:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C słabe opady deszczu

Kronika kryminalna z 2 stycznia 2018 r.

policja, Kronika kryminalna stycznia - zdjęcie, fotografia

Informujemy o wybranych zdarzeniach o charakterze kryminalnym, wypadkach i pożarach, do jakich doszło od 3 listopada 2017 r. do 2 stycznia 2018 r. na terenie naszego powiatu.

:: 90-latka potrącona na chodniku
29 grudnia doszło do potrącenia starszej kobiety idącej chodnikiem na ul. Fabrycznej, niedaleko skrzyżowania z aleją Wojska Polskiego. Sprawcą zdarzenia był mieszkaniec gminy Zambrów. WIĘCEJ»»»

:: Odpowie za jazdę „pod prąd” na DK8
Funkcjonariusze zambrowskiej policji zatrzymali 19-letniego kierowcę, który 26 grudnia jechał "pod prąd" drogą krajową nr 8 w kierunku Zambrowa. WIĘCEJ»»»

:: 7 osób w szpitalu po wypadku na dk 63 [foto]
24 grudnia na drodze krajowej nr 63 na odcinku pomiędzy Osowcem a Grochami-Pogorzelami doszło do wypadku, na skutek którego siedem osób zostało przewiezionych do szpitali w Zambrowie i Wysokiem Mazowieckiem. Sprawcą był nietrzeźwy kierowca. WIĘCEJ»»»

:: BMW zatrzymało się na barierce [foto]
23 grudnia na nowo otworzonym odcinku drogi ekspresowej S8 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osobowego BMW podczas wyprzedzania. Samochód ciężarowy wyprzedziwszy osobówkę zbyt szybko zjechał na prawy pas, zmuszając tym samym osobówkę do zredukowania prędkości pojazdu. WIĘCEJ»»»

:: Potrącenie na przejściu dla pieszych [foto]
23 grudnia około godziny 17:40 na przejściu dla pieszych na ul. Mazowieckiej doszło do potrącenia 41-letniego mieszkańca naszego miasta. Sprawcą był, jadący od strony Woli Zambrowskiej, mieszkaniec Łomży. Prawdopodobnie kierowca osobowego audi nie zauważył przechodzącego jezdnią mężczyzny. WIĘCEJ»»»

:: Kolizja na skrzyżowaniu w centrum miasta. Nie działała sygnalizacja świetlna [video]
21 grudnia na skrzyżowaniu ulic Białostockiej, Piłsudskiego i Sadowej w Zambrowie doszło do kolizji drogowej dwóch samochodów osobowych. Zwykle ruch kierowany jest tam przez sygnalizację świetlną, ale w momencie zdarzenia była ona wyłączona. WIĘCEJ»»»

:: Dwie kolizje na „ósemce” [foto]
Do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń drogowych doszło 19 grudnia na drodze krajowej numer 8 na wysokości miejscowości Wiśniewo (dwupasmówka w kierunku Warszawy). W zdarzeniach uczestniczyły łącznie dwa samochody ciężarowe i dwie osobówki. Z ustaleń policji wynika, że jadąca osobowym audi 28-letnia mieszkanka Białegostoku straciła panowanie nad pojazdem, w efekcie czego uderzyła w naczepę stojącego na poboczu samochodu ciężarowego. WIĘCEJ»»»

:: Dwa zdarzenia drogowe na DK63 [foto]
12 grudnia przed godziną 14:00 na drodze krajowej nr 63 relacji Zambrów - Czyżew, na wysokości sklepu w miejscowości Długobórz Drugi, doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jak ustaliliśmy, jadący od strony Czyżewa fiat doblo chciał skręcić w lewo. W tym celu zatrzymał się, aby przepuścić jadącą z przeciwka ciężarówkę marki Scania. Niestety jadący za fiatem osobowy volkswagen polo nie zdołał wyhamować i uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu. WIĘCEJ»»»

:: Nieprzytomny kierowca zakleszczony w „osobówce”
Osobowe mitsubishi jadące 10 grudnia jedną z dróg w gminie Rutki zjechało do rowu i dachowało. Nieprzytomnego kierowcę zakleszczonego w pojeździe ewakuowali strażacy z KP PSP w Zambrowie. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec gminy Rutki.WIĘCEJ»»»

:: UWAGA! Zaginął 31-letni mieszkaniec Zambrowa [aktualizacja]
Zambrowska policja 7 grudnia rozpoczęła poszukiwania 31-letniego mieszkańca Zambrowa. Mężczyzna dzień wcześniej oświadczył matce, że idzie do kolegi, nie podając adresu ani jego danych osobowych. Na szczęście tego samego dnia mężczyzna został odnaleziony.WIĘCEJ»»»

:: Uwaga ślisko! Odnotowano już pierwsze kolizje
Do trzech zdarzeń drogowych doszło 29 listopada w powiecie zambrowskim. Wszystkie były spowodowane niedostosowaniem prędkości do panujących warunków atmosferycznych. Na szczęście nikomu nic się nie stało. WIĘCEJ»»»

:: Odpowie za kradzież w kościele
Zambrowscy policjanci zatrzymali 25-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy i telefonu komórkowego. Do zdarzenia doszło 26 listopada w jednym z kościołów na terenie miasta. Mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał. WIĘCEJ»»»

