:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?policja, Kronika kryminalna października - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 03/10/2018 10:34

Informujemy o wybranych zdarzeniach o charakterze kryminalnym, wypadkach i pożarach, do jakich doszło od 7 maja do 17 lipca 2018 r. na terenie naszego powiatu.

Pożar w Krajewie-Korytkach. Do akcji stanęło 27 strażaków [foto+video]

1 października 7 zastępów strażaków walczyło z pożarem w Krajewie-Korytkach, do którego doszło około godziny 22:00. Ogień strawił składowane przy budynku drewno, część kotłowni, elewacji oraz dachu nad pomieszczeniami gospodarczymi. WIĘCEJ»»»

 

Jedna ofiara śmiertelna w zderzeniu czołowym na KD63

1 października około godziny 20:25 na drodze krajowej nr 63 na wysokości miejscowości Dmochy-Wochy, w powiecie wysokomazowieckim doszło do czołowego zdarzenia samochodu ciężarowego i osobówki. Wskutek wypadku jedna osoba poniosła śmierć. WIĘCEJ»»»

 

Trzy niebezpieczne zdarzenia na drogach. Jedna osoba w szpitalu [foto]

24 września około godziny 12:40 miała miejsce kolizja na ul. Kościuszki w Zambrowie, gdzie kierowca osobowego opla nie zachował należytej odległości od jadącego przed nim bmw i wjechał w tył pojazdu. Potem, około godziny 14:00, kierujący fordem focusem 42-latek zjechał z ronda na ul. Ostrowskiej i podążając w stronę Zambrowa, chciał zatrzymać się na poboczu. Okazało się jednak, że nawierzchnia była mokra i samochód zsunął się do rowu, przewracając się przy tym na bok. Natomiast o godzinie 15:05 miało miejsce kolejne zdarzenie drogowe w miejscowości Wola Zambrzycka, nieopodal Zambrowa. 27-latek kierujący audi zjechał do rowu na odcinku drogi, gdzie prowadzone były roboty drogowe. W wyniku zdarzenia ranny został 22-letni pasażer. WIĘCEJ»»»

 

Mercedes wjechał w barierkę na krajowej „ósemce” [foto]

22 września po godz. 8:00 na drodze krajowej nr 8, na wysokości miejscowości Żabikowo, doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa mercedesy – osobowy oraz bus przewożący 20 osób. Kierowca samochodu osobowego rozpoczął manewr wyprzedzania busa, lecz nagle z tego zrezygnował. Wracając na prawy pas, lekko uderzył w tył busa, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w przydrożną barierkę. Na szczęście żadnemu uczestnikowi zdarzenia nic się nie stało. WIĘCEJ»»»

 

Zderzenie dwóch tirów na S8 [foto]

20 września rano, na wysokości miejscowości Żabikowo (gm. Szumowo), doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych z naczepami. Jedna z ciężarówek uderzyła w tył naczepy tira znajdującego się przed nim. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. WIĘCEJ»»»

 

Ciężarówka spłonęła na „ósemce”. Droga zablokowana [foto]

20 września około godziny 3:30, na wysokości miejscowości Krajewo-Korytki, kierowca samochodu ciężarowego marki Daf - obywatel Litwy przewoził folię rolniczą. W pewnym momencie wielotonowa ciężarówka zaczęła się palić. Pojazd spłonął doszczętnie. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. WIĘCEJ»»»

 

Oszukał metodą na … syryjskiego generała. Kobieta straciła ponad 300 tys. zł

ofiarą przestępcy, działającego w dość nietypowy sposób, padła mieszkanka powiatu wysokomazowieckiego. Przed wakacjami, za pośrednictwem aplikacji internetowej, nawiązał z nią kontakt mężczyzna podający się za syryjskiego generała. Kobieta systematycznie przelewała gotówkę na wskazane przez mężczyznę rachunki bankowe. Pokrzywdzona po około trzech miesiącach uświadomiła sobie, że została jednak oszukana i zgłosiła ten fakt policji. WIĘCEJ»»»

 

Tir uderzył w ciągnik. Kierowca w szpitalu [foto]

11 września późnym wieczorem na trasie Zambrów - Wysokie Mazowieckie, w okolicach miejscowości Jabłonka Kościelna, ciągnik siodłowy z naczepą uderzył w tył ciągnika rolniczego z rozrzutnikiem, wiozącego skoszoną kukurydzę. Po zderzeniu samochód ciężarowy zjechał na prawą stronę, przejechał przez przydrożny rów i zatrzymał się na polu. Ciągnik rolniczy wpadł do rowu po prawej stronie i zatrzymał się do góry kołami, natomiast rozrzutnik przewrócił się na bok. Obu kierowców przewieziono do szpitala. WIĘCEJ»»»

