:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?policja, Kronika kryminalna - zdjęcie, fotografia
07/05/2018 21:25

Informujemy o wybranych zdarzeniach o charakterze kryminalnym, wypadkach i pożarach, do jakich doszło od 2 marca do 7 maja 2018 r. na terenie naszego powiatu.

Czołowe zderzenie dwóch ciężarówek. Trzy osoby w szpitalu [foto]

7 maja doszło do wypadku na drodze krajowej nr 63 relacji Zambrów – Łomża, w którym brały udział trzy pojazdy: dwie ciężarówki i osobówka. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym z nieznanych przyczyn zjechał on na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w jadący z naprzeciwka pojazd ciężarowy, od którego odczepiła się przyczepa. Ta z kolei uderzyła w jadące za nim bmw, które wskutek zdarzenia wpadło do rowu. Trzy osoby trafiły do szpitala. WIĘCEJ»»»

 

Dwóch kierowców na „podwójnym gazie”

1 maja zambrowscy policjanci do kontroli drogowej dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich to 49-letni mieszkaniec gminy Zambrów, który jechał vw transporterem mając blisko promil alkoholu w organizmie. Drugim z nieodpowiedzialnych kierowców okazał się 29-latek. Mieszkaniec Zambrowa zdecydował się wsiąść za kierownicę seata cordoby mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo kierowca ten nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. WIĘCEJ»»»

 

Podczas prac polowych wykopano niewybuch

26 kwietnia, w odległości około 300 metrów od zabudowań, został odnaleziony silnie skorodowany pocisk, o długości 60 cm i średnicy 35 cm, pochodzący najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej. Teren, gdzie znajdował się wykopany pocisk, został zabezpieczony przez policję do czasu przybycia na miejsce patrolu rozminowania z Białegostoku. Na drugi dzień niewybuch został zabrany przez saperów. WIĘCEJ»»»

 

Niechlubny rekord w Zambrowie. Kierowca miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie

26 kwietnia dyżurny KPP w Zambrowie otrzymał informację o prawdopodobnie nietrzeźwym kierowcy opla. Według zgłoszenia, kierujący jechał ul. Mazowiecką całą szerokością jezdni, czym stwarzał niebezpieczeństwo dla innych kierowców. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej opisany pojazd. Od mężczyzny czuć było silną woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości 28-letniego obywatela Rumunii wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialny kierowca spędził noc w policyjnym areszcie. 28-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. WIĘCEJ»»»

 

48-letni Ukrainiec zatrzymany za kradzież

22 kwietnia do Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie zgłosił się obywatel Ukrainy, który poinformował dyżurnego, że skradziono mu portfel oraz telefon komórkowy. Funkcjonariusze ustalili, że związek z kradzieżą może mieć 48-latek, który również jest obywatelem Ukrainy. Zatrzymanemu na terenie Zambrowa mężczyźnie został przedstawiony zarzut. WIĘCEJ»»»

 

Dachowanie na dk63. Kierująca przewieziona do szpitala [foto]

21 kwietnia 24-latka jadąca osobowym oplem drogą krajową nr 63 w stronę Łomży, próbowała wyprzedzić samochód nauki jazdy. Podczas wykonywania tego manewru straciła kontrolę nad pojazdem i dachowała. Kobietę w stanie ciężkim przetransportowano do łomżyńskiego szpitala. WIĘCEJ»»»

 

Nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu. Jedna osoba w szpitalu [foto]

Nieustąpienie pierwszeństwa jazdy było przyczyną wypadku, do którego 20 kwietnia doszło na skrzyżowaniu ul. Pileckiego i ul. Konopnickiej. Najpoważniejsze obrażenia odniosła pasażerka renault. Droga była zablokowana przez kilka godzin. WIĘCEJ»»»

 

Sprawcy pobicia zatrzymani

15 kwietnia 35-latek został zaatakowany przez 20 i 22-latka na jednym z ogródków działkowych przy alei Wojska Polskiego w Zambrowie, po tym jak zwrócił uwagę agresywnie zachowującej się grupie osób przebywającej na sąsiedniej działce. Młodzi mężczyźni jednak zamiast się uspokoić, po krótkiej chwili wtargnęli do jego ogródka i zaczęli uderzać go po całym ciele. Poszkodowany zgłosił się na policję, informując funkcjonariuszy o całym zdarzeniu. Policjanci tego samego dnia zatrzymali napastników i doprowadzili do policyjnego aresztu. Mężczyźni usłyszeli zarzuty pobicia. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. WIĘCEJ»»»

 

Samochód dostawczy przewrócił się na „ósemce” [foto]

