii Bem w Zambrowie! Naszym..


Zobacz ogłoszenie

Działki

Witam Do sprzedania mam kilka działek Działki w tej chwili są ok 30 ar owe ale jest możliwość zakupu działki z kimś do spółki i podzielenia jej na..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK DO PRODUKCJI DRZWI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DO PRODUKCJI DRZWI (trapezy, koła, kształty nietypowe) Zakres obowiązków: -..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"