:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C całkowite zachmurzenie

Kronika kryminalna z dn. 25 maja 2005 r.

Komenda Powiatowa Policji w Zambrowie informuje o wybranych zdarzeniach kryminalnych, które miały miejsce w okresie od 1 do 24 maja, na terenie powiatu zambrowskiego.

:: niedostosowanie się do wyroku sądu
W dniu 2 maja w Zambrowie policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy. Okazało się, że kierujący pojazdem 27-letni mieszkaniec Zambrowa miał wcześniej zatrzymane przez sąd prawo jazdy. Kierując samochodem bez prawa do tego, popełnił przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3. Sprawa znajdzie swój finał przed sądem.

:: włamania do piwnic
W dniach 5-7 maja zostały dokonane trzy włamania do piwnic w blokach przy ulicy Papieża Jana Pawła II. Sprawca dokonywał kradzieży rowerów oraz elektronarzędzi. W wyniku podjętych działań zambrowska policja ustaliła i zatrzymała sprawcę, którym okazał się 24-letni mieszkaniec miasta. Część skradzionych przedmiotów odzyskano i zwrócono właścicielom. Sprawa trafi do sądu.

:: kradzież z hurtowni
W nocy z 9 na 10 maja zostało dokonane włamanie do hurtowni spożywczej przy ul. Białostockiej. Właściciel straty ocenił na ok. 1500 zł. W wyniku podjętych działań zatrzymano sprawcę, od którego odzyskano część skradzionych przedmiotów. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

:: zniszczenie mienia
W dniu 18 maja w centrum miasta została wybita szyba wystawowa w jednym ze sklepów. Właściciel straty oszacował na 400 zł. W toku podjętych czynności policja zambrowska ustaliła i zatrzymała sprawcę, którym okazał się 21-letni mieszkaniec Zambrowa. Za swój czyn odpowie przed sądem.

:: włamanie do samochodu
W dniu 23 maja w Zambrowie na ul. Wądołkowskiej zostało dokonane włamanie do samochodu. W wyniku podjętych działań zatrzymano pięcioosobową grupę młodych mężczyzn z terenu Łomży. Wśród zatrzymanych był sprawca włamania, który przyznał się do dokonania czynu. Z samochodu skradł odświeżacz powietrza wartości 10 zł. Sprawa trafi do sądu.

:: raport – nietrzeźwi kierujący
W opisywanym okresie policja zatrzymała 7 nietrzeźwych rowerzystów oraz 1 kierującego samochodem, który w wydychanym powietrzu miał 2,37 promila alkoholu. Policja przestrzega, że pijani rowerzyści narażają swoje życie i zdrowie oraz stanowią duże zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.
Policja będzie podejmowała systematyczne akcje zmierzające do eliminowania z ruchu drogowego nietrzeźwych kierujących.

Kronika kryminalna z dn. 25 maja 2005 r. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org