 

Uwaga podróżujący do Białegostoku! S8 zablokowana [aktualizacja]

10 września około godziny 6:30 na drodze krajowej nr 8 w okolicy miejscowości Rzędziany w powiecie białostockim doszło do zdarzenia z udziałem dwóch aut osobowych i ciężarowego. Prawdopodobną przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przy zmianie pasa ruchu. W wyniku zderzenia jedna osoba została ranna. W korku powstałym w wyniku tego zdarzenia doszło do kolejnego wypadku. W tył stojącej osobowej toyoty uderzył kierujący volkswagenem. Prawdopodobnie kierowca tego auta zagapił się i nie wyhamował. WIĘCEJ»»»

 

Papierosy z przemytu, nielegalny tytoń oraz automaty do gier zarekwirowała łomżyńska KAS

W jednym z lokali na terenie Zambrowa funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali dwa automaty działające wbrew przepisom ustawy hazardowej. Funkcjonariusze KAS z Łomży przeprowadzili również kontrole pod kątem obrotu nielegalnymi wyrobami tytoniowymi, w wyniku czego do magazynów łomżyńskiej Służby Celno-Skarbowej trafiło blisko 2000 paczek papierosów pochodzących z przemytu i 32 kg nielegalnego tytoniu. WIĘCEJ»»»

 

Tymczasowo aresztowany za rozbój

Prokuratura Rejonowa w Zambrowie prowadzi śledztwo w sprawie rozboju, który miał miejsce 15 sierpnia w miejscowości Paproć Duża (gm. Szumowo). Pokrzywdzonemu, po uprzednim doprowadzeniu go do stanu bezbronności, napastnik miał wówczas zabrać portfel wraz z pieniędzmi w kwocie 400 zł. W toku śledztwa dokonano zatrzymania Tomasza P., któremu został przedstawiony zarzut z art. 280§kk (rozbój). Dodatkowo ustalono, że zarzuconego czynu Tomasz P. dopuścił się działając w warunkach recydywy. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Zambrowie 17 sierpnia zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 2 miesięcy. WIĘCEJ»»»

 

KAS zlikwidowała karuzelę VAT

Pracownicy Krajowej Administracji Skarbowej z Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku wykryli łańcuch podmiotów tworzących tzw. karuzelę podatkową wyłudzającą podatek VAT. Jedna z podlaskich firm, która brała udział w ujawnionym procederze, naraziła Skarb Państwa na stratę ponad 2,5 miliona złotych. WIĘCEJ»»»

 

Czołówka w Wygodzie. Pięć osób przewiezionych do szpitali [foto]

11 sierpnia na DK63, w miejscowości Wygoda, kilka samochodów jadących w kierunku Zambrowa zatrzymało się przed miejscowością Wygoda, aby skręcić w lewo, na stację paliw. Kolejny pojazd - volkswagen golf, którym kierował 20-letni mężczyzna, zjechał na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego doszło do zderzenia z jadącym z naprzeciwka renault megane. Wszyscy uczestnicy zdarzenia - 3 osoby z volkswagena i 2 z renault trafili do szpitali w Łomży i Zambrowie. WIĘCEJ»»»

 

Zderzenie osobówki z samochodem dostawczym. Uczestnicy przewiezieni do szpitala [foto]

10 sierpnia po godzinie 8:00 na starej drodze krajowej nr 8 w miejscowości Ostrożne, na skrzyżowaniu z drogą do Krajewa doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. 53-letni mieszkaniec gminy Szumowo, jadący osobowym volkswagenem od strony Zambrowa, nie zachował należytej ostrożności przy skręcaniu w lewą stronę. Nie ustąpił on pierwszeństwa jadącemu ze strony Szumowa pojazdowi dostawczemu marki Iveco, na łomżyńskich numerach rejestracyjnych. Osoby biorące udział w zdarzeniu zostały przewiezione do szpitala w Zambrowie. WIĘCEJ»»»

 

Z 3 promilami kierował motorowerem

8 sierpnia policja zatrzymała do kontroli 36-letniego kierowcę motoroweru. Okazało się, że prowadził on pojazd mając 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Nieodpowiedzialnemu kierowcy zabrano prawo jazdy. Tego samego dnia policjanci zatrzymali jeszcze dwóch nietrzeźwych kierowców. 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 50-latek podróżujący motorowerem na jednej z dróg gminy Zambrów. Podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna już wcześniej miał orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto blisko 0,5 promila pokazał alkomat kierującemu osobowym oplem mieszkańcowi gminy Szumowo. WIĘCEJ»»»

