:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C słabe opady deszczu

Koncert solistów w zambrowskiej szkole muzycznej [foto]

kultura_, Koncert solistów zambrowskiej szkole muzycznej [foto] - zdjęcie, fotografia

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie gościła wczoraj niezwykłych solistów. Przed zambrowską publicznością zaprezentowali się Studenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Białymstoku.

Studenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białymstoku z klasy wokalistyki ad. dra hab. Adama Zdunikowskiego, wystąpili wczoraj w auli Państwowej Szkoły Muzycznej w Zambrowie. Przed zambrowską publicznością zaprezentowali się: Nazar Kachala – tenor, Krystian Leszczyński – baryton, Wojciech Urbanowski – bas i Kamil Wróblewski – tenor.

Artystom na fortepianie akompaniowała znana naszej publiczności Małgorzata Marczyk, którą wielokrotnie mogliśmy podziwiać m.in. podczas koncertów organizowanych w Centrum Kultury.

W programie wczorajszych występów znalazły się pieśni oraz arie największych kompozytorów, takich jak: Wolfgang Amadeusz Mozart, Georges Bizet, Piotr Czajkowski, Mieczysław Karłowicz, Ignacy Jan Paderewski.

Warto wspomnieć ,że już dzisiaj na scenie sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Zambrowie zagrają uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Z. Noskowskiego w Ostrołęce oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Łomży. Przed wielbicielami muzyki poważnej wystąpią: Maja Skora (wiolonczela), Weronika Grzelecka (wiolonczela), Viktoria Grabowska (wiolonczela), Natalia Wojciechowska (skrzypce) oraz Dorota Pliszka (fortepian). Początek o godz. 17.00.

Polecamy:
:: Wieczór Kolęd w Cafe Muza [foto]
:: Kolędy rozbrzmiały w Centrum Kultury [foto]
:: Wkrótce 5-lecie zambrowskiego DKK
:: Duet Dumicz-Rosca wystąpił w Cafe Muza [foto]
:: Inauguracja sezonu kulturalnego 2016/2017 [foto]

Koncert solistów w zambrowskiej szkole muzycznej [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org