:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Konkurs na 100-lecie policji

policja, Konkurs lecie policji - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 19/03/2019 08:19

Zachęcamy uczniów klas mundurowych szkół z terenu województwa podlaskiego do wzięcia udziału w Konkursie pn. Ogólnopolski Festiwal Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji”, którego celem jest upowszechnianie i popularyzacja wiedzy o zadaniach, misji i etosie tej formacji mundurowej.

Z uwagi na przypadającą w tym roku 100. rocznicę utworzenia Policji Państwowej kierownictwo polskiej Policji zaplanowało szereg przedsięwzięć o charakterze artystycznym, którymi pragnie uświetnić obchody 100‐lecia Policji w całym kraju i podkreślić jej ważną rolę w kreowaniu bezpieczeństwa w społecznościach lokalnych.

 

Jedną z takich inicjatyw jest Ogólnopolski Festiwal Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji”, którego organizatorami są Biuro Komunikacji Społecznej KGP, Biuro Historii i Tradycji Policji KGP oraz Gabinet Komendanta Głównego Policji. Celem konkursu jest upowszechnianie oraz popularyzacja wiedzy o zadaniach, misji i etosie polskiej Policji, a także kształtowanie pozytywnych postaw niezbędnych w integracji społeczności policyjnej oraz kreowanie pozytywnego wizerunku największej formacji mundurowej w Polsce.

 

Konkurs organizowany przez Policję przeznaczony jest dla amatorów i przewiduje cztery kategorie konkursowe:

 

Sceniczna

:: Praca zgłoszona do konkursu scenicznego może przybrać postać małej formy teatralnej lub monodramu na podstawie autorskiego scenariusza lub adaptacji.

:: W przedstawieniu może wziąć udział maksymalnie 4 aktorów.

:: Czas trwania przedstawienia nie może przekroczyć 20 minut.

:: Montaż i demontaż scenografii, nie może przekroczyć łącznie 10 minut.

:: Na poziomie eliminacji konkurs jest rozstrzygany na podstawie przeglądu wszystkich spektakli przez Wojewódzką Komisję Konkursową.

:: Na poziomie finału konkurs rozstrzygany jest na podstawie przeglądu spektakli, które zwyciężyły w konkursach eliminacyjnych.

 

Literacka

:: Zgłoszona praca może przybrać dowolną formę literacką.

:: Długość pracy nie może przekroczyć 8 tys. znaków ze spacjami.

:: Praca musi zostać złożona w formie papierowej wraz z dołączoną do niej płytą CD (lub nośnikiem pamięci masowej typu pen-drive), zawierającą wersję elektroniczną zapisaną w formacie .doc, .docx, lub .pdf. Obie wersje muszą zostać oznaczane w sposób umożliwiający identyfikację autora.

 

Audiowizualna

:: Zgłoszona praca może przybrać postać reportażu fotograficznego, filmu dokumentalnego, filmu krótkometrażowego lub teledysku.

:: Reportaż fotograficzny musi zawierać od 5 do 10 fotografii stanowiących całościową kompozycję.

:: Fotografie mogą być retuszowane (np. poprzez kadrowanie czy użycie filtra monochromatycznego), ale niedopuszczalna jest ingerencja w treść zdjęcia (fotomontaż).

:: Praca fotoreportaż musi zostać złożona w formie wydruków w formacie nieprzekraczającym rozmiaru A4, przygotowanych w sposób umożliwiających ich publiczną prezentację oraz w formie elektronicznej w formacie .jpg.

:: Praca film dokumentalny, krótkometrażowy lub teledysk musi zostać złożony w formie elektronicznej na płycie CD/DVD (lub nośniku pamięci masowej typu pen-drive) w formacie .mp4 lub .mov.

:: Długość filmu lub teledysku nie może przekraczać 6 min.

:: Rejestracja filmu lub teledysku dopuszczalna jest na każdej kamerze cyfrowej, w tym na telefonie komórkowym.

:: Złożona praca musi zostać oznaczana w sposób umożliwiający identyfikację autora.

 

Plastyczna

:: Zgłoszona praca może przybrać dowolną formę malarską lub graficzną.

:: Gabaryty pracy nie mogą przekroczyć rozmiarów formatu A2.

:: Zgłoszona praca musi zostać przygotowana w sposób umożliwiający jej publiczną prezentację.

:: Prace, którym nie przyznano nagrody lub wyróżnienia, mogą zostać odebrane przez zgłaszającego w ciągu 30 dni od dnia ogłoszenia werdyktu Komisji Konkursowej.

 

Konkurs składa się z dwóch etapów: na poziomie wojewódzkim – eliminacji, organizatorem których jest Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku (w przypadku garnizonu podlaskiego) oraz na poziomie ogólnopolskim – finału gdzie „Organizatorem Ogólnopolskim” jest Komenda Główna Policji. Uczestnikiem konkursu mogą być: policjanci, pracownicy Policji, rodziny policjantów i pracowników Policji, uczniowie klas mundurowych, członkowie stowarzyszeń związanych z Policją, kółka zainteresowań prowadzone przez policjantów lub pracowników Policji, kółka zainteresowań, których członkami są policjanci, pracownicy Policji, rodziny policjantów i pracowników Policji.