16 kwietnia samochód dostawczy marki Renault przewrócił się na drodze krajowej nr 8, nieopodal zjazdu na Zambrów. Z relacji świadków zdarzenia wynika, że samochód jadący w kierunku Warszawy, z niewiadomych przyczyn zjechał na pobocze. 53-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem i auto przewróciło się. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. WIĘCEJ»»»

 

O włos od tragedii w Szumowie [foto]

14 kwietnia w Szumowie miał miejsce pożar ciągnika siodłowego. Spod silnika pojazdu wydobywał się dym i doszło do wybuchu jednego z akumulatorów. Kierowca podjął próbę gaszenia pożaru gaśnicami proszkowymi i wezwał straż pożarną. Sprawa była bardzo poważna – ciągnik przewoził cysternę z 26 tonami oleju napędowego i 6 tonami benzyny. Istniało realne zagrożenie wybuchem. Na dodatek do zdarzenia doszło niedaleko budynków mieszkalnych i przedszkola. Dzięki szybkiej akcji gaśniczej nie doszło do tragedii. WIĘCEJ»»»

 

Pożar domu w Konopkach [foto+video]
14 kwietnia doszło do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Konopki-Jałbrzyków Stok (gm. Zambrów). Na miejscu okazało się, że ogień zajął najwyższe piętro 3-kondygnacyjnego domu. Paliła się więźba dachowa w pomieszczeniu użytkowym na poddaszu. Do akcji gaśniczej przystąpiły 3 zastępy straży pożarnej z jednostki ratowniczo-gaśniczej PSP z Zambrowa i zastępy strażaków ochotników z Ład Borowych, Wiśniewa i Zbrzeźnicy. Na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń. WIĘCEJ»»»

 

Napad na bank w Zambrowie [foto]

13 kwietnia dwóch zamaskowanych mężczyzn napadło na bank w Zambrowie. Nieznani sprawcy próbowali wymusić wydanie pieniędzy, grożąc pracownikom banku bronią. WIĘCEJ»»»

 

Śmiertelny wypadek nieopodal Osowca. Droga całkowicie zablokowana [foto]

12 kwietnia ciągnik rolniczy przewrócił się na drodze krajowej nr 63 (relacji Zambrów-Długobórz) przed Osowcem, jadąc od strony Zambrowa. Wskutek zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 63-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. WIĘCEJ»»»

 

Oszuści w Zambrowie. Proponowali perfumy i okradli mieszkanie

Na osiedlu "Wschód" w Zambrowie domokrążcy proponowali sprzedaż markowych perfum po okazyjnej cenie. Wykorzystując nieuwagę domowników ukradli pieniądze i dokumenty. WIĘCEJ»»»

 

Kolizja na AWP [foto]
Przez ponad godzinę zablokowana była droga krajowa nr 63 w Zambrowie po kolizji, do której doszło 9 kwietnia wieczorem na skrzyżowaniu alei Wojska Polskiego z ulicą Magazynową. Jadący seatem aleją Wojska Polskiego od strony centrum 58-letni zambrowianin, skręcając w ulicę Magazynową, nie ustąpił pierwszeństwa jazdy jadącemu od Długoborza 21-letniemu kierowcy volkswagena golfa. Wskutek zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Obaj kierowcy byli trzeźwi. WIĘCEJ»»»


Pożar samochodu na DK8

3 kwietnia na drodze krajowej nr 8 w rejonie miejscowości Krajewo-Korytki zapalił się pojazd marki Land Rover. Nikt nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia. Droga w kierunku Warszawy była zablokowana na czas akcji gaśniczej. WIĘCEJ»»»

 

Potrącenie pieszego na AWP [foto]

20 marca na wyjeździe z parkingu znajdującego się przy pomniku żołnierza (tzw. „lukacza”) doszło do potrącenia pieszego. 34-letnia mieszkanka gminy Szumowo, kierująca osobowym Renault Clio potrąciła 52-letniego mężczyznę. Potrącony pieszy początkowo był nieprzytomny, jednak w momencie, kiedy na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe, odzyskał on przytomność. Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał go do szpitala na badania. Wiadomo, że kobieta kierująca osobówką w chwili zdarzenia była trzeźwa. WIĘCEJ»»»

 

Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany dzięki czujności jednego z mieszkańców

18 marca na terenie całego województwa podlaskiego funkcjonariusze policji ujawnili 7 nietrzeźwych kierowców. Niechlubnym rekordzistą okazał się mieszkaniec gminy Szumowo, który został zatrzymany przez zambrowskich dzielnicowych po zgłoszeniu otrzymanym od czujnego mieszkańca naszego powiatu. Po zatrzymaniu osobowego fiata okazało się, że 29-letni mężczyzna jechał mając 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna dodatkowo jechał bez uprawnień do prowadzenia pojazdu. WIĘCEJ»»»

 