:: Utrudnienia na „ósemce” po zderzeniu dwóch pojazdów
Dostawczy renault zderzył się z osobowym fiatem w rejonie robót drogowych na drodze krajowej nr 8. Do zdarzenia doszło 23 listopada w okolicach Żabikowa w gm. Szumowo. Na miejscu prowadzonych robót przy budowie drogi ekspresowej, osoba kierująca ruchem zatrzymała pojazdy jadące DK8, żeby przepuścić samochody ciężarowe wyjeżdżające z placu budowy. W tym miejscu zatrzymał się 62-letni kierowca osobowego fiata. Niestety, jadący za nim samochód dostawczy nie zachował należytego odstępu od poprzedzającego go pojazdu. WIĘCEJ»»»

:: Zatrzymani za posiadanie narkotyków
21 listopada dzielnicowy zambrowskiej policji otrzymał informacje o miejscu przebywania osoby poszukiwanej. Podczas czynności służbowych w mieszkaniu policjanci zastali poszukiwanego mężczyznę i jego kolegów. Zatrzymano dwie osoby posiadające przy sobie środki odurzające.WIĘCEJ»»»

:: „NIE BYLI OBOJĘTNI” i pomogli mężczyźnie
21 listopada policjanci z zambrowskiej drogówki, wykonując czynności służbowe w rejonie miejscowości Kołaki Kościelne, zauważyli mężczyznę idącego w ubraniu nieadekwatnym do aktualnej pory roku. Mundurowi natychmiast pomogli zziębniętemu 41-letniemu obywatelowi Łotwy i bezpiecznie odwieźli go do zambrowskiej noclegowni. WIĘCEJ»»»

:: Dachowanie na Białostockiej
21 listopada na ul. Białostockiej (za rondem w kierunku Białegostoku), doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Audi A3 dość mocno rozbite wylądowało za barierką energochłonną w przydrożnym rowie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 30-letni mężczyzna, który kierował pojazdem, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. WIĘCEJ»»»

:: Czołowe zderzenie w centrum miasta [foto + video]
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 20 listopada na skrzyżowaniu ulic Białostockiej, Piłsudskiego i Sadowej w Zambrowie. 36-letni kierowca osobowego fiata na łomżyńskich numerach rejestracyjnych, jadąc ul. Białostocką od strony Warszawy, skręcając w Sadową, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwnej strony kierowcy osobowego audi na węgorzewskich numerach. WIĘCEJ»»»

:: Zderzenie dwóch tirów na krajowej „ósemce”. Ruch wahadłowy [foto]
Dwa samochody ciężarowe wzięły udział w zdarzeniu drogowym, do którego doszło 20 listopada na drodze krajowej nr 8 w okolicach miejscowości Wyszomierz. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w miejscu wyjazdu ze żwirowni, gdzie prowadzone są prace drogowe, osoba kierująca ruchem zatrzymywała ruch, żeby przepuścić samochody ciężarowe z tzw. „patelniami” na drogę krajową nr 8. Białorusin jadący tirem z dłużycą w kierunku Warszawy zatrzymał się w celu ustąpienia przejazdu robotnikom. Niestety jadący za nim samochodem ciężarowym obywatel Polski nie zachował należytego odstępu od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w przewożone drzewo.WIĘCEJ»»»

:: Pożar w Skarżynie [foto]
Do pożaru domu jednorodzinnego w Starym Skarżynie doszło 15 listopada. Na miejscu okazało się, że doszło do zapalenia sadzy w kominie. WIĘCEJ»»»

:: Poszukiwana zatrzymana w autokarowej toalecie
36-letnia mieszkanka powiatu zambrowskiego, poszukiwana przez Komendę Powiatową Policji w Zambrowie, została zatrzymana 15 listopada przez białostocką policję w toalecie jednego z autokarów. Kobieta podejrzewana jest również o zdemolowanie pokoju w jednym z białostockich hoteli. WIĘCEJ»»»

:: Zambrowscy strażacy walczyli z pożarem [foto+video]
Do pożaru doszło 10 listopada. Około godz. 16.30 dyżurny Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie otrzymał zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego przy ulicy Wąskiej w Zambrowie. Na miejsce zdarzenia pojechały jednostki straży pożarnej oraz policja. Na miejscu okazało się,
że doszło do zapalenia komina z rury kwasówki, która była przeprowadzona przez dwa stropy. WIĘCEJ»»»

:: Dziennikarska prowokacja bez kary?
Sąd Okręgowy w Łomży uniewinnił dziennikarkę stacji telewizyjnej NOVA TV, która w styczniu w ramach prowokacji, przeprowadzonej na zambrowskich policjantach, udawała urzędniczkę MSWiA. WIĘCEJ»»»

:: Wandale uszkodzili auta na AWP [foto]
Do uszkodzenia sześciu pojazdów doszło 4 listopada nad ranem. Samochody stały na parkingu przy bloku na alei Wojska Polskiego 41. Nieustaleni dotąd wandale uszkodzili i powyrywali w sześciu autach lusterka - wszystkie od strony kierowcy. WIĘCEJ»»»

Polecamy:
:: Jeden wypadek, pięć kolizji oraz dwa potrącenia pieszych
:: Policja apeluje - nie bądźmy obojętni!
:: Prewencyjne działania w szkołach na terenie zambrowskiej gminy [foto]
:: Policjanci z kamerami na mundurach. Podlascy policjanci na pierwszy strzał
:: „Strzec bezpieczeństwa państwa i jego obywateli nawet z narażeniem życia…” [foto]
:: Kronika kryminalna z 3 listopada 2017 r.

Kronika kryminalna z 2 stycznia 2018 r. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org