 

W finale ogólnopolskim wezmą udział finaliści etapów wojewódzkich, a zwycięzcy konkursu finałowego zaproszeni będą na centralne obchody Święta Policji w Warszawie.

 

Szczegóły dotyczące zasad i warunków konkursu zawarte są w regulaminie dołączonym do artykułu.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w konkursie.

Reklama

Konkurs na 100-lecie policji komentarze opinie

  • gość 2019-03-19 14:45:00

    Każdy wie jaka jest misja, np. popędzić bandziorów z parku przy ,,gregorku,, bo już zaczynają nocą przestawać i zapewnić bezpieczeństwo, a nie zbóje torby kobietom wyrywają!!!!

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja Paliw Lotos w Zambrowie ul. Mazowiecka 2a od 01.08.2018 r. poszukuje pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca, Doświadczenie nie jest..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam Mieszkanie na ulicy Magazynowej, metraż 70m2, 2 pokoje z kuchnią, mieszkanie na II piętrze. W bloku znajduje się domofon. Mieszkanie w..


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

Okazja ! Dom 123m2 w pełni

Sprzedam ładny w pełni wyposazony dom na ulicy Polnej w Wygodzie link..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

Poznam Miłą Panią w wieku od

POZNAM MIŁĄ PANIĄ W CELU PRZYJAZNI MOŻLIWY SŁAŁY ZWIĄZEK KTÓREJ BRAKUJE DRUGIEJ POLÓWKI SPEDZENIA WSPOLNIE WIECZORY WSPOLNY SPACER ROMANTYCZNA..


Zobacz ogłoszenie

Wakacje w Augustowie

Do wynajęcia nowoczesny apartament w Augustowie w ośrodku wczasowym Marina Borki nad jeziorem Necko. 2 sypialnie (4 pojedyncze łóżka z możliwością..


Zobacz ogłoszenie

CHCESZ SPRZEDAC AUTO DZWON MY

SKUP AUT OD 500 DO 10.000ZŁ SKUP AUT SKUP AUT WSZYSTKIE FORMALNOŚCI W 20 MINUT! *BEZPŁATNA WYCENA *BEZPŁATNY DOJAZD DO KLIENTA *NAJWYŻSZE..


Zobacz ogłoszenie

Pracownicy Produkcyjni

Firma KEYLITE RW Polska szuka pracowników do produkcji okien dachowych. Jesteś chętny do pracy, chcesz zdobyć nowe doświadczenia, lubisz pracę z..


Zobacz ogłoszenie

WENTYLATORY, WIATRAKI,

Zapraszamy do sklepu ROLNIK, przy ulicy Wiśniowej, po wentylatory i mieszacze powietrza do obór. Świeża dostawa, różne rozmiary. Dostępne od ręki.


Zobacz ogłoszenie

Partnerka na wesele

Szukam partnerki na wesele dnia 03.07.2018r, od 35 do 45lat . Proszę o kontakt telefoniczny .


Zobacz ogłoszenie

FOLIA POWER STRETCH - ROLNIK

W OFERCIE FOLIA: POWER STRETCH 750 POWER STRETCH 500 ENSIBAL 750 ENSIBAL 500 I WIELE INNYCH FOLIA I SIATKA NA PRYZMĘ - WSZYSTKIE WYMIARY WORKI..


Zobacz ogłoszenie

sala bankietowa

Zapraszamy do nowo otwartej sali w Krajewo Łętowo (dawny Biały Domek). Organizujemy chrzty,przyjęcia urodzinowe i rocznicowe,wesela i itp.


Zobacz ogłoszenie

bielenie obór

oferuję mycie oraz dezynfekcję wapnem obiektów takich jak obory chlewnie budynki gospodarcze elewacje profesjonalnym sprzętem szybki czas realizacji..


Zobacz ogłoszenie

Wynajme kawalerke

Wynajme kawalerke w pelni wyposazona 600 + media (wychodzi okolo ze wszystkim-750zl


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

balony , dekoracje weselne

Chcielibyśmy zaoferować państwu atrakcje weselne, jesteśmy liderem na rynku , Oferujemy dekoracje takie jak Napis miłość 120 cm Napis miłość 100..


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI Zakres obowiązków: - praca fizyczna w dziale produkcji..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dwie atrakcyjne

Sprzedam dwie atrakcyjne działki położone we wsi Nowe Wierzbowo (ok. 5 km od Zambrowa) o powierzchni 3000m2 i 1500 m2. Wydana decyzja o warunkach..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Zobacz ogłoszenie

MIESZKANIE 3 POKOJE UL.

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w Zambrowie na ul. Pułaskiego (nowe osiedle) na trzecim pietrze o powierzchni 54,5m2. w skład którego wchodzą..


Zobacz ogłoszenie

Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"