Nietrzeźwy kierowca wpadł w ręce policji

12 marca dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie otrzymał informację o nietrzeźwym kierowcy chevroleta. Według zgłoszenia kierujący jechał od strony Wiśniewa w kierunku miejscowości Podłatki Duże całą szerokością jezdni, czym stwarzał niebezpieczeństwo dla innych użytkowników drogi. W Podłatkach Dużych mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej opisany pojazd. Badanie stanu trzeźwości 30-letniego kierowcy wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Jak się okazało, zatrzymany kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. WIĘCEJ»»»

 

Tragiczny wypadek w gminie Kołaki Kościelne [foto]

14 marca na jednej z dróg lokalnych w miejscowości Podłatki Małe (gm. Kołaki Kościelne) osobowe audi z nieustalonych przyczyn zjechało na przeciwległy pas drogi i uderzyło w przydrożne drzewo. Po przyjeździe służb na miejsce zdarzenia okazało się, że kierowca nie żyje. WIĘCEJ»»»

 

Próba włamania do remizy OSP w Starym Laskowcu [foto]

W nocy z 10 na 11 marca ktoś prawdopodobnie próbował włamać się do remizy OSP w Starym Laskowcu. Świadczyły o tym ślady, pozostawione na dwóch bramach garażowych. Na szczęście włamywaczom nie udało się dostać do środka remizy. O zaistniałej sytuacji powiadomiona została zambrowska policja. Przybyli na miejsce funkcjonariusze sklasyfikowali zdarzenia jako uszkodzenie mienia. WIĘCEJ»»»

 

Mieszkańcy Zambrowa zatrzymani z amfetaminą

10 marca zambrowscy policjanci na jednej z ulic Zambrowa zatrzymali 26-letniego mężczyznę. Mundurowi ujawnili przy nim białą substancję. Po użyciu testera okazało się, że jest to amfetamina o wadze blisko 10 gram. Tego samego dnia na innym osiedlu Zambrowa funkcjonariusze Oddziałów Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali 35-latka, który również posiadał przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy o wadze blisko 0,5 grama. WIĘCEJ»»»

 

Pijany kierowca uciekał policjantom

Wysokomazowieccy i zambrowscy policjanci wspólnymi siłami zatrzymali kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Jabłonce Kościelnej. Uciekając przed policyjnym patrolem, stwarzał realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Udało się go zatrzymać dopiero w Zambrowie. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. WIĘCEJ»»»

 

Znamy wyrok ws. porwania i gwałtu w Jabłonce Kościelnej

Kary pozbawienia wolności dla Piotra K. i Jakuba G., wypłata zadośćuczynienia dla poszkodowanej i jej rodziny oraz zakaz zbliżania się i kontaktów z pokrzywdzoną. Sąd Okręgowy w Łomży wydał wyrok w sprawie porwania i gwałtu w Jabłonce Kościelnej. WIĘCEJ»»»

 

Kolizja w Rutkach-Kossakach [foto]

5 marca na skrzyżowaniu ulic Zawadzkiej i Obwodowej w miejscowości Rutki-Kossaki doszło do zderzenia dwóch pojazdów: osobowej toyoty avensis i busa mercedesa sprintera. Do szpitala przewieziony został kierowca mercedesa. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. WIĘCEJ»»»

 

Zziębnięty leżał na zamarzniętej rzece

2 marca 49-letni mężczyzna zziębnięty leżał na zamarzniętej rzece. Informację o idącym po lodzie mężczyźnie mundurowi otrzymali od zaniepokojonej mieszkanki Zambrowa. Dzięki wzorowej postawie kobiety i szybkim działaniom funkcjonariuszy mężczyzna bezpiecznie trafił pod opiekę lekarzy. WIĘCEJ»»»

 

Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę

2 marca szybka reakcja i spostrzegawczość policjanta zakończyła niebezpieczną podróż pijanego kierowcy. 54-latek, który "szlaczkiem" jeździł ulicami powiatu zambrowskiego, miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Prawo jazdy już stracił, grozi mu także kara do 2 lat pozbawienia wolności. WIĘCEJ»»»

Reklama

Kronika kryminalna z dnia 7 maja 2018 r. komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Specjalista ds sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Zobacz ogłoszenie

PŁUGI ŚNIEŻNE, RÓŻNE ROZMIARY,

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU PŁUGÓW ŚNIEŻNYCH FIRMY METAL-TECHNIK. W OFERCIE PŁUGI PROSTE SZER. 1,50M, 2,0M, 2,60M 3,0M ORAZ PŁUGI SKŁADANE SZER...


Zobacz ogłoszenie

Profesjonalna Kosmetyka

Profesjonalna kosmetyka auta jest niezbędny dla zachowania pięknego wyglądu samochodu przez długie lata. Pozwala również na podniesienie wartości..


Zobacz ogłoszenie

Budynek użytkowy 452m2, Al.

