:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C całkowite zachmurzenie

Kolejny niebezpieczny wypadek na „ósemce”

policja, Kolejny niebezpieczny wypadek „ósemce” - zdjęcie, fotografia
  • Zniszczony Opel Vectra /Fot. Marek Rytelewski
    Zniszczony Opel Vectra...
  • Zniszczony Opel Vectra /Fot. Marek Rytelewski
    Zniszczony Opel Vectra...

W dniu dzisiejszym (26 października) około godziny 12.00 na trasie krajowej nr 8, na odcinku Zambrów – Warszawa, doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem osobowym. Do wypadku doszło w okolicach miejscowości Szumowo.

Samochód ciężarowy jadący w kierunku Zambrowa chciał skręcić w lewą stronę w kierunku żwirowni w Szumowie. Skręcając w lewo zajechał drogę kierowcy samochodu osobowego marki Opel Vectra, który w tym czasie wykonywał manewr wyprzedzania ciężarówki.

W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał kierujący samochodem osobowym.

W ostatnich dniach Policja w naszym województwie odnotowała bardzo dużą ilość wypadków i stłuczek. Na terenie samego powiatu zambrowskiego dziś, we wtorek i poniedziałek doszło do 3 groźnych wypadków, w których 2 osoby straciły życie. Policja ostrzega i przypomina wszystkim kierowcom o dostosowaniu prędkości do szybko zmieniających się warunków na drogach, szczególnie w okresie jesiennym i zimowym.

Kolejny niebezpieczny wypadek na „ósemce” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org