:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Konkurs sylwestrowy trwa!

konkursy, Konkurs sylwestrowy trwa! - zdjęcie, fotografia

Masters, Ani Mru-Mru, a może Urszula? Którą płytę chcesz wygrać w naszym "Konkursie sylwestrowym"? Czekamy na zdjęcia.

Jak bawiliście się podczas sylwestra? Wielki bal, impreza u znajomych czy kameralnie w domu? Pochwalcie się zdjęciami z tego wieczoru i wygrywajcie płyty!

Konkurs na najlepsze zdjęcie z sylwestra 2016/2017.

Zasady udziału w konkursie
Na adres [email protected] należy wysłać e-mail w temacie wpisując „Konkurs sylwestrowy”. W treści należy podać imię, nazwisko i nr telefonu oraz oświadczenie:

„Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią i posiadam prawa autorskie do załączonych zdjęć, a osoby na nich widoczne wyrażają zgodę na udostępnienie ich wizerunku na stronie www.zambrow.org oraz www.facebook.com w ramach organizowanego przez zambrow.org konkursu sylwestrowego. Ponadto zezwalam wydawcy Portalu www.zambrow.org na opublikowanie tych zdjęć na łamach Portalu oraz www.facebook.com i nie będę z tego tytułu w przyszłości wnosił(a) żadnych pretensji i roszczeń”.

Nie zapomnijcie dołączyć zdjęcia z tegorocznej zabawy sylwestrowej. Pokażcie, jak pożegnaliście miniony rok.

Na fotki czekamy do niedzieli!

Z przesłanych propozycji wybierzemy najciekawsze, które zaprezentujemy na łamach Zambrowskiego Portalu w Aktualnościach. Następnie uruchomimy sondę internetową, gdzie przez dwa tygodnie każdy będzie mógł zagłosować na zdjęcie, które podoba mu się najbardziej. Autorzy najlepszych trzech fotek otrzymają nagrody płytowe.

Do wygrania jedna z płyt:
:: najnowszy krążek zespołu Masters - "Tylko muzyka"
:: najnowsze DVD kabaretu Ani Mru-Mru - "Skurcz"
:: ostatni album Urszuli - "Eonu snu"

Zapraszamy do zabawy!
Konkurs sylwestrowy trwa! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org