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2 położony przy Aleji Wojska..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

Tania pożyczka bez zaświadczeń

Tania pożyczka do 20 000 zł bez zaświadczeń, nie pytamy o historię kredytową i zaświadczenia. Pieniądze możesz mieć na koncie w 15 minut. Możliwość..


Zobacz ogłoszenie

Doradca Klienta w PP Alior

Aktualnie poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku w Zambrowie na stanowisko: Doradca Klienta. Zakres obowiązków: • aktywne..


Zobacz ogłoszenie

Dom 140m2, ul. Słoneczna TYLKO

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom wolnostojący, I-piętrowy o powierzchni 140m2 (powierzchnia zabudowy 105,83m2) położony w..


Zobacz ogłoszenie

Zakład Stolarski Pieer

Zakład Stolarski Pieer zatrudni pracownika na stanowisku stolarz meblowy. Wymagane prawo jazdy kat.B. Doświadczenie w zawodzie mile widziane. Dobre..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie na Kosseckiego 4

Sprzedam mieszkanie(63m2) na pierwszym piętrze w bloku Kosseckiego 4.


Zobacz ogłoszenie

Zaplace za loda w aucie.70zl.

Zaplace za loda w aucie, cena do ustalenia;) Zaplace za loda w aucie. Jak jestes zainteresowana


Zobacz ogłoszenie

ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ KAT. C+E

Zatrudnię kierowcę kat C+E w transporcie międzynarodowym jazda z naczepą typu chłodnia , kierunki Rumunia , Węgry , Bułgaria. Oferuje atrakcyjne..


Zobacz ogłoszenie

PelleT WYSOKIEJ jakości

ROLNIK-SKLEP T. MIODUSZEWSKI UL. BIAŁOSTOCKA 38 WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) Oferuje wysokiej jakości granulat drzewny PELLET renomowanego..


Zobacz ogłoszenie

KIEROWCA C+E - codzienne

Firma z Czyżewa zatrudni kierowcę kat. C+E. Codzienne powroty do siedziby firmy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny tel:602-616-444


Zobacz ogłoszenie

ZBIORNIK NA PALIWO

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Agri Radrol Zambrów ul.

Zajmujemy się sprzedażą maszyn rolniczych używanych pochodzących głównie z krajów Europy Zachodniej i Skandynawii. W ofercie posiadamy również..


Zobacz ogłoszenie

Nowa Deskorolka elektryczna

Mam dziś do sprzedania nową deskorolke elektryczną. Deskorolka niedawno kupiona w niemczech, posiadam fakturę. Do zamówienia dorzucam w gratisie..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczki na dowód bez

Nieplanowany wydatek? Potrzebujesz szybkiej gotówki w ciągu chwili? Posiadamy wiele ofert pożyczek na oświadczenie. Nie musisz wychodzić z domu by..


Zobacz ogłoszenie

ZBIORNIKI DWUPŁASZCZOWE FIRMY

Zapraszamy do zakupu zbiorników dwupłaszczowych na paliwo firmy FORTIS. W ofercie posiadamy zbiorniki o pojemności 2000l i 2500l zbiorniki..


Zobacz ogłoszenie

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

WĘGIEL, BRYKIET, PELLET,

SKŁAD OPAŁU w WIŚNIEWIE k/ZAMBROWA OFERUJE * WĘGIEL KOSTKA, ORZECH * PELLET DRZEWNY CERTYFIKOWANY * BRYKIET DRZEWNY RUF * BRYKIET DRZEWNY WAŁEK *..


Zobacz ogłoszenie

Spawanie oraz naprawa tworzyw

Oferujemy spawanie/naprawę: ✔️zderzaków samochodów osobowych i ciężarowych ✔️lamp (dorabiamy uchwyty i uzupełniamy ubytki) ✔️lusterek, atrap ,..


Zobacz ogłoszenie

Praca na stałe

Przyjmiemy do pracy na stałe do wypieku pizzy. Doświadczenie nie jest wymagane - wszystkiego nauczymy. Wynagrodzenie na START 2250pln brutto +..


Zobacz ogłoszenie

KIEROWCA C+E

Zatrudnię kierowce kat. C+E Transport krajowy Szybkie załadunki Trasy 2-3 dniowe Więcej informacji udzielę telefonicznie


Zobacz ogłoszenie

PUNKT SPRZEDAŻY MASZYN

Sklep rolniczy Haprol zaprasza do zakupu maszyn rolniczych firmy Land Stal. Firma produkuje wysokiej jakości maszyny m.in -agragaty podorywkowe..


Zobacz ogłoszenie

Praca w Holandii. Przetwórstwo

PRACA W HOLANDII ! ! ! Pracownik produkcji-przetwórstwo mięsne. Specjalista wykrawacz oraz do pakowania mięsa. Gwarantujemy: * zakwaterowanie (..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"