:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C rozproszone chmury

Koncert „Szansy” z okazji Dnia Matki

Kiedy: 2018-05-27 , godzina: 14:30 | Gdzie: Centrum Kultury w Zambrowie, Wyszyńskiego 2a

muzyka koncerty, Koncert „Szansy” okazji Matki - zdjęcie, fotografia

Stowarzyszenie Szansa w Zambrowie oraz fundacja Szansa Dla Ciebie jak co roku zapraszają na koncert z okazji Dnia Matki „Matko moja, ja wiem…”.

Koncert z okazji Dnia Matki „Matko moja, ja wiem…”, organizowany przez stowarzyszenie Szansa w Zambrowie oraz fundację Szansa Dla Ciebie, odbędzie się w najbliższą niedzielę, 27 maja o godzinie 14:30 w sali widowiskowo-kinowej Centrum Kultury w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego 2a.

W programie przewidziano występy Sylwii Paszkiewicz-Garczarek, Integracyjnego Zespołu Folklorystycznego „Szansa” i Zambrowskiej Kapeli Eli.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy nie tylko mamy, ale również wszystkich, którzy chcieliby miło spędzić niedzielne popołudnie!


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Koncert „Szansy” z okazji Dnia Matki komentarze opinie

  • gość 2018-05-27 19:10:01

    Bardzo udany koncert, nowa odsłona Kapeli Eli - piosenki ukraińskie w nowych aranżacjach ( Smereka). Super zaśpiewała Sylwia Paszkiewicz- Garczarek, dobrze dobrane piosenki - ta dla matki wzruszająca , brawurowo zaśpiewana z akompaniamentem Kapeli Eli,, druga lekka i przyjemna. Powinno być ją widać na miejscowej scenie częściej. Zespół folklorystyczny zaprezentował się ładnie, ładne stroje. Na koniec podobała sie widowni "piosenka biesiadna" - wspólne śpiewy całej widowni z kapela "Szansy". GRATULACJE.

Dodajesz jako: Zaloguj się