 

Potrącenie rowerzysty na Łomżyńskiej. Dziecko przetransportowano helikopterem do szpitala [foto]

2 sierpnia 12-letni chłopiec jechał na rowerze chodnikiem ul. Łomżyńską od strony Łomży w kierunku centrum Zambrowa. W tym samym kierunku jechała 47-letnia mieszkanka Zambrowa, kierująca osobowym volvo. W pewnym momencie, z nieokreślonych dotąd przyczyn, chłopiec miał zjechać z chodnika na jezdnię prosto pod koła samochodu. Kierująca volvo nie miała już możliwości wyhamowania lub odbicia w celu uniknięcia zderzenia. Dziecko zostało przetransportowane helikopterem do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. WIĘCEJ»»»

 

Kolizja na krajowej „ósemce”. Kierowca przewieziony do szpitala

1 sierpnia na drodze krajowej nr 8 w okolicach Szumowa 45-letni mieszkaniec Białegostoku, kierujący osobową mazdą drogą dwupasmową od strony Warszawy w kierunku Zambrowa, źle się poczuł i zamierzał zjechać z lewego pasa, którym podróżował, na pobocze. Niestety wykonując manewr, zahaczył o tył jadącego prawym pasem samochodu ciężarowego, którym kierował obywatel Litwy. Wskutek zdarzenia zniszczeniu uległa maska samochodu osobowego. Na szczęście kierowcy udało się opanować pojazd, wyhamować i zatrzymać na poboczu. Kierowca mazdy został przewieziony do szpitala. WIĘCEJ»»»

 

Uwaga: droga do Czyżewa zablokowana. Ciężarówka w rowie

1 sierpnia samochód ciężarowy przewożący tuczniki, jadący drogą krajową nr 63, przewrócił się do rowu na wysokości miejscowości Chmiele-Pogorzele w gminie Zambrów. Na szczęście nie zanotowano poważnych uszczerbków na zdrowiu wśród osób biorących udział w zdarzeniu. Konieczne było natomiast przeładowywanie świń do innego pojazdu. WIĘCEJ»»»

 

Trwają prace porządkowe po wczorajszej ulewie [foto]

28 zgłoszeń dotyczących zalanych budynków, piwnic i garaży, głównie okolice ul. Orzeszkowej, Prusa i Podleśnej. Do tego 8 powalonych drzew, w tym 2 na samochody. To skutki intensywnego wiatru i deszczu, które przeszły nad Zambrowem 31 lipca. WIĘCEJ»»»

 

Pożar mączki kostnej w zakładzie utylizacji w gminie Rutki

31 lipca w nocy 7 zastępów straży walczyło z pożarem mączki kostnej w jednej z hal magazynowych zakładu utylizacji odpadów pochodzenia zwierzęcego w miejscowości Górskie Ponikły Stok. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Cała akcja gaszenia pożaru trwała 5 godzin 15 minut. WIĘCEJ»»»

 

Skutki burzy w naszym powiecie

23 razy interweniowali zambrowscy strażacy z powodu burzy, która przeszła 29 lipca nad regionem. Najwięcej akcji związanych było z wypompowywaniem wody i zabezpieczaniem uszkodzonych budynków. WIĘCEJ»»»

 

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na „ósemce” [foto]

27 lipca doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego na dwupasmowej drodze krajowej nr 8, w okolicach Jeżewa Starego. Kierujący zestawem ciężarowym zjechał na pobocze i uderzył w ekrany dźwiękochłonne. Kierowca pojazdu został zabrany do szpitala. WIĘCEJ»»»

Reklama

Kronika kryminalna z dnia 3 października 2018 r. komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Montaż klimatyzacji w domach,

Nasza firma klimapodlasie.pl oferuje montaż klimatyzacji odpowiedniej do metrażu Twojego pomieszczenia. Szybka realizacja. Do 10 lat gwarancji...


Zobacz ogłoszenie

Super dyskretny zarobek!

Hej popatrz, niby dlaczego nie miałabyś zarobić swoich Pieniędzy w lekki, miły i przyjemny sposób w całkowitej tajemnicy przed całym światem? Na..


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 56,20m2, ul. 71

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na III piętrze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 71,66m2, ul.

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 71,66 m2 położone na VI piętrze w bloku z windą przy ul. Papieża Jana..


Zobacz ogłoszenie

Ozonowanie klimatyzacji,

Zapraszam do skorzystania z usługi odgrzybiania klimatyzacji samochodowej. Odgrzybianie metodą ozonowania. Metoda bardzo skuteczna. Koszt od 40 zł...


