:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C całkowite zachmurzenie

KONKURS - do wygrania bilety na koncert Alicji Majewskiej!

konkursy, KONKURS wygrania bilety koncert Alicji Majewskiej! - zdjęcie, fotografia

Jeszcze tylko przez 47 godzin czekamy na wasze odpowiedzi w konkursie, w którym do wygrania są bilety na występ Alicji Majewskiej 21 maja w zambrowskim Centrum Kultury. Koncert promujący jej najnowszą płytę "Wszystko może się stać" to prawdziwa gratka dla wielbicieli muzyki.

Alicja Majewska, jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki, wystąpi 21 maja w Centrum Kultury w Zambrowie podczas koncertu promującego najnowszą płytę Artystki - „Wszystko może się stać".

Nowy repertuar wzrusza, bawi, ale także skłania do zastanowienia się nad tym, co w życiu ważne. Alicja Majewska od swego solowego debiutu - piosenka „Bywają takie dni" z tekstem Ireneusza Iredyńskiego - zawsze śpiewała „o czymś". I od prawie zawsze współpracowała z Włodzimierzem Korczem, znakomitym pianistą, który towarzyszy jej na koncertach i jest kompozytorem jej największych przebojów. Tak jest i tym razem, napisał dla niej wszystkie piosenki na nową płytę. Jego melodyjna i emocjonalna muzyka doskonale współgra z tekstami, które stworzyli wybitni autorzy, poeci i satyrycy, m.in.: Marek Groński, Jacek Cygan, Artur Andrus, Andrzej Sikorowski.

Powstały piękne i mądre piosenki. Czy któraś z nich zostanie hitem na miarę utworu „Jeszcze się tam żagiel bieli", który jest znakiem firmowym Alicji Majewskiej? Tego nie wiemy, ale moc jest. Moc liryczno-dramatycznej Majewskiej, moc mądrego słowa i pięknej muzyki Korcza.

Zapraszamy na najnowszy koncert Alicji Majewskiej, w którym nie zabraknie także uwielbianych przez publiczność, największych przebojów Artystki.

21.05.2017 r. (niedziela)
godz. 17.00
Centrum Kultury w Zambrowie
ul. Wyszyńskiego 2a


Bilety w cenie: 80 i 90 zł do nabycia są w kasie biletowej kina Centrum Kultury w Zambrowie, tel: (86) 475 44 88 oraz na stronach: www.teatrsmiechu.pl (bez prowizji) i www.kupbilecik.pl. Bilety grupowe pod numerem telefonu: 794 759 447 lub mailem: [email protected]

Konkurs dla czytelników Portalu www.zambrow.org.

Dla dwóch naszych czytelników, którzy przyślą na adres naszej redakcji list e-mail w określonej kolejności, mamy bilety na występ Alicji Majewskiej w Centrum Kultury w Zambrowie.

Chcąc wziąć udział w konkursie i zawalczyć o darmowe wejściówki, wystarczy wysłać na adres [email protected] list e-mail o temacie „Koncert – Konkurs”, w treści wpisując prawidłową odpowiedź na niżej zadane pytanie konkursowe, swoje imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego. Bilety wygrają osoby, które przyślą do nas prawidłowe odpowiedzi w określonej kolejności jako: piąta i dwudziesta pierwsza. Liczy się czas wpływu listu e-mail na nasz serwer.

Pytanie konkursowe:

Kim jest tajemniczy mężczyzna kierujący samochodem, w którym siedzi Alicja Majewska na okładce jej najnowszej płyty pt. „Wszystko może się stać"?

Na odpowiedzi czekamy do 21 kwietnia 2017 r. do godziny 16:00. Życzymy powodzenia!Polecamy:
:: „Cisza słowo” [foto]
:: Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych ma już 5 lat [foto]
:: Wiosenne medytacje w Centrum Kultury [foto]
:: Przedszkolaki śpiewały na scenie [foto]
:: Pasowanie na czytelnika w Bibliotece Publicznej
:: Potyczki Teatralne na deskach Centrum Kultury [foto]
:: Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - finał szczebla powiatowego [foto]
:: Zobacz video z sobotnich koncertów WDK i FaPki
:: III Otwarte Mistrzostwa w Tańcu Towarzyskim [foto+video]

KONKURS - do wygrania bilety na koncert Alicji Majewskiej! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org