:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Konkurs plastyczny - „Mój Święty Mikołaj”

konkursy, Konkurs plastyczny „Mój Święty Mikołaj” - zdjęcie, fotografia

Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie zaprasza dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym. Wystarczy dowolną techniką przedstawić postać Świętego Mikołaja.

Zapraszamy przedszkolaki oraz uczniów szkół podstawowych i kół plastycznych z terenu gminy Szumowo i okolic do udziału w konkursie plastycznym „Mój Święty Mikołaj”. Jego celem jest rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację postaci jednego z najpopularniejszych świętych chrześcijańskich, popularyzacja działań plastycznych i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych, a także stworzenie dzieciom możliwości wymiany doświadczeń artystycznych.

Każdy autor może zgłosić do konkursu jedną pracę, która musi być wykonana indywidualnie w formie przestrzennej. Technika dowolna - można używać zarówno papieru, jak i masy solnej, gipsu czy tkaniny. Praca zgłoszona do konkursu powinna być zaopatrzona w czytelnie napisaną metryczkę z danymi: imię i nazwisko autora, kategoria wiekowa (np. klasy I-III), wiek, adres i telefon, imię i nazwisko opiekuna.

Powołane przez organizatorów jury przyzna nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych: przedszkola, klas I-III szkół podstawowych i klasy IV-VI szkół podstawowych. Dla laureatów konkursu przewidziane zostały nagrody. Prace nagrodzone oraz wyróżnione zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej.

Prace należy składać do 25 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Szumowie, w godzinach 9:00– 21:00. Szczegółowe informacje udzielane są także telefonicznie pod numerem 86 476 92 94.

Polecamy:
:: Wyłoniono zwycięzców X Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych [foto]
:: Koło Gospodyń Wiejskich z Łętownicy wyróżnione w konkursie kulinarnym [foto]
:: Świętowali urodziny Walta Disneya [foto]
:: Wygraj bilet na mikołajkowy koncert FKWL
:: „Muzyka przy kawie” zainaugurowana [foto]
:: VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny zakończony [foto]
:: Polska muzyka XX wieku rozbrzmiała w Centrum Kultury [foto]
:: VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny rozpoczęty [foto]
:: Zambrowska Długa Fala rozstrzygnięta [foto]
:: VI Przegląd Pieśni Patriotycznych rozstrzygnięty! [foto]
:: Ewa Farna, Rafał Brzozowski i PlayBoys wystąpią w Zambrowie!
:: Sezon Kulturalny 2017/2018 MOK zainaugurowany [foto]
:: Warsztaty wyplatania z wikliny papierowej [foto]

Konkurs plastyczny - „Mój Święty Mikołaj” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org