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

SPRZEDAM GOLFA GOAL

rok produkcji - 2006 pojemność - 1,4 benzyna ******* WERSJA GOAL ******** /////////////// 2 KOMPLETY KÓŁ //////////////// //// FELGI Z..


Zobacz ogłoszenie

Kupię działkę rekreacyjną z

Witam kupię działkę rekreacyjną z domkiem zagospodarowaną


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dwie atrakcyjne

Sprzedam dwie atrakcyjne działki położone we wsi Nowe Wierzbowo (ok. 5 km od Zambrowa) o powierzchni 3000m2 i 1500 m2. Wydana decyzja o warunkach..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam działkę

Sprzedam atrakcyjną działkę położoną we wsi Nowe Wierzbowo (ok. 5 km od Zambrowa) o powierzchni 3000m2. Wydana decyzja o warunkach zabudowy na..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

MIESZKANIE 3 POKOJE UL.

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w Zambrowie na ul. Pułaskiego (nowe osiedle) na trzecim pietrze o powierzchni 54,5m2. w skład którego wchodzą..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA POWER STRETCH - ROLNIK

W OFERCIE FOLIA: POWER STRETCH 750 POWER STRETCH 500 ENSIBAL 750 ENSIBAL 500 I WIELE INNYCH FOLIA I SIATKA NA PRYZMĘ - WSZYSTKIE WYMIARY WORKI..


Zobacz ogłoszenie

Drukarnia opakowań poszukuje

Drukarnia opakowań poszukuje pracownika na stanowisko operatora drukarki fleksograficznej. Wymagane wykształcenie minimum średnie, najlepiej..


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI Zakres obowiązków: - praca fizyczna w dziale produkcji..


Zobacz ogłoszenie

Działka Wola Zambrowska

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 1000m2 ( 25x40) w Woli Zambrowskiej bezpośrednio położona przy drodze asfaltowej. Teren suchy i..


Zobacz ogłoszenie

Profesjonalny Serwis Sprzętu

Zapraszamy Do Serwisu Mieszczącego się na ul.Aleja Wojska Polskiego 11(wejście od szczytu). Oferujemy Profesjonalne Naprawy W Przystępnych Cenach :..


Zobacz ogłoszenie

WĘGIEL BRYKIET PELLET

Skład opału w Wiśniewie k/Zambrowa oferuje: * WĘGIEL KOSTKA, ORZECH * BRYKIET DRZEWNY KOSTKA, WAŁEK * PELLET DRZEWNY DIN PLUS A1 * PELLET DRZEWNY..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA , SZNUREK DO

SKLEP HAPROL ZAPRASZA W NASZEJ OFERCIE M.IN -FOLIA DO SIANA I SŁOMY- BIAŁA, ZIELONA, CZARNA I PRZEZROCZYSTA STRETCH, 500 LUB 750 -SZNUREK DO PRAS I..


Zobacz ogłoszenie

Działka 7315m2, Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 7315m2 położona w miejscowości Jabłoń Kościelna, gmina Nowe Piekuty,..


Zobacz ogłoszenie

KLIMATYZACJA napełnianie,

Oferujemy usługę nabijania oraz odgrzybiania klimatyzacji samochodowych. Bardzo atrakcyjne ceny! Odgrzybianie (bardzo skuteczne) już od 40 zł...


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Specjalista ds. obsługi klienta: Do głównych zadań osoby..


Zobacz ogłoszenie

Ekogroszek Extra transport hds

Zapraszamy do zakupu węgla EKOGROSZKU EXTRA. Parametry ekogroszku: -zawartość popiołu 5,5% - wartość opałowa 25-27 MJ/kg Węgiel suchy magazynowany..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA, Maszyny, części

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

IDEALNA DZIAŁKA POD INWESTYCJE

Sprzedam działkę o powierzchni 0,67 ha, która znajduje się przy węźle Kołaki Kościelne. Idealna pod inwestycje, utwardzony wjazd, linia elektryczna..


Zobacz ogłoszenie

Działka 6000 m2 Wdziękoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 6000m2 położona w miejscowości Wdziękoń Pierwszy, gm. Zambrów...


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam nowe dwupokojowe

Mam do sprzedania idealne, nowe, wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie w Zambrowie przy ul. Pułaskiego, na drugim piętrze. Główne atuty..


Zobacz ogłoszenie

Okazja ! Dom 123m2 w pełni

Sprzedam ładny w pełni wyposazony dom na ulicy Polnej w Wygodzie link..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"